Geen slecht vooruitzicht dus naar 2026, het is het eerste land dat deze stap maakt. Er gaar meer landen volgen waardoor de waarde nog sneller zal toenemen.quote:Op woensdag 9 juni 2021 07:56 schreef -XOR- het volgende:
Jammer dat ze dit niet 5 jaar eerder hebben ingevoerd, dan was het hele land nu miljonair.
Klopt, denk dat dit wel een slimme zet is van ze door dit als eerste land te doen.quote:Op woensdag 9 juni 2021 07:58 schreef Piva het volgende:
[..]
Geen slecht vooruitzicht dus naar 2026, het is het eerste land dat deze stap maakt. Er gaar meer landen volgen waardoor de waarde nog sneller zal toenemen.
Dat hangt af van welke tijdlijn je pakt. De year to date yield is nog steeds 14%, zelfs na deze "crash".quote:Op woensdag 9 juni 2021 08:04 schreef TheoddDutchGuy het volgende:
Ondertussen is bitcoin gecrasht want trump tweette erover.
Mensen zijn dom.
Zeker, het heeft ook niet veel te verliezen. Doorgaan met de dollar gaat hun zeker niet beter maken aangezien de Amerikaanse overheid gigantische hoeveelheden dollars print. Een risicovolle stap wel maar met extreem gunstige upside mogelijk. Een slimme vooruitkijkende president.quote:Op woensdag 9 juni 2021 08:02 schreef -XOR- het volgende:
[..]
Klopt, denk dat dit wel een slimme zet is van ze door dit als eerste land te doen.
Exactquote:Op woensdag 9 juni 2021 08:02 schreef -XOR- het volgende:
[..]
Klopt, denk dat dit wel een slimme zet is van ze door dit als eerste land te doen.
Weeffouten zoals?quote:Op woensdag 9 juni 2021 08:13 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Exact
Het bitcoin systseem zit zo vol weeffouten dat het gedoemd is te mislukken als vervanging van echt geld.
Maar verblind door hebzucht zijn er de dromers.
-- iemand die geen enkel idee heeft waar ie het over heeftquote:Op woensdag 9 juni 2021 08:13 schreef Hexagon het volgende:
Het bitcoin systseem zit zo vol weeffouten dat het gedoemd is te mislukken als vervanging van echt geld.
Zoals dat het aantal bitcoins eindig is. Dat in combinatie met een groeiende economie dus niet werkt. Deflatie is immers desastreus.quote:Op woensdag 9 juni 2021 08:16 schreef Piva het volgende:
[..]
Weeffouten zoals?
Waarom maak je daar dan geen gebruik van? Er ligt 630 miljard dollar voor het oprapen blijkbaar...
En voor de lols. wat is "echt geld" precies?
Goede argumentatie!!quote:Op woensdag 9 juni 2021 08:16 schreef Nattekat het volgende:
[..]
-- iemand die geen enkel idee heeft waar ie het over heeft
Lullen over “weeffouten” maar dat niet onderbouwen, is ook geen goede argumentatie, dat is gewoon iets roepen.quote:
Eindig ja, maar wel in veelvoud op te breken.quote:Op woensdag 9 juni 2021 08:19 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Zoals dat het aantal bitcoins eindig is. Dat in combinatie met een groeiende economie dus niet werkt. Deflatie is immers desastreus.
En dan hebben we het nog niet over de waanzinnige energiekosten.
Het eindig aantal bitcoin is juist de kracht achter bitcoin.quote:Op woensdag 9 juni 2021 08:19 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Zoals dat het aantal bitcoins eindig is. Dat in combinatie met een groeiende economie dus niet werkt. Deflatie is immers desastreus.
En dan hebben we het nog niet over de waanzinnige energiekosten.
Ook daar zit een einde aan.quote:Op woensdag 9 juni 2021 08:22 schreef TheoddDutchGuy het volgende:
[..]
Eindig ja, maar wel in veelvoud op te breken.
Ja maar dat duurt erg erg lang natuurlijk.quote:
Voor de speculant zeker. Voor een gezonde economie absoluut niet.quote:Op woensdag 9 juni 2021 08:23 schreef Piva het volgende:
[..]
Het eindig aantal bitcoin is juist de kracht achter bitcoin.
Eh nee, het zijn echt belachelijke energiekostenquote:Je weet dat de bitcoin energiekosten vrij laag zijn in vergelijking met traditioneel bankieren ja? En al helemaal in vergelijking met het zoeken naar goud (je weet wel die bulldozers die niet op groene stroom draaien maar op zware olie). Daarnaast zal de zoektocht naar goedkope vernieuwe energie juist een doorbraak gaan vormen voor groene energie opwekking
In een economie moet je de geldvoorraad mee laten groeien. En economische groei zal er zijn zolang er technische en wetenschappelijke vooruitgang is waardoor we met onze tijd en kracht meer voor elkaar krijgen.quote:Op woensdag 9 juni 2021 08:25 schreef TheoddDutchGuy het volgende:
[..]
Ja maar dat duurt erg erg lang natuurlijk.
In principe is een eindige voorraad altijd beter dan oneindig in een economie, tenminste, een economie waar je elkaar niet zomaar kan naaien voor eigen gewin.
Mensen naaien elkaar en dat heeft niks te maken met een economie.quote:Op woensdag 9 juni 2021 08:25 schreef TheoddDutchGuy het volgende:
[..]
Ja maar dat duurt erg erg lang natuurlijk.
In principe is een eindige voorraad altijd beter dan oneindig in een economie, tenminste, een economie waar je elkaar niet zomaar kan naaien voor eigen gewin.
We gaan het live meemaken in El Salvador. Mijn geld is ingelegd op de economie van El Salvador. Overigens heb jij makkelijk praten vanuit Nederland met een bankrekening.quote:Op woensdag 9 juni 2021 08:29 schreef Hexagon het volgende:
Voor de speculant zeker. Voor een gezonde economie absoluut niet.
Leg eens duidelijk uit wat je er precies belachelijk aan vind dan.quote:Eh nee, het zijn echt belachelijke energiekosten
Over honderd miljoen gebruikers gebruiken het dagelijks voor het opslaan van kapitaal. De minderheid idd, maar zeker niet weinig. En dit groeit gestaagt (de groei trajectory is sneller dan die van het internet).quote:En dat voor een muntje dat nog steeds door een grote minderheid gebruikt wordt
Qua energie zal bitcoin uiteindelijk ook overgegaan naar Proof of Stake in plaats van Proof of Work. Er zit geen toekomst in Proof of Work imo.quote:Op woensdag 9 juni 2021 08:23 schreef Piva het volgende:
[..]
Het eindig aantal bitcoin is juist de kracht achter bitcoin.
Je weet dat de bitcoin energiekosten vrij laag zijn in vergelijking met traditioneel bankieren ja? En al helemaal in vergelijking met het zoeken naar goud (je weet wel die bulldozers die niet op groene stroom draaien maar op zware olie). Daarnaast zal de zoektocht naar goedkope vernieuwe energie juist een doorbraak gaan vormen voor groene energie opwekking
Geen idee of dat zo is. Maar de schaalbaarheid is oneindig, met andere coins etc. Je hebt praktisch veel vertrouwen nodig en ook overheden die het okay gaan vinden voor betaalverkeer.quote:Op woensdag 9 juni 2021 08:13 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Exact
Het bitcoin systseem zit zo vol weeffouten dat het gedoemd is te mislukken als vervanging van echt geld.
Maar verblind door hebzucht zijn er de dromers.
Tja we zagen al in IJsland of in Albanie hoe goed dit soort windhandel kan uitpakken.quote:Op woensdag 9 juni 2021 08:34 schreef Piva het volgende:
[..]
We gaan het live meemaken in El Salvador. Mijn geld is ingelegd op de economie van El Salvador. Overigens heb jij makkelijk praten vanuit Nederland met een bankrekening.
Zelfs al zou je het duurzaam opwekken. Het is extreem zonde van de energie om daarmee een betaalsysteem in stand te houden.quote:Leg eens duidelijk uit wat je er precies belachelijk aan vind dan.
Reken dan maar uit wat het zou kosten aan energie als alle burgers en bedrijven aan de bitcoin moeten.quote:Over honderd miljoen gebruikers gebruiken het dagelijks voor het opslaan van kapitaal. De minderheid idd, maar zeker niet weinig. En dit groeit gestaagt (de groei trajectory is sneller dan die van het internet).
Bitcoin is een decentraal systeem. Bitcoiners gaan daar nooit, maar dan ook echt nooit mee instemmen.quote:Op woensdag 9 juni 2021 08:37 schreef Drekkoning het volgende:
[..]
Qua energie zal bitcoin uiteindelijk ook overgegaan naar Proof of Stake in plaats van Proof of Work. Er zit geen toekomst in Proof of Work imo.
Ethereum heeft dat ook al door en kan daarmee zomaar de coin van de toekomst worden.
Of wat dacht je wat er met een exportland als Nederland gebeurt als je munteenheid alleen maar duurder wordt ten opzichte van de rest.quote:Op woensdag 9 juni 2021 08:32 schreef Hexagon het volgende:
[..]
In een economie moet je de geldvoorraad mee laten groeien. En economische groei zal er zijn zolang er technische en wetenschappelijke vooruitgang is waardoor we met onze tijd en kracht meer voor elkaar krijgen.
Dat zorgt dus voor permanente deflatie. Je zal maar een hypotheek afsluiten met bitcoins.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |