Afhankelijk van hoeveel er in het huis gedaan moet worden voordat het toonbaar is, is er simpelweg de tijd niet om alles grondig aan te pakken. Ze hebben een week de tijd om het van een bouwval in iets fatsoenlijks om te toveren. Je kan dan niet aan allerlei randjes en frutseltjes werken, er moeten gewoon meters gemaakt worden.quote:Op dinsdag 11 januari 2022 18:36 schreef JanGroen het volgende:
Dat viel mij ook inderdaad wel op gisteren. De naden tussen de gipsplaten aan het plafond werden niet eens dichtgezet. Alleen de schroefgaatjes werden in het plafond gedicht. Nu heb je bij een plafond van kanaalplaatvloeren ook altijd een naad (zelfs in nieuwbouwhuizen), maar fraai is dit niet. Als je nou toch de schroefgaten dicht, smeer het naadje dan ook gelijk dicht en stop er een gaasje in.
Het is in ieder geval beter dan het was. En zo ook misschien ff start motortje in die man aangezet.quote:Op dinsdag 11 januari 2022 22:28 schreef JanGroen het volgende:
Het hoeft echt niet in een week klaar te zijn voor de volgende uitzending. Het is van te voren opgenomen ;-).
Ik snap ook wel dat ze geen tijd hebben voor achter de komma werk, maar dit is wel heel basic klussen. Het is meer “renovatie rauwdouwwerk”.
En met de juiste verlichting en aankleding ziet het er op beeld leuk uit. Maar verder denk ik niet dat je er met je neus op moet gaan staan.
Ze pakken bij dit programma altijd 1 ruimte aan. Dat is vaak de woonkamer met eventueel de keuken er bij. Het toilet had de man zelf al verbouwd (verplaatst en betegeld maar nog niet afgewerkt en aangesloten dus het oude toilet was er ook nog). De man zelf heeft dus voor zo'n ouderwets toilet gekozen. Ik had ook een mooi inbouw- en zwevend toilet genomen. Het programma heeft gelijk het nieuwe toilet afgewerkt en aangesloten. Het plafond in het toilet moest hij als "tegenprestatie" zelf doen. Dat is onderdeel van het programma: de bewoner moet zelf altijd een klein klusje doen / meehelpen en dat gaat vaak nog mis.quote:Op dinsdag 11 januari 2022 23:21 schreef roos94 het volgende:
Goed, ik heb dit programma nog nooit eerder gezien maar ik keek vandaag toevallig die met Joop en Petra.
Waarom doen ze alleen de woonkamer? Waarom zo'n rare oude wc? En geen plafond erin
Het gaat zo vaak mis, dat het opzet lijkt. Wat dat betreft vind ik het vaak een naar programma. Voyeuristisch, veroordelend, het falen van de deelnemers/slachtoffers is de sleutel van het succes van het programma.quote:Op woensdag 12 januari 2022 19:32 schreef JanGroen het volgende:
Dat is onderdeel van het programma: de bewoner moet zelf altijd een klein klusje doen / meehelpen en dat gaat vaak nog mis.
Ja precies, zelfs die paar gipsplaatjes in de hal aan het plafond schroeven was niet gelukt nadat het klusteam wegging.quote:Op woensdag 12 januari 2022 19:32 schreef JanGroen het volgende:
[..]
Ze pakken bij dit programma altijd 1 ruimte aan. Dat is vaak de woonkamer met eventueel de keuken er bij. Het toilet had de man zelf al verbouwd (verplaatst en betegeld maar nog niet afgewerkt en aangesloten dus het oude toilet was er ook nog). De man zelf heeft dus voor zo'n ouderwets toilet gekozen. Ik had ook een mooi inbouw- en zwevend toilet genomen. Het programma heeft gelijk het nieuwe toilet afgewerkt en aangesloten. Het plafond in het toilet moest hij als "tegenprestatie" zelf doen. Dat is onderdeel van het programma: de bewoner moet zelf altijd een klein klusje doen / meehelpen en dat gaat vaak nog mis.
Dit vond ik deze aflevering wel meevallen, ze hielden goed rekening met de beperking(en) van deze man.quote:Op woensdag 12 januari 2022 19:37 schreef loveli het volgende:
[..]
Het gaat zo vaak mis, dat het opzet lijkt. Wat dat betreft vind ik het vaak een naar programma. Voyeuristisch, veroordelend, het falen van de deelnemers/slachtoffers is de sleutel van het succes van het programma.
Er zit ook altijd een "montage" in van 3 shots achter elkaar dat je de bewoner even koffie ziet drinken 15 seconden. Alsof dat dat betekent dat ie helemaal niets doet ooit.quote:Op woensdag 12 januari 2022 19:37 schreef loveli het volgende:
[..]
Het gaat zo vaak mis, dat het opzet lijkt. Wat dat betreft vind ik het vaak een naar programma. Voyeuristisch, veroordelend, het falen van de deelnemers/slachtoffers is de sleutel van het succes van het programma.
En dan de items vanuit het zaaltje van een hotel van sponsor Van der Valk. Altijd een belerend praatje en twijfelen aan de antwoorden van de bewoners.quote:Op woensdag 12 januari 2022 19:37 schreef loveli het volgende:
[..]
Het gaat zo vaak mis, dat het opzet lijkt. Wat dat betreft vind ik het vaak een naar programma. Voyeuristisch, veroordelend, het falen van de deelnemers/slachtoffers is de sleutel van het succes van het programma.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |