quote:George van Dijk wordt geboren in 1965 in een beruchte familie met twaalf kinderen in Hilversum. Net als zijn broers komt hij al vroeg in aanraking met de politie en met het gevangeniswezen. Volgens eigen telling heeft hij meer dan veertig keer gezeten. Hij is extreem gewelddadig. Als kind al slaat hij er onmiddellijk op los en als volwassene blijft hij als goed getrainde vechtsporter dit doen. In de gevangenissen die hij bezoekt, ontmoet hij ongeveer elke bekende crimineel van Nederland, vooral de leden van de Amsterdamse maffia. Toch probeert hij ook nog een huwelijk in stand te houden, dat echter na achttien jaar ontbonden wordt. Als hij uiteindelijk besluit een ander leven te gaan leiden, wordt er een doodvonnis over hem uitgesproken. Uit deze autobiografie komt het beeld naar voren van een extreem gewelddadige man, iemand die ieder geschil van mening met zijn vuisten beslecht. Durf je als recensent wel iets negatiefs over het boek te schrijven? In vergelijking met gelijksoortige bekentenissen is het verbijsterender. Je denkt dat dit soort mensen alleen in fictie bestaat. Vlot verteld en onthullend. Met enkele zwart-witfoto's.
Hij zei toch ooit dat hij dat deed om zijn uitgaven in de hand te houden?quote:Op vrijdag 4 juni 2021 20:12 schreef Modus het volgende:
Mensen die dit allemaal niet op zijn minst wat schimming vinden. Uit een beruchte kamperfamilie komen en per se ergens met contant geld willen betalen.
Waarom zou die dát nou willen he?
Rare voorkeur? Is toch heerlijke dame?quote:Op vrijdag 4 juni 2021 21:14 schreef Mortaxx het volgende:
[..]
Die had ook zo'n rare vrouwen voorkeur
Dit aan mij vragenquote:Op vrijdag 4 juni 2021 21:16 schreef Tlaloc het volgende:
[..]
Rare voorkeur? Is toch heerlijke dame?
Wat vind jij mooi dan
Een beetje zoals die serie met Georgina Verbaan.quote:Op vrijdag 4 juni 2021 21:10 schreef Tlaloc het volgende:
https://wingene.bibliothe(...)y-marc-vlacc_7216173
[..]
Mortaxx houdt zich niet bezig met vrouwenquote:Op vrijdag 4 juni 2021 21:16 schreef Tlaloc het volgende:
[..]
Rare voorkeur? Is toch heerlijke dame?
Wat vind jij mooi dan
Gewoon jezelf op 1 zettenquote:Op vrijdag 4 juni 2021 21:20 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Mortaxx houdt zich niet bezig met vrouwen
Andersom wel toch, of is dat niet meer zoquote:Op vrijdag 4 juni 2021 21:20 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Mortaxx houdt zich niet bezig met vrouwen
Ja, dat weet iedereen nog jaquote:Op vrijdag 4 juni 2021 21:26 schreef Tlaloc het volgende:
[..]
Andersom wel toch, of is dat niet meer zo
Weet nog wel dat hij ook dates had met users hier
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
quote:Op vrijdag 4 juni 2021 21:30 schreef Modus het volgende:
je bent geobsedeerder dan ik knul, just sayingSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.“And forget not that the earth delights to feel your bare feet and the winds long to play with your hair.”
Gewoon blijven happen, jatog.quote:Op vrijdag 4 juni 2021 21:31 schreef Fok-it het volgende:
[..]
je bent geobsedeerder dan ik knul, just saying
quote:Op vrijdag 4 juni 2021 21:30 schreef Modus het volgende:
Wat is dat voor hobbit danSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Gerieflijke groeten, ChevyCaprice
Moderator DIG
Russell-supporter (LET'S GO GEORGE!) F1 Watcher
🇺🇦 Fight Fight Fight! 🇺🇦
Ik spreek gewoon mijn verbazing uit, zonder enige vorm van emotiequote:
Heeft ook geen doekjes etc in huis. Dan maar met een mondkapje.quote:Op vrijdag 4 juni 2021 20:28 schreef datismijnmening het volgende:
Godverdomme te lui om even bij een tankstation een kan olie te halen
Het Braadpan topic he.quote:Op vrijdag 4 juni 2021 21:51 schreef Mortaxx het volgende:
Wel leuk dat user @:zipportal hier tegenwoordig vaak te vinden is
Hij noemt KLBers anders wel wappiesquote:Op vrijdag 4 juni 2021 22:00 schreef Mortaxx het volgende:
[..]
Je bent een echte KLB Hooligan geworden
Ja, jou.quote:Op vrijdag 4 juni 2021 22:03 schreef Dries4Ever het volgende:
[..]
Hij noemt KLBers anders wel wappies
Jij bent kaalquote:Op vrijdag 4 juni 2021 22:20 schreef Makrelis het volgende:
Mijn natuurlijke krullen doen het weer aardig.
quote:Op vrijdag 4 juni 2021 22:25 schreef Makrelis het volgende:
[..]
Teruglopende haargrens ja, maar heb wel natuurlijke krullen.
En ik ben niet dik en, en.
Dat is niet jammer. Is gewoon strikt.quote:Op vrijdag 4 juni 2021 22:34 schreef doggy112 het volgende:
[..]
Jammer
Een lange vlecht zou je goed staan
Alles verplicht. Dat zijn pas lange meters.quote:Op vrijdag 4 juni 2021 22:39 schreef Makrelis het volgende:
[..]
Dat is niet jammer. Is gewoon strikt.Er zijn regels: geen oorbellen, geen ketting, geen nothing. Dat zijn strikte regels.
bijna op vakantiequote:Op vrijdag 4 juni 2021 22:46 schreef Fcu030 het volgende:
Is @:aloa hier nog wel eens te vinden? Ik heb zo weinig aanspraak...
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |