Daarom werkt niks als beste.....de situatie ontwikkelt zich of juist niet....quote:Op zaterdag 5 juni 2021 18:01 schreef Discombobulate het volgende:
[..]
Ja, natuurlijk, maar bedoelde meer van wat werkt het beste, daarnaast ben ik gewoon mezelf natuurlijk. Straks verkloot ik het weer namelijk. Ik heb het idee dat de eerste date een beetje aan mij lag omdat ik niet echt haar aanraakte enzo, om een knuffel vroeg. Je weet wel, gewoon die normale dingetjes die men aanraadt. Dan ben je ook zo maar weer in de friendzone namelijk. Dus een beetje meespelen moet wel, maar dat kan ook prima als je jezelf bent.
Dat zal best inderdaad, dat geloof ik wel, maar dat geeft me toch wel een vervelend en onzeker gevoel ofzo. Eerst zeggen van niet en laten we vrienden blijven en dan de mogelijkheid dat het zich toch nog enigszins anders kan ontwikkelen. Ja, ik wordt daar best wel onzeker van. Is niet goed voor me.quote:Op zaterdag 5 juni 2021 18:10 schreef Cinderelladreamer het volgende:
[..]
Daarom werkt niks als beste.....de situatie ontwikkelt zich of juist niet....
Maar dat heeft meer te maken met jullie manier van communiceren, maak jullie date/relatie verleden duidelijk naar elkaar toe en geef aan wat je verwachtingen zijn.....Maar er bestaat geen wondermiddel waarmee je een date kunt laten slagen....quote:Op zaterdag 5 juni 2021 18:18 schreef Discombobulate het volgende:
[..]
Dat zal best inderdaad, dat geloof ik wel, maar dat geeft me toch wel een vervelend en onzeker gevoel ofzo. Eerst zeggen van niet en laten we vrienden blijven en dan de mogelijkheid dat het zich toch nog enigszins anders kan ontwikkelen. Ja, ik wordt daar best wel onzeker van. Is niet goed voor me.![]()
Mja, mensen zijn irrationele wezens. Ik ben ik vrij rationalistisch ingesteld, maar dat zijn dit soort situaties zeker niet.
Jij had haar toch fwb voorgesteld? Zou denken dat het feit dat ze contact blijft zoeken betekent dat ze daar wel voor open staat. Maar als ik dit zo lees zou ik als ik jou was gewoon nog eens afspreken en doen wat voor jou goed voelt en dan kijken hoe het zich ontwikkelt.quote:Op zaterdag 5 juni 2021 18:18 schreef Discombobulate het volgende:
[..]
Dat zal best inderdaad, dat geloof ik wel, maar dat geeft me toch wel een vervelend en onzeker gevoel ofzo. Eerst zeggen van niet en laten we vrienden blijven en dan de mogelijkheid dat het zich toch nog enigszins anders kan ontwikkelen. Ja, ik wordt daar best wel onzeker van. Is niet goed voor me.![]()
Mja, mensen zijn irrationele wezens. Ik ben ik vrij rationalistisch ingesteld, maar dat zijn dit soort situaties zeker niet.
Ja, precies dit. Ik denk dat je helemaal gelijk hebt. Idd, afspreken sowieso eerst. We hebben het er nog even over gehad en ik denk dat ze dit bedoeld. Het wordt langzaam een beetje duidelijk. Ik zit te veel bij m'n gevoel.quote:Op zaterdag 5 juni 2021 23:27 schreef MizzezAmy het volgende:
[..]
Jij had haar toch fwb voorgesteld? Zou denken dat het feit dat ze contact blijft zoeken betekent dat ze daar wel voor open staat. Maar als ik dit zo lees zou ik als ik jou was gewoon nog eens afspreken en doen wat voor jou goed voelt en dan kijken hoe het zich ontwikkelt.
Ja 1 x gedaan, stond op mn bucketlist. Ik ben toen alleen gegaan, maar de andere meiden daar waren allemaal met vriendinnen idd. Ik vond het niet erg om alleen te gaan. Ik moest even wachten in de bar en dan zat ik dus alleen, maar had al snel aanspraak met de andere meiden. Dus het is wat voor jezelf fijn voelt.quote:Op zaterdag 5 juni 2021 23:43 schreef MizzezAmy het volgende:
Is er toevallig hier ook iemand met ervaring met speeddaten? Zou je het aanraden?
Ik wil dit binnenkort eens gaan doen, omdat ik het toch wel fijn vind om mensen gelijk in het echt te zien. Maar gaan mensen daar alleen heen, of is het beter om samen met een vriendin te gaan?
Ah bedankt voor deze info! Ik heb een vriendin overgehaald om mee te gaan, lijkt me dan toch prettiger. We kunnen pas in juli, maar ik heb nog wel even geduldquote:Op zondag 6 juni 2021 01:28 schreef Womanly het volgende:
[..]
Ja 1 x gedaan, stond op mn bucketlist. Ik ben toen alleen gegaan, maar de andere meiden daar waren allemaal met vriendinnen idd. Ik vond het niet erg om alleen te gaan. Ik moest even wachten in de bar en dan zat ik dus alleen, maar had al snel aanspraak met de andere meiden. Dus het is wat voor jezelf fijn voelt.
Valt wel mee, Cinderelladreamer loopt al langer op Aarde rond dan ik, om mee te beginnenquote:Op vrijdag 4 juni 2021 17:05 schreef koffief1lter het volgende:
[..]
Ik gok @:godshand, die klinkt iig oud en wijs. Hehe
Auuuuquote:Op zondag 6 juni 2021 20:01 schreef Godshand het volgende:
[..]
Valt wel mee, Cinderelladreamer loopt al langer op Aarde rond dan ik, om mee te beginnen
Joh, als Lees_fokNL zijn leeftijd klopt, kom je net kijkenquote:
Ha ha truequote:Op zondag 6 juni 2021 20:43 schreef Godshand het volgende:
[..]
Joh, als Lees_fokNL zijn leeftijd klopt, kom je net kijken
Ja, dat dacht ik ook, maar mijn ervaring tot nu toe is dat het moeilijk standhoudt voor een langere periode, omdat de een vroeg of laat toch nét iets meer verwacht dan de ander, ook als je duidelijk aangeeft geen relatie te willen. Maar ja, de F in FWB impliceert dat er toch iets meer moet zijn dan alleen maar neuken en wegwezen, dus zo vreemd is dat ook weer niet.quote:Op vrijdag 4 juni 2021 18:52 schreef Faxie het volgende:
[..]
Toch wel op z'n minst dat er geneukt wordt![]()
Nee, toch wel dat er gewoon een leuke vriendschap is, maar dan met neuken erbij. Soort relatie, maar veel vrijblijvender.
Ik heb het idee nav de profielteksten die ik op Tinder lees, dat veel vrouwen FWB in principe gelijktrekken met ONS, puur seks en meer niet.
Denk ook niet dat iedereen dat kan, sommigen sowieso niet. Het is wel een heel bijzondere en speciale vriendschap. Als het allemaal werkt vind ik dat eigenlijk wel een heel mooi iets.quote:Op zondag 6 juni 2021 21:12 schreef Ekte_majones het volgende:
Maar ja, de F in FWB impliceert dat er toch iets meer moet zijn dan alleen maar neuken en wegwezen, dus zo vreemd is dat ook weer niet.
Naja gezien je naam trek je het aan denk ik.quote:Op zondag 6 juni 2021 21:55 schreef Blaatieblaat het volgende:
Maar ze kon de hele dag ouwehoeren over een spriet gras 😐. 90% van de tijd heef ze over zichzelf gepraat. Tweede date idem. Zat weinig diepgang in.
Ok...touché 😂quote:Op zondag 6 juni 2021 22:53 schreef Womanly het volgende:
[..]
Naja gezien je naam trek je het aan denk ik.Veel geblaat
Je had gelijk overigens.quote:Op zaterdag 5 juni 2021 23:27 schreef MizzezAmy het volgende:
[..]
Jij had haar toch fwb voorgesteld? Zou denken dat het feit dat ze contact blijft zoeken betekent dat ze daar wel voor open staat.
Ik weet het net zo nog niet. Mijn laatste ex is van het speeddatenquote:Op zaterdag 5 juni 2021 23:43 schreef MizzezAmy het volgende:
Is er toevallig hier ook iemand met ervaring met speeddaten? Zou je het aanraden?
Ik wil dit binnenkort eens gaan doen, omdat ik het toch wel fijn vind om mensen gelijk in het echt te zien. Maar gaan mensen daar alleen heen, of is het beter om samen met een vriendin te gaan?
Dan heeft ze het lang op moeten houden.quote:Op maandag 7 juni 2021 12:40 schreef Aiciu het volgende:
Had gisteren ook onverwacht een dateWe zouden eigenlijk komend weekend afspreken maar ineens vroeg ze of ik wou komen
Die andere meid heb ik weer gedumpt want zij ging na 2 weken al zeiken.
Je kunt toch prima een keertje laten vallen dat je haar een beetje mist?quote:Op maandag 7 juni 2021 08:57 schreef Grublit het volgende:
Ik ben helemaal happydepeppie vandaag
Gisteren hele geslaagde 2e date gehad. 3e date is gelijk gepland (pas over kleine 2 weken, omdat ze maar om de week een weekend kinderloos is). Ik merk dat ik het zelf lastig vind om toe te geven dat ik haar echt meer dan leuk begin te vinden, bang dat het dan toch niks wordt of zo. Maar omdat zij positieve feedback geeft, komt het er toch wel langzaam uit...
Oh ja, dat doe ik ook wel...quote:Op maandag 7 juni 2021 12:54 schreef Hineni het volgende:
[..]
Je kunt toch prima een keertje laten vallen dat je haar een beetje mist?
Wat versta jij onder zeiken?quote:Op maandag 7 juni 2021 12:40 schreef Aiciu het volgende:
Had gisteren ook onverwacht een dateWe zouden eigenlijk komend weekend afspreken maar ineens vroeg ze of ik wou komen
Die andere meid heb ik weer gedumpt want zij ging na 2 weken al zeiken.
Wat leuk!quote:Op maandag 7 juni 2021 14:59 schreef Avianflu het volgende:
Alles happydepeppie hier ook met de date.
Het voelt gwn alsof het goed zit, dus probeer nu gwn te genieten zonder er van alles bij te halen waar ik het benauwd van krijg.
Dat hoef ik voorlopig dus niet te wetenquote:Op maandag 7 juni 2021 15:39 schreef Brybry het volgende:
[..]
Wat leuk!
Wie is z'n vader, wie is z'n moeder?
Wat is het verschil dan?quote:Op maandag 7 juni 2021 15:40 schreef Brybry het volgende:
Laatst met een oude bekende afgesproken, was weer ouderwets gezellig. Wordt/is een fwb , relatie zit er niet in.
Daar hebben we allebei twijfels over en er is een leeftijdsverschil die het op de lange termijn lastig zal maken
Ik denk ik ook het liefste +/- 5 jaar. Mijn vorige vriendin was 5 jaar ouder volgens mij. Of 4? Weet het niet meer.quote:Op maandag 7 juni 2021 15:45 schreef Avianflu het volgende:
[..]
Wat is het verschil dan?
Wat vind je een acceptabel leeftijdsverschil?
Ik denk ik Max. 10 jaar maar liever +/- 5 jaar.
Huidige date is 6 jaar jonger.
Wat denk jij trouwens, als we weer afspreken, moet ik ook een beetje gaan flirten en aanraken en dat soort dingen? Het doel is misschien wat anders, maar vind haar wel gewoon heel erg leuk. Is daar iets mis mee als je niet per se voor een relatie gaat? (Toekomst kijken we sowieso niet naar.) Of eerst gewoon zakelijk en dan het ter sprake brengen als we elkaar nog wat beter kennen. Maar dan wordt het ook zo friendzone-achtig en dan vergooi ik het misschien.quote:Op zaterdag 5 juni 2021 23:27 schreef MizzezAmy het volgende:
[..]
Jij had haar toch fwb voorgesteld? Zou denken dat het feit dat ze contact blijft zoeken betekent dat ze daar wel voor open staat. Maar als ik dit zo lees zou ik als ik jou was gewoon nog eens afspreken en doen wat voor jou goed voelt en dan kijken hoe het zich ontwikkelt.
quote:Op maandag 7 juni 2021 15:43 schreef Avianflu het volgende:
[..]
Dat hoef ik voorlopig dus niet te weten![]()
16 jaarquote:Op maandag 7 juni 2021 15:45 schreef Avianflu het volgende:
[..]
Wat is het verschil dan?
Wat vind je een acceptabel leeftijdsverschil?
Ik denk ik Max. 10 jaar maar liever +/- 5 jaar.
Huidige date is 6 jaar jonger.
Tenzij de ander vanaf het allereerste begin expliciet aangeeft dat hij/zij persé een relatie wil en jij dat expliciet niet wil, is het los daarvan toch vooral een kwestie van go with the flow? Misschien word je – ondanks al je reserves – wel ontzettend verliefd op haar. En misschien ook wel niet. Ik geef zelf desgevraagd aan dat ik niet zoveel verwachtingen heb en wel zie hoe het loopt, maar ik ben dan ook nooit specifiek op zoek gegaan naar een FWB. Als je dat wilt zou je datingsites zoals SL kunnen proberen waar getrouwde mensen op zitten die op zoek zijn naar een minna(a)r(es). Met dat laatste heb ik geen ervaring, maar ken wel de verhalen van mensen die erop zaten.quote:Op maandag 7 juni 2021 16:06 schreef Discombobulate het volgende:
[..]
Wat denk jij trouwens, als we weer afspreken, moet ik ook een beetje gaan flirten en aanraken en dat soort dingen? Het doel is misschien wat anders, maar vind haar wel gewoon heel erg leuk. Is daar iets mis mee als je niet per se voor een relatie gaat? (Toekomst kijken we sowieso niet naar.) Of eerst gewoon zakelijk en dan het ter sprake brengen als we elkaar nog wat beter kennen. Maar dan wordt het ook zo friendzone-achtig en dan vergooi ik het misschien.
Het is een beetje gecompliceerd. Na onze eerste date gaf ze aan dat ze vrijgezel zijn toch wel heel fijn vond. Haar vorige relatie was net acht weken uit, dus dat was wel beetje raar. Omdat het toch heel erg klikte heb ik FWB voorgesteld, en daar moest ze nog over nadenken. Die dagen daarna zocht ze weer heel veel contact dus ik was een beetje verward (en misschien een beetje verliefd, vind haar ook echt heel leuk), maar waarschijnlijk doelde ze daarmee dat ze FWB wel ziet zitten. En ze wil me blijven zien. Het contact is echt ontzettend goed. Zaterdag zie ik haar weer en gaan we even het water op. Denk dat ik het beste gewoon wel wat kan gaan flirten, gewoon om even af te tasten en te testen.quote:Op maandag 7 juni 2021 17:51 schreef Ekte_majones het volgende:
Tenzij de ander vanaf het allereerste begin expliciet aangeeft dat hij/zij persé een relatie wil en jij dat expliciet niet wil, is het los daarvan toch vooral een kwestie van go with the flow? Misschien word je – ondanks al je reserves – wel ontzettend verliefd op haar. En misschien ook wel niet. Ik geef zelf desgevraagd aan dat ik niet zoveel verwachtingen heb en wel zie hoe het loopt, maar ik ben dan ook nooit specifiek op zoek gegaan naar een FWB.
Nee joh, dan zit je gewoon op zwart zaad.quote:Op maandag 7 juni 2021 17:20 schreef scrupuleus het volgende:
16 jaar ouder, ja dan krijg je misvormde kinderen enzo
Stilte sinds zaterdag nachtquote:Op maandag 7 juni 2021 20:34 schreef koffief1lter het volgende:
[..]
Deel het met de groep Faxie, Watskeburt?
Met huidige date is er 3-4 weken stilte geweest op Tinder tot ik dacht laat ik die app weer eens openen en het gesprek weer aanslingerde.quote:
Ik vertrouw het nietquote:Op maandag 7 juni 2021 21:47 schreef Avianflu het volgende:
[..]
Met huidige date is er 3-4 weken stilte geweest op Tinder tot ik dacht laat ik die app weer eens openen en het gesprek weer aanslingerde.
Mee willen kijken in mijn telefoon en overal een verantwoording voor willen hebben.quote:
Die heeft wel issues dan na 2 weken.quote:Op maandag 7 juni 2021 22:11 schreef Aiciu het volgende:
[..]
Mee willen kijken in mijn telefoon en overal een verantwoording voor willen hebben.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |