Nou ja, het is natuurlijk wel zo dat er straks na bijna 2jr eindelijk weer iets groters en meer mag, en dat vervolgens de gemeente alsnog er een streep door heen zet. En ik kan mij wel goed voorstellen dat mensen denken, als er 1 schaap over de dam is met het weigeren van de vergunning er veelal nog veel meer gaan volgen, wat vaak zo is.quote:Op donderdag 3 juni 2021 10:06 schreef nostra het volgende:
[..]
Ja precies, non-discussie dus en tegen het gijzelen van de samenleving aan. Iedereen en zijn moeder moet weer een aai over de bol hebben omdat ze zichzelf weer onevenredig hard geraakt vinden, uitermate vermoeiend. En kap ook gewoon eens met dat idiote en nutteloze gejank om een pilletje, zet liever wat extra Rode Kruis mensjes neer. Maar goed, da's een andere discussie.
En ook wat een kind nodig heeft. Niet ieder kind, zeker op de basisschool, kan op die manier werken en heeft een ouder die dat kan en wil begeleiden. En het is niet zo dat iedere ouder daarin de voor het kind beste keuze zal (kunnen) maken.quote:Op donderdag 3 juni 2021 10:04 schreef Drekkoning het volgende:
[..]
Wat ik waar nam in mijn omgeving is dat er maar korte periodes online les was, vooral voor vragen etc, en verder gewoon thuisstudie met een ouder.
Maar ik kan me voorstellen dat dat heel erg verschilt per school, klas en niveau idd.
Interval blijft dus 5 weken.. so far so good.quote:Op donderdag 3 juni 2021 10:11 schreef Deepfreeze het volgende:
[..]
Klopt, 22 juli..
Mijn man is 3 jaar ouder, hij mag 2 dagen eerder beide prikken..
Je zou eventueel aan het eind van de middag, als de lijnen gestopt zijn met roken, het nummer kunnen bellen om te vragen of je tegelijk geprikt kan worden met je man.quote:Op donderdag 3 juni 2021 10:11 schreef Deepfreeze het volgende:
[..]
Klopt, 22 juli..
Mijn man is 3 jaar ouder, hij mag 2 dagen eerder beide prikken..
Dan moet je lekker als beleidsmedewerker bij de gemeente Lelystad gaan werken. Het kan er bij mij niet in dat het in Nederland weer allemaal zo dramatisch is dat op dit soort vrij beperkte inzetten zo rigoureus ingegrepen moet worden. Maar ik zie graag de staatjes met stuwmeren aan vakantiedagen en geëxplodeerde ort waar dit allemaal uit blijkt, in plaats van het gebruikelijke gemiep van de ACP c.s., die al vanaf 2010 vinden dat ze helemaal geen capaciteit voor evenementen hebben en dankbaar gebruikmaken van dit handvat.quote:Op donderdag 3 juni 2021 10:03 schreef Frozen-assassin het volgende:
Dat is een hele leuke kreet. Maar ook zij zijn gewoon mensen. Overwerken is voor niemand goed.
Liever niet..quote:Op donderdag 3 juni 2021 10:13 schreef _serial_ het volgende:
[..]
Je zou eventueel aan het eind van de middag, als de lijnen gestopt zijn met roken, het nummer kunnen bellen om te vragen of je tegelijk geprikt kan worden met je man.
Amenquote:Op donderdag 3 juni 2021 10:14 schreef nostra het volgende:
[..]
Dan moet je lekker als beleidsmedewerker bij de gemeente Lelystad gaan werken. Het kan er bij mij niet in dat het in Nederland weer allemaal zo dramatisch is dat op dit soort vrij beperkte inzetten zo rigoureus ingegrepen moet worden. Maar ik zie graag de staatjes met stuwmeren aan vakantiedagen en geëxplodeerde ort waar dit allemaal uit blijkt, in plaats van het gebruikelijke gemiep van de ACP c.s., die al vanaf 2010 vinden dat ze helemaal geen capaciteit voor evenementen hebben en dankbaar gebruikmaken van dit handvat.
Nou ja, ik kan me goed voorstellen dat we niet met zijn allen in het eerste weekend van september alles in gaan halen, daar past natuurlijk een stukje spreiding bij. Maar dit is geen spreiding meer, dit is gewoon hakken in het zand drammen.quote:Op donderdag 3 juni 2021 10:10 schreef _serial_ het volgende:
Nou ja, het is natuurlijk wel zo dat er straks na bijna 2jr eindelijk weer iets groters en meer mag, en dat vervolgens de gemeente alsnog er een streep door heen zet. En ik kan mij wel goed voorstellen dat mensen denken, als er 1 schaap over de dam is met het weigeren van de vergunning er veelal nog veel meer gaan volgen, wat vaak zo is.
Hier ook, 1e op 19 juni en 2e op 24 juli. Van '81, dat wel.quote:Op donderdag 3 juni 2021 10:12 schreef Jor_Dii het volgende:
[..]
Interval blijft dus 5 weken.. so far so good.
Ik kreeg hem via het incognitovenster wel open. Via de gewone browser niet.. Hebben meer mensen last van.quote:Op donderdag 3 juni 2021 10:15 schreef Lariekoek het volgende:
Rond 10:00 is wel een ruim begrip.
Zet die site eens open!
Die staat open.quote:Op donderdag 3 juni 2021 10:15 schreef Lariekoek het volgende:
Rond 10:00 is wel een ruim begrip.
Zet die site eens open!
Eens, Awakenings is juist op dat weekend gaan zitten omdat er dan geen ander groot festival tegelijk is in de regio (en natuurlijk aan de veilige kant met maatregelen)quote:Op donderdag 3 juni 2021 10:15 schreef nostra het volgende:
[..]
Nou ja, ik kan me goed voorstellen dat we niet met zijn allen in het eerste weekend van september alles in gaan halen, daar past natuurlijk een stukje spreiding bij. Maar dit is geen spreiding meer, dit is gewoon hakken in het zand drammen.
Jahoorquote:Op donderdag 3 juni 2021 10:17 schreef Cesare-Borgia het volgende:
Kan je eigenlijk afspraken voor een tweede prik verzetten naar een andere locatie als waar je de eerste prik gehad hebt?
Als er iets uit covid komt wat positief is zou het wel een ban op gain of function researches zijn.quote:
Als corona daadwerkelijk voortkomt uit gain of function research is het wel een geslaagd onderzoekquote:Op donderdag 3 juni 2021 10:19 schreef Cesare-Borgia het volgende:
[..]
Als er iets uit covid komt wat positief is zou het wel een ban op gain of function researches zijn.
Ik voer geregeld gain-of-function studies uit in het lab.....quote:Op donderdag 3 juni 2021 10:19 schreef Cesare-Borgia het volgende:
[..]
Als er iets uit covid komt wat positief is zou het wel een ban op gain of function researches zijn.
Ja je hoort nu bij de as van het kwaad!quote:Op donderdag 3 juni 2021 10:23 schreef NaturalScience het volgende:
[..]
Ik voer geregeld gain-of-function studies uit in het lab.....
Krijg ik nu een ban?
Neeeeee!!!!quote:Op donderdag 3 juni 2021 08:31 schreef _serial_ het volgende:
Nou daar gaan we hoor, een van grootste festivals die gepland stond in September(verplaatst naar september voorheen eind juni) - Awakenings heeft de stekker voor dit jaar eruit getrokken.
Er is geen vergunning afgegeven door de gemeente (nog niet bekend waarom)
Awakenings was stijf uitverkocht.
Hopelijk wordt het niet nog een festivalvrije zomer omdat gemeentes geen vergunningen geven
Incognito venster openen.quote:
Mits je virusseb dodelijker aan het maken bent wel.quote:Op donderdag 3 juni 2021 10:23 schreef NaturalScience het volgende:
[..]
Ik voer geregeld gain-of-function studies uit in het lab.....
Krijg ik nu een ban?
Welke als ik vragen magquote:Op donderdag 3 juni 2021 10:24 schreef Nielsch het volgende:
[..]
Neeeeee!!!!
Aan de andere kant, heb nog kaartjes voor veel meer leuke feesten.
Ik denk dat het handhaven van de avondklok minder inspannend is geweest voor de openbare orde als de standaard stapavonden op do-vr-za, ook zijn er geen risicowedstrijden met publiek geweest of festivals waar ze moesten rondhangen. Die paar dagen rellen staan in geen verhouding tot een compleet eredivisie seizoen zonder publiek.quote:Op donderdag 3 juni 2021 09:57 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Het is de mooie ultieme smoes van ferd inderdaad die al jaren zeurt dat er te veel evenementen zijn voor de politie. Dus zo vergezocht is het nu ook weer niet.
Maar weet ook dat er een vastgelopen cao onderhandeling is en de politie nu moeilijk doet om het moeilijk doen.
[..]
Dat zinnetje is inmiddels al een paar keer gekopieerd en geplakt.
Amateur, ik presteerde het afgelopen dinsdag om voor vanochtend (<48 uur) al de eerste afspraak te hebbenquote:Op donderdag 3 juni 2021 10:25 schreef Da_Sandman het volgende:
Oorspronkelijke data die ik te zien kreeg kwamen niet zo uit, paar keer refreshen en beetje spelen met de postcodes en nu kan ik woensdag al voor de eerste.
De watquote:
quote:Op donderdag 3 juni 2021 10:32 schreef zalkc het volgende:
[..]
Amateur, ik presteerde het afgelopen dinsdag om voor vanochtend (<48 uur) al de eerste afspraak te hebben![]()
Wel 20 keer de postcode ingevoerd, maar goed.
Hoofdman Knuppeldik van de schutterij, uit een oud nummer van Normaal.quote:
Onbespreekbaar.quote:Op donderdag 3 juni 2021 10:35 schreef Da_Sandman het volgende:
[..]. Altijd baas boven baas.
Bij die eerste mogelijkheden zat zaterdagavond 19.20. Wat denken ze wel niet.
Ik mag om 8uur maar dat is dan ook recht tegenover mijn huis, 50 meter kruipenquote:Op donderdag 3 juni 2021 10:35 schreef Da_Sandman het volgende:
[..]. Altijd baas boven baas.
Bij die eerste mogelijkheden zat zaterdagavond 19.20. Wat denken ze wel niet.
Ook lekker dichtbij of..?quote:Op donderdag 3 juni 2021 10:25 schreef Da_Sandman het volgende:
Oorspronkelijke data die ik te zien kreeg kwamen niet zo uit, paar keer refreshen en beetje spelen met de postcodes en nu kan ik woensdag al voor de eerste.
Ik kwam op die manier van 23 juni naar 17 juni.. Daarna weer 18, en toen hij weer naar 17 ging die maar aangenomenquote:Op donderdag 3 juni 2021 10:32 schreef zalkc het volgende:
[..]
Amateur, ik presteerde het afgelopen dinsdag om voor vanochtend (<48 uur) al de eerste afspraak te hebben![]()
Wel 20 keer de postcode ingevoerd, maar goed.
Dat is lekker snel!quote:Op donderdag 3 juni 2021 10:25 schreef Da_Sandman het volgende:
Oorspronkelijke data die ik te zien kreeg kwamen niet zo uit, paar keer refreshen en beetje spelen met de postcodes en nu kan ik woensdag al voor de eerste.
Er zijn hier maar twee mogelijkheden, de een is op een km of 8 en de ander op 30. Ff stukje karren, geen probleem.quote:
quote:Op donderdag 3 juni 2021 10:41 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Dat is lekker snel!
Komt je vakantie ook nog goed nu?
OMG, jij voordringwappie!quote:Op donderdag 3 juni 2021 10:25 schreef Da_Sandman het volgende:
Oorspronkelijke data die ik te zien kreeg kwamen niet zo uit, paar keer refreshen en beetje spelen met de postcodes en nu kan ik woensdag al voor de eerste.
Ik vind het ook zo raar dat ze nu beginnen te zeuren van 'we hadden het druk'. Ook rondom de sperzeit discussie had de politie 3x aangegeven in verschillende talkshows er weinig last mee te hebben. 'Verschuiving van planningen, dat is het enige blablabla'.quote:Op donderdag 3 juni 2021 10:29 schreef zalkc het volgende:
[..]
Ik denk dat het handhaven van de avondklok minder inspannend is geweest voor de openbare orde als de standaard stapavonden op do-vr-za, ook zijn er geen risicowedstrijden met publiek geweest of festivals waar ze moesten rondhangen. Die paar dagen rellen staan in geen verhouding tot een compleet eredivisie seizoen zonder publiek.
Wat ik begreep van de lokale knuppeldik was dat ze drukker waren met de meldingen van de NSB'ers af te handelen die hun buren aan het verlinken waren, als het handhaven van die avondklok. De avondklok interesseerde ze pas als er een groepje jongeren op een hangplek rondhing, niet voor de eenzame fietser.
Het maakt op zich niet heel veel uit allemaal, maar ik ken echt veel mensen die uit latere geboortejaren zijn die eerder terecht kunnen dan mensen uit eerdere geboortejaren.quote:
quote:IC
24u toename aantal opnamen: 5
Weektoename aantal opnamen: 82
Week tot week stijging: -46,8%
Bezetting op ICs: 391 (verdacht of bewezen COVID-19)
Bron: Stichting NICE, donderdag 3 juni om 11:00
Ziekenhuis
24u toename aantal opnamen: 66 (bewezen COVID-19)
Weektoename aantal opnamen: 698 (bewezen COVID-19)
Week tot week stijging: -1,4%
Bezetting op verpleegafdelingen: 800 (verdacht of bewezen COVID-19)
Bron: Stichting NICE, donderdag 3 juni om 11:00
Ik ga nog steeds uit van een week vertraging. Zeker als we weer onder de 1 miljoen prikken blijven.quote:Op donderdag 3 juni 2021 11:00 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Het maakt op zich niet heel veel uit allemaal, maar ik ken echt veel mensen die uit latere geboortejaren zijn die eerder terecht kunnen dan mensen uit eerdere geboortejaren.
Dus op zich valt het allemaal best mee, denk ik, met vertragingen en alles.
Kan best hoor, maar er zijn nu gewoon mensen uit 1982 die eerder geprikt worden dan mensen uit 1971. Dus het is nogal een beetje willekeurig en niet per definitie zo dat jonger dan wordt gedupeerd.quote:Op donderdag 3 juni 2021 11:08 schreef _serial_ het volgende:
[..]
Ik ga nog steeds uit van een week vertraging. Zeker als we weer onder de 1 miljoen prikken blijven.
Het was een grapje hè, beetje @Da_Sandman treiterenquote:Op donderdag 3 juni 2021 11:00 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Het maakt op zich niet heel veel uit allemaal, maar ik ken echt veel mensen die uit latere geboortejaren zijn die eerder terecht kunnen dan mensen uit eerdere geboortejaren.
Dus op zich valt het allemaal best mee, denk ik, met vertragingen en alles.
Dat heeft natuurlijk ook te maken met vaccinleveringen, prikslots die vrij zijn en komen door afzeggen van bv een Janssen prik, ik zie vooral mensen die jonger zijn er direct bovenop duiken als ze een afspraak maken. In mijn geval kon ik ook gewoon een ruim een week eerder nadat ik vroeg in de ochtend gebeld hadquote:Op donderdag 3 juni 2021 11:10 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Kan best hoor, maar er zijn nu gewoon mensen uit 1982 die eerder geprikt worden dan mensen uit 1971. Dus het is nogal een beetje willekeurig en niet per definitie zo dat jonger dan wordt gedupeerd.
quote:Op donderdag 3 juni 2021 11:11 schreef chratnox het volgende:
[..]
Het was een grapje hè, beetje @:Da_Sandman treiteren
Dat weet ikquote:Op donderdag 3 juni 2021 11:11 schreef chratnox het volgende:
[..]
Het was een grapje hè, beetje @:Da_Sandman treiteren
Aan de andere kant is het natuurlijk ook wenselijk als lege plekken zoveel mogelijk opgevuld worden.quote:Op donderdag 3 juni 2021 11:00 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Het maakt op zich niet heel veel uit allemaal, maar ik ken echt veel mensen die uit latere geboortejaren zijn die eerder terecht kunnen dan mensen uit eerdere geboortejaren.
Dus op zich valt het allemaal best mee, denk ik, met vertragingen en alles.
Ze noemt me jongquote:Op donderdag 3 juni 2021 11:14 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Dat weet ik
Maar omdat er hier zo veel wordt geklaagd over hoe de jongeren achtergesteld worden, wilde ik deze even voor het voetlicht brengen.
Het is allemaal niet zo zwart-wit, denk ik.
Dat is ook prima, toch? Dat iedereen zijn best doet om zsm te worden gevaccineerd als ze dat willen.quote:Op donderdag 3 juni 2021 11:12 schreef _serial_ het volgende:
[..]
Dat heeft natuurlijk ook te maken met vaccinleveringen, prikslots die vrij zijn en komen door afzeggen van bv een Janssen prik, ik zie vooral mensen die jonger zijn er direct bovenop duiken als ze een afspraak maken. In mijn geval kon ik ook gewoon een ruim een week eerder nadat ik vroeg in de ochtend gebeld had![]()
Genoeg mensen die jonger zijn die dus dadelijk netjes op tijd gevaccineerd zijn en op vakantie kunnen of weet ik wat.quote:Op donderdag 3 juni 2021 11:14 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Dat weet ik
Maar omdat er hier zo veel wordt geklaagd over hoe de jongeren achtergesteld worden, wilde ik deze even voor het voetlicht brengen.
Het is allemaal niet zo zwart-wit, denk ik.
Vergelijk je jezelf nu met een klein drammend over het paard getild meisje?quote:
Natuurlijkquote:Op donderdag 3 juni 2021 11:14 schreef zalkc het volgende:
[..]
Aan de andere kant is het natuurlijk ook wenselijk als lege plekken zoveel mogelijk opgevuld worden.
Groen als gras, nog nat achter de orenquote:
Nee.quote:Op donderdag 3 juni 2021 11:16 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Vergelijk je jezelf nu met een klein drammend over het paard getild meisje?
Helemaal mee eens, dat waren ze natuurlijk aan het doen met extra jaren openen, maar daar is gisteren een kleine puinhoop gecreëerd waarvan het stof even moet neerdalen voor de priksnelheid weer op het juiste tempo heeft.quote:Op donderdag 3 juni 2021 11:17 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Natuurlijk
Ik zeg nu al een aantal keren dat het helemaal prima is. Liefst alle slots van 's ochtends vroeg tot 's avonds laat gevuld en iedereen zsm gevaccineerd die dat wil.
Vooralsnog ging Hugo er alleen naar kijken toch? Naar de optie om wel voor Janssen te mogen kiezen? Of was dat al geregeld?quote:Op donderdag 3 juni 2021 11:21 schreef Tijn het volgende:
Ik ben wel blij dat we nu eindelijk in de situatie zijn waarin iedereen Pfizer/Moderna wordt aangeboden, maar dat andere vaccins wel een optie zijn als mensen daarvoor willen kiezen. Imho de beste strategie.
Nog geen 10% dus. Ophef om niets weer. Toegegeven, dit levert ongeveer 2 uur aan vertraging op.quote:13.000 Janssen-afspraken afgezegd
13.000 mensen hebben tot nu toe hun afspraak voor een vaccinatie met het Janssen-vaccin afgezegd. Dat laat GGD GHOR Nederland weten aan de NOS.
Nog zo'n clubje dat weet dat ze in rap tempo irrelevant aan het worden zijn.quote:Op donderdag 3 juni 2021 11:27 schreef trein2000 het volgende:
https://www.nrc.nl/nieuws(...)ul-thinking-a4045897
Hé de wappies van het Red Team hebben zich weer gemeld. Er zou immers maar goed nieuws zijn
Voor zover ik het begrijp kun je daar nu voor kiezen als je dat wil.quote:Op donderdag 3 juni 2021 11:26 schreef AlwaysHappy het volgende:
[..]
Vooralsnog ging Hugo er alleen naar kijken toch? Naar de optie om wel voor Janssen te mogen kiezen? Of was dat al geregeld?
quote:Op donderdag 3 juni 2021 11:27 schreef trein2000 het volgende:
https://www.nrc.nl/nieuws(...)ul-thinking-a4045897
Hé de wappies van het Red Team hebben zich weer gemeld. Er zou immers maar goed nieuws zijn
Dit zou hier toch nochtans op knikkende reacties moeten kunnen rekenen.quote:Tegelijk is Schellekens bang dat het kabinet de zomer weer niet gebruikt om klaar te zijn voor het najaar. Dat moet nu anders, vindt Schellekens, wiens Red Team het kabinet vorig jaar al vanaf juli waarschuwde voor de stijgende besmettingscijfers. Als er na de zomer toch weer uitbraken komen, moet direct duidelijk zijn hoe je die wilt aanpakken, stelt hij. „Dat moet je nu voorbereiden.” De Jonge heeft eerder aangekondigd voor de zomer met een plan te komen voor de komende maanden.
Toegevegen, dat had een edit iddquote:Op donderdag 3 juni 2021 11:27 schreef Da_Sandman het volgende:
[..]
Oh maar die PI stond er eerst niet.
Sommige mensen krijgen al vlekken in hun nek als ze de naam "Red Team" lezen.quote:Op donderdag 3 juni 2021 11:29 schreef Da_Sandman het volgende:
[..]
[..]
Dit zou hier toch nochtans op knikkende reacties moeten kunnen rekenen.
Hey! Was dat nou bijna een sneer naar Hugo?quote:Op donderdag 3 juni 2021 11:29 schreef Da_Sandman het volgende:
[..]
[..]
Dit zou hier toch nochtans op knikkende reacties moeten kunnen rekenen.
Ja die stond nog open van gisterquote:Op donderdag 3 juni 2021 11:32 schreef chratnox het volgende:
[..]
Hey! Was dat nou bijna een sneer naar Hugo?
Laatste wat ik er van hoorde gisteren (en kan geen update vinden) was dat ze er met spoed naar gingen kijken, maar dat het allemaal wat ingewikkeld was.quote:Op donderdag 3 juni 2021 11:29 schreef Tijn het volgende:
[..]
Voor zover ik het begrijp kun je daar nu voor kiezen als je dat wil.
En hoe voelde dat? Best goed hè? Lucht op? Moet je vaker doenquote:Op donderdag 3 juni 2021 11:32 schreef Da_Sandman het volgende:
[..]
Ja die stond nog open van gister.
De eerste helft is gewoon een prima verhaal; je moet nu ook voorsorteren op "wat als". Alleen zal de conclusie niet zijn dat we krampachtig zo min mogelijk besmettingen willen blijven voorkómen en "intensief indammen", maar dat tot een zeker niveau is wat het is. Daar kan Schellekens om blijven stampvoeten, maar de beste man zet geen beleid uit.quote:Op donderdag 3 juni 2021 11:27 schreef trein2000 het volgende:
https://www.nrc.nl/nieuws(...)ul-thinking-a4045897
Hé de wappies van het Red Team hebben zich weer gemeld. Er zou immers maar goed nieuws zijn
Zou me niks verbazen dat Hugo heeft geroepen dat het nu kan en dat de GGD ondertussen gillend gek wordtquote:Op donderdag 3 juni 2021 11:33 schreef AlwaysHappy het volgende:
[..]
Laatste wat ik er van hoorde gisteren (en kan geen update vinden) was dat ze er met spoed naar gingen kijken, maar dat het allemaal wat ingewikkeld was.
Zeker, ik krijg jeuk bij het Red Team, dus ik lees dat überhaupt die berichtgeving niet.quote:Op donderdag 3 juni 2021 11:29 schreef Da_Sandman het volgende:
[..]
[..]
Dit zou hier toch nochtans op knikkende reacties moeten kunnen rekenen.
Leuk, maar de weigerboomers gaan zaterdag registeren. Dus van die vertraging heb jij geen hinder.quote:Op donderdag 3 juni 2021 11:29 schreef dick_laurent het volgende:
Zo 1982 meldt zich, en heeft zojuist voor 17 juni een prikafspraakje mogen maken.![]()
Welgeteld één dag nadat we hier gister over de zeik gingen vanwege de 'weigerboomers'
Potjandrie zeg.
Het probleem met die lui is dat alles kapot moet. Anderhalve meter bij 5 besmettingen per honderdduizend als straks iedereen gevaccineerd is. Puh-lease zeg.quote:Op donderdag 3 juni 2021 11:34 schreef nostra het volgende:
[..]
De eerste helft is gewoon een prima verhaal; je moet nu ook voorsorteren op "wat als". Alleen zal de conclusie niet zijn dat we krampachtig zo min mogelijk besmettingen willen blijven voorkómen en "intensief indammen", maar dat tot een zeker niveau is wat het is. Daar kan Schellekens om blijven stampvoeten, maar de beste man zet geen beleid uit.
Goed bezig ouwe!quote:Op donderdag 3 juni 2021 11:29 schreef dick_laurent het volgende:
Zo 1982 meldt zich, en heeft zojuist voor 17 juni een prikafspraakje mogen maken.![]()
Welgeteld één dag nadat we hier gister over de zeik gingen vanwege de 'weigerboomers'
Potjandrie zeg.
Ik val echt tussen wal en schip vrees ik met mijn geboortejaar 1987.. naja ik stel me er maar op in dat ik in de loop van volgende week aan de beurt kom dan.quote:Op donderdag 3 juni 2021 11:35 schreef groenen het volgende:
[..]
Leuk, maar de weigerboomers gaan zaterdag registeren. Dus van die vertraging heb jij geen hinder.
Ik kijk het nog even aanquote:Op donderdag 3 juni 2021 11:34 schreef chratnox het volgende:
[..]
En hoe voelde dat? Best goed hè? Lucht op? Moet je vaker doen
hehe eindelijkquote:Op donderdag 3 juni 2021 11:38 schreef _serial_ het volgende:
[ twitter ]
Je hebt er alleen geen fuck aan, want EU landen gaan voor Digital Green Certificate of hun eigen brouwsel als het niet snel genoeg opschiet.
Op zijn Twitter zag ik een antwoord van hem voorbij komen:quote:Op donderdag 3 juni 2021 11:34 schreef Tijn het volgende:
[..]
Zou me niks verbazen dat Hugo heeft geroepen dat het nu kan en dat de GGD ondertussen gillend gek wordt
Je hebt hier wel wat aan als je nú naar bv. Duitsland wil. Bovendien was er nooit een reden om het niet te doen, ook al is het digitale systeem straks ook in de lucht. Het kan nooit kwaad om iets op papier bij je te hebben.quote:
Ja, dat is ook van de pot gerukt, maar dat wordt in ieder geval tegen die tijd toch ook volstrekt onvoldoende gedragen om ook maar enige kans van slagen te hebben. Het zijn nu wat stuiptrekkingen van meneer Jos en meneer Edgar, die maar niet begrijpen dat de wereld het ook wel afkan zonder hun doorslagen risico-averse boekhoudersmentaliteit.quote:Op donderdag 3 juni 2021 11:35 schreef trein2000 het volgende:
Het probleem met die lui is dat alles kapot moet. Anderhalve meter bij 5 besmettingen per honderdduizend als straks iedereen gevaccineerd is. Puh-lease zeg.
Dan heb je geluk, want het Red Team is al vanaf februari niet meer (zichtbaar) actief. Het stuk hierboven is op persoonlijk titel geschreven.quote:Op donderdag 3 juni 2021 11:35 schreef _serial_ het volgende:
[..]
Zeker, ik krijg jeuk bij het Red Team, dus ik lees dat überhaupt die berichtgeving niet.
Maandag is wel in de lijn van verwachting ja.quote:Op donderdag 3 juni 2021 11:41 schreef SilverEyes het volgende:
Mooi, er is weer een jaar open! Ik weet nu echt niet meer wanneer ik mijn uitnodiging kan verwachten, aangezien 5 juni de 60-65 groep weer wordt uitgenodigd. Ben van '85, dus misschien maandag dan?
Wat een hoop mosterd na de maaltijd loop ik tegen aan.quote:Op donderdag 3 juni 2021 11:38 schreef _serial_ het volgende:
[ twitter ]
Je hebt er alleen geen fuck aan, want EU landen gaan voor Digital Green Certificate of hun eigen brouwsel als het niet snel genoeg opschiet.
Morgen 83quote:Op donderdag 3 juni 2021 11:41 schreef SilverEyes het volgende:
Mooi, er is weer een jaar open! Ik weet nu echt niet meer wanneer ik mijn uitnodiging kan verwachten, aangezien 5 juni de 60-65 groep weer wordt uitgenodigd. Ben van '85, dus misschien maandag dan?
Awakenings? Daar is nauwelijks politie nodig man. Tenzij je honderden klaar wil hebben staan voor een eventuele aanslag ofzo.quote:Op donderdag 3 juni 2021 11:34 schreef trein2000 het volgende:
[ twitter ]
Dit moeten we ook even fixen, dat gebrek aan politie is gewoon corona-gerelateerd. Het zou toch wel heel zuur zijn als we 1,5 jaar lang gemeenschapsgeld er in pompen en het dan op zon technisch dingetje laten stranden.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |