Dat is naar mijn idee precies het probleem, "alle beetjes helpen" wordt alleen toegepast op corona, maar wordt vergeten als het over iets anders gaat.quote:Op maandag 31 mei 2021 21:22 schreef tim020hoorn het volgende:
[..]
niet jou persoonlijk, had ik ff wat anders kunnen verwoordenmaar ik zie op het forum wel degelijk geschreeuw van het niveautje baudet dat alles per.direct open moet en worden afgeschaft.
Ik zie het als alle beetjes helpen, de mensen hebben er alleen schijt aan of snappen niet hoe het werkt. Dat zijn in mijn ogen nog steeds de minderheid die daar onderdeel van uitmaken. Het is simpelweg onderdeel van de maatregelen die werken. Waarom er abrubt mee stoppen als het wel deglijk bijdraagt aan heropening van de samenleving? Waarom het risico nemen dat we over een maand toch weer meer op slot moeten? Waarom twijfelen aan al die experts die samen tot de beslissingen komen? Iedereen wil ervan af. Ik ben geen expert, maar dat is nagenoeg niemand hier dus lekekr overlaten aan anderen.
Die mensen denken ook vaak dat je volledig controle hebt over de wereld en je gezondheidquote:Op maandag 31 mei 2021 21:26 schreef tim020hoorn het volgende:
[..]
zodra het kan gaan weinig mensen ze nog dragen in NL en terecht want ik draag het niet omdat ik het prettig vindt. Zag op editie nl iets van 10 procent die dat nog wilt dragen en dat vond ik wel erg hoog
In de gym moeten officieel ook kapjes gedragen worden tijdens het wisselen van toestel en lopen. Dat heb ik werkelijk nog niemand zien doen. Ook al omdat dat natuurlijk volslagen kolder is, kapje op kapje af, lekker met je handjes er aan. Ik heb goeie hoop dat de kapjes een stille dood sterven.quote:Op maandag 31 mei 2021 21:21 schreef _serial_ het volgende:
[..]
De grote vraag is of mondkapjes straks nog hetzelfde nut hebben met de lage prevalentie waar we nu bijna inzitten.
Het is dat de tijdelijke wet Corona nu verlengd is tot 1-9-2021 en daar zit de mondkapjesplicht in, dus we zitter er gewoon tot die tijd aan vast, tenzij..
Ik was gisteren ook al bij een terras, waar ik netjes mijn mondkapje opzette om naar binnen te gaan, en de eigenaar van de zaak zei toen al, hoeft niet hoor als je naar toilet gaat. Personeel liep ook zonder binnen, net als bij veel andere zaken.
Denk bijna dat het publiek het "eerder" afschaft als de regering.
Welnee gekkie.quote:Op maandag 31 mei 2021 21:18 schreef Evertjan het volgende:
Ik denk trouwens dat mondkapjes niet meer uit het straatbeeld zullen verdwijnen. Mensen zullen denk ik uit zelfbescherming mondkapjes gaan dragen op drukke plekken zoals in Azië. Ook wanneer het niet meer verplicht is. Zal niet in grote aantallen zijn maar een klein gedeelte zeker
Een werkgroep die een paar maanden nodig heeft om Alpha, Bèta, Gamma, Delta te bedenken zodat het geen 'Indiase variant' of 'Zuid-Afrikaanse variant' meer genoemd wordt. Dat is in elk geval tijd die goed besteed is.quote:De wetenschappelijke aanduidingen - de Britse variant heet bijvoorbeeld B.1.1.7 - worden gehandhaafd. De werkgroep die het 'letterbesluit' nam, is een paar maanden aan het werk geweest. Onder meer een voorstel om de namen van Griekse goden als naamgever van de coronavirusvarianten te gebruiken, werd verworpen.
Gidsland-genot.quote:
Mooi artikel! Goede weerlegging van het bijzonder irritante vooroordeel dat ze daar zo volgzaam zouden zijn.quote:Op maandag 31 mei 2021 21:24 schreef Evertjan het volgende:
[..]
geen idee zal ook wel met volksaard te maken hebben
https://www.trouw.nl/buit(...)gewoon-bij~b13e93bf/
Ze zullen vast maandenlang 24/7 daarmee bezig zijn geweest. Ze hadden achter de lopende band in een vaccin-fabriek kunnen staan om 1 miljard extra vaccins te produceren.quote:Op maandag 31 mei 2021 21:33 schreef chratnox het volgende:
In het kader van, als we toch bezig zijn met belangrijke dingen: https://www.nu.nl/coronav(...)g-tegen-te-gaan.html
[..]
Een werkgroep die een paar maanden nodig heeft om Alpha, Bèta, Gamma, Delta te bedenken zodat het geen 'Indiase variant' of 'Zuid-Afrikaanse variant' meer genoemd wordt. Dat is in elk geval tijd die goed besteed is.
Ik heb ook het idee dat volgzaamheid niet echt een ding is maar dat er (zeker in China) in veel gevallen geen keuze is. Tijd terug documentaire van Ruben Terlou gezien (Langs de oevers van de Yangtze). De rivier moest op een gegeven moment breder gemaakt worden (vanwege het stuwmeer e.d.). De mensen die er woonden kregen een brief met daarin: "Je krijgt een ander huis dat daar staat, groetjes van uw grote leider"quote:Op maandag 31 mei 2021 21:33 schreef Vasilevski het volgende:
[..]
Gidsland-genot.Mooi man, uurtje opleiding om een medische handeling te kunnen uitvoeren. Eigenlijk is Sywert nog maar een amateur.
[..]
Mooi artikel! Goede weerlegging van het bijzonder irritante vooroordeel dat ze daar zo volgzaam zouden zijn.
Oost-Aziatische landen waar veel mondkapjes worden gedragen, zijn ook degenen waar veel mensen zich niet laten vaccineren vanwege schandalen in het verleden. Of bijvoorbeeld Chinezen die nog steeds massaal babymelk uit Nederland laten aanrukken.
Heel veel van het groepsgedrag daar heeft niks te maken met volgzaamheid of collectivisme, maar juist met diep ingebakken wantrouwen.
Lekker op tijd ook, zo aan het eind van de crisis en waarbij iedereen al tijden gebruik heeft gemaakt van het benoemen als oa de Zuid-Afrikaanse, Britse (die gek genoeg nooit als probleem werd gezien qua benaming) en Indiaanse varianten.quote:Op maandag 31 mei 2021 21:33 schreef chratnox het volgende:
In het kader van, als we toch bezig zijn met belangrijke dingen: https://www.nu.nl/coronav(...)g-tegen-te-gaan.html
[..]
Een werkgroep die een paar maanden nodig heeft om Alpha, Bèta, Gamma, Delta te bedenken zodat het geen 'Indiase variant' of 'Zuid-Afrikaanse variant' meer genoemd wordt. Dat is in elk geval tijd die goed besteed is.
Ik heb mn post nog eens teruggelezen, maar volgens mij heb ik dat nergens gezegd. Knap dat je dat haalt uit wat er niet staat.quote:Op maandag 31 mei 2021 21:36 schreef Montov het volgende:
[..]
Ze zullen vast maandenlang 24/7 daarmee bezig zijn geweest. Ze hadden achter de lopende band in een vaccin-fabriek kunnen staan om 1 miljard extra vaccins te produceren.
Corona wordt echt tot de druppel uitgemolken.quote:Op maandag 31 mei 2021 21:39 schreef saparmurat_niyazov het volgende:
[..]
Lekker op tijd ook, zo aan het eind van de crisis en waarbij iedereen al tijden gebruik heeft gemaakt van het benoemen als oa de Zuid-Afrikaanse, Britse (die gek genoeg nooit als probleem werd gezien qua benaming) en Indiaanse varianten.
Wel uitsluitend gele exemplaren!quote:Op maandag 31 mei 2021 21:41 schreef patrickt37 het volgende:
Alle gevaccineerden per 01-09 zonder mondkapje.
De weigeraars moeten hem natuurlijk blijven dragen.
Nou ja dat sowieso natuurlijk. Al die mensen die roepen van: "Waren we maar wat volgzamer zoals die Chinezen, wat minder discussie de hele tijd" zou je het eigenlijk gunnen om daar een tijdje te gaan wonen. Denk dat ze binnen de kortste keren gillend weg zouden rennen.quote:Op maandag 31 mei 2021 21:36 schreef chratnox het volgende:
[..]
Ik heb ook het idee dat volgzaamheid niet echt een ding is maar dat er (zeker in China) in veel gevallen geen keuze is. Tijd terug documentaire van Ruben Terlou gezien (Langs de oevers van de Yangtze). De rivier moest op een gegeven moment breder gemaakt worden (vanwege het stuwmeer e.d.). De mensen die er woonden kregen een brief met daarin: "Je krijgt een ander huis dat daar staat, groetjes van uw grote leider"
Bij de Ikea kunnen ze je vertellen hoe je die mensen moet markeren!quote:Op maandag 31 mei 2021 21:41 schreef patrickt37 het volgende:
Alle gevaccineerden per 01-09 zonder mondkapje.
De weigeraars moeten hem natuurlijk blijven dragen.
Je kunt veel zeggen, maar het is wél duidelijkquote:Op maandag 31 mei 2021 21:36 schreef chratnox het volgende:
[..]
Ik heb ook het idee dat volgzaamheid niet echt een ding is maar dat er (zeker in China) in veel gevallen geen keuze is. Tijd terug documentaire van Ruben Terlou gezien (Langs de oevers van de Yangtze). De rivier moest op een gegeven moment breder gemaakt worden (vanwege het stuwmeer e.d.). De mensen die er woonden kregen een brief met daarin: "Je krijgt een ander huis dat daar staat, groetjes van uw grote leider"
Ook achterin de bus graag.quote:Op maandag 31 mei 2021 21:44 schreef OProg het volgende:
[..]
Bij de Ikea kunnen ze je vertellen hoe je die mensen moet markeren!
Ik zag vorige week in China (Changsha) weinig mondkapjes bij de uitvaart van een bekend rijstteeltontwikkelaar/quote:Op maandag 31 mei 2021 21:18 schreef Evertjan het volgende:
Ik denk trouwens dat mondkapjes niet meer uit het straatbeeld zullen verdwijnen. Mensen zullen denk ik uit zelfbescherming mondkapjes gaan dragen op drukke plekken zoals in Azië. Ook wanneer het niet meer verplicht is. Zal niet in grote aantallen zijn maar een klein gedeelte zeker
Er worden babies van een paar maanden oud gevaccineerd. Vreselijk eng zeg.quote:Op maandag 31 mei 2021 21:59 schreef THEFXR het volgende:
ik vind het zo eng, he. dat ze kinderen tussen de 12-16 jaar willen vaccineren.
..quote:Op maandag 31 mei 2021 21:59 schreef THEFXR het volgende:
ik vind het zo eng, he. dat ze kinderen tussen de 12-16 jaar willen vaccineren.
Waarom vind je dat?quote:Op maandag 31 mei 2021 21:59 schreef THEFXR het volgende:
ik vind het zo eng, he. dat ze kinderen tussen de 12-16 jaar willen vaccineren.
Daar is niets engs aan. Dat is gewoon verstandig beleid en aangezien België en Duitsland dit al serieus overwegen moet Nederland gewoon volgen.quote:Op maandag 31 mei 2021 21:59 schreef THEFXR het volgende:
ik vind het zo eng, he. dat ze kinderen tussen de 12-16 jaar willen vaccineren.
dat is met vertrouwde bewezen vaccins, dit zijn Mrna experimenten, hequote:Op maandag 31 mei 2021 22:01 schreef speknek het volgende:
[..]
..
Je weet dat kinderen vanaf 3 maanden gevaccineerd worden?
Nl moet niks, al zijn wij geen VOC meerquote:Op maandag 31 mei 2021 22:02 schreef Erno-BE het volgende:
[..]
Daar is niets engs aan. Dat is gewoon verstandig beleid en aangezien België en Duitsland dit al serieus overwegen moet Nederland gewoon volgen.
Het enige wat we naar mijn idee moeten is stoppen met die blinde focus op wat Duitsland doet. Als zij van een brug springen doen wij 't ook is een beetje de strekking.quote:Op maandag 31 mei 2021 22:02 schreef Erno-BE het volgende:
[..]
Daar is niets engs aan. Dat is gewoon verstandig beleid en aangezien België en Duitsland dit al serieus overwegen moet Nederland gewoon volgen.
An sich heb ik niet perse iets tegen het vaccineren van jongeren, maar dit vind ik toch wel zo'n kulargument. Zag je ook al eerder in deze crisis wel eens voorbijkomen. Dat een buurland iets doet maakt het niet automatisch aanbevelenswaardig hoor.quote:Op maandag 31 mei 2021 22:02 schreef Erno-BE het volgende:
[..]
Daar is niets engs aan. Dat is gewoon verstandig beleid en aangezien België en Duitsland dit al serieus overwegen moet Nederland gewoon volgen.
Dit zijn vertrouwde bewezen vaccins. Zitten er bij zeker 30.000 mensen al een jaar in, en inmiddels bij honderd miljoenen al maanden.quote:Op maandag 31 mei 2021 22:02 schreef THEFXR het volgende:
dat is met vertrouwde bewezen vaccins, dit zijn Mrna experimenten, he
Duitsland werkt massale fraude met de testsamenleving in de hand, laten we dat hier ook doen!quote:Op maandag 31 mei 2021 22:06 schreef saparmurat_niyazov het volgende:
[..]
An sich heb ik niet perse iets tegen het vaccineren van jongeren, maar dit vind ik toch wel zo'n kulargument. Zag je ook al eerder in deze crisis wel eens voorbijkomen. Dat een buurland iets doet maakt het niet automatisch aanbevelenswaardig hoor.
Over het algemeen is 'al maanden' niet echt een geruststelling natuurlijk. Geloof best dat er weinig tot geen risico's op lange termijn zijn, maar dat kunnen we op dit moment niet zeker weten.quote:Op maandag 31 mei 2021 22:11 schreef speknek het volgende:
[..]
Dit zijn vertrouwde bewezen vaccins. Zitten er bij zeker 30.000 mensen al een jaar in, en inmiddels bij honderd miljoenen al maanden.
Jij bent toch ook degene die het coronavirus vorig jaar steeds ‘Airborne HIV’ noemde?quote:Op maandag 31 mei 2021 21:59 schreef THEFXR het volgende:
ik vind het zo eng, he. dat ze kinderen tussen de 12-16 jaar willen vaccineren.
Voor een vaccin wel.quote:Op maandag 31 mei 2021 22:16 schreef chratnox het volgende:
Over het algemeen is 'al maanden' niet echt een geruststelling natuurlijk. Geloof best dat er weinig tot geen risico's op lange termijn zijn, maar dat kunnen we op dit moment niet zeker weten.
Heeft totaal geen meerwaarde voor de volksgezondheid. Totaal niet.quote:Op maandag 31 mei 2021 21:59 schreef THEFXR het volgende:
ik vind het zo eng, he. dat ze kinderen tussen de 12-16 jaar willen vaccineren.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |