Nou je bent wel normaal, ik denk alleen dat de meeste mensen er niet echt mee bezig zijn. Sowieso veel minder dan de mensen op dit forum.quote:Op maandag 31 mei 2021 16:19 schreef Tijn het volgende:
[..]
Ja, daarom hou ik ook een grote slag om de arm wat betreft september en oktober. Dat wordt echt een spannende tijd wmb, maar volgens @:wheeledwarrior ben je niet normaal als je dat denkt
eens hoor, een verschrikkelijk mannetje en leuk dat hij voor lul staat maar 9 miljoen is dan is toch wel weer een aardige pleister op die wondquote:Op maandag 31 mei 2021 16:23 schreef OProg het volgende:
[..]
Het gaat vooral mis al je als de grote weldoener prominent op TV gaat zitten roepen dat je er geen enkel belang bij hebt waarna blijkt dat je miljoenen weg aan het sluizen bent.
Moet hij weten is gewoon een zeer terechte vraag, zeker omdat er twijfels bestaan omtrent de duurzaamheid van zo'n vaccinatie.quote:Op maandag 31 mei 2021 16:19 schreef Tijn het volgende:
[..]
Ja, daarom hou ik ook een grote slag om de arm wat betreft september en oktober. Dat wordt echt een spannende tijd wmb, maar volgens @:wheeledwarrior ben je niet normaal als je dat denkt
Als je dat soort dingen gaat doen met een vaccinatiegraad die hoog genoeg is dan kom je er bij wijze van nooit meer vanaf. Dus niet doen.quote:Op maandag 31 mei 2021 16:22 schreef _serial_ het volgende:
[..]
Laten we hopen dat we ver weg blijven van beperkingen, niet zo'n zin dat mijn competitie weer voor de zekerheid wordt stilgelegd, dat we weer nergens heen kunnen, dat alles gesloten wordt, alleen maar voor de zekerheid.
Wat mij betreft onbespreekbaar dat we nog een lockdown gaan doen.
Niemand op FOK! is ''normaal'', anders hadden we niet op FOK! gezeten, haal daar je troost uit.quote:Op maandag 31 mei 2021 16:19 schreef Tijn het volgende:
[..]
Ja, daarom hou ik ook een grote slag om de arm wat betreft september en oktober. Dat wordt echt een spannende tijd wmb, maar volgens @:wheeledwarrior ben je niet normaal als je dat denkt
Welke politici?quote:Op maandag 31 mei 2021 16:18 schreef Elan het volgende:
[..]
Natuurlijk helpen de vaccinaties wel mee, maar de vraag is hoe waterdicht dat uiteindelijk gaat zijn en of er in arme gebieden zonder vaccins geen mutaties zullen ontstaan die de vaccinatie ondermijnen.
Even het vergelijk met de zeer dodelijke griepepidemie van 2018 die ontstond omdat met name ouderen weliswaar ingeënt waren via de griepprik maar deze net niet bescherming tegen de variant bevatte waardoor ze alsnog met bosjes omvielen.
Vind met name dat politici wel heel erg hoog van de toren blazen met dat vaccins een garantie geven op succes voor de lange termijn. Terwijl het seizoenseffect minstens zo groot is gebleken.
Dat is ook zo. Ik vind dat gebrek aan interesse ook wel verbazingwekkend, hoor. Je ziet dat natuurlijk altijd al, dat mensen niet weten wat er in de wereld gebeurt enzo. Maar dit raakt toch wel vrijwel iedereen. Hoe het dan kan dat je niet wil weten hoe en wat vind ik heel apart.quote:Op maandag 31 mei 2021 16:25 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Nou je bent wel normaal, ik denk alleen dat de meeste mensen er niet echt mee bezig zijn. Sowieso veel minder dan de mensen op dit forum.
Hugo met name en Rutte doet ook gezellig mee. Hoop gewoon niet dat ze na vaccinatie en dalende cijfers de situatie en risico's te makkelijk naast zich neer leggen om vervolgens weer overvallen te worden door een hele andere realiteit. Eigenlijk zoals vorig jaar.quote:
Maar dat geldt eigenlijk altijd met alles bij die ventquote:Op maandag 31 mei 2021 16:27 schreef Elan het volgende:
[..]
Maar als ik die Hugo dan met z'n zelfingenomen kop zie staan bij zo'n persconferentie denk ik toontje lager en pas op de plaats mag wel
Precies als Hugo ergens zeker van is tot op het arrogante aan toe kan het bijna niet anders dan een drama wordenquote:Op maandag 31 mei 2021 16:34 schreef Tijn het volgende:
[..]
Maar dat geldt eigenlijk altijd met alles bij die vent
Het griepvaccin is een totaal ander soort vaccin dan de vaccins die in de EU goedkeurt zijn tegen corona. Ook is het griepvaccin een stuk minder effectief. Ik zou deze vergelijk niet snel maken.quote:Op maandag 31 mei 2021 16:18 schreef Elan het volgende:
[..]
Natuurlijk helpen de vaccinaties wel mee, maar de vraag is hoe waterdicht dat uiteindelijk gaat zijn en of er in arme gebieden zonder vaccins geen mutaties zullen ontstaan die de vaccinatie ondermijnen.
Even het vergelijk met de zeer dodelijke griepepidemie van 2018 die ontstond omdat met name ouderen weliswaar ingeënt waren via de griepprik maar deze net niet bescherming tegen de variant bevatte waardoor ze alsnog met bosjes omvielen.
Vind met name dat politici wel heel erg hoog van de toren blazen met dat vaccins een garantie geven op succes voor de lange termijn. Terwijl het seizoenseffect minstens zo groot is gebleken.
Ik kan me slecht voorstellen dat men denkt dat binnenkort alles voorbij is. Daarvoor is het RIVM veel te veel met dit soort thema's bezig. Dat ze vorig jaar (onbewust) niet adequaat hebben ingegrepen betekent voor mij niet dat ze hun rol niet goed uitvoeren.quote:Op maandag 31 mei 2021 16:33 schreef Elan het volgende:
[..]
Hugo met name en Rutte doet ook gezellig mee. Hoop gewoon niet dat ze na vaccinatie en dalende cijfers de situatie en risico's te makkelijk naast zich neer leggen om vervolgens weer overvallen te worden door een hele andere realiteit. Eigenlijk zoals vorig jaar.
Ik denk dat de gemiddelde Nederlander dat wel denkt, hoor. En laten we wel wezen: die kans is ook aanwezig. Misschien werken die vaccins fantastisch en blijven de ziekenhuizen straks leeg. Zou mooi zijn.quote:Op maandag 31 mei 2021 16:39 schreef Multatilu het volgende:
[..]
Ik kan me slecht voorstellen dat men denkt dat binnenkort alles voorbij is.
De namen die hier genoemd worden zijn beiden prominente Zero Covids. Mag hoor, ieder z'n ding, maar het zou eerlijk zijn om dat erbij te vermelden.quote:Op maandag 31 mei 2021 16:27 schreef Elan het volgende:
[..]
Moet hij weten is gewoon een zeer terechte vraag, zeker omdat er twijfels bestaan omtrent de duurzaamheid van zo'n vaccinatie.
https://www.rtlnieuws.nl/(...)sten-vaccins-inslaan
Overigens absoluut geen twijfel over het nut vaccineren an sig hoor, laat dat duidelijk zijn![]()
Maar als ik die Hugo dan met z'n zelfingenomen kop zie staan bij zo'n persconferentie denk ik toontje lager en pas op de plaats mag wel ook al is dat waarschijnlijk niet wat het electoraat op dit moment wil horen.
idd, die loopt 2 mnd achter, hoop dat horeca volop schermen neerzet en wat verlies kan goed maken!quote:Op maandag 31 mei 2021 15:10 schreef DonDruiper het volgende:
https://www.ad.nl/binnenl(...)edstrijden~a0231ee8/
Ferdje snapt er nog steeds niet veel van he..
Plezier is VERBOTEN!!!!quote:Grapperhaus: 'Echt niet doen voetbal op groot scherm'
Minister Grapperhaus roept iedereen nogmaals op om EK-voetbalwedstrijden niet in groepsverband op grote schermen te kijken. Burgemeesters en horeca- zaken moeten dat ook niet mogelijk maken, zegt Grapperhaus.
Burgemeester Halsema zei vorige week in Op1 het "een goed idee te vinden" als voetballiefhebbers tijdens het EK buiten op grote schermen naar de wedstrijden kunnen kijken. Grapperhaus zegt juist: doe dat nou niet.
Er zal streng gehandhaafd worden, waarschuwt Grapperhaus. "En dan ben je met een boete bezig in plaats van dat je de wedstrijd kunt zien."
En op basis van wat denkt Ferd die boete dan uit te gaan schrijven??quote:Op maandag 31 mei 2021 16:50 schreef _serial_ het volgende:
Er zal streng gehandhaafd worden, waarschuwt Grapperhaus. "En dan ben je met een boete bezig in plaats van dat je de wedstrijd kunt zien."
Meer dan xx personen in een groep schat ik zoquote:Op maandag 31 mei 2021 16:53 schreef OProg het volgende:
[..]
En op basis van wat denkt Ferd die boete dan uit te gaan schrijven??
Het is ook een overlevingsmechanisme. Ik heb het coronanieuws de afgelopen maanden genegeerd. Van de voortdurende kritiek op het coronabeleid werd ik niet vrolijk. Het enige wat ik in de gaten heb gehouden is wanneer ik een vaccin zou kunnen krijgen en welk vaccin dat dan zou zijn.quote:Op maandag 31 mei 2021 16:31 schreef Tijn het volgende:
[..]
Dat is ook zo. Ik vind dat gebrek aan interesse ook wel verbazingwekkend, hoor. Je ziet dat natuurlijk altijd al, dat mensen niet weten wat er in de wereld gebeurt enzo. Maar dit raakt toch wel vrijwel iedereen. Hoe het dan kan dat je niet wil weten hoe en wat vind ik heel apart.
Hij is niet meegegroeid met de ontwikkelingen rondom besmettingen in de buitenlucht.quote:Op maandag 31 mei 2021 16:52 schreef Gunner het volgende:
Aha we zitten nog steeds in de spagaat dat buiten zo verschrikkelijk risicovol is? Jammer dat die man zo verschrikkelijk ongeloofwaardig is na z'n eigen foutje.
Zoals die andere persoon die dan ook aan tafel zit? Of als we dat stadia bereikt hebben 3 andere personen die dan netjes zich aan de regels houden maar toevallig naar een schermpje turen.quote:Op maandag 31 mei 2021 16:53 schreef _serial_ het volgende:
[..]
Meer dan xx personen in een groep schat ik zo
Nee. Ik denk ook van niet hoor. Maar was het niet zo dat een terras nu sober moest zijn? Zonder muziek etcquote:Op maandag 31 mei 2021 16:55 schreef OProg het volgende:
[..]
Zoals die andere persoon die dan ook aan tafel zit? Of als we dat stadia bereikt hebben 3 andere personen die dan netjes zich aan de regels houden maar toevallig naar een schermpje turen.
Denk je dat die boete dan stand gaat houden?
quote:. Entertainment zoals liveoptredens of videoschermen voor sportwedstrijden, is ook niet toegestaan
De hele kabinetsperiode (ook voor corona) heb ik Ferd niets anders zien doen dan dreigen en stoer doen met een harde aanpak van vanalles en nog wat. Helaas is hij slechts de zoveelste in een steeds langere lijn van volstrekt fantasieloze en incompetente figuren op de post van Jusititie.quote:Op maandag 31 mei 2021 16:53 schreef OProg het volgende:
[..]
En op basis van wat denkt Ferd die boete dan uit te gaan schrijven??
Bij zijn eigen bruiloft afgelopen zomer leek hij nochtans de risico's als erg klein in te schatten.quote:Op maandag 31 mei 2021 16:55 schreef AlwaysHappy het volgende:
[..]
Hij is niet meegegroeid met de ontwikkelingen rondom besmettingen in de buitenlucht.
Rules are for fools.quote:Op maandag 31 mei 2021 16:58 schreef saparmurat_niyazov het volgende:
[..]
Bij zijn eigen bruiloft afgelopen zomer leek hij nochtans de risico's als erg klein in te schatten.
Hij roept heel hard maar heeft de mensen er simpelweg niet voor om alles te handhaven.quote:Op maandag 31 mei 2021 16:57 schreef saparmurat_niyazov het volgende:
[..]
De hele kabinetsperiode (ook voor corona) heb ik Ferd niets anders zien doen dan dreigen en stoer doen met een harde aanpak van vanalles en nog wat. Helaas is hij slechts de zoveelste in een steeds langere lijn van volstrekt fantasieloze en incompetente figuren op de post van Jusititie.
1 op de 1000 besmettingen is buiten, volgens mij.quote:Op maandag 31 mei 2021 16:52 schreef Gunner het volgende:
Aha we zitten nog steeds in de spagaat dat buiten zo verschrikkelijk risicovol is? Jammer dat die man zo verschrikkelijk ongeloofwaardig is na z'n eigen foutje.
Jammer dat ze al die voetbalfeestjes wel hebben laten gaan omdat het anders zou escaleren, maar een terrasganger die naar een groot scherm wil kijken (of de uitbater van die zaak) hard aan willen pakken. Lekker de makkelijke doelwitten pakken, past wel in justitiestrategie dat dan weer wel.quote:Op maandag 31 mei 2021 16:55 schreef AlwaysHappy het volgende:
[..]
Hij is niet meegegroeid met de ontwikkelingen rondom besmettingen in de buitenlucht.
Denk inderdaad de politie en boa bonden zoiets hebben, leuk Ferd, maar daar gaan we niet op handhavenquote:Op maandag 31 mei 2021 17:00 schreef Mallerd01 het volgende:
[..]
Hij roept heel hard maar heeft de mensen er simpelweg niet voor om alles te handhaven.
Ik snap het probleem ook echt niet. Zet bij zoveel mogelijk horeca zaken zulke schermen neer op het terras, vraag mensen om te blijven zitten. Dan spreid je het al enorm. In plaats daarvan vooral mensen naar huis sturen waar ze dan binnen moeten gaan zitten om met de vriendengroep te gaan kijken. Echt zo onverstandig.quote:Op maandag 31 mei 2021 17:02 schreef Gunner het volgende:
[..]
Jammer dat ze al die voetbalfeestjes wel hebben laten gaan omdat het anders zou escaleren, maar een terrasganger die naar een groot scherm wil kijken (of de uitbater van die zaak) hard aan willen pakken.
Ok. Leuk. Maar wie is er dan schuldig als je er zit en iemand zet de TV op? Leuk verhaal van Ferd. Krijg ik dan ook de boete omdat de hygiëne niet op orde was in de keuken?quote:Op maandag 31 mei 2021 16:57 schreef _serial_ het volgende:
[..]
Nee. Ik denk ook van niet hoor. Maar was het niet zo dat een terras nu sober moest zijn? Zonder muziek etc
Ja, inderdaad:
[..]
Precies ditquote:Op maandag 31 mei 2021 17:05 schreef AlwaysHappy het volgende:
[..]
Ik snap het probleem ook echt niet. Zet bij zoveel mogelijk horeca zaken zulke schermen neer op het terras, vraag mensen om te blijven zitten. Dan spreid je het al enorm. In plaats daarvan vooral mensen naar huis sturen waar ze dan binnen moeten gaan zitten om met de vriendengroep te gaan kijken. Echt zo onverstandig.
Dat laatste gebeurde al wel met dat soort toernooien natuurlijk, alleen nu nog massaler omdat het plebs dat het leuk vindt om op een plein te staan nu dat alternatief ook niet heeft. FerdGODquote:Op maandag 31 mei 2021 17:05 schreef AlwaysHappy het volgende:
[..]
Ik snap het probleem ook echt niet. Zet bij zoveel mogelijk horeca zaken zulke schermen neer op het terras, vraag mensen om te blijven zitten. Dan spreid je het al enorm. In plaats daarvan vooral mensen naar huis sturen waar ze dan binnen moeten gaan zitten om met de vriendengroep te gaan kijken. Echt zo onverstandig.
BOA's en politie zijn het nu ook wel zat, denk ik zoquote:Op maandag 31 mei 2021 16:53 schreef _serial_ het volgende:
[..]
Meer dan xx personen in een groep schat ik zo
Ja, dat bedoel ik ook. Tegen augustus ben ik zowieso gevaccineerd en anders laat ik mij graag testen om weer normaal van een event te kunnen genieten spontaan.quote:Op maandag 31 mei 2021 13:13 schreef ESF1Gamer het volgende:
[..]
Je weet dat alleen kan als test voor toegang negatief is. Of complete vaccinatie, dus 2 prikken of in het geval van Janssen vaccin 1 prik.
gewoon zeggen, ja, testen voor toegang gedaan.quote:Op maandag 31 mei 2021 17:07 schreef OProg het volgende:
[..]
Ok. Leuk. Maar wie is er dan schuldig als je er zit en iemand zet de TV op? Leuk verhaal van Ferd. Krijg ik dan ook de boete omdat de hygiëne niet op orde was in de keuken?
Want Ferd is nu de bezoekers aan het dreigen.
Wat vooral kwalijk is, is dat hij eerst beweerde het alleen te doen om Nederland te helpen en er niets aan over zou houden. Nu blijkt dat hij het alleen voor eigen gewin deed. Dat heet graaien.quote:
Maar de achtste finales, die mogen mogelijk dan weer wel. Alsof Noord-Macedonië de zalen vol trekt.quote:Op maandag 31 mei 2021 17:05 schreef AlwaysHappy het volgende:
[..]
Ik snap het probleem ook echt niet. Zet bij zoveel mogelijk horeca zaken zulke schermen neer op het terras, vraag mensen om te blijven zitten. Dan spreid je het al enorm. In plaats daarvan vooral mensen naar huis sturen waar ze dan binnen moeten gaan zitten om met de vriendengroep te gaan kijken. Echt zo onverstandig.
Ah, als hij dat beweert heeft dan is het wel heel fout ja. Anders zou ik inderdaad denken dat heeft hij slim gedaan.Goede deal gemaakt. Maar kom daar dan gewoon voor uit.quote:Op maandag 31 mei 2021 17:26 schreef 4-elements het volgende:
[..]
Wat vooral kwalijk is, is dat hij eerst beweerde het alleen te doen om Nederland te helpen en er niets aan over zou houden. Nu blijkt dat hij het alleen voor eigen gewin deed. Dat heet graaien.
Hij zei het belangeloos te doen.quote:Op maandag 31 mei 2021 17:40 schreef bloodymary1 het volgende:
[..]
Ah, als hij dat beweert heeft dan is het wel heel fout ja. Anders zou ik inderdaad denken dat heeft hij slim gedaan.Goede deal gemaakt. Maar kom daar dan gewoon voor uit.
Het bron en contactonderzoek van de GGD is ernstig vervuild is al gebleken.' Thuis' is een soort restcategorie als ze geen zin hebben om 50 mensen te bellen.quote:Op maandag 31 mei 2021 17:02 schreef galantis het volgende:
[..]
1 op de 1000 besmettingen is buiten, volgens mij.
Maar goed, stel je eens voor dat we deze nuttige informatie daadwerkelijk meenemen in de beeld- en besluitvorming.
En dan de ministers wegzetten als wereldvreemd...quote:Op maandag 31 mei 2021 17:05 schreef AlwaysHappy het volgende:
[..]
Ik snap het probleem ook echt niet. Zet bij zoveel mogelijk horeca zaken zulke schermen neer op het terras, vraag mensen om te blijven zitten. Dan spreid je het al enorm. In plaats daarvan vooral mensen naar huis sturen waar ze dan binnen moeten gaan zitten om met de vriendengroep te gaan kijken. Echt zo onverstandig.
Wie moet die schermen neer gaan zetten? Want zoals jij het formuleert lijkt het alsof de belastingbetaler daar voor op draait. En je gaat er wel heel makkelijk vanuit dat het weer meewerkt en dat men buiten kan zitten, dat lijkt mij nauwelijks te garanderen, als het weer niet meewerkt zit iedereen gewoon weer binnen te kijken, natuurlijk.quote:Op maandag 31 mei 2021 17:05 schreef AlwaysHappy het volgende:
[..]
Ik snap het probleem ook echt niet. Zet bij zoveel mogelijk horeca zaken zulke schermen neer op het terras, vraag mensen om te blijven zitten. Dan spreid je het al enorm. In plaats daarvan vooral mensen naar huis sturen waar ze dan binnen moeten gaan zitten om met de vriendengroep te gaan kijken. Echt zo onverstandig.
verslappen is wel het laatste wat we moeten doen. Het versoepelen gaat nu toch goed en sneller dan verwacht? Ik denk dat iedereen het er wel mee eens is dat er snel meer mag, minder moet etc maar we zijn er echt bijna. Door alles sneller te versoepelen en zo snel te vaccineren nu is iedereen wel het ermee eens dat het einde echt nabij isquote:Op maandag 31 mei 2021 18:11 schreef Confetti het volgende:
[..]
Ze lijken maar niet te kunnen accepteren dat de Corona-pandemie VOORBIJ is in Nederland en dat dit de exit-fase is. Ook voor alle maatregelen.
En andere ondernemers die aan covid verdienden de maat genomen.quote:Op maandag 31 mei 2021 17:40 schreef bloodymary1 het volgende:
[..]
Ah, als hij dat beweert heeft dan is het wel heel fout ja. Anders zou ik inderdaad denken dat heeft hij slim gedaan.Goede deal gemaakt. Maar kom daar dan gewoon voor uit.
Hij verzint dat niet. Is volgens mij onderdeel van huidige regels:; op je plek blijven zitten.quote:Op maandag 31 mei 2021 18:15 schreef Da_Sandman het volgende:
[..]
En dan de ministers wegzetten als wereldvreemd...
Inderdaad. De aankomende junimaand zou weleens de omgekeerde variant van maart 2020 kunnen zijn, in die zin dat corona in Nederland in de komende maand weleens net zo snel naar de achtergrond zou kunnen verdwijnen als het in maart 2020 het land overrompelde. Ik krijg persoonlijk meer vertrouwen in een verrassend normale zomer, gevaccineerd of niet!quote:Op maandag 31 mei 2021 18:03 schreef SilverEyes het volgende:
Of de vaccins nu wel of niet straks ook in de herfst werken (ik hoop van wel natuurlijk), ik geniet zo van dit prachtige weer i.c.m. wat meer vrijheden. Ik hoop dat ik deze periode me altijd herinner, zodat ik zulke dagen nooit meer voor lief neem.
Ja, en dat gaat werken denk je met een paar honderd man op de terrassen van een groot plein?quote:Op maandag 31 mei 2021 18:46 schreef Gunner het volgende:
[..]
Hij verzint dat niet. Is volgens mij onderdeel van huidige regels:; op je plek blijven zitten.
quote:Britten vrezen voor derde golf van coronabesmettingen door opmars van Indiase variant
Britse experts waarschuwen de bevolking dat er een derde golf van besmettingen aan zit te komen. De oorzaak zou de Indiase variant zijn. Daardoor zouden de aangekondigde versoepelingen in juni alsnog uitgesteld kunnen worden.
De voorbije weken was er positief nieuws te rapen in het Verenigd Koninkrijk. Het aantal besmettingen liep fors terug en het land was een van de koplopers wereldwijd inzake vaccinaties. Zowat 80 procent van de volwassen Britten heeft nu al minstens één prik met een coronavaccin gehad. Dat is veel, maar experts waarschuwen dat één dosis wellicht niet voldoende bescherming biedt tegen de Indiase variant. De maatregelen zijn intussen wel versoepeld en bars en restaurants zijn - mits de veiligheidsmaatregelen worden gevolgd - opnieuw open.
https://www.vrt.be/vrtnws(...)ettingen-door-opmar/
Nee maar ik heb het ook niet verzonnenquote:Op maandag 31 mei 2021 18:49 schreef Da_Sandman het volgende:
[..]
Ja, en dat gaat werken denk je met een paar honderd man op de terrassen van een groot plein?
En dus is het wel wat naďef om te verwachten dat mensen wel even gaan blijven zitten en dat op basis daarvan die schermen wel kunnen.quote:
Dat is toch die man die steeds doet alsof e-commerce een modeverschijnsel is en fysieke retail de toekomst?quote:
zo gek is het toch niet? Rustig aan afbouwen, mondkapjes eerder eraf dan de 1.5 meter wat mij betreft. Maandje of 2,3 dan zijn we er welquote:Op maandag 31 mei 2021 18:58 schreef Newby6781 het volgende:
Hou toch op dit soort volk, af van de 1,5 meter en mondkapjes kan vanaf nu echt wel.
Alle risicogroepen en ouderen zijn gevaccineerd
Vorig jaar juni voelde het ook allemaal weer heel rap richting normaalquote:Op maandag 31 mei 2021 18:48 schreef MissionPhailed het volgende:
[..]
Inderdaad. De aankomende junimaand zou weleens de omgekeerde variant van maart 2020 kunnen zijn, in die zin dat corona in Nederland in de komende maand weleens net zo snel naar de achtergrond zou kunnen verdwijnen als het in maart 2020 het land overrompelde. Ik krijg persoonlijk meer vertrouwen in een verrassend normale zomer, gevaccineerd of niet!
Onzin. Echt iedereen die ik ken in de risicogroep heeft zijn eerste spuit al gehad. Zo snel mogelijk van de 1,5 meter en mondkapjes af. Nu!quote:Op maandag 31 mei 2021 19:07 schreef tim020hoorn het volgende:
[..]
zo gek is het toch niet? Rustig aan afbouwen, mondkapjes eerder eraf dan de 1.5 meter wat mij betreft. Maandje of 2,3 dan zijn we er weler kan steeds meer, gaan versneld versoepelen.
goede argumentatiequote:Op maandag 31 mei 2021 19:13 schreef Newby6781 het volgende:
[..]
Onzin. Echt iedereen die ik ken in de risicogroep heeft zijn eerste spuit al gehad. Zo snel mogelijk van de 1,5 meter en mondkapjes af. Nu!
Ik mag toch hopen dat eerst de mensen die nog helemáál geen kans hebben gehad een vaccinatie in te plannen (de gezonde 20-ers en 30-ers) nog aan de beurt komenquote:
Ik denk dat een horeca tent best wel investeren in een tv als ze die nog niet hebben. Daar heeft de belastingbetaler niks mee te maken. Bij vorige toernooien waren er vaak ook best wat schermen binnen de horeca (ook op terrasjes), daar voelde de belasting betaler ook niks van.quote:Op maandag 31 mei 2021 18:36 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Wie moet die schermen neer gaan zetten? Want zoals jij het formuleert lijkt het alsof de belastingbetaler daar voor op draait. En je gaat er wel heel makkelijk vanuit dat het weer meewerkt en dat men buiten kan zitten, dat lijkt mij nauwelijks te garanderen, als het weer niet meewerkt zit iedereen gewoon weer binnen te kijken, natuurlijk.
Dat lijkt me wel.quote:Op maandag 31 mei 2021 19:31 schreef Arizona het volgende:
[..]
Ik mag toch hopen dat eerst de mensen die nog helemáál geen kans hebben gehad een vaccinatie in te plannen (de gezonde 20-ers en 30-ers) nog aan de beurt komen.
Bij twijfel gewoon testen via de GGD hoorquote:Op maandag 31 mei 2021 19:31 schreef Oriente het volgende:
Ik heb gisteravond een zelftest gedaan, negatief.
En vanochtend een sneltest gehad via mijn werkgever. Ook negatief.
Nu begreep ik dat dit eigenlijk nog steeds niet bepaald zekerheid biedt? Ik voel me aardig verrot, ongeveer hetzelfde gevoel als vorig jaar een keer in oktober en toen ben ik via de GGD ook negatief getest. Heerst er nog wat anders momenteel of zal ik toch nog een afspraak maken bij de GGD voor de zekere test?
Misschien stel ik me aan hoor, mja
Dan voor morgenochtend nog maar eentje doen ja. Als die ook negatief is dan zal ik me wel aanstellenquote:Op maandag 31 mei 2021 19:34 schreef Arizona het volgende:
[..]
Bij twijfel gewoon testen via de GGD hoor
Je bent een man he, dus niets nieuws onder de zonquote:Op maandag 31 mei 2021 19:35 schreef Oriente het volgende:
[..]
Dan voor morgenochtend nog maar eentje doen ja. Als die ook negatief is dan zal ik me wel aanstellen
wordt moe van die plaat, niemand geeft een fuck meer.quote:Op maandag 31 mei 2021 18:58 schreef Newby6781 het volgende:
Hou toch op dit soort volk, af van de 1,5 meter en mondkapjes kan vanaf nu echt wel.
Alle risicogroepen en ouderen zijn gevaccineerd
'We zijn voorlopig nog niet van mondkapjes verlost'
https://www.1limburg.nl/w(...)n-mondkapjes-verlost
De anderhalve meter en mondkapjes zullen voorlopig het dagelijkse straatbeeld blijven bepalen.
Dat meent medisch microbioloog Paul Savelkoul. Hij was maandagavond te gast in Limburg Centraal.
Savelkoul werkt in het LAB Maastricht UMC+, een van de drie locaties waar onderzoek wordt gedaan naar nieuwe mutaties van het coronavirus. Dat is hard nodig, volgens Savelkoul. "Zo kunnen we een vinger aan de pols houden en er op tijd bij zijn als er nieuwe varianten van het virus opduiken."
Afwachtend optimistisch
De cijfers van de laatste weken stemt optimistisch. Het aantal besmettingen daalt snel dankzij de vaccinatiecampagne die goed op stoom is gekomen. De druk op de zorg in de ziekenhuizen neemt af. Toch waarschuwt Savelkoul voor te veel optimisme. De wetenschapper pleit liever voor voorzichtigheid. "Ook al ben je gevaccineerd, dan nog kun je besmet raken en het virus overdragen aan anderen."
Verenigd Koninkrijk
Dat is volgens hem ook precies wat er nu in het Verenigd Koninkrijk aan de hand is. Ondanks een hoge vaccinatiegraad stijgen daar de besmettingscijfers weer. Waarmee Savelkoul het gelijk aan zijn zijde lijkt te hebben. Het gedrag van de Britten is wat laks geworden door de misvatting dat ze na een vaccinatie volledig beschermd zijn.
Groepsimmuniteit
In Nederland gaat het volgens hem in ieder geval de goede kant. "Maar laten we even afwachten. Veel hangt af van de vaccinatiecampagne en de beschikbaarheid van de vaccins." Recent werd bekend dat de levering van het Janssen-vaccin twee weken is vertraagd. Van dat vaccin is maar één prik nodig en speelt daarom een belangrijke rol in de vaccinatiecampagne. Savelkoul verwacht daarom dat het nog even zal duren voordat de Nederlandse bevolking af is van de mondkapjes en de maatregel om anderhalve meter afstand van elkaar te houden. "Pas als er groepsimmuniteit is bereikt, komt zicht op het einde van die coronamaatregelen." Dat zal zijn als 60 tot 70 procent is gevaccineerd of antistoffen heeft opgebouwd na een besmetting.
„Mondkapjes maken het gebit slechter omdat je je eigen uitgeademde gifgassen weer terug inademtquote:Op maandag 31 mei 2021 19:48 schreef Twinkle20 het volgende:
De zoveelste reden om te kappen net die mondkapjesonzin
https://www.ad.nl/home/ta(...)mondkapjes~a6594e8b/
quote:Op maandag 31 mei 2021 19:48 schreef Twinkle20 het volgende:
De zoveelste reden om te kappen net die mondkapjesonzin
https://www.ad.nl/home/ta(...)mondkapjes~a6594e8b/
Zeer kleine winst (of zelfs negatieve winst) en in de zomer groot ongemak. Schaf gewoon af. Klaar.quote:Op maandag 31 mei 2021 19:53 schreef tim020hoorn het volgende:
[..]de mondkapjes zijn daar maar echt een kleine oorzaak van hoor. Vooral met veelvuldig gebruik, de meesten hebben het ding sporadisch op. Het ligt, en dat staat ook in het artikel, vooral aan de mensen zelf. Snoepen, niet poetsen, afspraken afzeggen..
Iedereen wilt wel van die dingen af, maar dat radicaal alles overboord gooien sloeg en slaat echt nergens op.
In mijn Albert Heijn werd er vandaag voor het eerst in een maand weer actief gehandhaafd. Zo'n mevrouw van 50 die nog voor minimumloon mandjes moet desinfecteren en mensen moet aanspreken op dit soort dingen, tja daar ga je dan ook niet kinderachtig tegen doen.quote:Op maandag 31 mei 2021 18:54 schreef trein2000 het volgende:
Ik zie het en der wat verzet tegen de mondkapjesplicht. Eens kijken hoe lang Hugo nog volhoudt.
Ik heb eigenlijk het idee dat alle maatregelen behalve het verbod op heel grote evenementen nu wel kunnen worden afgeschaft. Of laten we het nog 2 weekjes geven voor de enorme groepen die nu worden gevaccineerd, dan zitten we al heel wat dertigers te vaccineren.quote:Op maandag 31 mei 2021 19:58 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Zeer kleine winst (of zelfs negatieve winst) en in de zomer groot ongemak. Schaf gewoon af. Klaar.
Eerst nog even wat vaccins er door drukken en dan gaat alles eraf. Er moet wel geld verdiend worden. Als alle regels verdwijnen neemt niemand het vaccin meer.quote:Op maandag 31 mei 2021 19:47 schreef THEFXR het volgende:
[..]
wordt moe van die plaat, niemand geeft een fuck meer.
Thanks! Afspraak staat, 10 uur in de ochtend, kwartiertje fietsen. Vanochtend ging dat nog, hopelijk morgen ookquote:Op maandag 31 mei 2021 19:38 schreef Arizona het volgende:
[..]
Je bent een man he, dus niets nieuws onder de zon![]()
In ieder geval beterschap, wat je ook maar onder de leden mag hebben
COVID CUCKED!quote:Op maandag 31 mei 2021 20:05 schreef Vasilevski het volgende:
[..]
In mijn Albert Heijn werd er vandaag voor het eerst in een maand weer actief gehandhaafd. Zo'n mevrouw van 50 die nog voor minimumloon mandjes moet desinfecteren en mensen moet aanspreken op dit soort dingen, tja daar ga je dan ook niet kinderachtig tegen doen.Neem er altijd wel eentje mee om dan 'half' te dragen voor dit soort situaties. CORRED dus. Morgen maar weer eens de Jumbo testen.
[..]
Ik heb eigenlijk het idee dat alle maatregelen behalve het verbod op heel grote evenementen nu wel kunnen worden afgeschaft. Of laten we het nog 2 weekjes geven voor de enorme groepen die nu worden gevaccineerd, dan zitten we al heel wat dertigers te vaccineren.
Maar als je het nu zou afschaffen dan zou je onomstotelijk bewijzen dat Florida, Texas, enz. gelijk hebben en dat we het afgelopen jaar eigenlijk voor niks om elkaar heen hebben gedanst en het afgelopen halfjaar zinloos mondkapjes hebben gedragen. Dat zou wel een revolutie in de wetenschap zijn. Je bent nu al een soort Galileo als je zegt dat aërosolisatie en superspreading events een belangrijke bron van verspreiding zijn. Nederland hangt nog vol overtuiging de supermarkt-theorie aan (dat besmettingen komen doordat mensen in de supermarkt op 1,49m van elkaar komen en het virus uitademen). Je ziet ook dat dat desinfecteren van winkelwagentjes gewoon doorgaat terwijl er in allerlei media al heeft gestaan dat het volstrekt zinloos is.
Dus wat doen we: we zinspelen op het 'misschien' loslaten van deze dingen in september, en 'misschien' eerder. Zodat mensen het gevoel hebben dat het héél zinnige maatregelen zijn die we héél behoedzaam en zorgvuldig aan het afschaffen zijn. Dat gezondheidstheater uitmelken, mensen het gevoel geven dat ze helden zijn en controle hebben.
Klopt en anders heeft de Gamma bouwmarkt er weer wat op tegen.quote:Op maandag 31 mei 2021 20:16 schreef Wirelessmouse het volgende:
https://www.nu.nl/coronav(...)g-tegen-te-gaan.html
Man man man wat een mooie oplossing voor een niet bestaand probleem.
Ja leuk, na de tweede vaccinatie doe ik niet meer mee.quote:Op maandag 31 mei 2021 20:15 schreef trein2000 het volgende:
https://nos.nl/artikel/23(...)gelegd-op-deze-datum
Al die virologen, genieten tot en met. Zo ziet angstzweet er uit
Wat een onzin dat mondkapjes dat zouden veroorzaken. Je zou dan ook relatief veel gevallen zien bij tandartsen, chirurgen, operatieassistenten etc. etc. etc.quote:Op maandag 31 mei 2021 19:48 schreef Twinkle20 het volgende:
De zoveelste reden om te kappen net die mondkapjesonzin
https://www.ad.nl/home/ta(...)mondkapjes~a6594e8b/
groot ongemak, alsof je de hele dag dat ding op hebt. Em ala dat zo is heb je kennelijk veel contact met anderen. We kunnen ons wel aanstellen zeg met zijn allenquote:Op maandag 31 mei 2021 19:58 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Zeer kleine winst (of zelfs negatieve winst) en in de zomer groot ongemak. Schaf gewoon af. Klaar.
quote:Op maandag 31 mei 2021 20:15 schreef trein2000 het volgende:
https://nos.nl/artikel/23(...)gelegd-op-deze-datum
Al die virologen, genieten tot en met. Zo ziet angstzweet er uit
Goh ja heel raar dat je dat wilt beloven.quote:"Het is een politiek statement, geen wetenschappelijk. Hij wil mensen misschien beloven dat het leven weer normaal wordt. Op dit moment is er genoeg goed nieuws: de cijfers gaan de goede kant op, er zijn al versoepelingen. Dan is dit goednieuwsbericht niet nodig."
Dat lijkt me echt BS, AD weer bezig met fakenews verspreiden.quote:Op maandag 31 mei 2021 19:51 schreef THEFXR het volgende:
[..]
„Mondkapjes maken het gebit slechter omdat je je eigen uitgeademde gifgassen weer terug inademt
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Wat de denken van chirurgen, operatieassistenten, anesthesiemedewerkers etcquote:Op maandag 31 mei 2021 20:28 schreef Tourniquet het volgende:
[..]
Dat lijkt me echt BS, AD weer bezig met fakenews verspreiden.![]()
Ze quoten een “praktijkmanager” die verder onvindbaar is. Laat ze nog maar eens terugkomen als een onafhankelijk onderzoek dit bevestigt.
Trouwens, wat moeten tandartsen zelf dan slechte gebitten hebben, die hebben 80% van de tijd een mondkapje op.
Negatieve winst door mondmaskers? Leg dat eens uit.quote:Op maandag 31 mei 2021 19:58 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Zeer kleine winst (of zelfs negatieve winst) en in de zomer groot ongemak. Schaf gewoon af. Klaar.
Het wordt hoog tijd dat mensen die het zorgstelsel bewust saboteren eens wat minder aanspraak mogen maken op het zorgstelsel.quote:
Ik ben een held op sokken.quote:
Ik ben al tig keer van huis gegaan zonder zo’n ding. Het is klef. Gewoon ruk. Dat gecombineerd met schijnveiligheid…quote:Op maandag 31 mei 2021 20:26 schreef tim020hoorn het volgende:
[..]
groot ongemak, alsof je de hele dag dat ding op hebt. Em ala dat zo is heb je kennelijk veel contact met anderen. We kunnen ons wel aanstellen zeg met zijn allen![]()
Pukkels.quote:nog ff volhouden
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |