Lekker. Dat wil ik komende dagen ook gaan doen.quote:Op vrijdag 28 mei 2021 12:17 schreef Blues het volgende:
Ik ga zo met camera, verrekijker, vogelboek in de rugzak naar 2 natuurgebiedjes. Wandelen, kijken, foto's maken
Leukquote:Op vrijdag 28 mei 2021 12:17 schreef Blues het volgende:
Ik ga zo met camera, verrekijker, vogelboek in de rugzak naar 2 natuurgebiedjes. Wandelen, kijken, foto's maken
Hier vooralsnog geen bijwerkingenquote:Op vrijdag 28 mei 2021 12:27 schreef Lucky_Strike het volgende:
J heeft afsprakenHelaas op een maandag en een dinsdag dus met wat ongeluk kost dat een aantal dagen omzet door de bijwerkingen. Maar het is niet anders.
Over de 2e pfizer kan ik nog niets zeggen, maar bij de eerste heb ik gewoon gewerkt. Arm deed zeer en ik had het ijskoud, maar daar was prima mee te werken.quote:Op vrijdag 28 mei 2021 12:27 schreef Lucky_Strike het volgende:
J heeft afsprakenHelaas op een maandag en een dinsdag dus met wat ongeluk kost dat een aantal dagen omzet door de bijwerkingen. Maar het is niet anders.
Beterquote:Op vrijdag 28 mei 2021 12:28 schreef PdeHoog het volgende:
[..]
Hier vooralsnog geen bijwerkingenBehalve een gevoelige arm.
J werkt meestal wel door als hij ziek is. In zijn werk is ziek zijn niet echt een optie. Maar vanuit huis werken en de halve dag van afspraak naar afspraak rijden is wel een groot verschil. Hij maakt geen afspraken de dag na elke vaccinatie en verder wachten we gewoon af.quote:Op vrijdag 28 mei 2021 12:31 schreef Kaatje1 het volgende:
[..]
Over de 2e pfizer kan ik nog niets zeggen, maar bij de eerste heb ik gewoon gewerkt. Arm deed zeer en ik had het ijskoud, maar daar was prima mee te werken.
Koorts etc, dat zou ik ook niet gedaan hebben.
Met een zere arm is ook autorijden geen optie denk ik, lijkt me niet veilig.quote:Op vrijdag 28 mei 2021 12:34 schreef Lucky_Strike het volgende:
[..]
Beter
[..]
J werkt meestal wel door als hij ziek is. In zijn werk is ziek zijn niet echt een optie. Maar vanuit huis werken en de halve dag van afspraak naar afspraak rijden is wel een groot verschil. Hij maakt geen afspraken de dag na elke vaccinatie en verder wachten we gewoon af.
Nee, nooit. Hij is zo iemand die er na een half jaar studie al achter kwam dat hij nooit iets in de microbiologie wilde doen maar heeft het toch afgemaakt. Hij vond het wel erg interessant en is ook altijd wel dat vakgebied blijven volgen, hij vergeet ook nooit iets.quote:Op vrijdag 28 mei 2021 12:37 schreef Blues het volgende:
Heeft jouw J ooit nog iets met zijn studie gedaan Lucky vraag ik me ineens af?
Nou, het voelt aan als spierpijn. Daar kun je best veilig mee rijdenquote:Op vrijdag 28 mei 2021 12:37 schreef Kaatje1 het volgende:
[..]
Met een zere arm is ook autorijden geen optie denk ik, lijkt me niet veilig.
Ik kreeg mij arm niet van naast me hangend, op de tafel, dat moest ik echt met de andere arm doen, optillen en neerleggen. Typen ging ook niet, dat was niet zozeer pijn maar een soort geen controle, doofheidquote:Op vrijdag 28 mei 2021 12:41 schreef PdeHoog het volgende:
[..]
Nou, het voelt aan als spierpijn. Daar kun je best veilig mee rijden
Dat je er nu pas achter komt, na al die jaren wonen.quote:Op vrijdag 28 mei 2021 13:07 schreef z80 het volgende:
Droog. En dan kan ik het dak op.
Even wat pannen verwijderd en direct duidelijk waar het probleem zit/zat. Stelletje hazen die het raam ooit geplaatst hebben. Even wat gootjes veer recht gebogen en een loodslap tijdelijk verlengt met een stuk kunststof.
Zeerwaarschijnlijk nu wel stormproof. En ja deze oplossing is ook type haas, maar wel waterdicht.
Hoe lang zit er nu tussen dit bericht en dat je terecht kan voor een prik?quote:Op vrijdag 28 mei 2021 12:27 schreef Lucky_Strike het volgende:
J heeft afsprakenHelaas op een maandag en een dinsdag dus met wat ongeluk kost dat een aantal dagen omzet door de bijwerkingen. Maar het is niet anders.
Ik weet al langer dat er ergens een lak zat. Echter uitvinden waar is een uitdaging. Het water kwam op de badkamervloer beneden uit. Direct onder het raam. Die gaf ik dan ook de schuld.quote:Op vrijdag 28 mei 2021 13:23 schreef AnneX het volgende:
[..]
Dat je er nu pas achter komt, na al die jaren wonen.
Of is het een plek gevoelig voor de windrichting oid?
2 x 2 Pfizer hier in huis en nergens last van.
En ik ben weer op mijn vrijdagse werkplek.Even bijpraten met die en gene, die ter plekke hebben doorgewerkt.
Voor mij. Pas eind van de dag aanmelden ivm werk. Ongeveer anderhalve week.quote:Op vrijdag 28 mei 2021 13:25 schreef gcjoel het volgende:
[..]
Hoe lang zit er nu tussen dit bericht en dat je terecht kan voor een prik?
Ben benieuwd!
En sip dat er nu vertraging komt door janssen
Valt mee dus. Nja ben benieuwd wanneer wij mogenquote:Op vrijdag 28 mei 2021 13:30 schreef z80 het volgende:
[..]
Voor mij. Pas eind van de dag aanmelden ivm werk. Ongeveer anderhalve week.
Vandaag afspraak gemaakt voor de 7e. Lekker snel dus.quote:Op vrijdag 28 mei 2021 13:25 schreef gcjoel het volgende:
[..]
Hoe lang zit er nu tussen dit bericht en dat je terecht kan voor een prik?
Ben benieuwd!
En sip dat er nu vertraging komt door janssen
Ik kon vanaf vandaag een afspraak maken en mijn 1e vaccinatie staat voor dinsdag (2e vaccinatie 7 juli).quote:Op vrijdag 28 mei 2021 13:25 schreef gcjoel het volgende:
[..]
Hoe lang zit er nu tussen dit bericht en dat je terecht kan voor een prik?
Ben benieuwd!
En sip dat er nu vertraging komt door janssen
Hangt ook een beetje af van de locatie. Hoorde van iemand in Rotterdam die veel sneller in de omgeving van Utrecht geprikt kon worden. Dus die is daar maar naar toe gegaan.quote:Op vrijdag 28 mei 2021 13:33 schreef gcjoel het volgende:
[..]
Valt mee dus. Nja ben benieuwd wanneer wij mogen
Inloggen met digid. Er wordt enkel gevraag waar in de buurt je de vaccinatie wil gaan halen.quote:Op vrijdag 28 mei 2021 13:33 schreef derLudolf het volgende:
Heb jij je nu bij je ouders ingeschreven Z of kun je gewoon met DigiD een afspraak maken?
Ok dan. Dan heb je er heftiger last van gehad dan ikquote:Op vrijdag 28 mei 2021 12:43 schreef Kaatje1 het volgende:
[..]
Ik kreeg mij arm niet van naast me hangend, op de tafel, dat moest ik echt met de andere arm doen, optillen en neerleggen. Typen ging ook niet, dat was niet zozeer pijn maar een soort geen controle, doofheid
Fijne dagen! Wat hebben jullie een enorme mazzel met het weer!quote:Op vrijdag 28 mei 2021 13:47 schreef Memento-Mori het volgende:
Mijn vriend had alleen de dag na de vaccinatie dat het voelde alsof hij op de prikplek een blauwe plek had/alsof hij tegen 'n deurklink oid aangekomen was. Verder stond hij op de dag zelf het plafond te witten bij zijn broer.
Onderweg naar de boot nu
Ja, echt hequote:Op vrijdag 28 mei 2021 13:48 schreef Kaatje1 het volgende:
[..]
Fijne dagen! Wat hebben jullie een enorme mazzel met het weer!
Zo wat een verschil ja!quote:Op vrijdag 28 mei 2021 13:35 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Ik kon vanaf vandaag een afspraak maken en mijn 1e vaccinatie staat voor dinsdag (2e vaccinatie 7 juli).
Mijn vriend kan sinds vorige week donderdag een afspraak maken en heeft zijn 1e vaccinatie de 15e pas.
Dus dat is lastig te zeggen. Hangt af vd (drukte op de) locatie o.a..
Hoe kom je aan die uitnodiging dan?quote:Op vrijdag 28 mei 2021 13:38 schreef z80 het volgende:
[..]
Inloggen met digid. Er wordt enkel gevraag waar in de buurt je de vaccinatie wil gaan halen.
Bij het laten zetten ook enkel uitnodiging, legitimatie en zelf ingevulde gezondheidsverklaring nodig.
Doel is duidelijk zo snel mogelijk zo veel mogelijk mensen inenten.
- o dit sloeg op Wouw- geen idee waarom ik dit quotte-quote:Op vrijdag 28 mei 2021 13:41 schreef PdeHoog het volgende:
[..]
Ok dan. Dan heb je er heftiger last van gehad dan ik
Verdient hoor! Heerlijkquote:Op vrijdag 28 mei 2021 13:50 schreef Memento-Mori het volgende:
[..]
Ja, echt hewe hadden in december al geboekt
Die is niet nodig. Net zoals de voorgaande jaargangen zich kunnen aanmelden.quote:
Via de post.quote:
Hier 1e moderna en in dag 2 nog niet zoveel bijwerkingen dat werken onprettig is. Wel snachts wat mindere slaap, en soort van "ergens in de komende 5 dagen komt er een griepje op" gevoel.quote:Op vrijdag 28 mei 2021 12:27 schreef Lucky_Strike het volgende:
J heeft afsprakenHelaas op een maandag en een dinsdag dus met wat ongeluk kost dat een aantal dagen omzet door de bijwerkingen. Maar het is niet anders.
Ohhh dus dat maakt niks uit?quote:Op vrijdag 28 mei 2021 13:56 schreef Cat-astrophe het volgende:
[..]
Via de post.
Maar ze roepen mensen online al op, kunnen ze sneller een afspraak maken. Bij mijn ouders kwam de uitnodiging 3 dagen na de eerste gezette prik binnen.
Hier in SC (kaatje) en daar op twitter Kirsten Verdel volgen (=fokker) worden de geboortejaren asap genoemd.quote:
Eega heeft rond 11:00 vanmorgen voor '75 online geboekt en kon 8 juni terecht.quote:Op vrijdag 28 mei 2021 13:25 schreef gcjoel het volgende:
[..]
Hoe lang zit er nu tussen dit bericht en dat je terecht kan voor een prik?
Ben benieuwd!
En sip dat er nu vertraging komt door janssen
RIVM geeft momenteel bijna dagelijks aan welke geboortejaren een afspraak kunnen maken. Vandaag was 1974 en 1975 aan de beurt. Dan kijken op de site van rivm, naar de link gaan en invullen. Lukt dat niet meteen dan even een andere browser proberenquote:
quote:Op vrijdag 28 mei 2021 13:59 schreef AnneX het volgende:
[..]
Hier in SC (kaatje) en daar op twitter Kirsten Verdel volgen (=fokker) worden de geboortejaren asap genoemd.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ach, quote ipv edit. Laat het maar staan.
[ Bericht 2% gewijzigd door AnneX op 28-05-2021 14:13:24 ]
Ja kaatje is meestal de eerste hierquote:Op vrijdag 28 mei 2021 13:59 schreef AnneX het volgende:
[..]
Hier in SC (kaatje) en daar op twitter Kirsten Verdel volgen (=fokker) worden de geboortejaren asap genoemd.
De Martelkamertour?quote:Op vrijdag 28 mei 2021 13:55 schreef DancingPhoebe het volgende:
[..]
- o dit sloeg op Wouw- geen idee waarom ik dit quotte-
Hebben jullie ook de martelkamertour geboekt?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ja, dankzij jou ben ik Kirsten in de gaten gaan houden. 1969 en 1971 hier, nu allebei ook onze afspraken staan.quote:Op vrijdag 28 mei 2021 13:59 schreef AnneX het volgende:
[..]
Hier in SC (kaatje) en daar op twitter Kirsten Verdel volgen (=fokker) worden de geboortejaren asap genoemd.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |