snap je, dit soort dingen zijn niet altijd rationeel.quote:Op zaterdag 22 mei 2021 23:55 schreef Phoenyx-God het volgende:
[..]
Dat nogal. Wordt gezien als soft-drugs. Begrijp dat je het kan zien als hard-drugs, maar ik hou zelf het liefst gewoon wel afstand van pillen en spuiten etc.
heb zijn dikke billen liever niet op mn gezicht.quote:Op zaterdag 22 mei 2021 23:57 schreef Solotovski het volgende:
Ik had eigenlijk op een phoenyxkneus tt gehoopt
Jammer ash
welke?quote:Op zaterdag 22 mei 2021 23:56 schreef CharlesKinbote het volgende:
be
[..]
n as we speak harddrugs aan het doen, ben je bang?
post mrr/wildchild nog wel eens?quote:Op zaterdag 22 mei 2021 23:58 schreef The_Emotion het volgende:
Ik had [KLB SC] Dickpics in Stimo's DM-box
Ja, maar dit is niet de echte SC, die andere is gereekstquote:Op zaterdag 22 mei 2021 23:59 schreef Pablo-IJscoman het volgende:
[..]
post mrr/wildchild nog wel eens?
Customs consultant via mn werkquote:Op zondag 23 mei 2021 00:00 schreef Pablo-IJscoman het volgende:
noel, wat voor opleiding doe je overigens?
Ja maar daar willen we niet postenquote:Op zondag 23 mei 2021 00:01 schreef The_Emotion het volgende:
[..]
Ja, maar dit is niet de echte SC, die andere is gereekst
in klb?quote:Op zondag 23 mei 2021 00:01 schreef The_Emotion het volgende:
[..]
Ja, maar dit is niet de echte SC, die andere is gereekst
Goed punt welquote:
Werken voor mn kkgeldquote:
Dit klopt. Ik heb me over je ontfermtquote:Op zondag 23 mei 2021 00:04 schreef Pablo-IJscoman het volgende:
[..]
gezellig, noel was een van mn eerste fok!-vrienden.
bij mij niet, ik lig heel gemakkelijk in de groep altijd, maar fantastische kerel jaquote:Op zondag 23 mei 2021 00:04 schreef Pablo-IJscoman het volgende:
[..]
gezellig, noel was een van mn eerste fok!-vrienden.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |