abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  vrijdag 21 mei 2021 @ 21:35:59 #1
459912 FlippingCoin
Weer zo'n kut millennial.
pi_199546821


Cryptocoins?
Bitcoin is het bekendste voorbeeld van cryptocurrency. Naast Bitcoins zijn er nog heel veel 'altcoins' kijk hier maar eens voor een overzicht; Coingecko. Bitcoin is bedoeld als peer-to-peer geld, je kan geld (Bitcoin) naar iemand overmaken zonder tussenkomst van een bank. De transactie is anoniem en binnen enkele minuten geregeld. Dit gebeurt allemaal door middel van een blockchain.

Blockchain?
De blockchain kun je zien als een kasboek dat wordt gecontroleerd door iedereen die gebruik maakt hiervan. Je kan in dat kasboek elke transactie zien die ooit heeft plaatsgevonden. De blockchain wordt door heel veel pc's gecontroleerd en is niet achteraf wijzigbaar. Een systeem wat moeilijk te manipuleren is dus. In elk block in de blockchain zitten transacties van coins. Kijk maar eens hier om zelf een kijkje te nemen in zo`n blockchain; Bitcoin Block Explorer - Blockchain

Wie houdt de blockchain bij?
Transacties worden door nodes verzonden naar het netwerk. Een node is een computer die de software van Bitcoin draait. Miners stoppen deze transacties in een blok en als dank krijgen zij hiervoor een beloning. Dit is natuurlijk kort door de bocht; bekijk dit filmpje maar eens voor een uitgebreidere uitleg;


Er zijn tegenwoordig twee verschillende technieken die worden gebruikt om de blockchain bij te houden, namelijk; Proof of Work (PoW) en Proof of Stake (PoS). PoW is een vorm van mining, waarbij de rekenkracht van een computer wordt gebruikt ten dienste van de blockchain. De computer lost als het ware mathematische puzzels op en moet intensief werk (de W in PoW) leveren om transacties te controleren en nieuwe blokken te creëren. Deze inspanningen worden beloond in cryptocurrency. PoS is in principe een vorm van virtuele mining. Des te groter het aantal (stake) van een bepaalde cryptocurrency iemand bezit, des te meer transacties er kunnen worden gevalideerd en des te groter de reward voor de persoon in kwestie. Met andere woorden: Des te meer je bezit, des te meer je zult worden beloond.

Minen levert dus geld op?
Ja. Maar op kleine schaal is het minen van Bitcoin eigenlijk niet meer rendabel door de kosten van aanschaf van hardware, stroomkosten etc. Dit omdat het minen van Bitcoin ook steeds moeilijker wordt en er veel concurrentie is. Wellicht als Bitcoin in de toekomst nog veel meer waard word dat het weer rendabel wordt. Het minen van sommige altcoins op kleine schaal kan wel rendabel zijn, helemaal met wellicht een prijsstijging in het verschiet.

En wat zijn de verschillen tussen Bitcoin en verschillende altcoins?
Satoshi Nakamoto zocht een vorm van bescherming tegen centrale banken. Vanaf de jaren 70 waren cyberpunks al op zoek naar zoiets. Met Bitcoin is die oplossing er gekomen. Doordat de software open-source is kan het makkelijk gekloond worden. Dit gebeurde in de eerste jaren dan ook. Later begonnen bedrijfen en individuen andere voordelen te zien in blockchain en zijn daar op door gegaan. Sommige zullen je vertellen dat geld (dus Bitcoin) de enige usecase voor blockchain is, andere zullen je vertellen dat het de oplossing voor alles is. Doe je eigen onderzoek.



Oké. Hoe kom ik aan cryptocurrency?
Cryptocurrency kun je kopen via brokers of via een exchange. De laatstgenoemde is eigenlijk een soort AEX maar dan alleen voor cryptocurrency. Kopen via een exchange is meestal goedkoper dan het kopen van een broker. Dit omdat je nu geen tussenpersoon hebt maar rechtstreeks van een andere gebruiker koopt.

En hoe sla ik mijn digitale geld nu veilig op?
In een wallet. En dat kan op verschillende manieren en plekken, elk met zijn eigen voor en nadelen.
Je kan het in je wallet op een exchange bewaren maar de geschiedenis heeft geleerd dat dit niet altijd een goed idee is. Je kan bij je wallet door middel van een private key, alleen hiermee kun je transacties doen. Omdat de exchange jouw private key beheerd kan de eigenaar van die exchange er in theorie dus met al het geld vandoor gaan. Google maar eens op 'mt. Gox' voor een voorbeeld.

Wil je dagelijks handelen met crypto dan is het handiger om je coins op een exchange te laten. Koop je ze voor de lange termijn dan kun je het beter opslaan in een ander soort wallet.

Wallet? Offline wallet? Hardware wallet? Paper wallet? Wat?
Een wallet komt in verschillende vormen. Je kan een walletprogramma voor desbetreffende coin installeren op je pc / laptop / telefoon / tablet en daar je coin in opslaan. Maakt wel een backup van je private key zodat als deze crasht je je coins nog wel van recoveren.

Daarnaast zijn er ook hardware wallets tekoop zoals de Trezor of de Nano Ledger.

Een paper wallet is heel simpel. Je maakt online een bitcoinadres aan en stuurt naar dat adres je coins. Je print je private key uit. Deze sla je op een aantal plekken veilig op en je coins staan nu op dat adres in de blockchain opgeslagen. Met die key kun je op een later tijdstip een wallet installeren en bij je coins.

Meer info: https://www.coindesk.com/information/paper-wallet-tutorial/

Probeer closed-source wallets te vermijden. Dit zijn Wallets die zijn gemaakt door een partij die niet in eerste instantie bij het team zit dat desbetreffende coin heeft ontwikkeld. Het verleden heeft uitgewezen dat hier nog wel eens misbruikt van is gemaakt.

Wat een hoop info. Waarom moet ik instappen?
Omdat je bank 0.1% rente per jaar geeft en omdat de blockchain de toekomst heeft. Het is niet voor niks dat er steeds meer geld in cryptocurrency omgaat. To the moon motherfuckers!

En wat zorgt er nou voor dat een coin waarde krijgt?
De markt bepaalt de waarde van een coin. Hoe meer mensen er heil in zien, hoe meer het waard wordt.

Maar nu even serieus, ik snap er nog steeds niks van!
Bekijk hier stap voor stap handleidingen:
BTC / [N00B] Crypto beginnerstopic #1 Voor al je kleine en grote vragen

Hoe claim ik een geforkte munt?
Door je private key in een wallet te importeren die de nieuwe munt support (wel eerst je Bitcoins verplaasen naar een ander adres!). Gedetailleerde uitleg voor Bitcoin Cash en Bitcoin Gold: BTC / [N00B] Crypto beginnerstopic #2 Voor al je kleine en grote vragen

Afkortingen en jargon
FOMO - Fear of missing out - Paniekreactie omdat een coin opeens erg veel in waarde stijgt. Paniekaankoop.
FUD - Fear, uncertainty, doubt. Op het moment dat er angst en onzekerheid in de markt zit dan gaan vaak veel mensen hun geld omzetten naar fiat. Dit zorgt voor een dalende trend of crash in de markt.
ICO - Initial Coin Offering. Een nieuwe munt wordt geïntroduceerd. Hier is geld voor nodig. Vroege investeerders kunnen in een ICO investeren in de hoop dat de munt daarna een veelvoud waard wordt.
Fee - Om een transactie te doen moet er fee worden betaald. Dit is een bedrag dat ervoor zorgt dat jouw transactie in behandeling wordt genomen. Sommige exchanges rekenen ook fee om uit te laten betalen.
Hodlen - Je cryptomunten altijd houden (holden).
Holden - Holden is ook traden, alleen zit er meer tijd tussen.

Shorten? Long gaan? Margin trading? Leverage?
Geen zin om nu deze termen nu uit te leggen. Google er maar op :').

Exchanges;
Kraken | Buy, Sell and Margin Trade Bitcoin (BTC) and Ethereum (ETH) - Buy, Sell, Trade Bitcoin
Bittrex.com - Bittrex, The Next Generation Digital Currency Exchange
Binance - Chinese exchange, werkt goed voor handelen tussen crpytomunten

Bedrijven waar je crypto kan kopen buiten een exchange om?
Bitonic
BTC Direct
Satos

Bitcoin block explorers
Blockchain.info
BlockExplorer.com
CryptoGraffiti.info

Crypto koersen
Preev simple bitcoin price
CoinGecko - Cryptocurrency Prices and Market Capitalization
Cryptodashboard.io - Lichtgewicht versie van Coinmarketcap met auto refresh
cryptowat.ch - Live koersen van de belangrijkste exchanges
Agrr - Trades en koers van de grootste exchanges.

Gedetailleerde crypto statistieken
fork.lol
coin.dance
Statoshi.info
Cryptocurrency Mining Profitability
BitcoinWisdom.com

Crypto nieuws
Bitcoin Magazine (NL)
Bitcoin nieuws
Bitcoin Magazine
Coindesk
CoinTelegraph
/r/CryptoCurrency
/r/Bitcoin

Informatie
Bitcoin Information & Resources
Bitcoin-Only (NL)
Bitcoinstart (NL)

Bitcoin en belastingaangifte
Bitcoin als vermogen: box 3
Het bezit van bitcoin en andere crypcurrencies wordt gezien als vermogen. Vermogen moet worden opgegeven in box 3.

De waarde die u opgeeft is de waarde (in euro's) van uw cryptovaluta op 1 januari van het fiscale jaar. Bij uw belastingaangifte over het jaar 2016, geeft u dus aan hoeveel uw cryptocurrencies op 1 januari waard waren. Wij adviseren u om altijd al uw cryptocurrencies op te geven, ook als het om kleine bedragen gaat. Immers kan uw portfolio in een jaar sterk in waarde stijgen, als u het niet eerder heeft opgegeven dan kampt u in de toekomst wellicht met een voor de belastingdienst onverklaarbaar vermogen.

Voor meer informatie kunt u kijken op de website van de Belastingdienst.

Starten met het kopen van bitcoin
- Koop bitcoin (bijvoorbeeld bij Satos of Bitonic). Verzend het naar het adres van een wallet. Betaal met iDeal.
- HODL = win

Starten met het kopen van Altcoins
- Open een account op bijv. Binance.
- Bij de tab 'Deposits/withdrawals' kies je 'Deposit' bij Bitcoin. Kopieer het wallet-adres.
- Koop bitcoin (bijvoorbeeld bij Satos of Bitonic). Verzend het naar het adres van Binance. Betaal met iDeal.
- Na de verwerkingstijd (meestal 20-30 min) staat je saldo in bitcoin op Binance. Via de Exchanges kan je bitcoin kopen/verkopen voor andere Crypto.
(Elke transactie -dus koop/verkoop van crypto op Binance- kost je 0,1% van de transactiesom aan fee. Lagere fee (0,05%) is mogelijk als je BNB-crypto gekocht hebt. In dat geval gaan deze fees direct van je BNB-saldo af.)

DISCLAIMER:
Cryptocurrency is een erg jonge en volatiele markt. Nog meer dan voor elke andere markt geldt hier dat je je goed moet inlezen en investeer enkel geld dat je kan missen. Don't invest recklessly.
I think that it’s extraordinarily important that we in computer science keep fun in computing
For all who deny the struggle, the triumphant overcome
Met zwijgen kruist men de duivel
pi_199546832
The further a society drifts from the truth, the more it will hate those that speak it
pi_199546855
quote:
0s.gif Op vrijdag 21 mei 2021 21:29 schreef Nattekat het volgende:

[..]

In 2017 is er een crash van 35% geweest. Daar zitten we nu op.
Nou ja gooi gerust je vakantiegeld er in, maar dat wordt wel een teleurstelling vrees ik.
٩๏̯͡๏)۶
pi_199546897
We gaan rap richting de 35k. Als die 4chan dude niet volledig vol onzin zat dan klapt de hele handel daarna in elkaar. Ben heel benieuwd :D
No amount of money ever bought a second of time.
pi_199546906
35%? We hebben 50% al aangetikt, van 64K naar 30K
pi_199546908
quote:
0s.gif Op vrijdag 21 mei 2021 21:39 schreef TigerXtrm het volgende:
We gaan rap richting de 35k. Als die 4chan dude niet volledig vol onzin zat dan klapt de hele handel daarna in elkaar. Ben heel benieuwd :D
Samenvatting van wat de 4chan dude beweert? :P
"It's hard to argue against cynics - they always sound smarter than optimists because they have so much evidence on their side."
pi_199546925
quote:
0s.gif Op vrijdag 21 mei 2021 21:40 schreef Grrrrrrrr het volgende:

[..]

Samenvatting van wat de 4chan dude beweert? :P
Dat we sinds vanmiddag langzaam naar de 35k zouden zakken, waarna het in één keer door klapt naar 25k, om vervolgens weer omhoog te schieten naar 70k. Dus tja, als dat uitkomt, weet wanneer je moet inkopen :P
No amount of money ever bought a second of time.
pi_199546942
En inderdaad, er zit nu veel meer geld in. Je zou denken dat het dan minder snel 40% of meer instort, maar niet dus.
  vrijdag 21 mei 2021 @ 21:44:11 #9
187137 Rozevla
Cees Chinees
pi_199546972
M
quote:
0s.gif Op vrijdag 21 mei 2021 21:40 schreef TigerXtrm het volgende:

[..]

Dat we sinds vanmiddag langzaam naar de 35k zouden zakken, waarna het in één keer door klapt naar 25k, om vervolgens weer omhoog te schieten naar 70k. Dus tja, als dat uitkomt, weet wanneer je moet inkopen :P
Oke, ik ga alvast een nier uitsnijden.
Dying whore's cancer heater!!!!!!
pi_199546978
Als ie terugzakt naar $18k ga ik beginnen met terugkopen.
Ik ben een kl ⭕⭕n van deze user
pi_199547018
quote:
0s.gif Op vrijdag 21 mei 2021 21:42 schreef viceversa het volgende:
En inderdaad, er zit nu veel meer geld in. Je zou denken dat het dan minder snel 40% of meer instort, maar niet dus.
Er is toch rond de 500 miljard uitgehaald juist?
blablablabla
pi_199547024
quote:
0s.gif Op vrijdag 21 mei 2021 21:40 schreef TigerXtrm het volgende:

[..]

Dat we sinds vanmiddag langzaam naar de 35k zouden zakken, waarna het in één keer door klapt naar 25k, om vervolgens weer omhoog te schieten naar 70k. Dus tja, als dat uitkomt, weet wanneer je moet inkopen :P
Ik zie dat eerst nog wel gebeuren, dat tweede niet, daar heb je echt een reeks gebeurtenissen voor nodig om de FOMO weer aan te jagen.

Aldus mijn glazen bol
"It's hard to argue against cynics - they always sound smarter than optimists because they have so much evidence on their side."
  vrijdag 21 mei 2021 @ 21:48:04 #13
129292 LXIV
Cultuurmoslim
pi_199547043
quote:
0s.gif Op vrijdag 21 mei 2021 21:42 schreef viceversa het volgende:
En inderdaad, er zit nu veel meer geld in. Je zou denken dat het dan minder snel 40% of meer instort, maar niet dus.
Hoezo zit er geld in? Mensen hebben aan elkaar deze munten voor steeds hogere bedragen verkocht, maar er zit geen dollar ‘in’. Het enige geld wat erin gepompt is zijn mining fees, en dat geld is opgegaan aan stroomkosten.
The End Times are wild
pi_199547107
quote:
0s.gif Op vrijdag 21 mei 2021 21:46 schreef Elan het volgende:

[..]

Er is toch rond de 500 miljard uitgehaald juist?
Precies. Belachelijk veel geld.
  vrijdag 21 mei 2021 @ 21:55:49 #15
129292 LXIV
Cultuurmoslim
pi_199547170
quote:
0s.gif Op vrijdag 21 mei 2021 21:52 schreef viceversa het volgende:

[..]

Precies. Belachelijk veel geld.
Leg mij eens uit hoe er geld in of uit bitcoin gehaald kan worden. Dat snap ik echt niet.
The End Times are wild
pi_199547257
quote:
0s.gif Op vrijdag 21 mei 2021 21:55 schreef LXIV het volgende:

[..]

Leg mij eens uit hoe er geld in of uit bitcoin gehaald kan worden. Dat snap ik echt niet.
Hoe stop je geld in of haal je geld uit een huis? Een auto? Dingen hebben waarde. Economie 101 :')
No amount of money ever bought a second of time.
pi_199547274
quote:
0s.gif Op vrijdag 21 mei 2021 22:00 schreef TigerXtrm het volgende:

[..]

Hoe stop je geld in of haal je geld uit een huis? Een auto? Dingen hebben waarde. Economie 101 :')
Nou kan je met een huis en een auto wel nuttige dingen doen. Met cryptocurrencies toch een heel stuk minder.
"It's hard to argue against cynics - they always sound smarter than optimists because they have so much evidence on their side."
pi_199547301
quote:
0s.gif Op vrijdag 21 mei 2021 21:55 schreef LXIV het volgende:

[..]

Leg mij eens uit hoe er geld in of uit bitcoin gehaald kan worden. Dat snap ik echt niet.
BTC pompen met je exorbitante cashflow, dom klapvee mee lokken in een zogenaamde cryptorevolutie. Verkopen met winst. Klapvee blijft geruïneerd achter.

Fijn een financieel systeem zonder enige vorm van regulering, wie wil dat nou niet.
blablablabla
pi_199547331
quote:
0s.gif Op vrijdag 21 mei 2021 22:02 schreef Grrrrrrrr het volgende:

[..]

Nou kan je met een huis en een auto wel nuttige dingen doen. Met cryptocurrencies toch een heel stuk minder.
Mensen hebben hun huis, studie, auto, whatever afbetaald met de winst van de afgelopen paar maanden. Dat zou ik toch wel nuttig noemen.
No amount of money ever bought a second of time.
  vrijdag 21 mei 2021 @ 22:05:42 #20
129292 LXIV
Cultuurmoslim
pi_199547353
quote:
0s.gif Op vrijdag 21 mei 2021 22:00 schreef TigerXtrm het volgende:

[..]

Hoe stop je geld in of haal je geld uit een huis? Een auto? Dingen hebben waarde. Economie 101 :')
Als je je huis bijvoorbeeld verbouwt dan stop je geld in je huis. Je huis is meer waard geworden omdat je er materieel, tijd en arbeid aan hebt toegevoegd.

In bitcoin kun je niks stoppen. Een bitcoin kan telkens tegen een hoger bedrag doorverkocht worden. Dat geld echter gaat (op de fee na), naar de vorige eigenaar. Er zit dus geen cent ‘in’ bitcoin. Het wisselt enkel van eigenaar.
The End Times are wild
  vrijdag 21 mei 2021 @ 22:06:58 #21
36431 bleiblei
Toogmakker:copyright:
pi_199547373
quote:
0s.gif Op vrijdag 21 mei 2021 22:05 schreef LXIV het volgende:

[..]

Als je je huis bijvoorbeeld verbouwt dan stop je geld in je huis. Je huis is meer waard geworden omdat je er materieel, tijd en arbeid aan hebt toegevoegd.

In bitcoin kun je niks stoppen. Een bitcoin kan telkens tegen een hoger bedrag doorverkocht worden. Dat geld echter gaat (op de fee na), naar de vorige eigenaar. Er zit dus geen cent ‘in’ bitcoin. Het wisselt enkel van eigenaar.
Net als bij reguliere valuta als de dollar, euro, etc.
Of beleggingen in goud, zilver, etc.
  vrijdag 21 mei 2021 @ 22:07:24 #22
129292 LXIV
Cultuurmoslim
pi_199547387
quote:
0s.gif Op vrijdag 21 mei 2021 22:04 schreef TigerXtrm het volgende:

[..]

Mensen hebben hun huis, studie, auto, whatever afbetaald met de winst van de afgelopen paar maanden. Dat zou ik toch wel nuttig noemen.
Voor hen zeker! Maar dat geld is niet ‘uit’ bitcoin gekomen en bitcoin heeft dat geld ook niet voortgebracht. Ze hebben enkel de muntjes die ze een paar maanden eerder gekocht hadden voor meer geld weten door te verkopen aan iemand anders. Die kan nu al die dingen niet meer (of minder in ieder geval)
The End Times are wild
  vrijdag 21 mei 2021 @ 22:07:42 #23
129292 LXIV
Cultuurmoslim
pi_199547390
quote:
0s.gif Op vrijdag 21 mei 2021 22:06 schreef bleiblei het volgende:

[..]

Net als bij reguliere valuta als de dollar, euro, etc.
Inderdaad.
The End Times are wild
pi_199547416
quote:
0s.gif Op vrijdag 21 mei 2021 21:39 schreef TigerXtrm het volgende:
We gaan rap richting de 35k. Als die 4chan dude niet volledig vol onzin zat dan klapt de hele handel daarna in elkaar. Ben heel benieuwd :D
Klapt in elkaar richting wat?
pi_199547436
quote:
0s.gif Op vrijdag 21 mei 2021 22:09 schreef Mens-erger-je-niet het volgende:

[..]

Klapt in elkaar richting wat?
25k.
No amount of money ever bought a second of time.
pi_199547444
quote:
0s.gif Op vrijdag 21 mei 2021 22:04 schreef TigerXtrm het volgende:

[..]

Mensen hebben hun huis, studie, auto, whatever afbetaald met de winst van de afgelopen paar maanden. Dat zou ik toch wel nuttig noemen.
Die hebben ze alleen wel met gewone valuta afbetaald, aangezien je met crypto's nog steeds jack shit kan kopen :D
"It's hard to argue against cynics - they always sound smarter than optimists because they have so much evidence on their side."
  vrijdag 21 mei 2021 @ 22:12:29 #27
459912 FlippingCoin
Weer zo'n kut millennial.
pi_199547473
quote:
0s.gif Op vrijdag 21 mei 2021 22:10 schreef Grrrrrrrr het volgende:

[..]

Die hebben ze alleen wel met gewone valuta afbetaald, aangezien je met crypto's nog steeds jack shit kan kopen :D


Hiermee kan je gewoon je shit betalen met crypto.

@Erasmus
I think that it’s extraordinarily important that we in computer science keep fun in computing
For all who deny the struggle, the triumphant overcome
Met zwijgen kruist men de duivel
pi_199547494
quote:
16s.gif Op vrijdag 21 mei 2021 22:12 schreef FlippingCoin het volgende:

[..]

[ afbeelding ]

Hiermee kan je gewoon je shit betalen met crypto.

@:erasmus
Ik heb m sinds kort, ben benieuwd! Moet nog wel even uitzoeken hoe het exact werkt 😂
pi_199547497
Aaand its gone
  vrijdag 21 mei 2021 @ 22:15:19 #30
129292 LXIV
Cultuurmoslim
pi_199547519
quote:
16s.gif Op vrijdag 21 mei 2021 22:12 schreef FlippingCoin het volgende:

[..]

[ afbeelding ]

Hiermee kan je gewoon je shit betalen met crypto.

@:erasmus
Ik denk dat je hier in werkelijkheid met een of ander crypto-derivaat betaalt in plaats van dat er werkelijk een transactie op de blockchain plaatsvind. Of kost het betalen van een kopje koffie dan $20 extra aan transactiekosten en moet je 2 uur wachten totdat de transactie is afgerond?
Ik denk dat je gewoon met euro/dollar betaalt die aan het eind van de maand wordt afgerekend in bitcoin tegen de koers op moment van transactie. Kan eigenlijk niet anders.
The End Times are wild
pi_199547524
Baby are you down down down
pi_199547525
Dumpen maar :')
pi_199547537
Dit zijn gewoon spelletjes van die whales laat je niet bespelen.

Zoveel mogelijk mensen afschudden.
blablablabla
pi_199547538
quote:
16s.gif Op vrijdag 21 mei 2021 22:12 schreef FlippingCoin het volgende:

[..]

[ afbeelding ]

Hiermee kan je gewoon je shit betalen met crypto.

@:erasmus
Maar dan zit er wel weer zo'n vermaledijde financiële marktpartij tussen :P .
"It's hard to argue against cynics - they always sound smarter than optimists because they have so much evidence on their side."
pi_199547550
quote:
16s.gif Op vrijdag 21 mei 2021 22:12 schreef FlippingCoin het volgende:

[..]

[ afbeelding ]

Hiermee kan je gewoon je shit betalen met crypto.

@:erasmus
Je kon er ook een huis mee kopen. Wel in Veghel, maar toch.
  vrijdag 21 mei 2021 @ 22:18:22 #36
129292 LXIV
Cultuurmoslim
pi_199547573
quote:
0s.gif Op vrijdag 21 mei 2021 22:17 schreef viceversa het volgende:

[..]

Je kon er ook een huis mee kopen. Wel in Veghel, maar toch.
Bij het kopen van een huis maken 20 dollar transactiekosten en een wachttijd van 2 uur niet uit.
The End Times are wild
pi_199547597
Lekker ETH bijkopen _O_
blablablabla
  vrijdag 21 mei 2021 @ 22:22:14 #38
459912 FlippingCoin
Weer zo'n kut millennial.
pi_199547652
quote:
0s.gif Op vrijdag 21 mei 2021 22:14 schreef Mens-erger-je-niet het volgende:

[..]

Ik heb m sinds kort, ben benieuwd! Moet nog wel even uitzoeken hoe het exact werkt 😂
nice :7
I think that it’s extraordinarily important that we in computer science keep fun in computing
For all who deny the struggle, the triumphant overcome
Met zwijgen kruist men de duivel
pi_199547655
quote:
0s.gif Op vrijdag 21 mei 2021 22:19 schreef Elan het volgende:
Lekker ETH bijkopen _O_
Niet wachten tot er nog minstens de helft af is :')
"It's hard to argue against cynics - they always sound smarter than optimists because they have so much evidence on their side."
  vrijdag 21 mei 2021 @ 22:23:10 #40
459912 FlippingCoin
Weer zo'n kut millennial.
pi_199547679
quote:
0s.gif Op vrijdag 21 mei 2021 22:15 schreef LXIV het volgende:

[..]

Ik denk dat je hier in werkelijkheid met een of ander crypto-derivaat betaalt in plaats van dat er werkelijk een transactie op de blockchain plaatsvind. Of kost het betalen van een kopje koffie dan $20 extra aan transactiekosten en moet je 2 uur wachten totdat de transactie is afgerond?
Ik denk dat je gewoon met euro/dollar betaalt die aan het eind van de maand wordt afgerekend in bitcoin tegen de koers op moment van transactie. Kan eigenlijk niet anders.
Nee ik had op youtube gezien dat je kan kiezen welke crypto van je binance wallet gebruikt mogen worden en in welke volgorde, dan wordt er op het moment van aankoop die gekozen crypto verkocht voor de huidige prijs en gebruikt voor je aankoop als ik het goed heb onthouden.
I think that it’s extraordinarily important that we in computer science keep fun in computing
For all who deny the struggle, the triumphant overcome
Met zwijgen kruist men de duivel
pi_199547683
quote:
0s.gif Op vrijdag 21 mei 2021 22:22 schreef Grrrrrrrr het volgende:

[..]

Niet wachten tot er nog minstens de helft af is :')
Deze man weet ^O^
No amount of money ever bought a second of time.
  vrijdag 21 mei 2021 @ 22:23:34 #42
459912 FlippingCoin
Weer zo'n kut millennial.
pi_199547685
quote:
0s.gif Op vrijdag 21 mei 2021 22:17 schreef viceversa het volgende:

[..]

Je kon er ook een huis mee kopen. Wel in Veghel, maar toch.
wel een mooi huis :P
I think that it’s extraordinarily important that we in computer science keep fun in computing
For all who deny the struggle, the triumphant overcome
Met zwijgen kruist men de duivel
pi_199547694
quote:
0s.gif Op vrijdag 21 mei 2021 22:19 schreef Elan het volgende:
Lekker ETH bijkopen _O_
Volgende week koop je het dubbele voor de helft van de prijs. :P.
  vrijdag 21 mei 2021 @ 22:24:30 #44
129292 LXIV
Cultuurmoslim
pi_199547709
quote:
16s.gif Op vrijdag 21 mei 2021 22:23 schreef FlippingCoin het volgende:

[..]

Nee ik had op youtube gezien dat je kan kiezen welke crypto van je binance wallet gebruikt mogen worden en in welke volgorde, dan wordt er op het moment van aankoop die gekozen crypto verkocht voor de huidige prijs en gebruikt voor je aankoop als ik het goed heb onthouden.
Maar dan gelijktijdig van alle mensen die op dat moment iets kopen. Dan zou je de transactiekosten kunnen delen. Per transactie is het onhaalbaar als gevolg van de hoge kosten.
The End Times are wild
pi_199547711
quote:
0s.gif Op vrijdag 21 mei 2021 22:23 schreef Jed1Gam het volgende:

[..]

Volgende week koop je het dubbele voor de helft van de prijs. :P.
En een week daarna weer het dubbele :P
pi_199547729
quote:
0s.gif Op vrijdag 21 mei 2021 22:23 schreef Jed1Gam het volgende:

[..]

Volgende week koop je het dubbele voor de helft van de prijs. :P.
Dus zo ver gaat het nog dippen, we zullen zien 😋
pi_199547732
quote:
0s.gif Op vrijdag 21 mei 2021 22:23 schreef TigerXtrm het volgende:

[..]

Deze man weet ^O^
Het blijft natuurlijk altijd gokken maar je moet toch wel behoorlijk durven om terwijl de boel in real time keihard aan het crashen is er serieus geld in te steken :T
"It's hard to argue against cynics - they always sound smarter than optimists because they have so much evidence on their side."
  vrijdag 21 mei 2021 @ 22:26:13 #48
187137 Rozevla
Cees Chinees
pi_199547756
Ada wordt gewoon n dollartje zometeen :9
Dying whore's cancer heater!!!!!!
pi_199547772
quote:
10s.gif Op vrijdag 21 mei 2021 22:26 schreef Rozevla het volgende:
Ada wordt gewoon n dollartje zometeen :9
Even ordertje zetten _O_
No amount of money ever bought a second of time.
  vrijdag 21 mei 2021 @ 22:27:32 #50
129292 LXIV
Cultuurmoslim
pi_199547784
quote:
0s.gif Op vrijdag 21 mei 2021 22:25 schreef Grrrrrrrr het volgende:

[..]

Het blijft natuurlijk altijd gokken maar je moet toch wel behoorlijk durven om terwijl de boel in real time keihard aan het crashen is er serieus geld in te steken :T
Het is praktisch onmogelijk om de bodem te timen. Als je in zo’n downtrend instapt is de kans heel groot dat de koers later toch lager staat.
Beter wacht je tot het ‘uitgebodemd’ is en de weg omhoog weer is ingeslagen. Wat je dan misloopt door niet helemaal op de bodem te zitten weegt niet op tegen wat je kunt verliezen.
The End Times are wild
  vrijdag 21 mei 2021 @ 22:27:47 #51
459912 FlippingCoin
Weer zo'n kut millennial.
pi_199547786
quote:
0s.gif Op vrijdag 21 mei 2021 22:24 schreef LXIV het volgende:

[..]

Maar dan gelijktijdig van alle mensen die op dat moment iets kopen. Dan zou je de transactiekosten kunnen delen. Per transactie is het onhaalbaar als gevolg van de hoge kosten.
Ja geen idee hoe dat precies zit maar dit was het idee erachter, en die gozer had het getest bij een supermarkt en kon zonder issue zijn boodschappen afrekenen (in Nederland, volgens mij de AH in Rotterdam)
I think that it’s extraordinarily important that we in computer science keep fun in computing
For all who deny the struggle, the triumphant overcome
Met zwijgen kruist men de duivel
pi_199547789
Verwacht straks wel weer een lange tijd (lees: minstens een jaar) om coins voor bodemprijzen op te kopen. Snap die haast niet zo. :/
  vrijdag 21 mei 2021 @ 22:29:08 #53
129292 LXIV
Cultuurmoslim
pi_199547820
quote:
16s.gif Op vrijdag 21 mei 2021 22:27 schreef FlippingCoin het volgende:

[..]

Ja geen idee hoe dat precies zit maar dit was het idee erachter, en die gozer had het getest bij een supermarkt en kon zonder issue zijn boodschappen afrekenen (in Nederland, volgens mij de AH in Rotterdam)
Logisch dat het zo werkt. Zo is het risico op koersverschillen voor de verstrekker ook minimaal.
The End Times are wild
pi_199547842
Ik vraag altijd eerst wat @Nattekat wil gaan kopen, dan zorg ik dat ik dát spul iig niet aanraak. :T :+
"It's hard to argue against cynics - they always sound smarter than optimists because they have so much evidence on their side."
pi_199547851
quote:
0s.gif Op vrijdag 21 mei 2021 22:28 schreef Jed1Gam het volgende:
Verwacht straks wel weer een lange tijd (lees: minstens een jaar) om coins voor bodemprijzen op te kopen. Snap die haast niet zo. :/
Denk dat men nog steeds verwacht/hoopt dat het zo weer omhoog schiet.
No amount of money ever bought a second of time.
  Moderator / Redactie Sport vrijdag 21 mei 2021 @ 22:31:31 #56
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_199547858
quote:
0s.gif Op vrijdag 21 mei 2021 22:30 schreef Grrrrrrrr het volgende:
Ik vraag altijd eerst wat @:Nattekat wil gaan kopen, dan zorg ik dat ik dát spul iig niet aanraak. :T :+
Bitcoin
100.000 katjes
Fuck the EBU!
pi_199547864
quote:
0s.gif Op vrijdag 21 mei 2021 22:31 schreef Nattekat het volgende:

[..]

Bitcoin
Dat raak ik sowieso niet aan :{w
No amount of money ever bought a second of time.
  vrijdag 21 mei 2021 @ 22:32:06 #58
140043 Isdatzo
Born in the echoes.
pi_199547868
quote:
0s.gif Op vrijdag 21 mei 2021 22:28 schreef Jed1Gam het volgende:
Verwacht straks wel weer een lange tijd (lees: minstens een jaar) om coins voor bodemprijzen op te kopen. Snap die haast niet zo. :/
Ja, precies. Als de bull nog niet klaar is heb je tijd zat om in te stappen en te profiteren, terwijl je hard gaat afschrijven mocht je nu instappen en de bodem is nog lang niet bereikt.

Zou mooi wachten tot het stof neergedaald is.
Huilen dan.
pi_199547873
quote:
0s.gif Op vrijdag 21 mei 2021 22:31 schreef Nattekat het volgende:

[..]

Bitcoin
Thx pik! _O_
"It's hard to argue against cynics - they always sound smarter than optimists because they have so much evidence on their side."
  Moderator / Redactie Sport vrijdag 21 mei 2021 @ 22:32:47 #60
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_199547882
quote:
0s.gif Op vrijdag 21 mei 2021 22:32 schreef TigerXtrm het volgende:

[..]

Dat raak ik sowieso niet aan :{w
Daarna ook Ethereum
100.000 katjes
Fuck the EBU!
pi_199547888
quote:
0s.gif Op vrijdag 21 mei 2021 22:32 schreef Nattekat het volgende:

[..]

Daarna ook Ethereum
Ja maar neeee :'(
No amount of money ever bought a second of time.
  vrijdag 21 mei 2021 @ 22:33:17 #62
129292 LXIV
Cultuurmoslim
pi_199547894
quote:
0s.gif Op vrijdag 21 mei 2021 22:31 schreef TigerXtrm het volgende:

[..]

Denk dat men nog steeds verwacht/hoopt dat het zo weer omhoog schiet.
https://www.investopedia.com/terms/r/randomwalktheory.asp

Het is gewoon random
The End Times are wild
pi_199547909
quote:
7s.gif Op vrijdag 21 mei 2021 22:32 schreef Isdatzo het volgende:

[..]

Ja, precies. Als de bull nog niet klaar is heb je tijd zat om in te stappen en te profiteren, terwijl je hard gaat afschrijven mocht je nu instappen en de bodem is nog lang niet bereikt.

Zou mooi wachten tot het stof neergedaald is.
Het gaat nu wel zó hard dat ik binnen een week wel weer ergens een tijdelijke opleving verwacht. Dus als je een beetje wil gokken om snel weer te verkopen snap ik het wel. Kopen om het vervolgens eens lekker te gaan hodlen lijkt me wel echt een heel beroerd moment.
"It's hard to argue against cynics - they always sound smarter than optimists because they have so much evidence on their side."
pi_199547916
quote:
De afgelopen 3 maanden waren alles behalve random :') Volkomen gestoord, ja, maar zeker niet random.
No amount of money ever bought a second of time.
pi_199547950
quote:
0s.gif Op vrijdag 21 mei 2021 22:23 schreef Jed1Gam het volgende:

[..]

Volgende week koop je het dubbele voor de helft van de prijs. :P.
Dat weet je nooit.
blablablabla
  vrijdag 21 mei 2021 @ 22:36:32 #66
377024 Quotidien
fetchez la vache
pi_199547955
Bullmarkt is afgelopen maar alle shitcoins vliegen nog steeds het dak door na launch.
Ik ben nie hier voor de pingpong te schpelen
  Moderator / Redactie Sport vrijdag 21 mei 2021 @ 22:37:35 #67
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_199547977
quote:
0s.gif Op vrijdag 21 mei 2021 22:36 schreef Quotidien het volgende:
Bullmarkt is afgelopen maar alle shitcoins vliegen nog steeds het dak door na launch.
Je zou bijna denken dat er nog niks afgelopen is en dat we over een maandje lachen om deze crash.
100.000 katjes
Fuck the EBU!
pi_199547979
quote:
0s.gif Op vrijdag 21 mei 2021 22:28 schreef Jed1Gam het volgende:
Verwacht straks wel weer een lange tijd (lees: minstens een jaar) om coins voor bodemprijzen op te kopen. Snap die haast niet zo. :/
Denken dat mensen het beu zijn om geld te verdienen :') .

Bullrun is alles behalve over.
blablablabla
  vrijdag 21 mei 2021 @ 22:38:04 #69
129292 LXIV
Cultuurmoslim
pi_199547985
A
quote:
0s.gif Op vrijdag 21 mei 2021 22:34 schreef TigerXtrm het volgende:

[..]

De afgelopen 3 maanden waren alles behalve random :') Volkomen gestoord, ja, maar zeker niet random.
Als het niet random is dan is het voorspelbaar en zou je dus heel veel moeten kunnen verdienen (als je weet hoe je het zou kunnen voorspellen dan). De algemeen geaccepteerde theorie is dat koersen een random walk volgen.
The End Times are wild
pi_199548052
quote:
0s.gif Op vrijdag 21 mei 2021 22:37 schreef Nattekat het volgende:

[..]

Je zou bijna denken dat er nog niks afgelopen is en dat we over een maandje lachen om deze crash.
80K+ easy!
"It's hard to argue against cynics - they always sound smarter than optimists because they have so much evidence on their side."
pi_199548072
quote:
0s.gif Op vrijdag 21 mei 2021 22:37 schreef Nattekat het volgende:

[..]

Je zou bijna denken dat er nog niks afgelopen is en dat we over een maandje lachen om deze crash.
Je airco komende zomer:

pi_199548084
Ik heb alles nog even op pauze staan. Het lijkt erop dat alles nog even blijft dalen
pi_199548090
quote:
0s.gif Op vrijdag 21 mei 2021 22:42 schreef TheFreshPrince het volgende:

[..]

Je airco komende zomer:

[ afbeelding ]
Denken dat we komende zomer nog stroom kunnen betalen :')
"It's hard to argue against cynics - they always sound smarter than optimists because they have so much evidence on their side."
  Moderator / Redactie Sport vrijdag 21 mei 2021 @ 22:45:39 #74
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_199548125
quote:
0s.gif Op vrijdag 21 mei 2021 22:42 schreef TheFreshPrince het volgende:

[..]

Je airco komende zomer:

[ afbeelding ]
Lach maar, maar mijn huidige airco is gewoon in staat om mijn zolder koel te houden momenteel :6
100.000 katjes
Fuck the EBU!
pi_199548134
quote:
0s.gif Op vrijdag 21 mei 2021 22:38 schreef LXIV het volgende:
A
[..]

Als het niet random is dan is het voorspelbaar en zou je dus heel veel moeten kunnen verdienen (als je weet hoe je het zou kunnen voorspellen dan). De algemeen geaccepteerde theorie is dat koersen een random walk volgen.
Het is voorspelbaar in de zin dat je weet dat de gekkigheid van afgelopen maanden vroeg of laat klaar moet zijn. En hoe hoger die prijs opliep, des te groter de kans dat de boel in elkaar zou storten. Het was al weken onhoudbaar, en het is eigenlijk een wonder dat het nog zo lang doorging.

Andersom heeft crypto ook redelijk bewezen dat het om de zoveel tijd een opleving heeft. Het hele concept van hodl en buy the dip is gebaseerd op het idee dat bepaalde crypto over 10 jaar gegarandeerd enorm gestegen is. Iedereen die nu/straks gaat inkopen zet in op een grote payout over x jaar.

Op een korte termijn is het volkomen random, dat is zeker waar. Daytraden is puur gokken. Maar over een langere tijd kun je wel een voorzichtige voorspelling doen.
No amount of money ever bought a second of time.
  Moderator / Redactie Sport vrijdag 21 mei 2021 @ 22:53:49 #76
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_199548262
Was geen grap trouwens, ik ben mijn airco even aan het testen om te kijken of ik nog even zonder nieuwe ga overleven :')
100.000 katjes
Fuck the EBU!
pi_199548265
quote:
0s.gif Op vrijdag 21 mei 2021 22:46 schreef TigerXtrm het volgende:

[..]

Het is voorspelbaar in de zin dat je weet dat de gekkigheid van afgelopen maanden vroeg of laat klaar moet zijn. En hoe hoger die prijs opliep, des te groter de kans dat de boel in elkaar zou storten. Het was al weken onhoudbaar, en het is eigenlijk een wonder dat het nog zo lang doorging.

Andersom heeft crypto ook redelijk bewezen dat het om de zoveel tijd een opleving heeft. Het hele concept van hodl en buy the dip is gebaseerd op het idee dat bepaalde crypto over 10 jaar gegarandeerd enorm gestegen is. Iedereen die nu/straks gaat inkopen zet in op een grote payout over x jaar.

Op een korte termijn is het volkomen random, dat is zeker waar. Daytraden is puur gokken. Maar over een langere tijd kun je wel een voorzichtige voorspelling doen.
Persoonlijk vind ik elke prijs boven een paar cent complete gekkigheid voor de huidige crypto's.
"It's hard to argue against cynics - they always sound smarter than optimists because they have so much evidence on their side."
pi_199548285
quote:
0s.gif Op vrijdag 21 mei 2021 22:53 schreef Nattekat het volgende:
Was geen grap trouwens, ik ben mijn airco even aan het testen om te kijken of ik nog even zonder nieuwe ga overleven :')
Bolke ( :B ) kan wel een paar van zijn pinguïnmatties langs sturen met verse ijsschotsen.
"It's hard to argue against cynics - they always sound smarter than optimists because they have so much evidence on their side."
  vrijdag 21 mei 2021 @ 22:55:11 #79
129292 LXIV
Cultuurmoslim
pi_199548288
quote:
0s.gif Op vrijdag 21 mei 2021 22:46 schreef TigerXtrm het volgende:

[..]

Het is voorspelbaar in de zin dat je weet dat de gekkigheid van afgelopen maanden vroeg of laat klaar moet zijn. En hoe hoger die prijs opliep, des te groter de kans dat de boel in elkaar zou storten. Het was al weken onhoudbaar, en het is eigenlijk een wonder dat het nog zo lang doorging.

Andersom heeft crypto ook redelijk bewezen dat het om de zoveel tijd een opleving heeft. Het hele concept van hodl en buy the dip is gebaseerd op het idee dat bepaalde crypto over 10 jaar gegarandeerd enorm gestegen is. Iedereen die nu/straks gaat inkopen zet in op een grote payout over x jaar.

Op een korte termijn is het volkomen random, dat is zeker waar. Daytraden is puur gokken. Maar over een langere tijd kun je wel een voorzichtige voorspelling doen.
Klopt. LT zit er een trend in, net als met aandelen.
The End Times are wild
  Moderator / Redactie Sport vrijdag 21 mei 2021 @ 22:58:01 #80
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_199548326
quote:
14s.gif Op vrijdag 21 mei 2021 22:55 schreef Grrrrrrrr het volgende:

[..]

Bolke ( :B ) kan wel een paar van zijn pinguïnmatties langs sturen met verse ijsschotsen.
Test succesvol. Zo lang er geen extreme hittegolf komt, ga ik het nog wel overleven.
100.000 katjes
Fuck the EBU!
pi_199548340
quote:
0s.gif Op vrijdag 21 mei 2021 22:58 schreef Nattekat het volgende:

[..]

Test succesvol. Zo lang er geen extreme hittegolf komt, ga ik het nog wel overleven.
Wat is er mis met je airco dan? Zo'n ding doet het toch of doet het niet? :+
No amount of money ever bought a second of time.
pi_199548346

Een man om te volgen. Doe er je voordeel mee
  vrijdag 21 mei 2021 @ 23:01:15 #83
187137 Rozevla
Cees Chinees
pi_199548372
quote:
0s.gif Op vrijdag 21 mei 2021 22:53 schreef Nattekat het volgende:
Was geen grap trouwens, ik ben mijn airco even aan het testen om te kijken of ik nog even zonder nieuwe ga overleven :')
En anders ff een pijp vanuit je auto met airco aan je woonkamer in laten blazen.
Dying whore's cancer heater!!!!!!
  Moderator / Redactie Sport vrijdag 21 mei 2021 @ 23:02:13 #84
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_199548387
quote:
0s.gif Op vrijdag 21 mei 2021 22:58 schreef TigerXtrm het volgende:

[..]

Wat is er mis met je airco dan? Zo'n ding doet het toch of doet het niet? :+
Afgelopen zomer zat ik in de herrie en ging ik nog steeds helemaal kapot aan de hitte. Dus dit jaar had ik me voorgenomen om een veel krachtigere te kopen.
100.000 katjes
Fuck the EBU!
  vrijdag 21 mei 2021 @ 23:05:22 #85
221644 timmmmm
sp3c lives matter
pi_199548445
Zo duur is een airco toch ook weer niet
Laffe huichelaar
pi_199548456
quote:
0s.gif Op vrijdag 21 mei 2021 23:02 schreef Nattekat het volgende:

[..]

Afgelopen zomer zat ik in de herrie en ging ik nog steeds helemaal kapot aan de hitte. Dus dit jaar had ik me voorgenomen om een veel krachtigere te kopen.
Klinkt alsof je zo'n bagger mobiel ding hebt :{w Cash wat crypto en koop een degelijke airco aan de muur *O*
No amount of money ever bought a second of time.
  Moderator / Redactie Sport vrijdag 21 mei 2021 @ 23:06:56 #87
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_199548483
quote:
0s.gif Op vrijdag 21 mei 2021 23:05 schreef TigerXtrm het volgende:

[..]

Klinkt alsof je zo'n bagger mobiel ding hebt :{w Cash wat crypto en koop een degelijke airco aan de muur *O*
Het dak gaat er volgend jaar af, dus dat is kapitaalvernietiging :P

Er komt gewoon een beter mobiel ding zodat ik er ook na mijn verhuizing wat aan heb.
100.000 katjes
Fuck the EBU!
pi_199548529
Nou, daar is de 35k. Kijken wat er gebeurt :o
No amount of money ever bought a second of time.
pi_199548556
quote:
0s.gif Op vrijdag 21 mei 2021 23:09 schreef TigerXtrm het volgende:
Nou, daar is de 35k. Kijken wat er gebeurt :o
Glijbaan naar 34k
  Moderator / Redactie Sport vrijdag 21 mei 2021 @ 23:11:54 #90
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_199548567
quote:
0s.gif Op vrijdag 21 mei 2021 23:09 schreef TigerXtrm het volgende:
Nou, daar is de 35k. Kijken wat er gebeurt :o
30k Euro is kapot *O*
100.000 katjes
Fuck the EBU!
pi_199548573
Daar gaan we weer
Op dinsdag 23 april 2024 10:41 schreef Solotovski het volgende:
Jij bent het zonnetje!!!
pi_199548574
The further a society drifts from the truth, the more it will hate those that speak it
  vrijdag 21 mei 2021 @ 23:12:44 #93
168304 Mani89
We try not to sexualize them.
pi_199548580
Oehh goed moment om de dip te kopen!!
Reis ver, drink wijn, denk na, lach hard, duik diep. Kom Terug.
  vrijdag 21 mei 2021 @ 23:17:01 #94
459912 FlippingCoin
Weer zo'n kut millennial.
pi_199548667
Binance trekt het allemaal niet meer :{

kan niet eens mijn trade overzicht meer laden
I think that it’s extraordinarily important that we in computer science keep fun in computing
For all who deny the struggle, the triumphant overcome
Met zwijgen kruist men de duivel
pi_199548722
quote:
16s.gif Op vrijdag 21 mei 2021 23:17 schreef FlippingCoin het volgende:
Binance trekt het allemaal niet meer :{

kan niet eens mijn trade overzicht meer laden
Dan is er toch wel sprake van enige paniek :P
"It's hard to argue against cynics - they always sound smarter than optimists because they have so much evidence on their side."
  vrijdag 21 mei 2021 @ 23:21:46 #96
459912 FlippingCoin
Weer zo'n kut millennial.
pi_199548734
quote:
0s.gif Op vrijdag 21 mei 2021 23:20 schreef Grrrrrrrr het volgende:

[..]

Dan is er toch wel sprake van enige paniek :P
ja geen idee, zou goed kunnen dat het te druk is met verkopers of zo :o
I think that it’s extraordinarily important that we in computer science keep fun in computing
For all who deny the struggle, the triumphant overcome
Met zwijgen kruist men de duivel
  Moderator / Redactie Sport vrijdag 21 mei 2021 @ 23:21:49 #97
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_199548735
Wel erg toevallig dat precies het moment dat die panter opduikt, dat de koers crasht.
100.000 katjes
Fuck the EBU!
  vrijdag 21 mei 2021 @ 23:23:24 #98
459912 FlippingCoin
Weer zo'n kut millennial.
pi_199548763
zwarte katten die van links komen brengen naar het schijnt ongeluk
I think that it’s extraordinarily important that we in computer science keep fun in computing
For all who deny the struggle, the triumphant overcome
Met zwijgen kruist men de duivel
pi_199548793
quote:
0s.gif Op vrijdag 21 mei 2021 23:21 schreef Nattekat het volgende:
Wel erg toevallig dat precies het moment dat die panter opduikt, dat de koers crasht.
Ik vind dit soort crashes altijd erg interessant, vandaar :@
"It's hard to argue against cynics - they always sound smarter than optimists because they have so much evidence on their side."
pi_199548794
Gaat weer alle kanten op :')
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')