quote:Op vrijdag 21 mei 2021 16:49 schreef fietsie het volgende:
Eind vh spreekuur een afspraak is bij de meeste artsen geen goed idee.🙈SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Iedereen is straks gevaccineerd toch? Gaan ze kinderen buiten sluiten denk je?quote:Op vrijdag 21 mei 2021 16:43 schreef Molo het volgende:
[..]
Ik hoop vooral dat de gelijkheid er is dat iedereen weer kan reizen en geen tweedeling gaat bestaan op dit vlak
quote:Op vrijdag 21 mei 2021 17:14 schreef Blues het volgende:
Eind vh spreekuur een afspraak is bij de meeste artsen geen goed idee.🙈
Tot 18 wordt in Nederland op risicogroepen na niet gevaccineerd.quote:Op vrijdag 21 mei 2021 17:14 schreef FutureFairytale het volgende:
[..]
Iedereen is straks gevaccineerd toch? Gaan ze kinderen buiten sluiten denk je?
quote:Op vrijdag 21 mei 2021 17:00 schreef AnneX het volgende: [..] Dank voor de link. Zit ik toch nog vast aan het bewaren van de losse papieren.
Jullie moeten wel opletten: de tweede was afgelopen zaterdag. 😎 @:Candaasje
Ah dat had ik gemistSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Fijn dat het geregeld is!
Welke reisplannen heb je?Oh how you'd have a happy life, if you did the things you like
Nikki zingt niet mee. Ze zingen Venus van Shocking bluequote:Op vrijdag 21 mei 2021 17:15 schreef FutureFairytale het volgende:
Hoor net dat de presentatoren morgen gaan zingen.
Weet iemand of Nikki kan zingen?
Zie t al voor me. 'Als de morgen is gekooooomen'
Lissabon, in het late Najaar, hopelijk. 😎quote:Op vrijdag 21 mei 2021 17:20 schreef Molo het volgende:
bericht dat je wilde plaatsen:
[..]
Ah dat had ik gemistFijn dat het geregeld is!
Welke reisplannen heb je?
Dat pak dat Jort Kelder gisteravond aanhad, was meer iets voor Jan geweest.quote:Op vrijdag 21 mei 2021 17:24 schreef Isabeau het volgende:
Jan Smith had idd wel een wat sprekender pak aan kunnen doen. Maar goed, het is natuurlijk niet één van de Toppers
Het zijn losse buien die spontaan ontstaan. Wilde nog even op de fiets naar Nederland om de snoepkast aan te vullen. De kast moet nog even wachten.quote:Op vrijdag 21 mei 2021 17:24 schreef Kaatje1 het volgende:
Mmmm enorme wind/regen/onweer nu hier. Zo blij dat ik binnen zit
Het is inderdaad weer blauw buiten, woei is geblevenquote:Op vrijdag 21 mei 2021 17:28 schreef z80 het volgende:
[..]
Het zijn losse buien die spontaan ontstaan. Wilde nog even op de fiets naar Nederland om de snoepkast aan te vullen. De kast moet nog even wachten.
En een geel boekje hier in Duitsland gekregen toen ik me liet lekprikken ivm een vakantie daar waar de medische zorg een dingetje is. En wel makkelijk om te zien wat ik allemaal gehad heb, en wanneer herhaling gewenst is.
Oh dat komt wel goed joh, lekker man!quote:Op vrijdag 21 mei 2021 17:25 schreef AnneX het volgende:
[..]
Lissabon, in het late Najaar, hopelijk. 😎
Denk het ook wel hoor, dat dat wordt doorgezet.quote:Op vrijdag 21 mei 2021 17:19 schreef Molo het volgende:
[..]
Tot 18 wordt in Nederland op risicogroepen na niet gevaccineerd.
Mensen kunnen soms medisch gezien niet gevaccineerd worden.
Nog niet iedereen is aan de beurt geweest.
Er kunnen andere bezwaren zijn tegen vaccinatie.
Tests en herstelbewijzen zitten er gelukkig ook in. En de tests worden hopelijk voor de burger gratis
Dat wordt afgeschaald danquote:Op vrijdag 21 mei 2021 18:05 schreef FutureFairytale het volgende:
[..]
Denk het ook wel hoor, dat dat wordt doorgezet.
Ik vraag me af hoe t straks gaat met de teststraten als inentingen er zijn. Blijven ze maar minder open..
Het is in Tegele geboarequote:Op vrijdag 21 mei 2021 16:00 schreef Molo het volgende:
[..]
Categorie vrouwen a la Caroline Tensen en Linda de Mol voor mij
Vreselijk
Oos Chantallekequote:Op vrijdag 21 mei 2021 18:07 schreef Vanyel het volgende:
[..]
Het is in Tegele geboare
doarum is ut get gewoare
Maar de kandidaten welquote:Op vrijdag 21 mei 2021 17:24 schreef Isabeau het volgende:
Jan Smith had idd wel een wat sprekender pak aan kunnen doen. Maar goed, het is natuurlijk niet één van de Toppers
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Probably the last sound heard before the Universe folded up like a paper hat would be someone saying What happens if I do this?
quote:Op vrijdag 21 mei 2021 18:48 schreef fietsie het volgende:
Oh shitSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.wat een kut uitslag. Sterkte
![]()
quote:Op vrijdag 21 mei 2021 18:48 schreef fietsie het volgende:
SterkteSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Go away or i will replace you withe a very small shell script.
Der Gesunde weiß nicht, wie reich er ist.
If you torture the data long enough, it will confess to anything.
Weet jij al wat een herstelbewijs gaat zijn? Is puur een positieve coronatest in het verleden dan al voldoende?quote:Op vrijdag 21 mei 2021 17:19 schreef Molo het volgende:
Tests en herstelbewijzen zitten er gelukkig ook in. En de tests worden hopelijk voor de burger gratis
Dit is de dataset (minitje)quote:Op vrijdag 21 mei 2021 19:10 schreef Myraela het volgende:
[..]
Weet jij al wat een herstelbewijs gaat zijn? Is puur een positieve coronatest in het verleden dan al voldoende?
maar wanneer je vorig jaar vrijwel zeker corona hebt gehad, in de tijd dat er niet getest werd. En je wil geen vaccinatie en geen test, dan heb je een probleem (zelf veroorzaakt natuurlijk)quote:Op vrijdag 21 mei 2021 19:16 schreef Molo het volgende:
[..]
Dit is de dataset (minitje)
https://www.google.com/ur(...)sr33Z0T4vLXAvrZUbtfj
Maar in principe zou een positief testresultaat van de GGD genoeg moeten zijn, als we als Nederland zijnde dat genoeg vinden én als we dat dan richting die QR code kunnen pompen.
Dat zijn beide politieke besluiten die nog nodig zijn daarvoor.
Maar gezien alle druk daar, denk ik dat dat wel grote kans van slagen heeft
De commerciële labs en ziekenhuizlabs kunnen iig als ze beetje normale certificering enzo hebben hun resultaten die kant op pompen en gaan dat ook doen denk ik.
Dan kun je een bloedonderzoek laten doen op immuniteit, maar soms is dat niet meer zichtbaar (wil niet zeggen dat niet niet meer beschermd bent tegen infecties, maar niet alles is zo maar altijd meetbaar).quote:Op vrijdag 21 mei 2021 19:20 schreef Kaatje1 het volgende:
[..]
maar wanneer je vorig jaar vrijwel zeker corona hebt gehad, in de tijd dat er niet getest werd. En je wil geen vaccinatie en geen test, dan heb je een probleem (zelf veroorzaakt natuurlijk)
Vaccinatie is toch wel gewoon een stuk simpeler.quote:Op vrijdag 21 mei 2021 19:24 schreef Molo het volgende:
[..]
Dan kun je een bloedonderzoek laten doen op immuniteit, maar soms is dat niet meer zichtbaar (wil niet zeggen dat niet niet meer beschermd bent tegen infecties, maar niet alles is zo maar altijd meetbaar).
Of je gaat op vakantie naar een land waar niets meer gevraagd wordt qua checks, of je wacht tot geen enkel land het meer vraagt, of mag vragen omdat de epidemiologische situatie al zo opgeknapt is
Tenzij dat niet kan (kind, te kwetsbaar, geloof, etc)quote:Op vrijdag 21 mei 2021 19:28 schreef Kaatje1 het volgende:
[..]
Vaccinatie is toch wel gewoon een stuk simpeler.
In dat kader sprak ik deze week iemand die in isolatie zat. Want de melder app had aangegeven dat ze bij een besmet persoon was geweest.quote:Op vrijdag 21 mei 2021 19:25 schreef Molo het volgende:
Wat ruk is nu, sinds die zelftests er zijn, is dat veel GGD'en mensen die daarop positief testen aangeven dat ze geen PCR test meer hoeven te doen via de GGD.
Maar een zelftest kun je nooit inzetten voor een bewijs (want dat kan ook je buurman wel geweest zijn ipv jij).
Dus dat is weer heul niet hendig in dat kader
Zij heeft de app dan nog. Die heb ik niet eensquote:Op vrijdag 21 mei 2021 19:29 schreef Cat-astrophe het volgende:
[..]
In dat kader sprak ik deze week iemand die in isolatie zat. Want de melder app had aangegeven dat ze bij een besmet persoon was geweest.
Haar woorden: ‘morgen mag ik een test gaan doen en dan zet ik die app ook uit. Ben klaar met die meldingen (maand eerder had ze er ook eentje gehad) Want over twee weken is er een feestje waar ik naartoe wil’![]()
![]()
![]()
![]()
Het kon wel een nicht van Trump zijn
Je brein zal maar zo werken qua logicaquote:Op vrijdag 21 mei 2021 19:29 schreef Cat-astrophe het volgende:
[..]
In dat kader sprak ik deze week iemand die in isolatie zat. Want de melder app had aangegeven dat ze bij een besmet persoon was geweest.
Haar woorden: ‘morgen mag ik een test gaan doen en dan zet ik die app ook uit. Ben klaar met die meldingen (maand eerder had ze er ook eentje gehad) Want over twee weken is er een feestje waar ik naartoe wil’![]()
![]()
![]()
![]()
Het kon wel een nicht van Trump zijn
Hoiquote:Op vrijdag 21 mei 2021 19:30 schreef Candaasje het volgende:
[..]
Zij heeft de app dan nog. Die heb ik niet eens
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |