Ik herken in die opsomming een 2 jaar ouder kind dat net zulk gedrag vertoonde (incl met een mesje de juf in de rug gestoken op de opvangquote:Op woensdag 1 juni 2022 09:51 schreef Thinkk-Pinkk het volgende:
In dat geval is er werk aan de winkel
Jemigquote:Op woensdag 1 juni 2022 10:59 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Ik herken in die opsomming een 2 jaar ouder kind dat net zulk gedrag vertoonde (incl met een mesje de juf in de rug gestoken op de opvang) en die is inmiddels uit huis geplaatst omdat de ouders het niet meer aan konden. Ik zou ook hulp zoeken.
Bekende troll ja.quote:Op woensdag 1 juni 2022 12:29 schreef SQ het volgende:
In plaats van de troll te blijven voeden kunnen we natuurlijk ook weer terug naar de essentie van het topic, want die was namelijk heel leuk.
Nu moet ik het weer ontvolgen vanwege al het gemiemel en dat vind ik jammer, er is al zo weinig luchtigheid in OUD.
quote:Op zondag 29 mei 2022 23:22 schreef einzeinz het volgende:
Ik heb een peuter van 2,5 jaar en hij weet verdomd goed wat hij wil en niet wil (en dat is op zich wel goed) maar er zijn ook andere kanten aan:
- Hij doet andere kinderen pijn. Wordt elke dag gestraft in de kinderopvang.
- Hij kan ons tot bloedens toe bijten en gaat daarna doodleuk voor 10 min. zelf in de hoek gaan staan.
- Als het op straat interessanter is dan binnen, loopt onze kleine meneer gewoon weg en liefst van al de straat uit zodat we hem niet meer zien.
- Eten en drinken is er om door de lucht te gooien of uit te smeren op de bank.
- Alle speelgoed is ofwel voor het toilet ofwel voor in de beek te gooien.
- Planten horen niet thuis in een woning. Dus dan maar kapot gooien op de grond.
- Kasten dienen om op te tekenen want dat is groter dan een A3-blad.
- Verstoppertje speelt hij het liefst in de winkel en dan hoor of zie je hem werkelijk niet (waardoor je twijfelt of hij nog in de winkel aanwezig is).
- Als papa en mama tv kijken vliegt alles wat los staat tegen het televisiescherm aan
- Werkt mama of papa op de laptop. Klapt hij het scherm gewoon dicht.
- Als hij speelgoed kwijt is, doorzoekt hij de kasten.
- Hij drinkt geen water of melk als hij ziet dat papa koffie drinkt, vorige week heeft hij een halve kop koffie van mij leeggedronken terwijl ik even om keek.
Hij is het liefst van al als hij slaapt of bij iemand ander is die hij niet vaak ziet.
Bij oma en opa durft hij dat gedrag ook stellen. Vorige week heeft hij naar zijn oma gebeten, het stond 4 dagen later nog paars.
Blijkbaar ook een volledige kop koffie uitgedronken van opa toen hij even naar buiten was.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.U heeft maar einz?
[ Bericht 5% gewijzigd door Edje_NL_ op 10-01-2023 18:40:35 ]Probeer positief te blijven
En YouTube kent hij als de beste. Hij gaat er zelf naar toe en begint filmpjes te bekijken.quote:Hij is intussen de 3 jaar gepasseerd en die 'streken' zijn er uit:
- Hij doet andere kinderen pijn. Wordt elke dag gestraft in de kinderopvang.
- Hij kan ons tot bloedens toe bijten en gaat daarna doodleuk voor 10 min. zelf in de hoek gaan staan. (Bijten durft hij nog steeds doen maar hij is nu in zijn slaan modus
- Als het op straat interessanter is dan binnen, loopt onze kleine meneer gewoon weg en liefst van al de straat uit zodat we hem niet meer zien. (Doet hij niet meer. Maar in de winkel durft onze kleine meneer nu wel al wat lekkers in de winkelkar + de winkelkar van anderen leggen).
- Eten en drinken is er om door de lucht te gooien of uit te smeren op de bank.
- Alle speelgoed is ofwel voor het toilet ofwel voor in de beek te gooien.
- Planten horen niet thuis in een woning. Dus dan maar kapot gooien op de grond.
- Kasten dienen om op te tekenen want dat is groter dan een A3-blad.
- Verstoppertje speelt hij het liefst in de winkel en dan hoor of zie je hem werkelijk niet (waardoor je twijfelt of hij nog in de winkel aanwezig is). Tja, dat doet hij wel nog
- Als papa en mama tv kijken vliegt alles wat los staat tegen het televisiescherm aan Als het hem niet interesseert duwt hij de tv gewoon uit of slaat hij er tegen.
- Werkt mama of papa op de laptop. Klapt hij het scherm gewoon dicht.
- Als hij speelgoed kwijt is, doorzoekt hij de kasten. (Oh ja, nog steeds en meer dan een jaar geleden!)
- Hij drinkt geen water of melk als hij ziet dat papa koffie drinkt, vorige week heeft hij een halve kop koffie van mij leeggedronken terwijl ik even om keek. De geur van koffie vindt hij lekker (zegt hij) maar de zin om het op te drinken is fel vermindert. Hij durft wel een slok nemen.
Oh dat heeft die van ons ook. Als hij schone kleren aangeeft is het nog eerst een showtje voor de spiegel en daarna verder.quote:Op dinsdag 10 januari 2023 17:35 schreef Sunshine1982 het volgende:
Dat eeuwige getreuzel 's ochtends. Ik zeg nu altijd dat ik het nog maar 1x ga zeggen dat ze op moet schieten en als ze daarna nog te laat komt ze het zelf mag gaan uitleggen aan de juf.
Tot op heden komt ze op tijd, al scheelt het het soms niet veel.
Goed om te horen. Er zit verbetering in en geef het tijd en ruimte..quote:Op dinsdag 10 januari 2023 18:43 schreef einzeinz het volgende:
[..]
En YouTube kent hij als de beste. Hij gaat er zelf naar toe en begint filmpjes te bekijken.
Alsjeblieft nee . Dit is een goed topic en we gaan hier alsjeblieft ZONDER TROLL Reeksen van maken. Ook zonder dat U het leuk vindt.quote:Op dinsdag 10 januari 2023 18:59 schreef ZarB het volgende:
Collega van mij heeft ook een kind van bijna 1.5 dat al een tijdje bijt. Mag niet meer naar de opvang. Ze vertelde mij dat ze hun kind thuis eten geven als ie bijt, want dan heeft ie honger. No jokes. Zijn beiden ouders met een pedagogische achtergrond (al weet ik dat dat niks hoeft te zeggen. Eigen kind opvoeden is anders. But still...)
Ik troll nietquote:Op dinsdag 10 januari 2023 19:33 schreef Edje_NL_ het volgende:
[..]
Alsjeblieft nee . Dit is een goed topic en we gaan hier alsjeblieft ZONDER TROLL Reeksen van maken. Ook zonder dat U het leuk vindt.
Zo'n kind moet je op gegeven moment gewoon terug bijten (heb ik met de mijne gedaan toen ze dat een poosje flikte) of een uurtje of twee met een houten stok in een bench flikkerenquote:Op dinsdag 10 januari 2023 18:59 schreef ZarB het volgende:
Collega van mij heeft ook een kind van bijna 1.5 dat al een tijdje bijt. Mag niet meer naar de opvang. Ze vertelde mij dat ze hun kind thuis eten geven als ie bijt, want dan heeft ie honger. No jokes. Zijn beiden ouders met een pedagogische achtergrond (al weet ik dat dat niks hoeft te zeggen. Eigen kind opvoeden is anders. But still...)
quote:Op dinsdag 10 januari 2023 17:36 schreef SQ het volgende:
Verder zijn het ook echt tikkende tijdbommen die te pas en te onpas af gaan en je weet nooit van te voren wat potentieel een trigger kan zijn. Het kan een verkeerde blik zijn, een verkeerde vraag, verkeerd eten. En dan: stampen, gillen, niet meer tot rede vatbaar zijn en een grote bek hebben.
Op het moment dat het niet gillen en janken is word ik meestal uitgelachen trouwens.
Echt, ik zal niet snel slaan, maar op die momenten heb ik heel veel begrip voor vaders uit de jaren 50 hoor.
Herkenbaar en het wordt er niet beter op. Ze gaan apps herkennen en over een jaartje zegt hij lekker 'Youtube' (of iets anders), klikt er op en is hij vertrokken voor een uurtje.quote:Op dinsdag 10 januari 2023 22:23 schreef Seven. het volgende:
Mijn zoon (2 jaar, 3 maanden) snapt sinds een week hoe tablets en telefoons werken. Dus echt apps openen en terug naar het hoofdmenu om andere apps te openen. Hij is vaak systematisch mijn telefoon aan het doorspitten op zoek naar spelletjes.
Probleem: dom scrollen is nou ook precies waar ik zen van word na een werkdag, maar zodra mijn telefoon tevoorschijn komt, wil hij zich die toe-eigenen.
No more me time.
Met zo'n vlerk wellicht verstandig om batterijen en zulks niet binnen handbereik te leggenquote:Op woensdag 11 januari 2023 01:06 schreef einzeinz het volgende:
[..]
Herkenbaar en het wordt er niet beter op. Ze gaan apps herkennen en over een jaartje zegt hij lekker 'Youtube' (of iets anders), klikt er op en is hij vertrokken voor een uurtje.
Vorige week wel iets schattig meegemaakt. Hij had zoveel Youtube gekeken dat de batterij leeg was. Hij kwam me zeggen dat de batterij leeg was maar schonk daar zelf weinig aandacht aan.
Ineens kwam hij met een schroevendraaier af en AA-batterijen dat ie in de kast had gevonden.
Toen ik vroeg wat hij ging doen zei hij 'nieuwe batterijen insteken'.
Heb hem dan gezegd dat het zo niet werkt maar dat het met een kabeltje is.
Daar ben je toch allemaal zelf bij?quote:Op dinsdag 10 januari 2023 22:23 schreef Seven. het volgende:
Mijn zoon (2 jaar, 3 maanden) snapt sinds een week hoe tablets en telefoons werken. Dus echt apps openen en terug naar het hoofdmenu om andere apps te openen. Hij is vaak systematisch mijn telefoon aan het doorspitten op zoek naar spelletjes.
Probleem: dom scrollen is nou ook precies waar ik zen van word na een werkdag, maar zodra mijn telefoon tevoorschijn komt, wil hij zich die toe-eigenen.
No more me time.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |