 
		 
			 
			
			
			Hoofdkantoortje verplaatsen is niet zóó duur hoor.quote:Op donderdag 27 mei 2021 09:15 schreef Hadewijn het volgende:
Opvallend dat de uitspraak van gisteren zo’n beperkt effect heeft op de koers van Shell. Of men gelooft dat Shell in hoger beroep alsnog gelijk krijgt of het was al in de koers verwerkt.
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Is dit het bericht waar de koers zo op reageert?quote:Op donderdag 27 mei 2021 19:31 schreef tuinkabouter5000 het volgende:
Mochten mensen nu nog steeds van de zijlijn meekijken: $4,- is nog steeds een koopje gezien wat eraan zit te komen.
Doe wel vanzelfsprekend je eigen research naar de markt en het bedrijf zodat je weet waarop je inzet.
 
			 
			
			
			Jep.quote:Op donderdag 27 mei 2021 19:42 schreef Zwansen het volgende:
[..]
Is dit het bericht waar de koers zo op reageert?
https://www.businesswire.(...)Agreement-for-3-mtpa
 
			 
			
			
			Ben benieuwd. Heerlijke markt ook, even een 10-jarig contract afsluiten.quote:Op donderdag 27 mei 2021 19:51 schreef tuinkabouter5000 het volgende:
[..]
Jep.
12B deal. 10x de marketcap van TELL nu. 3mpta, slechts 11% van de totale capaciteit van DriftWood straks.
Dit is een van de deals die komende weken gaan komen. Stay tuned.
 
											 
			 
			
			
			En deze markt gaat zoveel groter zijn dan mensen zich nu realiseren. Echt voor ALLES qua toekomstige energievoorziening heb je methaan of andere alkanen nodig. De wereld heeft oogkleppen op.quote:Op donderdag 27 mei 2021 19:52 schreef Zwansen het volgende:
[..]
Ben benieuwd. Heerlijke markt ook, even een 10-jarig contract afsluiten.
 
			 
			
			
			Hoop dat je alles erin ge-yolo’d had!quote:Op donderdag 27 mei 2021 19:57 schreef Mortaxx het volgende:
Lekker hoor beleggingsadvies op FOK. Gemiddelde aankoopkoers van TELL is 2.5
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Hmmm, klinkt wel erg goed... Maar de koers ontwikkeling doet mij wel denken dat ze hoge kosten hebben. Nogal afhankelijk van gas prijzen of het uit kan?quote:Op donderdag 27 mei 2021 19:51 schreef tuinkabouter5000 het volgende:
[..]
Jep.
12B deal. 10x de marketcap van TELL nu. 3mpta, slechts 11% van de totale capaciteit van DriftWood straks.
Dit is een van de deals die komende weken gaan komen. Stay tuned.
 
			 
			
			
			Why?quote:Op donderdag 27 mei 2021 19:55 schreef tuinkabouter5000 het volgende:
[..]
En deze markt gaat zoveel groter zijn dan mensen zich nu realiseren. Echt voor ALLES qua toekomstige energievoorziening heb je methaan of andere alkanen nodig. De wereld heeft oogkleppen op.
 
			 
			
			
			Wat heeft een aandelenkoers voor een correlatie met operation costs? Verder hebben de operationele kosten niets te maken met de gasprijzen. Het gas trek je voor hetzelfde geld uit de bodem en maak je voor hetzelfde geld vloeibaar.quote:Op vrijdag 28 mei 2021 09:37 schreef ludovico het volgende:
[..]
Hmmm, klinkt wel erg goed... Maar de koers ontwikkeling doet mij wel denken dat ze hoge kosten hebben. Nogal afhankelijk van gas prijzen of het uit kan?
Op doe vraag kun je geen antwoord verwachten. Zoals ik al zei kun je met specifieke vragen altijd bij me terecht, maar een antwoord op het algemene “waarom” met betrekking tot de ontwikkeling van de energiemix de komende decennium en de rol van gas daarin, kost teveel van mn tijd om hier voor je uit te kauwen.quote:
We hadden elkaar al eens via DM gesproken, en je keuze voor gazprom snap ik, maar als ik jou 1 tip mag geven: diversifieer je Gas (en LNG) portfolio de komende jaren als je niet van risico houdt. En neem daar 100.000% Tellurian in mee, al is het een procent of 2 van je portfolio.quote:Ik zit al in Gazprom dus speel er al op in, minder risicovol dan Tell denk ik zo, maar ik zie er ook wel wat in hoor.
 
			 
			
			
			Simpel, als je hoge kostprijs hebt is je marge veel sensitiever aan de verkoopprijs. Ik zie een volatiel aandeel en de gasprijzen staan nu hoog - gezien ook Gazprom hoog staat -.quote:Op vrijdag 28 mei 2021 09:58 schreef tuinkabouter5000 het volgende:
[..]
Wat heeft een aandelenkoers voor een correlatie met operation costs? Verder hebben de operationele kosten niets te maken met de gasprijzen. Het gas trek je voor hetzelfde geld uit de bodem en maak je voor hetzelfde geld vloeibaar.
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Lees nou eens wat ik zeg manquote:Op vrijdag 28 mei 2021 10:03 schreef ludovico het volgende:
[..]
Simpel, als je hoge kostprijs hebt is je marge veel sensitiever aan de verkoopprijs. Ik zie een volatiel aandeel en de gasprijzen staan nu hoog - gezien ook Gazprom hoog staat -.
 
			 
			
			
			We gaan 100% elektriciteit danwel iets van een waterstof achtig iets, ik zie methaan nog steeds als fossiel brandstof dat is iets waar men vanaf wilt.quote:Op vrijdag 28 mei 2021 09:58 schreef tuinkabouter5000 het volgende:
[..]
.
Op doe vraag kun je geen antwoord verwachten. Zoals ik al zei kun je met specifieke vragen altijd bij me terecht, maar een antwoord op het algemene “waarom” met betrekking tot de ontwikkeling van de energiemix de komende decennium en de rol van gas daarin, kost teveel van mn tijd om hier voor je uit te kauwen.
[..]
 
			 
			
			
			Dat is gewoon feitelijk. Marge heeft alles te maken met kosten als percentage van verkoop. De marge is bij hoge kosten veel sensitiever aan de verkoopprijs.quote:
 
			 
			
			
			Kben ook niet tegen, weet er idd te weinig van, kzou een artikel op finding alpha oid moeten lezen... Je zegt veel veelbelovende dingen maar het blijft een volatiel dingetje, kan zomaar /4 in korte tijd,je weet niet wanneer het weer crisis is. En daarmee zeg ik nie dat het geen goede investering is.quote:Op vrijdag 28 mei 2021 09:58 schreef tuinkabouter5000 het volgende:
[
We hadden elkaar al eens via DM gesproken, en je keuze voor gazprom snap ik, maar als ik jou 1 tip mag geven: diversifieer je Gas (en LNG) portfolio de komende jaren als je niet van risico houdt. En neem daar 100.000% Tellurian in mee, al is het een procent of 2 van je portfolio.
Just my 2cts
 
			 
			
			
			En wat heb je nodig voor de productie van waterstof? Ohja: methaan.quote:Op vrijdag 28 mei 2021 10:06 schreef ludovico het volgende:
[..]
We gaan 100% elektriciteit danwel iets van een waterstof achtig iets, ik zie methaan nog steeds als fossiel brandstof dat is iets waar men vanaf wilt.
Ik heb inmiddels een beetje het idee dat ik voor Jan Lul dingen uitleg nu. Het is me al wel duidelijk dat je je niet verdiept hebt in je investering en dat je bet op Rusland een groter risico met zich meebrengt dan je je tot nu toe realiseert.quote:Ik zie het als short term een verbetering van olie vanwege schoner en minder CO2. Maar long term mis ik dit toch volledig.
 
											 
			 
			
			
			Mja ik weet niet waar je emotie vandaan komt hoor, ik sta zelfverzekerd in mijn Gazprom positie, ik weet niet van alle ins and outs van gas en heb niet de illusie dat het zin heeft om me daarin te verdiepen. Gazprom is zonder nieuwe toepassingen van aardgas gewoon op basis van energietransitie kolen naar schoner gigantisch ondergewaardeerd, vanwege de lage kostprijs is het risico flink minder dan in Tell, het zal zich bottem line nog moeten bewijzen.quote:Op vrijdag 28 mei 2021 10:12 schreef tuinkabouter5000 het volgende:
[..]
En wat heb je nodig voor de productie van waterstof? Ohja: methaan.
Ja MaAr Je KaN tOcH wAteRsToF mAkeN mEt De ElEcTrOlYsE vAn WaTeR??
Ja dat kan, maar het rendement ligt 25-35% lager dan waterstof direct te produceren van methaan en je stoot daarnaast 15% minder koolstofdioxide uit.
[..]
Ik heb inmiddels een beetje het idee dat ik voor Jan Lul dingen uitleg nu. Het is me al wel duidelijk dat je je niet verdiept hebt in je investering en dat je bet op Rusland een groter risico met zich meebrengt dan je je tot nu toe realiseert.
Ik voel een flashback aankomen van een paar weken geleden toen ik hier op FOK! een aantal users de relevantie van aardgas en met name methaan uitlegde, maar compleet voor idioot werd weggezet omdat niemand inhoudelijke kennis van de materie lijkt te hebben.
Ik houd het bij deze dan ook voor gezien. Ik wens je succes met je beoogde rendement
 
			 
			
			
			Je hebt gelijk.quote:Op vrijdag 28 mei 2021 10:36 schreef ludovico het volgende:
[..]
Mja ik weet niet waar je emotie vandaan komt hoor, ik sta zelfverzekerd in mijn Gazprom positie, ik weet niet van alle ins and outs van gas en heb niet de illusie dat het zin heeft om me daarin te verdiepen. Gazprom is zonder nieuwe toepassingen van aardgas gewoon op basis van energietransitie kolen naar schoner gigantisch ondergewaardeerd, vanwege de lage kostprijs is het risico flink minder dan in Tell, het zal zich bottem line nog moeten bewijzen.
Evt duurzamere toepassingen waar ik nog niet vanaf weet is alleen maar een kers op de taart.
Maar bottem line ik begrijp je emotie niet. Je maakt er een enorm beladen discussie van en ik ben gewoon geïnteresseerd in wat je allemaal denkt over gas in de energiemix. Overduidelijk heb je er ideeën over maar je gevoeligheid dat mensen het evt anders zien of het niet begrijpen bevreemd mij.
 
			 
			
			
			Relatief veilig.quote:Op vrijdag 28 mei 2021 10:59 schreef tuinkabouter5000 het volgende:
[..]
Je hebt gelijk.
En wat mij frustreert is het geld dat tegen bedrijven aangesmeten wordt, het een veilige keuze noemen, terwijl men totaal geen kennis schijnt te hebben van de materie zelf.
Dit is voor mijn autistisch brein echt een ondoorgrondelijke tegenstrijdigheid waar ik totaal helemaal niets noppes nada van kan begrijpen.
Maar het is ook een ontzettend slechte keuze om het je emoties te laten beïnvloeden inderdaad. Bedankt voor je inzicht daarin.
 
			 
			
			
			Dat zie ook zo, maar ja, wat beschouw jij als short en long term. Ik heb wel het idee dat gas als tussenoplossing nog wel een aantal jaar (5-10) blijft. Ik beleg niet in TELL voor mijn pensioen, nee.quote:Op vrijdag 28 mei 2021 10:06 schreef ludovico het volgende:
[..]
We gaan 100% elektriciteit danwel iets van een waterstof achtig iets, ik zie methaan nog steeds als fossiel brandstof dat is iets waar men vanaf wilt.
Ik zie het als short term een verbetering van olie vanwege schoner en minder CO2. Maar long term mis ik dit toch volledig.
 
			 
			
			
			Short term, grote increase in output van gas de komende 10 jaar, afschaling kolen....quote:Op vrijdag 28 mei 2021 13:40 schreef Hojdhopper het volgende:
[..]
Dat zie ook zo, maar ja, wat beschouw jij als short en long term. Ik heb wel het idee dat gas als tussenoplossing nog wel een aantal jaar (5-10) blijft. Ik beleg niet in TELL voor mijn pensioen, nee.
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Ik heb gewoon vanavond een kwart verkocht. Je moet maar kijken.quote:Op vrijdag 28 mei 2021 21:51 schreef tuinkabouter5000 het volgende:
En nu niet bij de eerste beste dip schrikken, emotioneel worden en verkopen aub
 
			 
			
			
			Winst is winst.quote:Op vrijdag 28 mei 2021 22:50 schreef timmmmm het volgende:
[..]
Ik heb gewoon vanavond een kwart verkocht. Je moet maar kijken.
Nu moet het wel heel raar lopen wil ik er verlies op pakken, alles is een bonus.
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			De rest hou ik vast tot we een stuk hoger zitten. Ik vind 15 wel een mooi getalquote:Op vrijdag 28 mei 2021 23:34 schreef tuinkabouter5000 het volgende:
[..]
Winst is winst.
In hoop echt dat je de rest vasthoudt. Zelf weten natuurlijk, maar pak de charts van Cheniere Energy er even bij zou ik zeggen, vanaf 2010.
 
			 
			
			
			Check nog een keer de FCF/sh van Cheniere, de market cap, en vergelijk dit met de beoogde FCF/sh en beoogde marketcap van TELL voor je die beslissing gaat maken.quote:Op zaterdag 29 mei 2021 00:23 schreef timmmmm het volgende:
[..]
De rest hou ik vast tot we een stuk hoger zitten. Ik vind 15 wel een mooi getal
 
			 
			
			
			Ja ik zit er in voor een jaar en dat blijf ik volhoudenquote:Op vrijdag 28 mei 2021 23:34 schreef tuinkabouter5000 het volgende:
[..]
Winst is winst.
In hoop echt dat je de rest vasthoudt. Zelf weten natuurlijk, maar pak de charts van Cheniere Energy er even bij zou ik zeggen, vanaf 2010.
 
			 
			
			
			Topperquote:Op zaterdag 29 mei 2021 09:23 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
Ja ik zit er in voor een jaar en dat blijf ik volhouden
 
			 
			
			
			Ja ik snap het maar mensen zijn lui, waaronder ik.quote:Op zaterdag 29 mei 2021 11:13 schreef tuinkabouter5000 het volgende:
[..]
Topper
Jongens ik weet dat ik een klootzak ben (voor de mods ook die mijn vorige accounts weten), maar ik gun echt oprecht iedereen het beste. En daarmee benadruk ik nog 1 keer dat je echt even de fundamentals naast die van cheniere energy of andere concurrenten moet leggen, afgespiegeld tegen de markt, voordat je gaat verkopen. Of het nu volgend jaar of over 5 jaar is.
Wees niet als die persoon die bij wijze van Amazon kocht in 2000 voor 20 en die voor 200 verkocht een 3 jaar later.
Denk en luister naar de informatiestromen om je heen voordat je doet. Alsjeblieft.
Prettig weekend allemaal 👍🏽
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			automatisch en opties , dan zijn twee aparte groothedenquote:Op zaterdag 29 mei 2021 18:48 schreef JimmyJames het volgende:
Heeft iemand trouwens ervaring met het automatisch door laten rollen van je opties? Ik zag dat je dat bij IB/Lynx kunt instellen. Weet alleen niet of het verstandig is.
 
			 
			
			
			Ja dat lees je nergens. Denk je echt dat investment bankers dit van de daken schreeuwen? Ze doen juist precies het tegenovergestelde.quote:Op zaterdag 29 mei 2021 17:08 schreef ludovico het volgende:
[..]
Ja ik snap het maar mensen zijn lui, waaronder ik.
Jij weet een hoop over dat bedrijf en soortgelijk bedrijf en de projecten en bijbehorende revenues en kosten.
En extrapoleert wss wat de market cap zou moeten zijn van Tell en komt er achter dat als alles okay gaat dat het een factor 20 is ondergewaardeerd.
Maar waar lees ik die info?
 
			 
			
			
			Ik zit niet in Tell, maar ben benieuwd naar je idee hierover.quote:Op zondag 30 mei 2021 10:34 schreef tuinkabouter5000 het volgende:
[..]
Ja dat lees je nergens. Denk je echt dat investment bankers dit van de daken schreeuwen? Ze doen juist precies het tegenovergestelde.
Morgan Stanley verlaagde hun price target naar $2,- per share een aantal weken geleden. Aandelen koers maakte een duikvlucht naar beneden. Ik werd door vrienden, familie en op andere media als paranoia weggezet toen ik zei dat ze zelf nu massaal gebruik gaan maken van die koersdaling en verlaagde PT’s om zelf goedkoop een positie in te kunnen nemen. Maar ik was niet goed wijs enzo, want “dat mag toch helemaal niet” ??. Ik uitleggen hoeveel geld het kost om tot de 12 graad rechtsgang een dergelijke zaak te winnen in de US en dat investment bankers om dat geld lachen, dus dit wel degelijk doen. Ik werd niet geloofd.
Nu, anderhalve maand verder dat grote instituties hun posities moeten filen bij de SEC, blijkt dat ze massaal in de tientallen miljoenen aandelen hebben bijgekocht, allemaal rond de gemiddelde koers van $1,80 - $2,20.
Ik snap dat je als “luie” belegger geen zin hebt om dingen uit te zoeken, maar dan zit je echt in de pool van een procentje of 10 per jaar, en daar is helemaal niets mis mee natuurlijk. Maar ga alsjeblieft echt vooral niet af op de analyses van zogenaamde “analisten”, want iedereen, echt iedereen steekt elkaar een mes in de rug, ook al moet dat op een manier die volgens de letter van de wet illegaal is, maar waarbij er niet tot vervolging wordt overgegaan. Allemaal ten koste van mensen / instituten die niet verder kijken dan een half uurtje research.
Dus om antwoord te geven op je vraag: dit lees je nergens. Als je dit met eigen ogen wil zien, dan moet je zelf onderzoek doen naar 1. De markt. 2. Tellurian. 3. Concurrenten en 4. Het team van Tellurian. Voor de basis ben je misschien 2-3 uurtjes kwijt aan onderzoek en met gerichte vragen kun je altijd bij me terecht. Vanaf dat punt is het gewoon een beetje de ontwikkelingen bijhouden.
 
			 
			
			
			https://finance.yahoo.com/quote/TELL?p=TELLquote:Op dinsdag 1 juni 2021 17:42 schreef MisChrartin het volgende:
[..]
Ik zit niet in Tell, maar ben benieuwd naar je idee hierover.
Als ik naar Tell kijk zie ik een stijgende omzet, dat lijkt positief, maar de uitgaven stijgen net zo snel mee en tegenover een omzet van 37M staat een verlies van 210M. Dit kan deels komen door LT investeringen. Maar operationele kosten lijken ook vrij hoog en de gross profit is daarom maar 36%. Dat is vergelijkbaar met bedrijven in dezelfde sector. Het bedrijf is vrij kapitaal intensief en niet zo makkelijk schaalbaar.
Ik stap pas in als ze hun EPS verbeteren (minder negatief wordt).
Tot nu toe lijkt dit vooral af te stevenen op weinig groei, maar ik ben benieuwd of ik dingen over het hoofd zie.
In dezelfde sector lijkt bijvoorbeeld Vaalco Energy veel interessanter.
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Ik zit op 575k waarvan 570k winst.quote:Op woensdag 2 juni 2021 10:57 schreef Beursaap het volgende:
Hoeveel k is jullie aandelenportefeuille? Ik zit op 45k nu waarvan 13k winst.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Je hebt in totaal 88 likes gekregen van onze moderators.
 
			 
			
			
			quote:Op woensdag 2 juni 2021 11:06 schreef Neef_Wuppie het volgende:
[..]
Ik zit op 575k waarvan 570k winst.Verkoop ff 5k dan, eikel.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt."Het enkele feit dat de gewasbeschermingsmiddelen zijn toegelaten, geeft in ieder geval geen garantie op het ontbreken van met name een uitgesteld schadelijk effect op de gezondheid van mensen."
 
			 
			
			
			Leuk voor je.quote:Op woensdag 2 juni 2021 10:57 schreef Beursaap het volgende:
Hoeveel k is jullie aandelenportefeuille? Ik zit op 45k nu waarvan 13k winst.
 
			 
			
			
			 een groep morons die een andere groep rijken minder rijk maakt en een andere groep rijken nog rijker maakt
 een groep morons die een andere groep rijken minder rijk maakt en een andere groep rijken nog rijker maakt 
			 
			
			
			14. 2 maanden geleden 50k uitgecasht voor aankoop huis. Sta plus 1k, maar had 4k weggepist vorig jaar in een gok op crash. Die heb ik dus wel terug iig.quote:Op woensdag 2 juni 2021 10:57 schreef Beursaap het volgende:
Hoeveel k is jullie aandelenportefeuille? Ik zit op 45k nu waarvan 13k winst.
 
			 
			
			
			quote:Op donderdag 3 juni 2021 13:22 schreef Zwansen het volgende:
TELL gaat weer hard! Nieuwe deal aangekondigd.
Premarket +30%
 
  
			 
			
			
			Kak wilde na het dipje van gisteren even een plukje kopen.quote:Op donderdag 3 juni 2021 13:22 schreef Zwansen het volgende:
TELL gaat weer hard! Nieuwe deal aangekondigd.
Premarket +30%
 
											 
			 
			
			
			Dat AMC heb ik een beetje gemist. Is dat vergelijkbaar met Gamestop ofzo?quote:Op donderdag 3 juni 2021 14:13 schreef xminator het volgende:
[..]
Kak wilde na het dipje van gisteren even een plukje kopen.
Anyway amc gaat een stuk beter
 
			 
			
			
			Nou da's vandaag al wel weer goedgemaakt hequote:Op woensdag 2 juni 2021 21:21 schreef Zwansen het volgende:
Zo, even van een hele dikke plus (10%+) naar een behoorlijke min.
 
			 
			
			
			Ja en blackberry en bed bath en beyond horen er ook bijquote:Op donderdag 3 juni 2021 15:50 schreef Zwansen het volgende:
[..]
Dat AMC heb ik een beetje gemist. Is dat vergelijkbaar met Gamestop ofzo?
- edit: wacht, staat hierboven.
 
			 
			
			
			Pff lekker man.quote:Op donderdag 3 juni 2021 13:22 schreef Zwansen het volgende:
TELL gaat weer hard! Nieuwe deal aangekondigd.
Premarket +30%
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Nu je het zegt....quote:Op donderdag 3 juni 2021 18:18 schreef nostra het volgende:
Wat een shitload aan geld kwijtgeraakt op de usd/eur dit jaar trouwens zeg, had niet de indruk dat dat zo hard was gegaan. Tegen de 20 procent foetsie.
 
			 
			
			
			Je moet het zo zien. Alphabet (google), facebook, amazon, Tesla... allemaal groot geworden op basis van geleend geld met als onderpand langlopende contracten die toekomstige winsten verzekerden.quote:Op dinsdag 1 juni 2021 17:42 schreef MisChrartin het volgende:
[..]
Ik zit niet in Tell, maar ben benieuwd naar je idee hierover.
Als ik naar Tell kijk zie ik een stijgende omzet, dat lijkt positief, maar de uitgaven stijgen net zo snel mee en tegenover een omzet van 37M staat een verlies van 210M. Dit kan deels komen door LT investeringen. Maar operationele kosten lijken ook vrij hoog en de gross profit is daarom maar 36%. Dat is vergelijkbaar met bedrijven in dezelfde sector. Het bedrijf is vrij kapitaal intensief en niet zo makkelijk schaalbaar.
Ik stap pas in als ze hun EPS verbeteren (minder negatief wordt).
Tot nu toe lijkt dit vooral af te stevenen op weinig groei, maar ik ben benieuwd of ik dingen over het hoofd zie.
In dezelfde sector lijkt bijvoorbeeld Vaalco Energy veel interessanter.
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Zou ik me eerst helemaal in moeten verdiepen.quote:Op donderdag 3 juni 2021 21:27 schreef xminator het volgende:
CLNE staat er dan toch beter voor dan Tell?
 
			 
			
			
			op -4% geëindigd, klote aandeel. Alles verkochtquote:
 
			 
			
			
			Results zijn beter in het casinoquote:Op vrijdag 4 juni 2021 21:42 schreef timmmmm het volgende:
[..]
op -4% geëindigd, klote aandeel. Alles verkocht
 
			 
			
			
			quote:ST PETERSBURG, Russia, June 4 (Reuters) - Russia has finished laying the first line of the Nord Stream 2 gas pipeline to Germany, President Vladimir Putin told an economic forum on Friday.
He added that Russia was ready to carry out similar projects with Europe. Nord Stream 2's second line has yet to be finished.
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Elke dag wel Squawk on the Street, kan altijd wel smakelijk lachen om Jim Cramer. De Motley Fool podcasts (Money, MarketFoolery, Industry Focus) vind ik (in tegenstelling tot die verschrikkelijke site van ze) ook prima. Soms nog Halftime Report. Daarna ben ik het zat.quote:Op zaterdag 5 juni 2021 12:12 schreef JimmyJames het volgende:
Zijn er nog podcasts die jullie volgen?
 
											 
			 
			
			
			Daarom is het juist zo leuk.quote:Op zaterdag 5 juni 2021 11:28 schreef ludovico het volgende:
Short gaan middels put optie is als het casino met hoge multiplier
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
											 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Als je denkt dat crypto wat waard is als valuta danwel waarde opslag ben je ook af.quote:Op zaterdag 5 juni 2021 17:37 schreef Mortaxx het volgende:
Die iex podcastals ze nu nog steeds niets van crypto begrijpen ben je gewoon af
 
			 
			
			
			Dat wordt al 10 jaar geroepen. Maar tegenwoordig doen feiten er niet meer toe natuurlijkquote:Op zaterdag 5 juni 2021 17:54 schreef ludovico het volgende:
[..]
Als je denkt dat crypto wat waard is als valuta danwel waarde opslag ben je ook af.
 
			 
			
			
			Wat zijn de feiten.quote:Op zaterdag 5 juni 2021 17:58 schreef Mortaxx het volgende:
[..]
Dat wordt al 10 jaar geroepen. Maar tegenwoordig doen feiten er niet meer toe natuurlijk
 
			 
			
			
			Wil je nu zeggen dat het niet kan dat iets een bubbel is omdat de bubbel nooit geklapt is?quote:Op zaterdag 5 juni 2021 17:58 schreef Mortaxx het volgende:
[..]
Dat wordt al 10 jaar geroepen. Maar tegenwoordig doen feiten er niet meer toe natuurlijk
 
			 
			
			
			Wat is het verschil tussen Bitcoin of crypto en digitale euro ??quote:Op zaterdag 5 juni 2021 18:00 schreef ludovico het volgende:
[..]
De emotionele klap voor al die bitcoin beleggers gaat niet in de koude kleren zitten.
 
			 
			
			
			De acceptatie en het vertrouwen en de manipulaties achter de schermen om de waarde te sturen.quote:Op zaterdag 5 juni 2021 18:05 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
Wat is het verschil tussen Bitcoin of crypto en digitale euro ??
Is het niet beiden hetzelfde ??
bij Bitcoin zit er nog een beperking op de aantal uit te geven aantal
 
			 
			
			
			Bij de euro> ??quote:Op zaterdag 5 juni 2021 18:06 schreef ludovico het volgende:
[..]
De acceptatie en het vertrouwen en de manipulaties achter de schermen om de waarde te sturen.
 
			 
			
			
			Yes, uiteraard, alle valuta wel, alleen Turkije is het nu aardig aant verneuken.quote:
 
			 
			
			
			Het rentewapen is volledig doodquote:Op zaterdag 5 juni 2021 18:16 schreef ludovico het volgende:
[..]
Yes, uiteraard, alle valuta wel, alleen Turkije is het nu aardig aant verneuken.
Centrale banken regelen wel wat hoor met rentes en andere mechanismen.
 
			 
			
			
			Nu vergelijk je dan ook wel 2 maffia-syndicaten met elkaar!quote:Op zaterdag 5 juni 2021 18:38 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
Het rentewapen is volledig dood
Er is geen enkel land dat de rente durft nog te verhogen, dan gaat de hele EU failliet
Tussen de euro en de bitcoin , geef ik de voorkeur aan de bitcoin , qua vertrouwen

| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |