Quote jezelf, zoals Marioquote:
Eten is dan ook een heel leuk onderwerpquote:Op dinsdag 4 mei 2021 18:20 schreef Gast_op_Afstand_GOA het volgende:
Toch wel mooi hoeveel wijsheid en kennis er is in 40 Plus
Zekerquote:
Matige smoes dit chufiquote:Op dinsdag 4 mei 2021 18:20 schreef chufi het volgende:
[..]
Ik zag het wel, maar vond het te pijnlijk om het te melden
Als je niet kan dm-en kan je ook niet tr-enquote:Op dinsdag 4 mei 2021 18:22 schreef SolidasRock het volgende:
[..]
Ik had al een TR erover ingediend maar dat leest toch niemand.
Ohh inside infoquote:Op dinsdag 4 mei 2021 18:22 schreef Deisyy het volgende:
[..]
Als je niet kan dm-en kan je ook niet tr-en
In willekeurige volgorde van belangrijkheidquote:Op dinsdag 4 mei 2021 18:22 schreef Gast_op_Afstand_GOA het volgende:
[..]
Zeker, en met een drankje erbij... is het leven compleet![]()
Ohja en liefde
nietusquote:Op dinsdag 4 mei 2021 18:22 schreef Deisyy het volgende:
[..]
Als je niet kan dm-en kan je ook niet tr-en
Surinaams is ook lekker, ik zou willen dat dat soort dingen hier ook bezorgd of zelfs gehaald konden worden.quote:Op dinsdag 4 mei 2021 18:22 schreef SolidasRock het volgende:
[..]
Surinaams! En een broodje bakkeljauw, echt lang niet meer gegeten.
Dat kan per moment verschillen inderdaad... maar je hebt ze alle drie nodigquote:Op dinsdag 4 mei 2021 18:24 schreef Deisyy het volgende:
[..]
In willekeurige volgorde van belangrijkheid
Die moest ik ff Googlen, klinkt lekkerquote:Op dinsdag 4 mei 2021 18:22 schreef SolidasRock het volgende:
[..]
Surinaams! En een broodje bakkeljauw, echt lang niet meer gegeten.
Jij moet terug naar de mod-schoolquote:Op dinsdag 4 mei 2021 18:28 schreef PaRoDiUzZ het volgende:
[..]
Ik kan ook een note zetten, die kan ie niet lezen.
Maanden niet gedaan even doenquote:Op dinsdag 4 mei 2021 18:28 schreef PaRoDiUzZ het volgende:
[..]
Ik kan ook een note zetten, die kan ie niet lezen.
quote:
Pindasaus maak ik altijd zelf met 250 ml kokosmelk of water, 5 eetlepels pindakaas, 3 eetlepels ketjap, 1 eetepel sambal, wat gemberpoeder en korianderquote:Op dinsdag 4 mei 2021 18:36 schreef LagerthaQueenOfKatte het volgende:
Ik vind zelf gemaakte pindasaus heerlijk. Vroeger was er een snackbar die had zoete pindasaus. Van alles geprobeert maar geen zoete pindasaus![]()
Dus wie tips heeft graag!!
En weer die anderhalve meter hč.quote:Op dinsdag 4 mei 2021 18:38 schreef Gast_op_Afstand_GOA het volgende:
Vanmorgen op de radio was er een vrouw.. en beweerde dat sommige mensen met een noten allergie en astma ( dubbel pech, dat dan weer wel ) nog last konden hebben als iemand op anderhalve meter een snicker at
Ik vond het wat ver gezocht.. maar wie weet is er hier iemand die dat herkent?
Opaquote:Op dinsdag 4 mei 2021 18:40 schreef PaRoDiUzZ het volgende:
[..]
Ik was al mod voordat jij je registreerde.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |