Die combo is wel heel tof, maar je kan dat altijd nog op een later moment doen.quote:Op donderdag 20 mei 2021 23:39 schreef Tinos85 het volgende:
Ik zit nu nog in dubio over het Magic Keyboard. Even mee gespeeld en het is wel fijn![]()
Maar ga ik er echt veel gebruik van maken is dan weer de vraag
Veel plezierquote:Op vrijdag 21 mei 2021 07:06 schreef Anne het volgende:
Mijn iPad Pro wordt vandaag bezorgd.
En dan heb ik gewoon een lang weekend meteen met mijn nieuwe baby. #zinin
Prachtig ding en beter dan mijn MacBookquote:Op zaterdag 22 mei 2021 11:27 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Waarom is je enthousiaste review ineens weg dan?
Yeeeyy!quote:Op maandag 24 mei 2021 19:23 schreef zakjapannertje het volgende:
Apple heeft iOS 14.6 uitgebracht nu trouwens, net op tijd voor Pinksteren.
De iPad wordt door Apple nog steeds als een persoonlijk device gezien, waardoor er geen profielen aangemaakt kunnen worden voor meerdere gebruikers (behalve bij gebruik op scholen).quote:Op dinsdag 25 mei 2021 23:11 schreef D.U.M.A.N. het volgende:
Even een vraagje. Ik ben op m’n iPad (pro) ingelogd met mijn Apple ID. De iPad wordt voornamelijk gebruikt door m’n zoon voor spelletjes en video’s.
Nu zijn al mijn persoonlijke dingen ook te zien op de iPad. Logisch wel, maar niet fijn. Ik wil bijvoorbeeld niet dat al mijn foto’s zichtbaar zijn daar. Kan ik dat ergens uitschakelen?
Ik werk al een tijd niet meer met Citrix, maar ik dacht dat je als je in de Citrix omgeving zit ook iets met de toetsenbordinstellingen kan doen. Ik dacht in het menu van Citrix zelf.quote:Op dinsdag 1 juni 2021 21:19 schreef Federer-fan het volgende:
Vandaag had ik een ingewikkeld Apple-gerelateerd probleem. Niemand kon helpen (diverse helpdeskmedewerkers van mijn werk en Apple Support (eerste en tweede lijn) en veel gegoogeld. Ik heb een iMac. Via een website kan ik met Citrix inloggen op mijn werk, wat een Windows-omgeving is. Het probleem is dat mijn toetsenbord (draadloos, met Bluetooth) het in de Citrixomgeving opeens niet meer deed. Erbuiten wel, maar in Citrix niet. Uiteindelijk kwam ik erachter dat ik wel kon typen als ik de Shift-toets ingedrukt heidl, maar dat zijn dan du alleen maar hoofdletters en speciale tekens. Heeft iemand enig idee hoe ik kan zorgen dat ik mijn toetsenbord weer kan gebruiken in Citrix?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |