Wow! Pep was bij 5 weken 4400 gram en 55cm. Als hij op t zelfde tempo is doorgegroeid zou hij bij 8 wk 5000 gram en 57,5 cm zijn haha (even gespiekt op zijn curve en dat is precies de lijn waar hij nu op zit)quote:Op vrijdag 7 mei 2021 15:57 schreef Aure het volgende:
Wat stom zeg FramblijHet lukt mij trouwens niet om de foto van beer te zien.
Ik had vandaag ook een CB-uitje. Hier gelukkig geen rare mensen. M'n baby is nu 59.6cm en 5970 gram. Hij is aanstaande maandag 8 weken dus dat groeit lekker door
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Nu 7 weken en sinds een weekje lacht hij echtook steeds alerter. Komt wel weer wat vaker om voeding en slaapt wat minder goed overdag, maar nog steeds allemaal goed te doen.
Vandaag een paar uurtjes naar Leiden geweest met zn vieren. Pep in de doek, draagcover met capuchon was ok voor de regen. Geshopt voor wolletjes (oa het truitje op de foto hierboven). Twee keer gevoed in de parkeergarage lol, achter t stuur. Ging allemaal prima.Kwak
Das ook hartstikke netjes toch!quote:Op zaterdag 8 mei 2021 18:12 schreef kwakz0r het volgende:
[..]
Wow! Pep was bij 5 weken 4400 gram en 55cm. Als hij op t zelfde tempo is doorgegroeid zou hij bij 8 wk 5000 gram en 57,5 cm zijn haha (even gespiekt op zijn curve en dat is precies de lijn waar hij nu op zit)
Ben benieuwd, we zijn pas 25 mei aan de beurt en dan is hij al 9,5 week.
Ik kan me voorstellen dat je daar helemaal verliefd op bentquote:Op vrijdag 7 mei 2021 22:26 schreef Bienelientjee het volgende:
@:MaJo Ik snap zowiesow niet waarom zoveel kleding zo erg krimptEn dit is zelfs van een welbekend merk H M
(En ik kocht die 6-9 maanden shirts trouwens vooruit!
Was niet bedoeld voor nu. Maar die T-shirts kan hij nu gewoon aan. Maar ietsjes te groot!)
En weet je waar ik echt helemaal verliefd op wordt?Als hij vingertjes ontsnapt uit zijn sleepsuit "handschoentjes"
![]()
![]()
![]()
![]()
En dan dat ene vingertje legt hij op je hand bij het voeden.
[ link | afbeelding ]
Zo heb ik het ook gedaan maar meneer moest er niets van hebbenquote:Op zaterdag 8 mei 2021 11:10 schreef Seven. het volgende:
@:MaJo brocolli doen wij in de koelkast en warmen het op tot het lauw is.
quote:Op zaterdag 8 mei 2021 18:25 schreef kwakz0r het volgende:
@:majo deze is nog uit de kraamweek maar de meest recente is Melba in zijn onderbroek dus die zet ik maar niet op fok
Ook nog eentje van mijn gaapbaby van vandaagWat ontzettend schattigSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Nu 7 weken en sinds een weekje lacht hij echtook steeds alerter. Komt wel weer wat vaker om voeding en slaapt wat minder goed overdag, maar nog steeds allemaal goed te doen.
Vandaag een paar uurtjes naar Leiden geweest met zn vieren. Pep in de doek, draagcover met capuchon was ok voor de regen. Geshopt voor wolletjes (oa het truitje op de foto hierboven). Twee keer gevoed in de parkeergarage lol, achter t stuur. Ging allemaal prima.En wat is melba groot zo!
Cute truitje ook, ziet er heerlijk zacht uit!Wat tof dat ze al die babydingen hebben! Wij gaan binnenkort een midweek naar Center Parks, ik ben benieuwd naar de faciliteiten voor Aapie. We hebben het via Ouders van Nu geboekt dus ik mag hopen dat er wel wat dingen aanwezig zijnquote:Op zaterdag 8 mei 2021 20:47 schreef Hilmo het volgende:
Leuk hè kwak, broertjesR is ook heel blij met F maar moet hem altijd knuffelen en dan hem echt plat drukken, ofwel zijn lichaam of op zijn hoofd drukken zeg maar, altijd leunen... Sleept hem ook overal heen haha. Kan ook soms flink boos op hem worden als F hem klauwt (in het gezicht, ineens! Doen jullie baby's dat ook?) Of schopt.
We zijn nu op vakantie voor paar dagen in Landal baby huisje. Is een nieuw iets. Blij mee want ledikant, box, hele babykamer en cosleeper. F is te zwaar en groot voor co sleeper officieel. Wij op eerste dag nog wandelen savonds op het park, viel F in slaap.. shit. Dat was de powernap en toen kon hij weer tegenaan... Wij wilden vroeg ook bed, dat werd niks. Krijsen krijsen, in zijn kamertje alleen. Logisch want thuis vaak ook drama laatste tijd met savonds op bed. Dus na uren om en om proberen, en met hem zitten, kind klaar wakker en blij zodra hij gekalmeerd is. Uiteindelijk in een kamertje waar 1 bed stond en de cosleeper, is man gaan liggen en F in cosleeper. Krijsen maar hij hield zijn hand op hem en uiteindelijk hoorde ik hem stiller worden en in slaap vallen. Ik lag met de oudste in de andere slaapkamer. Kon ik eindelijk slapen, doodmoe ook en toen 5 uur was F weer wakker. R ook meteen wakker dus top, om 6 uur zaten wij te ontbijten. Hahahha.
Wel lastig als ze dan niet willen slapen, ik kan me voorstellen dat dit ook moeilijker gaat op een vreemde plek. Hopelijk gaat het de komende dagen beter!
Aapie heeft een paar updates gehad, hij rolt opeens van zijn rug naar zijn buik en maakt aanstalten om te gaan kruipenHij probeert echt de beentjes op te trekken en de billetjes gaan de lucht in, ik ben benieuwd hoe lang het nog duurt.
26 oktober - 2 november Frankrijk | 3 feb - 6 feb Hong Kong/6 feb - 26 feb Vietnam
Ja bij ons zitten die handjes diep weggestopt in de pacco inbakerdoek dus die komen toch niet bij zijn gezichtjequote:Op zondag 9 mei 2021 11:16 schreef Bienelientjee het volgende:
Fijne Moederdag allemaal!!
Technisch gezien mijn tweede, want in Engeland is Moederdag in Maart geweest! Haha!
Voor Baby J hebben die handschoentjes wel nut snachts! Wrijft in zijn slaap veel over zijn gezicht en krabt zichzelf vrij vaak.
Doe je deze sleepsuits dan echt alleen 's nachts aan? Lijkt me anders ook wel weer irritant dat die handjes steeds verstopt zittenquote:Op zondag 9 mei 2021 06:36 schreef Bienelientjee het volgende:
@:MaJo Denk het?Heel veel sleepsuits komen hier met een extra omvouwbaar stuk stof dat een "handschoentje" vormt. Meestal in alle maten tot zeker 6 maanden, sommige wat langer. Zo handig
Baby J heeft vaak de neiging om snachts zijn gezicht te wrijven. En het werkt vrij goed. Op een enkel vingertje na, haha!
Wat vervelend dat de muggen hem lustenquote:Op zondag 9 mei 2021 09:16 schreef kwakz0r het volgende:
Ja dat is echt een brits ding. Ze lijken wel obsessed over mogelijk krabben
Pep’s eczeem is bijna over, was toch vooral hormonaal (nog uit de buik) denk ik. Hij wordt nu alleen nog ontsierd door muggebultengelukkig worden ze nog niet dik en jeukend. Heb tijdens t voeden zelfs muggen van hem afgejaagd.
Wij gaan met Pinksterweekend toch mee op familieweekend. Als t niet goed gaat gaan we terug. Eris voor ons een klein apart huisje met twee slaapkamers, dat gaf de doorslag. En Pep gaat gewoon lekker, dus heb er wel zin in!
Fijne moederdag allemaal!
Extra knuffel voor jou. Dit soort dagen zijn extra confronterend als je zelf iemand moet missenquote:Op zondag 9 mei 2021 09:40 schreef monsterd. het volgende:
Hi dames, fijne Moederdag allemaal. Stilletjes lees ik wel mee hoor. Sorry dat het niet lukt persoonlijk te reageren, maar heb leuke foto’s voorbij zien komen iig.
Hoe kleden jullie je kleintjes vandaag? De vorige warme dag was E net een week oud, dus we hebben hem toen warm ingepakt- vandaag dacht ik aan een korte mouwen romper en korte mouw, kortebroek boxpakje. Dat lijkt me okay toch?
Ik heb het idee dat je bij onze huisarts gewoon langs mag komen, zeker met een baby. Ze doen echt niet zo moeilijk....quote:Op maandag 10 mei 2021 10:06 schreef Nolita het volgende:
Even mijn frustratie van me afschrijven. Ik ben al bijna 4 weken aan het mailen met de huisarts over de ‘eczeem’ van L. Sinds vorige week heeft ze steeds weer andere klachten (1 dag koorts, diarree, steeds huilen als ik haar neerleg om te verschonen of in bed etc.) en de plekjes op haar romp verdwijnen niet. Ik had me daarom voorgenomen om de huisarts te bellen en te vragen om haar te zien ipv die foto’s steeds. Ik wil gewoon uitsluiten dat ze bijvoorbeeld oorontsteking heeft en daardoor minder weerstand en al die andere klachten steeds naar voren komen.
Nee, ik moet eerst weer de foto’s van vorige week sturen (want de vervangende huisarts kan ze niet doorsturen) en er werd over foto’s naar een dermatoloog sturen gesproken. Nee, ik wil dat mijn kind eerst eens gezien wordt.Ik heb hier al te vaak gelezen dat een oorontsteking gemist wordt omdat een kind ogenschijnlijk niet ziek is.
Ik snap de terughoudendheid ivm Corona, maar ik kom normaal nooit bij de huisarts en ik wil nu na bijna 4 weken iemand tegenover me die haar kan zien en waarmee ik kan sparren.
Afwachten maar weer op de reactie nu, maar hoe gaan jullie huisartsen hiermee om op dit moment?
Bij ons ook. Bij ons moedigden ze het zelfs aan omdat er vanwege corona minder mensen langs kwamen met klachten.quote:Op maandag 10 mei 2021 12:04 schreef kwakz0r het volgende:
[..]
Ik heb het idee dat je bij onze huisarts gewoon langs mag komen, zeker met een baby. Ze doen echt niet zo moeilijk....
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |