quote:Op donderdag 29 april 2021 09:57 schreef Welten het volgende:
Leeft @:Seul eigenlijk nog? Al lang geen bierpost meer van 'm gezien.
Tussen al het speciaalbiergeweld van de laatste maanden door weer iets om naar uit te kijken: a.s. vrijdagmiddag, 15:00, eerste tapje op het terras.
Ja! Wij doen m morgen.quote:Op donderdag 29 april 2021 14:21 schreef JJ76 het volgende:
Doet van jullie morgen nog iemand mee om de online tasting van Adroit Theory?
Oh, zonde.quote:Op donderdag 29 april 2021 20:03 schreef PrideoftheSouth het volgende:
Nu wil ik de feestvreugde niet bederven, maar ik heb de voorbije weken ook drie bieren van de Hybrid Treats-serie gedronken. En ik vond ze stuk voor stuk een beetje tegenvallen.Niet vies ofzo, maar niet van het kaliber dat ik van Sori gewend ben ofzo.
Ik heb er tot nu toe 1 op, en inderdaad niet geweldig.quote:Op donderdag 29 april 2021 20:03 schreef PrideoftheSouth het volgende:
Nu wil ik de feestvreugde niet bederven, maar ik heb de voorbije weken ook drie bieren van de Hybrid Treats-serie gedronken. En ik vond ze stuk voor stuk een beetje tegenvallen.Niet vies ofzo, maar niet van het kaliber dat ik van Sori gewend ben ofzo.
Ik ben niet zo van de meads, maar ik vind dit soort initiatieven ook wel tof. Volgens mij al de tweede keer dat dat gebeurt, steeds binnen dezelfde Facebook-groep. Stuur me maar een DM als je wil weten welke.quote:Op maandag 3 mei 2021 16:28 schreef Seul het volgende:
Lijkt me een erg mooi idee om zo een set te kopen ipv één fles aan dezelfde prijs...
Was het trouwens een eigen foto van jou de medes? Had die elders namelijk ook voorbij zien komen.quote:Op dinsdag 4 mei 2021 15:10 schreef Welten het volgende:
Ik had 't ook al bij Seul aangeboden. Mochten mensen er interesse hebben dan laat je 't maar weten. Ze gaan vrij snel inderdaad, het zijn ook wel erg toffe setjes.
Nope. Ik wist dat deze foto als comment onder dat bericht stond nadat die persoon het setje ontvangen had. Leek me wel zo makkelijk, hoefde ik die niet zelf te uploaden.quote:Op dinsdag 4 mei 2021 15:14 schreef JJ76 het volgende:
[..]
Was het trouwens een eigen foto van jou de medes? Had die elders namelijk ook voorbij zien komen.
Maar alsnog: hoe lang kun je ze houden? Een week of 2 / 3? Eigenlijk komt het me niet zo lekker uit aangezien ik mezelf heb voorgenomen een paar weken niet te drinken.quote:Op dinsdag 4 mei 2021 15:19 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
Ook wel slim om het zo te doen met medes, die zijn niet koolzuurhoudend natuurlijk.
Doe dit regelmatig met vrienden, maar dan met whisky. Leggen we met z'n zessen per persoon 50 euro ofzo in en halen we een aantal flessen. Leuke is dat je er dan ook makkelijk een fles van 100+ euro bij kunt doen en nog genoeg over hebt voor wat anders.quote:Op maandag 3 mei 2021 16:28 schreef Seul het volgende:
Lijkt me een erg mooi idee om zo een set te kopen ipv één fles aan dezelfde prijs...
no problem hoor, was niet dat ik niet geloof dat je setje hebt of zo hoor. Maar kwam namelijk in appgroep van lokale beergeeks ook voorbij.quote:Op woensdag 5 mei 2021 09:21 schreef Welten het volgende:
[..]
Nope. Ik wist dat deze foto als comment onder dat bericht stond nadat die persoon het setje ontvangen had. Leek me wel zo makkelijk, hoefde ik die niet zelf te uploaden.Ik had het setje wel n.a.v. die post gekocht.
Haha I know. En ik snap 'm ook, ik zie sowieso altijd veel dezelfde foto's voorbij komen in allerlei groepen. Het zijn veel dezelfde mensen die actief zijn in allerlei groepen enzovoorts.quote:Op woensdag 5 mei 2021 10:21 schreef JJ76 het volgende:
[..]
no problem hoor, was niet dat ik niet geloof dat je setje hebt of zo hoor. Maar kwam namelijk in appgroep van lokale beergeeks ook voorbij.
Lekker hoor. Piwne mosty?quote:Op vrijdag 7 mei 2021 14:58 schreef Sarabi het volgende:
[ afbeelding ]
Voor het eerst besteld in Polen, binnen een paar dagen in huis dus dat gaan we vaker doen.
Die heb ik ook meegenomen, twee weken terug. Nog niet geopend, ben wel benieuwd.quote:Op zaterdag 8 mei 2021 16:51 schreef Seul het volgende:
Kan ik onmogelijk m'n geld aan geven... Volgende week naar De Caigny... We zullen daar wel es lekker gek doen... (En hopelijk hebben ze die Cloudwater stouts dan nog...)
Mooie selectie!quote:Op vrijdag 7 mei 2021 14:58 schreef Sarabi het volgende:
[ afbeelding ]
Voor het eerst besteld in Polen, binnen een paar dagen in huis dus dat gaan we vaker doen.
12 euro, maar alle bieren zijn zoveel goedkoper dan hier, dat heb je er zo uit.quote:Op zaterdag 8 mei 2021 19:44 schreef BillDauterive het volgende:
[..]
Mooie selectie!Wat waren de bezorgkosten?
Die houden me vaak tegen om in dat soort landen te bestellen
Ik moet al een keer slikken als ik 50 euro betaal voor een fles Bokke ergens. Dit soort bedragen zijn echt retarded imoquote:
Ja dat heb ik ook. Vind een euro of 10 wel een mooie limiet. Voor 50 euro koop ik een hogere klasse wijn of een prima whisky.quote:Op zondag 9 mei 2021 21:18 schreef T-Force het volgende:
[..]
Ik moet al een keer slikken als ik 50 euro betaal voor een fles Bokke ergens. Dit soort bedragen zijn echt retarded imo
Mwa, dat heb ik nog niet zo zeer. Als je met een paar man bent vind ik dat wel te doen. Ik zag de nieuwe bierkaart van de Gebrande Winning, daar kun je wel lekker tekeer gaan hoorquote:Op zondag 9 mei 2021 21:18 schreef T-Force het volgende:
[..]
Ik moet al een keer slikken als ik 50 euro betaal voor een fles Bokke ergens. Dit soort bedragen zijn echt retarded imo
Kan je ook meegeven dat het grootste deel van de mensen die dat bier koopt hem niet direct zelf gaat opdrinken. Het is voor veel meer een ruilmiddel dan een biertje. Ik vind persoonlijk dat wereldje met die whales om te ruilen enzo ook niet zo leuk, maar het hoort er een beetje bij.quote:Op zondag 9 mei 2021 21:18 schreef T-Force het volgende:
[..]
Ik moet al een keer slikken als ik 50 euro betaal voor een fles Bokke ergens. Dit soort bedragen zijn echt retarded imo
Ik zag hem voorbij komen op FB ja, bizar veel keus in mooie bieren. Gaan we zeker een keer naartoe!quote:Op maandag 10 mei 2021 11:26 schreef Welten het volgende:
Mwa, dat heb ik nog niet zo zeer. Als je met een paar man bent vind ik dat wel te doen. Ik zag de nieuwe bierkaart van de Gebrande Winning, daar kun je wel lekker tekeer gaan hoor
https://www.facebook.com/GebrandeWinning/posts/10165294426410137
Maltgardenquote:Op dinsdag 11 mei 2021 19:32 schreef T-Force het volgende:
Ik ga binnenkort ook maar eens wat bij die Poolse webshop bestellen. Iemand nog wat tips welke brouwers mooie bieren maken?
die staan hier ook geregeld in huisquote:
Ja, ben erg benieuwd. Ik heb 2 vouchers van Antidoot bij de Gebrande Winning gekocht. Die waren 145 euro per stuk. Dat is dan 100 euro eten/drinken (zelf te besteden) en 45 euro voor een fles Antidoot: Gorsem/Framboos of L'Ambigu Alsace. Ik heb ze dus beiden besteld.quote:Op maandag 10 mei 2021 14:31 schreef T-Force het volgende:
[..]
Ik zag hem voorbij komen op FB ja, bizar veel keus in mooie bieren. Gaan we zeker een keer naartoe!
Neen...quote:Op donderdag 13 mei 2021 09:37 schreef Seul het volgende:
En nu volgt de domste vraag hier ooit gesteld:
- heeft De Caigny een toilet? Ik ben snipverkouden en één van de nevenwerkingen is dat ik dan de blaas van een heel kleine kikker lijk te bezitten...
In Essen als je het vraagt aan een van de medewerkers kan je gewoon naar het toilet in het magazijn, doe ik elke keer als ik er ben zo'n beetje want kleine jongetjesblaasquote:Op donderdag 13 mei 2021 09:37 schreef Seul het volgende:
En nu volgt de domste vraag hier ooit gesteld:
- heeft De Caigny een toilet? Ik ben snipverkouden en één van de nevenwerkingen is dat ik dan de blaas van een heel kleine kikker lijk te bezitten...
Zou je dan niet gewoon thuis blijven..?quote:Op donderdag 13 mei 2021 09:37 schreef Seul het volgende:
En nu volgt de domste vraag hier ooit gesteld:
- heeft De Caigny een toilet? Ik ben snipverkouden en één van de nevenwerkingen is dat ik dan de blaas van een heel kleine kikker lijk te bezitten...
Ik ga zaterdag, hopelijk staat er nog wat van Cloudwater.quote:
Daar ga ik er sowieso een paar van meenemen. Ook die zure van ze lijken wel tof.quote:Op zaterdag 15 mei 2021 18:50 schreef PrideoftheSouth het volgende:
Nice Seul! Heb je ook nog wat van Freddo Fox meegenomen? Ik had er nog nooit van gehoord maar die IPA’s kunnen me wel bekoren.
Uit de OPquote:Op woensdag 19 mei 2021 15:20 schreef Cinemaniak het volgende:
Wat is eigenlijk de beste online bierwinkel? Dus ook biertjes uit de wat onbekendere landen (Europees). Ik ben wel redelijk uitgekeken op Beerwulf
Waar woon je? Ik bestel af en toe met een andere gast bij Bereta. Als we weer gaan kopen post ik hier wel een bericht.quote:Op woensdag 19 mei 2021 15:20 schreef Cinemaniak het volgende:
Wat is eigenlijk de beste online bierwinkel? Dus ook biertjes uit de wat onbekendere landen (Europees). Ik ben wel redelijk uitgekeken op Beerwulf
Erg knap! Ik loop nog wat achter en heb pas 178 stijlen geprobeerd.quote:Op donderdag 27 mei 2021 13:35 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
Eindelijk een Kentucky Common gevonden dus nu het voorlopige maximale level van Wheel of Styles bereikt. Ik moet nog wel 4 van de 214 stijlen (Burton Ale, Gradzer, Mead Maple Wine en Roggenbier)
Eigenwiez is helaas alleen in het oosten van het land goed bereikbaar. Hoop ergens dit jaar wel de Roggenweizen van Stortebeker op te pikken.quote:Op donderdag 27 mei 2021 15:09 schreef BillDauterive het volgende:
[..]
Erg knap! Ik loop nog wat achter en heb pas 178 stijlen geprobeerd.
Eigenwiez van Brouwerij Avereest schjint een 'roggenbier' te zijn, die is wel goed verkrijgbaar. Een Utrechtse brouwer had vorig jaar een Grätzer gemaakt, het heet iets van "oh my grodziskie'. Wellicht kan je die ook nog wel in een winkel vinden. Ze zullen vast niet heel lekker zijn, maar goed, je hebt ook al Malt Beer, American Light Lager en Hard Seltzer op, veel erger dan dat kan het niet worden
tja ik lust zelf geen rookbier dus ik zit er om eerlijk te zijn ook niet zo op te wachten. Proefglaasje zou al mooi zijn.quote:
Die heb ik een 0,5 gegeven op Untappdquote:Op donderdag 27 mei 2021 23:11 schreef BillDauterive het volgende:
Rauchbier is heerlijk. Als je dat niet lekker vindt, heb je er nog nooit eentje van Schlenkerla op.
Damn staat er ineens een kentucky common voor mijn neus hier 😅quote:Op donderdag 27 mei 2021 13:35 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
Eindelijk een Kentucky Common gevonden dus nu het voorlopige maximale level van Wheel of Styles bereikt. Ik moet nog wel 4 van de 214 stijlen (Burton Ale, Gradzer, Mead Maple Wine en Roggenbier)
Genieten man! Echt fijn dat alles weer een beetje op begint te starten. Krijg direct ook meer plezier in heel speciaalbierquote:
Misschien nu bekend is dat evenementen tot 25 duizend man weer mogen vanaf 30 juni, dat er wat gaat komenquote:Op vrijdag 11 juni 2021 15:14 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Wel jammer dat er nog steeds niks bekend is over Borefts.
Heeft schijnbaar meer te maken met het laten komen van buitenlandse brouwerijen. Alhoewel heel de Molen momenteel dikke radiostilte is, kan mij niet het laatste biertje herinneren wat ik van ze heb gehadquote:Op vrijdag 11 juni 2021 16:31 schreef pfefferkatze het volgende:
[..]
Misschien nu bekend is dat evenementen tot 25 duizend man weer mogen vanaf 30 juni, dat er wat gaat komen![]()
Voor mij is die radiostilte recentelijk juist verbroken! Nieuwe etiketten huisstijl, beschikbaarheid van hun NEIPA in de supermarkten, en nieuwe nieuwe bieren van ze zoals Rook & Leer en Gouds & Gevaarlijk.quote:Op vrijdag 11 juni 2021 17:33 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
Alhoewel heel de Molen momenteel dikke radiostilte is, kan mij niet het laatste biertje herinneren wat ik van ze heb gehad
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |