Lul nou niet eroverheen, volgens mij ben je hier inmiddels al meerdere keren, op je taalgebruik, en de manier hoe je over vrouwen praat aangesproken.quote:
Ben je zo'n vent die zich compleet heeft laten feminiseren door zijn vrouw en dit nu als een ware dolle mina aan het prediken is?quote:Op donderdag 29 april 2021 18:50 schreef S95Sedan het volgende:
[..]
Lul nou niet eroverheen, volgens mij ben je hier inmiddels al meerdere keren, op je taalgebruik, en de manier hoe je over vrouwen praat aangesproken.
Zo lastig is het niet hoor je niet als een complete idioot gedragen, probeer het eens zou ik zeggen. De volgende keer gooi ik het wel richting de mods namelijk.
Wat leesvoer voor de mods:quote:Op donderdag 29 april 2021 18:50 schreef S95Sedan het volgende:
[..]
Lul nou niet eroverheen, volgens mij ben je hier inmiddels al meerdere keren, op je taalgebruik, en de manier hoe je over vrouwen praat aangesproken.
Zo lastig is het niet hoor je niet als een complete idioot gedragen, probeer het eens zou ik zeggen. De volgende keer gooi ik het wel richting de mods namelijk.
Vrienden vroegen vroeger altijd, waren er nog chicks op je party? Ja waren wel wat meiden, ja, maar waren er ook chicksquote:
Ja hoeveel kosten dat nou per uur?quote:Op donderdag 29 april 2021 19:21 schreef Academicus het volgende:
[..]
Wat leesvoer voor de mods:
FOK!ker neukt lekkerste wijf ooit
Toppertje hoor 😁
Bedankt voor de toelichting. Het is als vrouw wel leuker als je gaat daten en je krijgt likes van mannen voor wie je echt hun type bent dan wanneer je alleen likes krijgt van mannen die gewoon alle vrouwen random liken vind ik zelf.quote:Op donderdag 29 april 2021 13:52 schreef Discombobulate het volgende:
Voor mij dus niet.![]()
Ik val echt op vrouwen met zwart haar. Niet per se buitenlands hoor, maar gewoon in het algemeen. Ik denk dat hun genenpakket toch meer aansluit bij mij als persoon, en dat is misschien een heel subtiel verschil wat ik wellicht onbewust waar kan nemen.
Ik ben gewoon nog nooit echt gevallen op een blondine, brunette of iemand met rood haar. Ik kan me dat echt niet herinneren. Wel dat je denkt van "Oh, zij ziet er wel leuk uit", maar niet zo van "Wauw, ik vind je zo knap dat ik je echt wil leren kennen". Er mist gewoon iets, ik weet ook niet waarom.
1. Omdat je hier veel posts ziet dat ze alle vrouwen liken, ook die ze niks vinden, om maar aandacht te krijgen en het raar vinden dat vrouwen dat niet doenquote:Op donderdag 29 april 2021 17:22 schreef Avianflu het volgende:
Hoe kom je erbij dat een vrouw inwisselbaar is voor een man?
Jij komt wel anders over, maar jij post hier ook nog niet zo heel lang volgens mij.quote:
Mannen gebruiken dating apps net zo goed omdat ze behoefte aan aandacht hebbenquote:Op donderdag 29 april 2021 21:16 schreef Avianflu het volgende:
@:geeninspiratie1235, grootste aandachtzoekers op Tinder zijn denk ik toch vrouwen. Na mijn scheiding echt wel gebruikt om mijn zelfvertrouwen weer een beetje op te krikken. Beetje daten enzo, positieve aandacht. Ben niet echt een uitzondering denk ik.
Sorry mannen.
Kan je niet je eigen topic weer openen?quote:Op donderdag 29 april 2021 20:54 schreef geeninspiratie1235 het volgende:
[..]
Bedankt voor de toelichting. Het is als vrouw wel leuker als je gaat daten en je krijgt likes van mannen voor wie je echt hun type bent dan wanneer je alleen likes krijgt van mannen die gewoon alle vrouwen random liken vind ik zelf.
Heb je ook alleen maar vrouwen geliked of gedate met zwart haar? Of ook met andere kleuren haar ook al waren ze niet je type? Mannen noemen vrouwen die een specifiek type hebben altijd veeleisend en verwend, bijvoorbeeld toen ik tegen mannen zei dat ik helaas niet op ze viel omdat ze qua innerlijk en ook qua uitstraling/uiterlijk mijn type niet waren zeiden ze dat het ziekelijk en onrealistisch was en dat ik me erover heen moest zetten. Heb jij dat ook meegemaakt?
Wat vind je er zelf van, voel je je soms slecht over jezelf hierdoor?
Sorry voor de vele vragen... ik zit zelf best wel met dit probleem
[..]
1. Omdat je hier veel posts ziet dat ze alle vrouwen liken, ook die ze niks vinden, om maar aandacht te krijgen en het raar vinden dat vrouwen dat niet doen
2. Omdat je veel leest dat de hoeveelheid seks die een vrouw wil en hoe goed ze zichzelf qua uiterlijk verzorgt eigenlijk de enige onderscheidende eigenschap is
[..]
Jij komt wel anders over, maar jij post hier ook nog niet zo heel lang volgens mij.
Ik like best wel selectief inderdaad. Ik wordt niet verliefd als er direct al niet een bepaalde aantrekkingskracht is qua uiterlijk—het uiterlijk wat dus echt mijn type is. En dat moet er echt direct al zijn. Als ik meteen bij de eerste keer als denk van "Waaauw!" dan weet ik van mezelf ja, hier wil ik mijn best voor doen. En dat heb ik echt bizar snel bij vrouwen met zwart haar. Of beter gezegd, het gemeenschappelijke genenpakket wat die vrouwen hebben, want alleen 'zwart haar' is ook zo simpel. Ik kan dan heel snel verliefd worden als haar innerlijk ook goed is. Ik heb wel andere vrouwen gedate, maar daar heb ik dus nooit echt dat gevoel van "Wauw!" gehad. Je kan er tegenin brengen van "Ja, maar liefde moet soms ook groeien", maar weet van mezelf heel goed dat ik dan toch na verloop van tijd iets mis, een mysterieuze uiterlijke aantrekkingskracht die ik zoek, wat het ook moge zijn. En veeleisend en verwend, tja, dat zeggen mijn vrienden wel eens tegen me. Ik denk eerlijk gezegd niet dat ik dat ben. Nee, het is gewoon een soort vonkje dat er moet zijn in het begin, zo werkt mijn brein nou eenmaal, kan er ook niks aandoen.quote:Op donderdag 29 april 2021 20:54 schreef geeninspiratie1235 het volgende:
Bedankt voor de toelichting. Het is als vrouw wel leuker als je gaat daten en je krijgt likes van mannen voor wie je echt hun type bent dan wanneer je alleen likes krijgt van mannen die gewoon alle vrouwen random liken vind ik zelf.
Heb je ook alleen maar vrouwen geliked of gedate met zwart haar? Of ook met andere kleuren haar ook al waren ze niet je type? Mannen noemen vrouwen die een specifiek type hebben altijd veeleisend en verwend, bijvoorbeeld toen ik tegen mannen zei dat ik helaas niet op ze viel omdat ze qua innerlijk en ook qua uitstraling/uiterlijk mijn type niet waren zeiden ze dat het ziekelijk en onrealistisch was en dat ik me erover heen moest zetten. Heb jij dat ook meegemaakt?
Wat vind je er zelf van, voel je je soms slecht over jezelf hierdoor?
Sorry voor de vele vragen... ik zit zelf best wel met dit probleem
Same here, Als ik op basis van het uiterlijk/uitstraling niet meteen dat 'yess'-gevoel heb, kan ik er gevoelsmatig ook niet 100% voor gaan, want dan mist er iets.quote:Op donderdag 29 april 2021 22:17 schreef Discombobulate het volgende:
[..]
Ik like best wel selectief inderdaad. Ik wordt niet verliefd als er direct al niet een bepaalde aantrekkingskracht is qua uiterlijk—het uiterlijk wat dus echt mijn type is. En dat moet er echt direct al zijn. Als ik meteen bij de eerste keer als denk van "Waaauw!" dan weet ik van mezelf ja, hier wil ik mijn best voor doen. En dat heb ik echt bizar snel bij vrouwen met zwart haar. Of beter gezegd, het gemeenschappelijke genenpakket wat die vrouwen hebben, want alleen 'zwart haar' is ook zo simpel. Ik kan dan heel snel verliefd worden als haar innerlijk ook goed is. Ik heb wel andere vrouwen gedate, maar daar heb ik dus nooit echt dat gevoel van "Wauw!" gehad. Je kan er tegenin brengen van "Ja, maar liefde moet soms ook groeien", maar weet van mezelf heel goed dat ik dan toch na verloop van tijd iets mis, een mysterieuze uiterlijke aantrekkingskracht die ik zoek, wat het ook moge zijn. En veeleisend en verwend, tja, dat zeggen mijn vrienden wel eens tegen me. Ik denk eerlijk gezegd niet dat ik dat ben. Nee, het is gewoon een soort vonkje dat er moet zijn in het begin, zo werkt mijn brein nou eenmaal, kan er ook niks aandoen.
En ik voel mezelf er niet per se slecht door, maar het aanbod is wel véél kleiner bij mij. En ik wil eigenlijk ook ontzettend graag weer verliefd worden, want dat mis ik echt heel erg.![]()
En die match was niks?quote:Op vrijdag 30 april 2021 20:01 schreef DeVragensteller het volgende:
Nou, heb Bumble maar verwijdere, maar één match in zeven dagen tijd.
Ik vermoed dat er niet eens naar gekeken is, maar dat is een aanname natuurlijk.quote:
Ze moeten ook nog eens terug praten in dat geval. Meestal ben je een match ook net zo snel weer kwijt daar.quote:
Oh zo ja, ik praat ook niet altijd. Matches komen niet altijd op het juiste moment of dan ben ik met een andere match aan het praten. Als je dan 24 uur niets doet is het alweer weg.quote:Op vrijdag 30 april 2021 20:15 schreef Citizen.Erased het volgende:
[..]
Ze moeten ook nog eens terug praten in dat geval. Meestal ben je een match ook net zo snel weer kwijt daar.
Ik had ook een niet pratende match daar en een like, maar die was gauw weer weg.quote:Op vrijdag 30 april 2021 20:01 schreef DeVragensteller het volgende:
Nou, heb Bumble maar verwijdere, maar één match in zeven dagen tijd.
Je moet sws voor je type gaan. Meer of minder dan jij bestaat niet. Wel realistisch swipen natuurlijk.quote:Op vrijdag 30 april 2021 20:25 schreef JDx het volgende:
[..]
Ik had ook een niet pratende match daar en een like, maar die was gauw weer weg.
Beide binnen een paar uur, daarna niks meer, lijkt ook wel alsof ze je in het begin even lekker maken en daarna proberen over te halen om een betalend lid te worden. Zal ook wel zo zijn.
Tinder aantal x de melding gekregen you missed a match, en wat blurry likes en ook een niet pratende match. Maar goed, wel steeds wat likes door de apps heen, dus dat is al wat. Nu mijn eisen nog gelijktrekken met de eisen van de ander, alleen heb ik daar nu nog geen behoefte aan om voor minder te gaan.
Niets interessants.quote:
Je kunt wat terugzeggen natuurlijk. Niet geschoten is altijd mis.quote:Op vrijdag 30 april 2021 20:41 schreef DeVragensteller het volgende:
[..]
Niets interessants.
PS: Ik had die 24 uur laten verlopen. Zag er niet interessant uit, was een buitenlandse studente(van 31 jaar oud) en het enige wat ze zei was "hello there", dus niks boeiends.
Hoe oud ben je zelf dan?quote:Op vrijdag 30 april 2021 20:41 schreef DeVragensteller het volgende:
[..]
Niets interessants.
PS: Ik had die 24 uur laten verlopen. Zag er niet interessant uit, was een buitenlandse studente(van 31 jaar oud) en het enige wat ze zei was "hello there", dus niks boeiends.
Mwa, vond haar niet echt interessant.quote:Op vrijdag 30 april 2021 21:21 schreef Citizen.Erased het volgende:
[..]
Je kunt wat terugzeggen natuurlijk. Niet geschoten is altijd mis.
Aha, maar je zoekt jonger ofzo? Of het totaalpakketje vond je niet wat.quote:
Bumble is sowieso bagger, de hele opzet daar is dar de vrouw het initiatief neemt maar als ze wat sturen, ALS, dan is het 9 van de 10 keer alsnog alleen een nietszeggende 'Hee' waardoor je alsnog zelf moeite kan gaan doen om een gesprek op te starten.quote:Op vrijdag 30 april 2021 20:01 schreef DeVragensteller het volgende:
Nou, heb Bumble maar verwijdere, maar één match in zeven dagen tijd.
Beide.quote:Op vrijdag 30 april 2021 21:34 schreef Avianflu het volgende:
[..]
Aha, maar je zoekt jonger ofzo? Of het totaalpakketje vond je niet wat.
Ik vind het op zich wel goed opgezet, uitdaging om daar een like te krijgen, maar dat ze het "de feministische versie" noemen van Tinder in een persbericht vind ik dan weer een beetje ok flikker dan maar opquote:Op vrijdag 30 april 2021 21:36 schreef S95Sedan het volgende:
[..]
Bumble is sowieso bagger, de hele opzet daar is dar de vrouw het initiatief neemt maar als ze wat sturen, ALS, dan is het 9 van de 10 keer alsnog alleen een nietszeggende 'Hee' waardoor je alsnog zelf moeite kan gaan doen om een gesprek op te starten.
Alle oude vrouwen zijn rijk aan ervaringquote:Op vrijdag 30 april 2021 21:37 schreef DeVragensteller het volgende:
[..]
Beide.
Een rijke, oudere vrouw zeg ik overigens ook geen nee tegen.
Zij wel tegen jou vrees ik.quote:Op vrijdag 30 april 2021 21:37 schreef DeVragensteller het volgende:
[..]
Beide.
Een rijke, oudere vrouw zeg ik overigens ook geen nee tegen.
Oh ja dat deel ik wel, de opzet dan.quote:Op vrijdag 30 april 2021 21:40 schreef JDx het volgende:
[..]
Ik vind het op zich wel goed opgezet, uitdaging om daar een like te krijgen, maar dat ze het "de feministische versie" noemen van Tinder in een persbericht vind ik dan weer een beetje ok flikker dan maar op
https://www.viva.nl/sex-en-liefde/bumble/quote:Op vrijdag 30 april 2021 21:58 schreef S95Sedan het volgende:
[..]
Oh ja dat deel ik wel, de opzet dan.
Alleen dan moet het wel werken en dat doet het niet echt in mijn ogen.
Feministische versie van tinder![]()
Ik kan toch niet zien we een abo heeftquote:Op vrijdag 30 april 2021 21:43 schreef JDx het volgende:
[..]
Alle oude vrouwen zijn rijk aan ervaringhop die max leeftijd omhoog jij!
Ken overigens wel zo'n toyboy die met de directrice van een of ander bedrijf scharrelt/date en die haalt er absurde dingen uit, het is maar net wat je wil.
@:Avianflu is het ook zo dat vrouwen sneller reageren op mannen met een abo, want die zijn serieuzer en rijker?
Dat weten wij toch niet, vrouwen hebben een geheime app vermoed ik, staat alleen in de store bij vrouwenquote:Op vrijdag 30 april 2021 22:20 schreef Avianflu het volgende:
[..]
Ik kan toch niet zien we een abo heeft.
Wel meer leuke mannen op bumble.
Typisch een artikel waarbij ze vooral lekker hip willen zijn.quote:Op vrijdag 30 april 2021 22:01 schreef JDx het volgende:
[..]
https://www.viva.nl/sex-en-liefde/bumble/
Met zulk soort advertenties maak je mannen niet echt lekker, misschien ook waarom er zo veel knappe kieskeurige vrouwen op zitten en weinig mannen het kennen, had er zelf nog nooit van gehoord.
Wel van BadooLovoo
Happn, Tinder en nog eentje die me niet is bijgebleven.
Zelfs een vrouw is Viva zatquote:Op vrijdag 30 april 2021 22:56 schreef Avianflu het volgende:
Sws klaar met Viva. Verzuurd en gedomineerd door een x aantal users en een stelletje moraalridders.
Vind het altijd wel grappig als ze hier in r&p een topic openen, niet het gewenste antwoord krijgen en dan op viva gaan lopen uithuilen omdat ze daar wel vanalles napratenquote:Op vrijdag 30 april 2021 22:56 schreef Avianflu het volgende:
Sws klaar met Viva. Verzuurd en gedomineerd door een x aantal users en een stelletje moraalridders.
Ik dacht dat het als man misschien ook wel verfrissend zou zijn om eens een keer niet de eerste stap te hoeven zetten?quote:Op vrijdag 30 april 2021 22:31 schreef S95Sedan het volgende:
[..]
Typisch een artikel waarbij ze vooral lekker hip willen zijn.
Het is mijn ding ook niet echt nee, vooral na wat inlezen en zien wat ze willen uitstralen. Evolutionair gezien slaat het ook helemaal nergens op.
Nouja ze willen allemaal hun deel ($$$) binnenharken. Andere verpakking, zelfde smaakje.
Lovoo kende ik nog niet. Ze zeggen zelf: "De app die je vandaag vervloekt en morgen weer op je mobiel zet" beetje als Tinder dusquote:Op vrijdag 30 april 2021 22:01 schreef JDx het volgende:
[..]
Wel van BadooLovoo
Happn, Tinder en nog eentje die me niet is bijgebleven.
Ja, dat is het ook, alleen is een gesprek openen niet 'Hee' of een gifje of weet ik wat. Voor mij houdt dat in dat iemand een beetje moeite doet om in iedergeval een beetje een voorzet te doen voor wat gespreksonderwerpen.quote:Op vrijdag 30 april 2021 23:36 schreef MizzezAmy het volgende:
[..]
Ik dacht dat het als man misschien ook wel verfrissend zou zijn om eens een keer niet de eerste stap te hoeven zetten?
Vind het zelf soms nog wel lastig om het gesprek te openen, maar gelukkig is er altijd nog de hello gif en dan kan de man ook wat zeggen (waardoor het feministische er wel weer vanaf is).
En als je dan vervolgens met een origineel bericht komt, is het ook weer niet goed.quote:Op vrijdag 30 april 2021 23:52 schreef S95Sedan het volgende:
[..]
Ja, dat is het ook, alleen is een gesprek openen niet 'Hee' of een gifje of weet ik wat. Voor mij houdt dat in dat iemand een beetje moeite doet om in iedergeval een beetje een voorzet te doen voor wat gespreksonderwerpen.
Alleen laat dat nou vaak niet het geval zijn.
Maakt mij overigens niet uit die moeite te doen, maar als je dan als platform aangeeft ergens voor te staan wat je eigenlijk niet kan waarmaken is dat nogal lachwekkend.
Wat is origineel, misschien denkt iedereen wel dat hetzelfde origineel is.quote:Op zaterdag 1 mei 2021 00:03 schreef DeVragensteller het volgende:
[..]
En als je dan vervolgens met een origineel bericht komt, is het ook weer niet goed.
Internationaal volgens mij. Maar veel betalen, en veel fake profielen.quote:Op zaterdag 1 mei 2021 00:56 schreef JDx het volgende:
[..]
Is dat ook niet duits ofzo? Jauma nog nooit van gehoord.
Vraag me af of er apps zijn waar je bijvoorbeeld kan filteren op haarkleur, maar niet op huidskleur omdat dat dan racistisch zou zijn, terwijl jij bijvoorbeeld toch ook niks tegen blonde vrouwen hebt, maar gewoon niet op valt.quote:Op donderdag 29 april 2021 13:52 schreef Discombobulate het volgende:
[..]
Ik val echt op vrouwen met zwart haar. Niet per se buitenlands hoor, maar gewoon in het algemeen.
Ik ben gewoon nog nooit echt gevallen op een blondine, brunette of iemand met rood haar. Ik kan me dat echt niet herinneren. Wel dat je denkt van "Oh, zij ziet er wel leuk uit", maar niet zo van "Wauw, ik vind je zo knap dat ik je echt wil leren kennen". Er mist gewoon iets, ik weet ook niet waarom.
Zou voor mij perfect zijn zo'n functie.quote:Op zaterdag 1 mei 2021 09:42 schreef JDx het volgende:
[..]
Vraag me af of er apps zijn waar je bijvoorbeeld kan filteren op haarkleur, maar niet op huidskleur omdat dat dan racistisch zou zijn, terwijl jij bijvoorbeeld toch ook niks tegen blonde vrouwen hebt, maar gewoon niet op valt.
quote:Op zaterdag 1 mei 2021 09:49 schreef Discombobulate het volgende:
[..]
Zou voor mij perfect zijn zo'n functie.
Had je pas na een tijdje door dat die match niet in NL zat of vanaf het begin al? Op Tinder heb je nu met die Passport-functie meer Aziaten en Russen "die dit jaar naar Nederland willen", nou dikke doei, daar wil je toch geen tijd aan verspillen? Nou ben ik ook meer van de fwb in de buurt, maar wat heb je aan appen met een vrouw uit Rusland die je waarschijnlijk toch nooit gaat ontmoeten, mij niet gezien.quote:Op zaterdag 1 mei 2021 09:50 schreef JDx het volgende:
Vannacht overigens nog best een lang gesprek gehad met een match (die eerst niet praatte, pas op het punt dat ik net wilde gaan slapen opeens), maar ik word wel een beetje moe van die meiden die in NL zitten zogenaamd, maar geen NL kunnen en hier niet eens wonen, dit was nog EU, maar sommige zitten ook in Azië ofzo.
OKC moet je mijden wanneer je geen mensen uit Azië wilt. Heeft veel Filipino's, Jappen, Chinezen, Indo's, enz die een ticket zoeken naar het westen.quote:Op zaterdag 1 mei 2021 09:50 schreef JDx het volgende:
Vannacht overigens nog best een lang gesprek gehad met een match (die eerst niet praatte, pas op het punt dat ik net wilde gaan slapen opeens), maar ik word wel een beetje moe van die meiden die in NL zitten zogenaamd, maar geen NL kunnen en hier niet eens wonen, dit was nog EU, maar sommige zitten ook in Azië ofzo.
Wat is OKC?quote:Op zaterdag 1 mei 2021 12:51 schreef Gruj0 het volgende:
[..]
OKC moet je mijden wanneer je geen mensen uit Azië wilt. Heeft veel Filipino's, Jappen, Chinezen, Indo's, enz die een ticket zoeken naar het westen.
Kom je elke dag vertellen hoe makkelijk en hoe veel likes je krijgt?quote:Op zaterdag 1 mei 2021 14:48 schreef Discombobulate het volgende:
Een beetje actief swipen op Bumble en ik heb zo 20 likes erbij op een dag. Wou dat Tinder zijn algoritme ook zo maakte, aanbod daar is gewoon groter.
Nee, ik probeer juist aan te kaarten dat dat door het algoritme komt. Het ligt echt niet aan jezelf namelijk, wat veel mannen vaak denken. Als je onderaan de stapel zit op Tinder krijg je vaak geen likes. Mensen denken vaak van "Oh, dan ligt het vast aan mezelf" maar dat is helemaal niet zo (je moet natuurlijk wel een beetje representatief zijn, maar dat is logisch). Ik bedoel het helemaal niet om te pochen ofzo, absoluut niet.quote:Op zaterdag 1 mei 2021 15:08 schreef JDx het volgende:
[..]
Kom je elke dag vertellen hoe makkelijk en hoe veel likes je krijgt?
Ik heb het idee dat als ik de straal op max zet, ik genoeg leuke mensen zie om rechts te swipen, maar als die dames bijvoorbeeld in Amsterdam (zoals 50% op Bumble blijkbaar) zitten, zetten zij de straal lekker op 25km en zijn ze de hele dag zoet, dus weet niet of ik wel eens bij ze verschijn.quote:Op zaterdag 1 mei 2021 15:14 schreef Discombobulate het volgende:
[..]
Nee, ik probeer juist aan te kaarten dat dat door het algoritme komt. Het ligt echt niet aan jezelf namelijk, wat veel mannen vaak denken. Als je onderaan de stapel zit op Tinder krijg je vaak geen likes. Mensen denken vaak van "Oh, dan ligt het vast aan mezelf" maar dat is helemaal niet zo.
Kun je in Bumble je locatie veranderen dan?quote:Op zaterdag 1 mei 2021 15:16 schreef JDx het volgende:
[..]
Ik heb het idee dat als ik de straal op max zet, ik genoeg leuke mensen zie om rechts te swipen, maar als die dames bijvoorbeeld in Amsterdam (zoals 50% op Bumble blijkbaar) zitten, zetten zij de straal lekker op 25km en zijn ze de hele dag zoet, dus weet niet of ik wel eens bij ze verschijn.
Weet niet, in mijn browser doet ie moeilijk, kan locatie niet vinden ofzo.quote:Op zaterdag 1 mei 2021 15:18 schreef Discombobulate het volgende:
[..]
Kun je in Bumble je locatie veranderen dan?
Wel handig voor als je een vakantie liefde in Thailand, China, Rusland of Oekraine wil scoren. Ff paar weekjes van tevoren op in gaan en je hebt aandacht. Wel goed onderzoek van tevoren doen, voor je een catfish hebt: ouder dan aan gegeven, of toch een man, of zelfs een groep mensen die op jouw geld uit zijn. Maar ook kans dat het niet zo is, maar zij hoopt op een toekomst en een kind met jou in NL.quote:Op zaterdag 1 mei 2021 11:37 schreef MacorgaZ het volgende:
[..]
Had je pas na een tijdje door dat die match niet in NL zat of vanaf het begin al? Op Tinder heb je nu met die Passport-functie meer Aziaten en Russen "die dit jaar naar Nederland willen", nou dikke doei, daar wil je toch geen tijd aan verspillen? Nou ben ik ook meer van de fwb in de buurt, maar wat heb je aan appen met een vrouw uit Rusland die je waarschijnlijk toch nooit gaat ontmoeten, mij niet gezien.
Het probleem vind ik wel dat ik laatst zo'n Aziaat had die op 4km afstand stond maar dus een fake GPS-app gebruikte. Die heb ik volgensmij ook reported
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt. Eigenlijk geen idee of dit ook voor vrouwen geld, zien zij ook veel buitenlandse mannen op Tinder?[b] Op zondag 14 november 2010 18:11 schreef liesje1979 het volgende:[/b]
Zo is daar Godshand, met zijn sarcastische toon,
Die regelmatig een topic voorziet van spot en hoon.
Ja, eerst kwam er een aanbieding waarop ik nee zei en toen 10 swipes naar links ineens een gratis aanbiedingquote:
Ik ga me inschrijven als vrouw die op vrouwen valt en wachten op een gratis aboquote:Op zaterdag 1 mei 2021 19:57 schreef Avianflu het volgende:
[..]
Ja, eerst kwam er een aanbieding waarop ik nee zei en toen 10 swipes naar links ineens een gratis aanbieding
Hmpfquote:Op zaterdag 1 mei 2021 19:57 schreef Avianflu het volgende:
[..]
Ja, eerst kwam er een aanbieding waarop ik nee zei en toen 10 swipes naar links ineens een gratis aanbieding
Wat? Dat heb ik nog nooit gezien. Als je geluk hebt kun je dus gratis abbo krijgen? Mannen ook?quote:Op zaterdag 1 mei 2021 19:57 schreef Avianflu het volgende:
[..]
Ja, eerst kwam er een aanbieding waarop ik nee zei en toen 10 swipes naar links ineens een gratis aanbieding
Ik heb altijd dat als ik Bumble afsluit en opnieuw aanzet dat de likes bovenop in de stapel zitten, soms wel 3 achter elkaar.quote:Op zaterdag 1 mei 2021 21:11 schreef JDx het volgende:
Wel krijg ik dan likes, maar die kan ik weer niet zien. Misschien zit daar wel iets tussen waarvan ik denk, oh als jij mij liked, dan ben ik wel benieuwd, maar ga d'r geen swipes aan verkwanselen
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |