Voor hoe hier (in dit topic, die topicreeks) over de media wordt gedacht lijken me deze topics een aardige bron.quote:
Laat ik het zo zeggen ik heb meer vertrouwen in de media dan de overheid of bepaalde internetsites. Zeker als het om media gaat die zich door de jaren heen bewezen hebben.quote:Op maandag 12 april 2021 09:19 schreef raptorix het volgende:
[..]
Ik zal niet ontkennen dat sommige mensen er langer last van hebben, echter bij dit soort zaken ben ik altijd skeptisch, gooi een bepaald niet nader te noemen/meten ziekte beeld in de media, en je zult zien dat je binnen no time duizenden mensen hebben die zich in een beeld herkennen, ik kan je een hele trits van ziektes opnoemen die ook afnamen toen het minder in de media kwam.
Niet is een groot woord, maar ik zou het laag noemen, 10 procent op de IC's is jonger dan 50.quote:Op maandag 12 april 2021 09:17 schreef zoost het volgende:
[..]
Angstporno voor de liefhebbers. Iedereen < 50 heeft niet / nauwelijks iets te vrezen. Vaccinatie voor deze groep is dus ook onzin.
Dat is jou post niet het mijne. Ik ben niet bang voor het corona virus.quote:Op maandag 12 april 2021 09:20 schreef zoost het volgende:
[..]
Voor het killervirus dat vooral jonge mensen treft.
Ik baseer me liever op de mening van mensen die "en" geen belangen hebben, maar wel in het veld werken, de media schrijven maar over wat iemand roept.quote:Op maandag 12 april 2021 09:21 schreef Megumi het volgende:
[..]
Laat ik het zo zeggen ik heb meer vertrouwen in de media dan de overheid of bepaalde internetsites. Zeker als het om media gaat die zich door de jaren heen bewezen hebben.
Dat zijn dus 70 personen (nu) op de 17 miljoen. Ik vind dat wel onder "niet / nauwelijks" mogen vallen. ;-)quote:Op maandag 12 april 2021 09:21 schreef raptorix het volgende:
[..]
Niet is een groot woord, maar ik zou het laag noemen, 10 procent op de IC's is jonger dan 50.
Ze prikken 100 keer meer dan Nederland terwijl ze 20 keer zoveel inwoners hebben. Dat is dus per hoofd van de bevolking 5 keer zo snel. Wij zouden dan 250.000 prikken per dag moeten zetten.quote:
Als zoiets in de uk in de sun staat nemen we het ook niet serieus.quote:Op maandag 12 april 2021 09:15 schreef Da_Sandman het volgende:
[..]
Was het maar onzin. Dit is gewoon hoe hier over media wordt gedacht.
[..]
Meningen zijn niet relevant.quote:Op maandag 12 april 2021 09:23 schreef raptorix het volgende:
[..]
Ik baseer me liever op de mening van mensen die "en" geen belangen hebben, maar wel in het veld werken, de media schrijven maar over wat iemand roept.
Het AD heeft zich wel bewezen. De krant van de Oliebollentest en de Haringtest. Dat kunnen er toch maar weinig zeggen.quote:Op maandag 12 april 2021 09:21 schreef Megumi het volgende:
[..]
Laat ik het zo zeggen ik heb meer vertrouwen in de media dan de overheid of bepaalde internetsites. Zeker als het om media gaat die zich door de jaren heen bewezen hebben.
Dat is IC hequote:Op maandag 12 april 2021 09:23 schreef zoost het volgende:
[..]
Dat zijn dus 70 personen (nu) op de 17 miljoen. Ik vind dat wel onder "niet / nauwelijks" mogen vallen. ;-)
Waarom vinden zorgmedewerkers het belangrijk dat de rest van het land op slot is dan dat ze een salarisverhoging zouden krijgen?quote:Op maandag 12 april 2021 09:20 schreef Vasilevski het volgende:
https://nos.nl/artikel/23(...)lingen-uitstelt.html
Ad Melkert, de beste premier die we nooit gehad hebben. In 2002 hebben we hem massaal afgewezen, maar nu is deze fout van ons gelukkig gecorrigeerd en is hij alsnog de baas van het land.
Iedere mongool snapt natuurlijk dat het vertragen van deze versoepelingen met een weekje niet ineens de ziekenhuizen gaat redden. Of dat het wel versoepelen ineens voor code zwart zou hebben gezorgd. Het is puur voor het symbool. Voor de "Oef jongens, dit is wel heel veel in één keer" roepers.
Je hoort ook niemand van de zorg meer zeuren over salarisverhoging. Zolang de rest van het land maar op slot gaat, zijn ze ook tevreden. Mensen zijn zo makkelijk tegen elkaar op te zetten.
Ik baseer mijn conclusies dan ook deels op eigen data onderzoek, deels op mensen die gewoon vertellen hoe het in de praktijk er voor staat, goed voorbeeld is Marcel Levi, die destijds uitlegde waarom de ziekenhuizen in Londen het zo zwaar hadden, dat was een heel stuk minder paniekerig dan het destijds in de pers werd afgeschilderd.quote:
Autorijden schijnt ook onveilig te zijn.quote:Op maandag 12 april 2021 09:25 schreef raptorix het volgende:
[..]
Dat is IC he![]()
Maar goed mee eens hoor, de kans op andere problemen als 50minner zijn een stuk groter, wat dacht je van lachgas gebruik
Haha die is gewoon zuur dat RTL die scoop niet kreeg. Dit is toch gewoon hoe het werkt, lijkt me weinig mis mee. Als hij zelf die scoop had gekregen had je 'm niet gehoord.quote:
Dat klinkt heel ernstig, maar dan blijkt die "actualiteitenrubriek" het 8 uur journaal te zijn. C'mon son. Natuurlijk willen ze dat de boodschap helder in het journaal komt.quote:
https://www.ad.nl/binnenl(...)-niet-goed~ad451fd5/quote:Op maandag 12 april 2021 09:24 schreef Vasilevski het volgende:
[..]
Het AD heeft zich wel bewezen. De krant van de Oliebollentest en de Haringtest. Dat kunnen er toch maar weinig zeggen.
Technisch zou het best kloppen, echter dit is gewoon niet zoals het is. Op dit moment is 3.5% van de mensen op de IC jonger dan 40 jaar. 26 dertigers en 4 twintigers, in heel Nederland.....quote:Dertig jaar- en op de ic
In vergelijking met de vorige coronagolven ziet Van Dijk een verschil in de leeftijd van de patiënten. „Dat zijn geen 80-plussers meer. Natuurlijk liggen er ook een paar oudere mensen, maar de mensen die ik zie, zijn heel vaak onder de 60: vijftigers, veertigers, dertigers. Om je een beeld te geven: vandaag hebben we vier mensen van in de 30 op de ic liggen. Mensen zonder medische voorgeschiedenis. Er liggen zwangere vrouwen tussen. We moeten af van het beeld dat dit virus alleen mensen treft die bijna in het verpleeghuis zitten.”
Voor dit soort zaken hoort er geen scoop te zijn.quote:Op maandag 12 april 2021 09:29 schreef Da_Sandman het volgende:
[..]
Haha die is gewoon zuur dat RTL die scoop niet kreeg. Dit is toch gewoon hoe het werkt, lijkt me weinig mis mee. Als hij zelf die scoop had gekregen had je 'm niet gehoord.
Dit vind ik dan weer een beetje naïef.quote:Op maandag 12 april 2021 09:32 schreef _serial_ het volgende:
[..]
Voor dit soort zaken hoort er geen scoop te zijn.
Persbericht aan alle media, klaar.
in dit geval eens met Ariequote:Op maandag 12 april 2021 09:34 schreef RipCity het volgende:
Boys and girls: dominee Arie B. is mad.
https://www.mediacourant.(...)t-is-onbegrijpelijk/
26 dertigers vind ik best veel, toch echt jonge mensen wiens leven nu aan een draadje hangt.quote:Op maandag 12 april 2021 09:32 schreef raptorix het volgende:
[..]
https://www.ad.nl/binnenl(...)-niet-goed~ad451fd5/
Ook zo een parel.
[..]
Technisch zou het best kloppen, echter dit is gewoon niet zoals het is. Op dit moment is 3.5% van de mensen op de IC jonger dan 40 jaar. 26 dertigers en 4 twintigers, in heel Nederland.....
Arie heeft weel snel zijn handje opgehouden, 27.888 aan steunquote:Op maandag 12 april 2021 09:34 schreef RipCity het volgende:
Boys and girls: dominee Arie B. is mad.
https://www.mediacourant.(...)t-is-onbegrijpelijk/
In de kop van het artikel;quote:Op maandag 12 april 2021 09:08 schreef Megumi het volgende:
Dat gezonde jonge mensen geen gevaar lopen klopt niet helemaal.
https://www.ad.nl/binnenl(...)wie-ik-was~a588bc90/
Daarom erger ik me steen en been aan het langzame vaccineren.
De definitie van 'jonge mensen' wordt wel steeds verder opgeschoven in coronatijd als het toevallig zo uitkomt he ?quote:Artsen slaan alarm over gezondheidsschade op de lange termijn door corona. Op zijn minst enkele tienduizenden Nederlanders kampen maanden na hun besmetting nog met zware klachten. Het gaat om mensen tussen de 20 en 60 jaar, die de ziekte veelal thuis doormaakten.
Maar een gedachte en meningen zijn geen bronnen. Met feitelijke informatie.quote:Op maandag 12 april 2021 09:20 schreef Da_Sandman het volgende:
[..]
Voor hoe hier (in dit topic, die topicreeks) over de media wordt gedacht lijken me deze topics een aardige bron.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |