quote:Op donderdag 3 juni 2021 22:43 schreef SiGNe het volgende:
Ben het wel met je eens.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.There is no greater joy than be taken for an imbecile by an idiot. (Oscar Wilde)
Poef.....gone! ©golfer
quote:Op donderdag 3 juni 2021 22:43 schreef SiGNe het volgende:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op vrijdag 4 juni 2021 16:54 schreef Jeroen1990 het volgende:
[..]SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Zondag trouwens een AMA met Trent op de MAsterchef AU Reddit: https://www.reddit.com/r/MasterchefAU/
quote:Op vrijdag 4 juni 2021 21:53 schreef SiGNe het volgende:
[..]SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Zondag trouwens een AMA met Trent op de MAsterchef AU Reddit: https://www.reddit.com/r/MasterchefAU/SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Je loopt nog maar een aflevering of 22/23 achter.quote:Op maandag 7 juni 2021 16:43 schreef FutureFairytale het volgende:
Sorry hoor dat ik zo laat was maar ik heb net de 3 teams aflevering gehad met uit ieder team iemand zelfde gerecht. Hou van team challenges en deze vond ik zeker leuk. Vanavond de eliminatie van het verliezende team kijken(Is aflevering 12 of 13)
Ooooh valt reuze meequote:Op maandag 7 juni 2021 17:22 schreef golfer het volgende:
[..]
Je loopt nog maar een aflevering of 22/23 achter.
Ik heb wel even het verschil tussen een Australische crayfish en een lobster moeten opzoeken.quote:Op dinsdag 8 juni 2021 01:36 schreef SiGNe het volgende:
Mooie uitleg over de kreeft ook, nooit geweten dat er zoveel meer mee kan dan alleen een staart bakken.
Crayfish is een zoetwaterkreeft.quote:
Alleen jammer dat Mel een bontjas aan had.quote:Op woensdag 9 juni 2021 20:41 schreef golfer het volgende:
Wat een leuke mysteriebox-opdracht met veel Melbournepromotie.
Imitatiebont.quote:
't zag er wel behoorlijk echt uit.. naja. laten we hopen dat het inderdaad imitatiebont is.quote:Op woensdag 9 juni 2021 23:12 schreef golfer het volgende:
[..]
Imitatiebont.
ook in Australië is er felle tegenstand tegen echt bont en veel bont is zelfs verboden.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.There is no greater joy than be taken for an imbecile by an idiot. (Oscar Wilde)
Poef.....gone! ©golfer
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.There is no greater joy than be taken for an imbecile by an idiot. (Oscar Wilde)
Poef.....gone! ©golfer
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.There is no greater joy than be taken for an imbecile by an idiot. (Oscar Wilde)
Poef.....gone! ©golfer
Tommy is inderdaad goed, maar mij net iets teveel een onetrick-pony met vrijwel alleen Vietnamese gerechten.quote:Op woensdag 16 juni 2021 22:57 schreef SiGNe het volgende:
Tommy is best een kletskous, leuke gast en kan best goed koken... beter dan rekenen in elk geval
Je moet je sterke punten gebruiken natuurlijk, Depinder maakt ook veel curry's en Kishwar maakt ook vooral Bengaals eten.quote:Op woensdag 16 juni 2021 23:42 schreef golfer het volgende:
[..]
Tommy is inderdaad goed, maar mij net iets teveel een onetrick-pony met vrijwel alleen Vietnamese gerechten.
Het gaat met pepers niet om de hitte of de scherpte maar om de onderliggende smaak.quote:Op donderdag 17 juni 2021 09:31 schreef FutureFairytale het volgende:
Heb gisteren de hete peper challenge gezien. Leek me fantastisch maar viel me tegen hoe veel (of eigenlijk weinig bedoel ik) ze ervan gebruikten. Het was niet de ster van de maaltijd.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 30% gewijzigd door SiGNe op 17-06-2021 19:10:51 ]
Leuke opdrachten inderdaad en ja, de kandidaten zijn vaak grappig en juist omdat ze dat zelf niet zo door hebben maakt het leuk.quote:Op donderdag 17 juni 2021 18:42 schreef SiGNe het volgende:
Leuke immunity challenge.. hoop experimenten en de kandidaten zijn zelf ook verbaasd dat het werkt
De kandidaten hebben dit jaar ook enorm veel humor en ook dat hebben ze soms niet eens door![]()
Zij kookt ook veel en de rest denk niet dus is eigenlijk gesneden koek voor haar zou je denken. Wel leukquote:Op donderdag 17 juni 2021 18:11 schreef SiGNe het volgende:
Kandidaten voor de Celebrity Masterchef zijn ook bekend:
https://www.news.com.au/e(...)8e319f5577f894ccb678
De dochter van Gordon Ramsey gaat ook meedoen, die heeft natuurlijk een enorm voordeel met een sterren Chef als vader.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Nu doen en genieten, doodgaan kan altijd nog!
Zolang er alcohol verkocht wordt, heb ik geen probleem.
Je moet het leven nemen met een korreltje zout..... schijfje limoen en een shot tequilla
quote:Op vrijdag 18 juni 2021 00:16 schreef uniekhoorn het volgende:
Vind deze overgebleven personen helemaal prima.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.There is no greater joy than be taken for an imbecile by an idiot. (Oscar Wilde)
Poef.....gone! ©golfer
quote:Op vrijdag 18 juni 2021 12:29 schreef golfer het volgende:
[..]SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Gewoon lekker plat Schotsquote:Op maandag 21 juni 2021 17:17 schreef SiGNe het volgende:
Vinden jullie ook dat Scott spreekt alsof ie al aardig wat alcoholoische versnaperingen heeft gedronken?
quote:Op maandag 21 juni 2021 17:47 schreef SiGNe het volgende:
[..]Eens.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
quote:Op maandag 21 juni 2021 17:47 schreef SiGNe het volgende:
[..]SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.quote:Op maandag 21 juni 2021 18:56 schreef SiGNe het volgende:
Leuke restaurant challenge ion het restaurant van Andy dit keer, Surf & Turf.Echt je zou zeggen dat ze inmiddels doorhebben dat garnalen geen goede keuze zijn voor dit soort challenges. Zeker als je ziet hoe sloom ze gesneden werden was wel echt pijnlijk.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Ja, dat snap ik ook nooit dat ze altijd voor enorm bewerkbare producten kiezen bij dit soort opdrachten.quote:Op dinsdag 22 juni 2021 15:58 schreef Jeroen1990 het volgende:
Echt je zou zeggen dat ze inmiddels doorhebben dat garnalen geen goede keuze zijn voor dit soort challenges. Zeker als je ziet hoe sloom ze gesneden werden was wel echt pijnlijk.
Maak dan een goede bouillabaisse, daar heb je geen omkijken meer naar als de ingredienten er in zitten en je kan 't ook niet overkoken.
En dan als hoofdgerecht een vis die in de oven kan, of een die met huid en al in de pan kan.
Ik zou denk ik voor zalmfilet zijn gegaan, 3 minuten op de huid in een pan en daarna nog 5 minuten in de oven op ik dacht 180 graden (kan ook 160 zijn), dan heb je perfecte zalm met een crispy huidje.
Of tonijn Tataki, dat hoeft maar heel kort in de pan, dan zou je het voorgerecht kunnen veranderen in zalm-sashimi, dan heb je meteen een Japans thema (ook al is Zalm sushi/sashimi eigenlijk een Noorse uitvinding).
Als je het iets uitgebreider wil doen zalm-yakitori.![]()
Op zich die hele vis was een goed idee en ook zoals een octopus is op zich best te doen omdat het weinig precisie vereist. Grote vissen of schelpdieren zijn ook veel geschikter dan garnalen die gewoon wat je ook doet een berg werk kosten. Of je ze nou pelt of zoals nu opensnijd het is een berg werk voor een relatief klein iets. En toch komen ze elke keer weer op garnalen in plaats van iets anders te gebruiken wat gewoon een stuk makkelijker is.quote:Op dinsdag 22 juni 2021 17:19 schreef SiGNe het volgende:
[..]
Ja, dat snap ik ook nooit dat ze altijd voor enorm bewerkbare producten kiezen bij dit soort opdrachten.
Maak dan een goede bouillabaisse, daar heb je geen omkijken meer naar als de ingredienten er in zitten en je kan 't ook niet overkoken.
En dan als hoofdgerecht een vis die in de oven kan, of een die met huid en al in de pan kan.
Ik zou denk ik voor zalmfilet zijn gegaan, 3 minuten op de huid in een pan en daarna nog 5 minuten in de oven op ik dacht 180 graden (kan ook 160 zijn), dan heb je perfecte zalm met een crispy huidje.
Of tonijn Tataki, dat hoeft maar heel kort in de pan, dan zou je het voorgerecht kunnen veranderen in zalm-sashimi, dan heb je meteen een Japans thema (ook al is Zalm sushi/sashimi eigenlijk een Noorse uitvinding).
Als je het iets uitgebreider wil doen zalm-yakitori.![]()
Ik geloof er niks van dat de kandidaten van vandaag de avond ervoor helemaal zelf die recepten voor de opdracht van vandaag hadden bedacht en geschreven.
Het zag er allemaal heel profesioneel uit.There is no greater joy than be taken for an imbecile by an idiot. (Oscar Wilde)
Poef.....gone! ©golfer![]()
Denk dat als je één of meerdere dagen(geen idee hoelang er daadwerkelijk tussen het filmen zit) de tijd krijgt denk ik dat je tot compleet andere resultaten komt dan dat je het uit je hoofd of meteen op dat moment iets moet maken. Nu kunnen ze gewoon de kookboeken induiken en alles opschrijven in die witte mappen wat logischerwijs een heel ander resultaat geeft.quote:Op dinsdag 22 juni 2021 20:37 schreef golfer het volgende:
Ik geloof er niks van dat de kandidaten van vandaag de avond ervoor helemaal zelf die recepten voor de opdracht van vandaag hadden bedacht en geschreven.
Het zag er allemaal heel profesioneel uit.![]()
De kandidaten krijgen "thuis" ook hints van het productie team en de andere kandidaten zullen ook wel meedenken.quote:Op dinsdag 22 juni 2021 20:37 schreef golfer het volgende:
Ik geloof er niks van dat de kandidaten van vandaag de avond ervoor helemaal zelf die recepten voor de opdracht van vandaag hadden bedacht en geschreven.
Het zag er allemaal heel profesioneel uit.
Niet zozeer van "dit is de opdracht van morgen" maar meer "mischien is het handig om wat op te zoeken over product X"
k denk ook wel dat het productie team naar de recepten heeft gekeken om te kijken of het wel Masterchef waardig is.
De kandidaten moeten het zich natuurlijk ook niet al te makkelijk maken bij een pressure test.
Ik vraag me wel af hoe ze de timing van de gerechten berekenen.
Ze hebben natuurlijk maar een beperkte tijd.
Hoe bepaal je hoe lang het koken gaat duren? Als je meer professionele ervaring hebt is dat makklijker denk ik.
Overigens denk ik wel dat ze er een weekendje over hebben mogen nadenken.
Een gerecht bedenken is 1 ding maar dan moet dat gerecht ook uitgetest worden.
Linda had ook een speciaal ding, hoe komt ze daar aan?
Of had ze die toevallig meegenomen toen ze aan de wedstrijd begon?
[ Bericht 6% gewijzigd door SiGNe op 22-06-2021 23:29:45 ]![]()
Leuke immunitytest met grote beloning met Curtis Stone.There is no greater joy than be taken for an imbecile by an idiot. (Oscar Wilde)
Poef.....gone! ©golfer![]()
Ik ben het eens met de winnaar van deze challenge.
De enige die het kon bijhouden.
There is no greater joy than be taken for an imbecile by an idiot. (Oscar Wilde)
Poef.....gone! ©golfer![]()
Tommy was in elk geval weer geweldig met z'n opmerkingen "get stuffed, you're not a minute away.." tegen Curtis Stone![]()
![]()
Ik ben al een heel eind. Tot en met de 2 minute noodle challenge. Helaas vallen mijn favorieten natuurlijk weer bij bosjes af. En de 2 die terugkwamen hoopte ik nou net niet. Maar dat talent heb ik elk jaar.Wat er ook gebeurt; altijd blijven lachen :-)![]()
Je loopt volgens mij nu nog maar 5 afleveringen achter.quote:Op vrijdag 25 juni 2021 15:29 schreef FutureFairytale het volgende:
Ik ben al een heel eind. Tot en met de 2 minute noodle challenge. Helaas vallen mijn favorieten natuurlijk weer bij bosjes af. En de 2 die terugkwamen hoopte ik nou net niet. Maar dat talent heb ik elk jaar.
There is no greater joy than be taken for an imbecile by an idiot. (Oscar Wilde)
Poef.....gone! ©golfer![]()
Pete gaat steeds meer op Michelinsterrenniveau koken.![]()
Eens met de 2 kandidaten die vandaag de competitie moesten verlaten.There is no greater joy than be taken for an imbecile by an idiot. (Oscar Wilde)
Poef.....gone! ©golfer![]()
Terechte uitvallers maar ik vond zelf in ronde 2 een gerecht er wat minder lekker uitzien, ondanks de bloemetjes.![]()
Wat een prachtige plek om deze afleveringen te maken.
There is no greater joy than be taken for an imbecile by an idiot. (Oscar Wilde)
Poef.....gone! ©golfer![]()
Ik ben het dit keer niet eens met de uitslag. Alleen het dessert was iets minder, maar verder stak dit verliezende team er met kop en schouders boven uit ten opzichte van het andere team.There is no greater joy than be taken for an imbecile by an idiot. (Oscar Wilde)
Poef.....gone! ©golfer![]()
quote:Op maandag 28 juni 2021 20:58 schreef golfer het volgende:
Ik ben het dit keer niet eens met de uitslag. Alleen het dessert was iets minder, maar verder stak dit verliezende team er met kop en schouders boven uit ten opzichte van het andere team.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Erg klote dat er zoveel sterke kandidaten naar de eliminatie gaan maar bij beide teams zitten erg goede kandidaten.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 3% gewijzigd door SiGNe op 29-06-2021 02:59:26 ]![]()
Ik mag Sabina niet. Heb zo'n vermoeden dat zij best een arrogante jonge trut kan zijn. Dus die zal wel winnen. Dat gevoel had ik nml ook bij Emilia en die won vorig jaar.Wat er ook gebeurt; altijd blijven lachen :-)![]()
Wat een plek: Simpsons Gap.
There is no greater joy than be taken for an imbecile by an idiot. (Oscar Wilde)
Poef.....gone! ©golfer![]()
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.There is no greater joy than be taken for an imbecile by an idiot. (Oscar Wilde)
Poef.....gone! ©golfer![]()
Een finale tussenSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt. zou wel een epic finale worden volgens mij
Over de uitslag:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 19% gewijzigd door SiGNe op 30-06-2021 01:55:30 ]![]()
quote:Op dinsdag 29 juni 2021 02:42 schreef SiGNe het volgende:
[..]SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Erg klote dat er zoveel sterke kandidaten naar de eliminatie gaan maar bij beide teams zitten erg goede kandidaten.Ben ook bang dat deze moet vertrekken. Moet alleen nog deze aflevering zien.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Wat er ook gebeurt; altijd blijven lachen :-)![]()
Krijg de spoiler/quote niet goed op mobiel
[ Bericht 23% gewijzigd door Blues op 30-06-2021 08:00:44 ]![]()
Mysterybox special.There is no greater joy than be taken for an imbecile by an idiot. (Oscar Wilde)
Poef.....gone! ©golfer![]()
Morgen de laatste imuniteits-challenge.There is no greater joy than be taken for an imbecile by an idiot. (Oscar Wilde)
Poef.....gone! ©golfer![]()
Een paar cloches.
There is no greater joy than be taken for an imbecile by an idiot. (Oscar Wilde)
Poef.....gone! ©golfer![]()
Eerste kandidaat voor finalsweek is dus bekend!
There is no greater joy than be taken for an imbecile by an idiot. (Oscar Wilde)
Poef.....gone! ©golfer![]()
Had een mooie opdracht voor Pete geweest.quote:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 16% gewijzigd door SiGNe op 02-07-2021 03:02:05 ]![]()
quote:Op woensdag 30 juni 2021 01:25 schreef SiGNe het volgende:
Een finale tussenSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt. zou wel een epic finale worden volgens mij
Over de uitslag:Goed nog een keer vanaf de laptop:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Ben helemaal bij dus vandaag geen Masterchef![]()
Vind het heel goed hoe Justin is teruggekomen na kritiek op hem dat hij er meer in moet zitten en kookboeken moet lezen. Heeft ie echt goed en nuchter opgepakt.
Verder ben ik voorSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Wat er ook gebeurt; altijd blijven lachen :-)![]()
Ik zag dit en dacht dat het een grapje was. Tot ik die aflevering zagquote:
Wat er ook gebeurt; altijd blijven lachen :-)![]()
Op https://www.reddit.com/r/MasterchefAU/ zijn ze redelijk een meme geworden.quote:Op zaterdag 3 juli 2021 08:21 schreef FutureFairytale het volgende:
[..]
Ik zag dit en dacht dat het een grapje was. Tot ik die aflevering zag
Finale tussen Pete en Justin gaat geweldig worden![]()
Pete gaat weer in Full-Pete modus en neemt een apart ingredient voor de opdracht.. ben bienieuwd hoe dat gaat aflopen.![]()
Neee... wat enorm jammer!!Nu doen en genieten, doodgaan kan altijd nog!
Zolang er alcohol verkocht wordt, heb ik geen probleem.
Je moet het leven nemen met een korreltje zout..... schijfje limoen en een shot tequilla![]()
Jammer, maar in dit geval terecht.
There is no greater joy than be taken for an imbecile by an idiot. (Oscar Wilde)
Poef.....gone! ©golfer![]()
Servkce challenge in een chique restaurant (Society) met aan het einde een eliminatie.There is no greater joy than be taken for an imbecile by an idiot. (Oscar Wilde)
Poef.....gone! ©golfer![]()
Nu sowieso een terechte elaminatiequote:Op maandag 5 juli 2021 20:40 schreef golfer het volgende:
Servkce challenge in een chique restaurant (Society) met aan het einde een eliminatie.Nu doen en genieten, doodgaan kan altijd nog!
Zolang er alcohol verkocht wordt, heb ik geen probleem.
Je moet het leven nemen met een korreltje zout..... schijfje limoen en een shot tequilla![]()
Eens met de eliminatie van vandaag.There is no greater joy than be taken for an imbecile by an idiot. (Oscar Wilde)
Poef.....gone! ©golfer![]()
Ik vraag me af hoe zo'n challenge als deze georganiseerd wordt.
De gerechten moeten, lijkt me, wel vantevoren bedacht zijn.
Hoe komen ze anders aan de ingredienten in die hoeveelheden?
Maar misschien is dat de kunst van het editten, at het op 2 dagen is opgenomen bijvoorbeeld.
Dag 1 geven ze de opdracht en filmen ze de reacties van de kandidaten en hoe ze een gerecht bedenken.
Dag 2 filmen ze het koken zelf.
De pantry zag er ook niet uit als een standaard pantry in een restaurant, niks in dozen, alles los op de planken en nog door elkaar heen ook.![]()
It's TV man!quote:Op maandag 5 juli 2021 23:38 schreef SiGNe het volgende:
Ik vraag me af hoe zo'n challenge als deze georganiseerd wordt.
De gerechten moeten, lijkt me, wel vantevoren bedacht zijn.
Hoe komen ze anders aan de ingredienten in die hoeveelheden?
Maar misschien is dat de kunst van het editten, at het op 2 dagen is opgenomen bijvoorbeeld.
Dag 1 geven ze de opdracht en filmen ze de reacties van de kandidaten en hoe ze een gerecht bedenken.
Dag 2 filmen ze het koken zelf.
De pantry zag er ook niet uit als een standaard pantry in een restaurant, niks in dozen, alles los op de planken en nog door elkaar heen ook.There is no greater joy than be taken for an imbecile by an idiot. (Oscar Wilde)
Poef.....gone! ©golfer![]()
Bij het winkelcentrum hier zijn ze nu ook een reclame aan het opnemen, gister begonnen en morgen zijn ze pas klaar.quote:
3 dagen voor 30 seconden TV.
wel leuk om het een keer vanaf de andere kant van het scherm te zien.![]()
Belachelijk moeilijke pressuretest gemaakt door Hugh Allen.
Maar liefst 3 uur en 45 minuten kooktijd kregen ze en aan het einde vloog er een kandidaat uit waarvan ik al eerder had verwacht dat die verdwijnen zou.There is no greater joy than be taken for an imbecile by an idiot. (Oscar Wilde)
Poef.....gone! ©golfer![]()
-dubbel-
[ Bericht 98% gewijzigd door golfer op 06-07-2021 21:01:05 ]There is no greater joy than be taken for an imbecile by an idiot. (Oscar Wilde)
Poef.....gone! ©golfer![]()
De winnaar van de opdracht van vandaag staat rechtstreeks in de grote finale van volgende week.There is no greater joy than be taken for an imbecile by an idiot. (Oscar Wilde)
Poef.....gone! ©golfer![]()
En ja, eerste finalist is bekend!
There is no greater joy than be taken for an imbecile by an idiot. (Oscar Wilde)
Poef.....gone! ©golfer![]()
Wat een leuke aflevering was dit!! De blijdschap, zo heerlijk vrij. Fantastisch!Nu doen en genieten, doodgaan kan altijd nog!
Zolang er alcohol verkocht wordt, heb ik geen probleem.
Je moet het leven nemen met een korreltje zout..... schijfje limoen en een shot tequilla![]()
Ik moet zeggen dat ik heel vaak als ik Pete zijn gerechten hoor echt me afvraag hoe spectaculiar het kan zijn. Zoals vandaag ook weer zijn eerste gerecht met die halve courgette in boter.![]()
Vandaag was er dus geen uitzending. De halve finale, met een service-challenge wordt zondag a.s. uitgezonden.There is no greater joy than be taken for an imbecile by an idiot. (Oscar Wilde)
Poef.....gone! ©golfer
Forum Opties Forumhop: Hop naar: