quote:Op woensdag 7 april 2021 11:52 schreef CaVaBien het volgende:
Vandaag is Mayra 2 jaar geworden!
Haar feestje hebben we klein gevierd afgelopen weekend en vandaag trakteert ze bij de opvang. Van dreumes naar peuterGefeliciteerd! Wat is ze groot geworden joh! Zie je snel weer in het andere topic.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Quattro, heb je al een instructie ge-YouTube'd? Zo heb ik onze stoel geïnstalleerd. Vaak vertellen en dan waar je op moet letten en wat gewoon is. Onze zit vast met de isofix en een stang aan de voorkant. Heel ander systeem dus. De autostoel die we op vakantie hadden zat wel vast met de gordel en die bewoog ook. Maar ik vond dat zelf nou niet bepaald veilig en het was voor mij de reden om echt voor een isofix te gaan.Disclaimer: Posts van deze user met een korrel zout nemen.
Zijwaarts wiebelen? Dat doet die van ons ook wel een beetje. Wij hebben isofixquote:Op dinsdag 6 april 2021 21:07 schreef QuattroF het volgende:
Wat heftig Rebubbled! Lijkt me pittig soms.. Hier geen ervaringen ermee dus ik kan je niet helpen. Hopelijk heeft iemand anders advies?
Sinds gisteren staat de nieuwe grote autostoel in de auto. De maxicosi Axiss, in een Renault Clio Estate. Hij staat vast met de gordel, voor zover ik kan zien volgens de regels. Maar toch wiebelt de stoel als je eraan trekt. Voor mijn gevoel zou de stoel vast moeten zitten? Maar misschien hoort dit wel? Iemand een idee?
quote:Op woensdag 7 april 2021 11:52 schreef CaVaBien het volgende:
Vandaag is Mayra 2 jaar geworden!
Haar feestje hebben we klein gevierd afgelopen weekend en vandaag trakteert ze bij de opvang. Van dreumes naar peuter
Och wat een plaatjeSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Gefeliciteerd![]()
Bij de isofix moet je na het bevestigen nog met de stoel zijwaarts bewegen om hem te lokken.quote:Op woensdag 7 april 2021 19:02 schreef B.ertha het volgende:
[..]
Zijwaarts wiebelen? Dat doet die van ons ook wel een beetje. Wij hebben isofix
[..]
Och wat een plaatje
Gefeliciteerd
Wij hadden hier voorheen ook de Axiss in gebruik (twee zelfs). Er blijft altijd iets van speling op zitten maar heb je de gordel goed aangetrokken? De gleuf waar je de gordel doorheen leidt achter de kuip van de stoel (dus tussen het zitje en het frame zeg maar), kan je met zo’n hendeltje strakker ‘aankrikken’.quote:Op donderdag 8 april 2021 16:55 schreef QuattroF het volgende:
Fijn om te horen dat het met gordel altijd een beetje blijft wiebelen. Verder zit ze er goed in, dus dan is het goed. Bedankt!
Ja ik heb het precies zo gedaan. Het enige gekke is dat als ik dat hendeltje erg strak aan trek, dat de gordel gaat draaien.. Volgens mij heb ik exact de beschrijving gelezen en gevolgd. Misschien ligt het ook aan de vorm van onze achterbank?quote:Op donderdag 8 april 2021 17:43 schreef Malteser het volgende:
[..]
Wij hadden hier voorheen ook de Axiss in gebruik (twee zelfs). Er blijft altijd iets van speling op zitten maar heb je de gordel goed aangetrokken? De gleuf waar je de gordel doorheen leidt achter de kuip van de stoel (dus tussen het zitje en het frame zeg maar), kan je met zo’n hendeltje strakker ‘aankrikken’.
Ongetwijfeld heb je dat gewoon gezien en gedaan maar het loonde hier de moeite dat echt heel strak te doen, dan zat er weinig speling op.
Ah top! Ja, je kunt ‘m inderdaad draaien. Want je kunt de draairichting van de stoel ook aanpassen met die schuif onder de stoel.quote:Op donderdag 8 april 2021 18:42 schreef QuattroF het volgende:
[..]
Ja ik heb het precies zo gedaan. Het enige gekke is dat als ik dat hendeltje erg strak aan trek, dat de gordel gaat draaien.. Volgens mij heb ik exact de beschrijving gelezen en gevolgd. Misschien ligt het ook aan de vorm van onze achterbank?
Oké, blond hier. Ben nog een keer opnieuw begonnen met de handleiding erbij, en we hadden dus die gordelspanner verkeerd om gedraaid, voor de andere kant. Daardoor trok het niet strak. Nu wel. Bedankt voor alle hulp, hij staat superstevig nu!
Jaquote:Op donderdag 8 april 2021 22:28 schreef Keroppi het volgende:
Oei ik hoop dat die update nog even op zich laat wachten
Nu zegt ze vooral heel overtuigd en blij JA! op dingen. Inclusief knikken
"Wil je tekenen?"
JA!
"Wil je een boterham?"
JA!
Als ik het zo lees moet ik deze fase maar even koesteren. Overigens worden de grenzen langzaamaan steeds meer getest hoor.
Ja naar een ander niveau is ook heftig en dan ook nog eens niet slapen. Arm hoofdje moet wel helemaal overlopen. Hopelijk went ze snel aan de nieuwe activiteiten.quote:Op donderdag 8 april 2021 22:33 schreef CaVaBien het volgende:
Bedankt dames!
Wij hebben die update ook gehad, maar niet in een ernstige vorm gelukkig. Mayra moet juist wat assertiever/ zelfverzekerder worden. Ze durft niet echt iets te zeggen als er iets van haar wordt afgepakt (door andere kinderen/ andere volwassenen).
Nu we het over nachtmerries hebben. Mayra is vandaag begonnen bij de peuters. Ze heeft daar geen middagdutje gedaan, andere leidsters/ kinderen aanwezig en veel prikkels. Dat allemaal bij elkaar resulteerde in dramaaa toen ik haar ophaalde. Ze weigerde in de buggy te gaan, begon te krijsen, slaan en huilen. Keihard. En het duurde lang ook.
Ik krijg het dan wel spaansbenauwd en vind het echt even niet meer leuk. Maar goed, kindje kon er eigenlijk ook niets aan doen. Ze was waarschijnlijk overprikkeld en moe.
Haha. Ik heb daar ook echt van genoten. Wij gaan nu over naar de Ja en Nee fase. En daarna naar de Nee fase als ik het hier leesquote:Op donderdag 8 april 2021 22:28 schreef Keroppi het volgende:
Oei ik hoop dat die update nog even op zich laat wachten
Nu zegt ze vooral heel overtuigd en blij JA! op dingen. Inclusief knikken
"Wil je tekenen?"
JA!
"Wil je een boterham?"
JA!
Als ik het zo lees moet ik deze fase maar even koesteren. Overigens worden de grenzen langzaamaan steeds meer getest hoor.
Ja hier ook veel voorgedaan bij zijn knuffel en deze ook meegenomen. Ook het filmpje op de ggd-site bekeken, waarop je ziet dat een kind getest wordt. Maar mijn jonkje vindt vreemde mensen eng, helemaal als ze de interactie met hem zoeken. Dan doet hij echt niet zijn mond blijmoedig open.quote:Op zaterdag 10 april 2021 14:18 schreef Rebubbled het volgende:
Hopelijk heb je snel de uitslag! Arm schaap. Slapen jullie wel een beetje?
Ik had Lily voor haar test de hele ochtend voorbereid met een Elmo handpop die zijn mond open kan doen en wattenstaafjes. Elmo was ook mee naar de test en onderging de eerste test, daarna ik en daarna Lily. Ging super gesmeerd, ik was zo trots op haar. Ik kan het echt aanraden om doktersbezoeken tot in de details voor te bereiden en eerlijk te zijn over de eventuele pijn.
Al krap in het ledikant? Is hij zo groot? Of heb je een klein ledikant?quote:Op donderdag 15 april 2021 07:40 schreef taxibabe het volgende:
Thomas gaat hier alleen rustig slapen als ik hem naar bed breng, bij mijn man schreeuwt hij alles bij elkaar. Slapen gaat over het algemeen weer goed zonder hem wakker te maken.
Hij begint steeds meer een eigen wil te krijgen. Zo wil hij zodra we beneden zijn direct (in zijn pyjama) al naar buiten, moeten we erbij zitten als hij met zijn blokken speelt enz.Met een driftbui (lees gillen) als we dat niet doen.. pff het opvoeden is echt begonnen, haha.
Wanneer gaan kinderen over naar een groter bed? Het wordt wat krapjes in het ledikant, als hij languit ligt heeft hij niet veel ruimte meer over. Maar ik vind hem eigenlijk nog te jong voor een peuter- of meegroeibed.
We hebben een gewoon ledikant. Hij heeft boven en onder max 15-20 cm over, voor mijn gevoel begint dat behoorlijk krap te worden. En ja hij is behoorlijk grootquote:Op donderdag 15 april 2021 08:26 schreef Ynske het volgende:
[..]
Al krap in het ledikant? Is hij zo groot? Of heb je een klein ledikant?
Hier is die 120, dus we hebben nog wel even
Grote vent dan! Hier ergens tussen de 80 en 86 cmquote:Op donderdag 15 april 2021 08:32 schreef taxibabe het volgende:
[..]
We hebben een gewoon ledikant. Hij heeft boven en onder max 15-20 cm over, voor mijn gevoel begint dat behoorlijk krap te worden. En ja hij is behoorlijk grootLaatst kwamen we een gezin tegen met 3 kinderen. De jongste was net 3, maar Thomas was niet veel kleiner..
Oeps.. ik weet niet precies hoe groot hij is, maar broeken zit hij nu in maat 92 en ik heb t-shirts gekocht in maat 98-104, deze zijn nog iets te grootquote:Op donderdag 15 april 2021 08:44 schreef Ynske het volgende:
[..]
Grote vent dan! Hier ergens tussen de 80 en 86 cm
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Onder de 12 hoeft geen test, in elk geval bij Artis niet.quote:Op vrijdag 16 april 2021 13:38 schreef CaVaBien het volgende:
Never mind, ik zie dat je je moet testen voordat je überhaupt naar binnen mag. Ik heb er geen problemen mee zelf te testen, maar wil Mayra het liefst zo min mogelijk laten testen.
Hopelijk wordt dat niet de standaard regel straks.
He @_aurum_:quote:Op dinsdag 13 april 2021 09:51 schreef _aurum_ het volgende:
Goedemorgen allemaal, it's been a while
Ik hoop dat jullie me een beetje op weg kunnen helpen want ik word een beetje droevig van de situatie;
Droppie is ondertussen 13 maanden oud en sinds een week of 2 is het drama als ik haar op bed moet leggen. Mijn man kan haar vrij makkelijk op bed leggen >> laatste restje vh flesje opdrinken in de stoel van de slaapkamer, tandjes poetsen en hij legt haar half slapend in bed.
Dit deed ik ook, maar als ik nu voorover buk om haar een kusje te geven dan protesteert ze al (want ze weet dat dat betekent dat ze naar bed moet). En als ik haar in haar ledikantje wil leggen, dan is het zodra als ik haar loshaal van mijn lichaam dat ze begint te huilen en naar mij grijpt. Ze valt bij mij/ op mij in slaap en als ik haar weg wil leggen dan begint ze weer te protesteren (herhaal 10x), mijn wallen hebben wallen![]()
Als ik zeg dat we gaan slapen en haar in haar bedje leg dan begint ze te huilen en dat kan ze als het moet gewoon volhouden (ik heb weglopen geprobeerd en weer terugkomen en troosten, maar daar valt ze niet meer in slaap, ik heb het idee dat ik haar meer overstuur maak. En ik ben denk ik ook een weekdier, want ik vind haar zo zielig als ze op haar knietjes zit te huilen in haar bedje /moederhart breekt.
Nu neem ik haar mee naar beneden als ze niet wil slapen, maar ze begint nu al naar de deur te wijzen als ik haar oppak...en dat voelt ook niet helemaal goed![]()
We zijn gister rond 1800 begonnen, ze heeft tot 1900 geslapen, toen was ze wakker. Vervolgens zijn we tot 2230 met haar in de weer geweest, waarbij mijn man haar uiteindelijk tot slaap heeft gesust.
Nachtlampje hebben we aangezet, want ik had het idee dat ze bang in het donker was maar dat lijkt geen verschil te maken.
Bij manlief wil ze wel slapen, dus het is echt iet met mij.
Heeft iemand tips? Zit er ook aan te denken om een slaapcoach te gaan inschakelen als dit voortduurt, maar da's gelijk zoveel geld
Ter info:
Ik kan haar "gewoon" bij de opvang afgeven, daar slaapt ze goed. Bij mijn man ook, dus het lijkt geen eenkennigheid.
Ze zit gaat richting vrij lopen, krijgt 4 kiezen die af en toe opspelen. Normale dingen voor haar leeftijd denk ik.
Ik heb geen separaat slaap topic kunnen vinden dus post het daarom hier
Hoe hebben jullie het gehad?quote:Op vrijdag 16 april 2021 11:38 schreef Rebubbled het volgende:
Wij gaan zo naar Artis! Een van de testopeningen. Zo'n zin in. Eindelijk wat doen met de dreumes.
Wij hadden een tijdje terug dat hij opeens; Jaaaaaa riep. Haha.quote:Op zaterdag 17 april 2021 09:15 schreef Rebubbled het volgende:
Was echt super leuk! En lekker warm in het zonnetje. Lily was helemaal wild van alle andere kindjes om zich heen. Die heeft de hele dag rondgerend. Dat merken we 's nachts dan ook weer. Ze praat die nachten heel veel in haar slaap. Hier meer slaappraters?
Hier moest ik hardop om lachenquote:Op zaterdag 17 april 2021 18:10 schreef Rebubbled het volgende:
Ah oké, dan wijkt die van mij gewoon af. Hele verhalen elke droomcyclus, dus zo'n 5x per nacht. Veel VAN MIJ geschreeuw en angstig geroep om mij. Of geouwehoer tegen 'de kat'. En 1x waren vriend en kind met elkaar aan het praten in hun slaap. Dus ja, samen slapen is heel relaxend, voor hun twee.
Hier was het slapen rondom die periode ook ineens moeilijk. Niets aan de hand totdat hij in bed lag, krijsen niet normaal. En als we hem oppakten was het weer goed. Uiteindelijk toch naar beneden genomen eerste 2 avonden, maar dat werkte averechts en slapen ging alleen maar moeilijker.quote:Op dinsdag 13 april 2021 09:51 schreef _aurum_ het volgende:
Goedemorgen allemaal, it's been a while
Ik hoop dat jullie me een beetje op weg kunnen helpen want ik word een beetje droevig van de situatie;
Droppie is ondertussen 13 maanden oud en sinds een week of 2 is het drama als ik haar op bed moet leggen. Mijn man kan haar vrij makkelijk op bed leggen >> laatste restje vh flesje opdrinken in de stoel van de slaapkamer, tandjes poetsen en hij legt haar half slapend in bed.
Dit deed ik ook, maar als ik nu voorover buk om haar een kusje te geven dan protesteert ze al (want ze weet dat dat betekent dat ze naar bed moet). En als ik haar in haar ledikantje wil leggen, dan is het zodra als ik haar loshaal van mijn lichaam dat ze begint te huilen en naar mij grijpt. Ze valt bij mij/ op mij in slaap en als ik haar weg wil leggen dan begint ze weer te protesteren (herhaal 10x), mijn wallen hebben wallen![]()
Als ik zeg dat we gaan slapen en haar in haar bedje leg dan begint ze te huilen en dat kan ze als het moet gewoon volhouden (ik heb weglopen geprobeerd en weer terugkomen en troosten, maar daar valt ze niet meer in slaap, ik heb het idee dat ik haar meer overstuur maak. En ik ben denk ik ook een weekdier, want ik vind haar zo zielig als ze op haar knietjes zit te huilen in haar bedje /moederhart breekt.
Nu neem ik haar mee naar beneden als ze niet wil slapen, maar ze begint nu al naar de deur te wijzen als ik haar oppak...en dat voelt ook niet helemaal goed![]()
We zijn gister rond 1800 begonnen, ze heeft tot 1900 geslapen, toen was ze wakker. Vervolgens zijn we tot 2230 met haar in de weer geweest, waarbij mijn man haar uiteindelijk tot slaap heeft gesust.
Nachtlampje hebben we aangezet, want ik had het idee dat ze bang in het donker was maar dat lijkt geen verschil te maken.
Bij manlief wil ze wel slapen, dus het is echt iet met mij.
Heeft iemand tips? Zit er ook aan te denken om een slaapcoach te gaan inschakelen als dit voortduurt, maar da's gelijk zoveel geld
Ter info:
Ik kan haar "gewoon" bij de opvang afgeven, daar slaapt ze goed. Bij mijn man ook, dus het lijkt geen eenkennigheid.
Ze zit gaat richting vrij lopen, krijgt 4 kiezen die af en toe opspelen. Normale dingen voor haar leeftijd denk ik.
Ik heb geen separaat slaap topic kunnen vinden dus post het daarom hier
Ook als je m achterstevoren doet?quote:Op maandag 19 april 2021 01:22 schreef Ceviche het volgende:
Oh ja sinds een paar dagen hier ook feest met slapen. Hij wil 's middags niet meer (begrijpelijk) maar 's nachts wordt hij wakker en dan is het krijsen. En geen idee wat hij dan wil (behalve door ons worden vastgehouden of bij ons in bed), het woord 'slapen' en 'liggen' is dan instant krijsen.
Echt lastig. We willen inderdaad niet dat hij verkeerde gewoontes aanleert maar we weten ook niet wat hij wel wil.
Ik denk dan bijvoorbeeld dat hij het best eens koud kan hebben, maar z'n slaapzak (of sokken of andere kleding) trekt hij meteen uitdan weet ik het ook niet.
1x gehad ook hier. In het bed van zn broer geklommen die nog lag te slapen. Hij was dus op zn broer gevallen die vol in paniek met een bloedneus wakker werd.quote:Op maandag 19 april 2021 17:32 schreef Mariposas het volgende:
Wij doen ook de slaapzak achterstevoren aan! Anders trekt hij de slaapzak uit en klimt uit bed.
Toch nog even een reactie hierop omdat aurum in haar eerste bericht schrijft dat ze haar kind wel heeft laten huilen en zij toen alleen maar meer overstuur raakte.quote:Op zondag 18 april 2021 21:36 schreef June. het volgende:
[..]
Hier was het slapen rondom die periode ook ineens moeilijk. Niets aan de hand totdat hij in bed lag, krijsen niet normaal. En als we hem oppakten was het weer goed. Uiteindelijk toch naar beneden genomen eerste 2 avonden, maar dat werkte averechts en slapen ging alleen maar moeilijker.
Gouden tip was hier was vooral consequent blijven na het vaste bedritueel: even troosten, zeggen dat het bedtijd is en dat alles oke is, en weer in bed leggen. Proces na 10 minuten weer herhalen als hij nog steeds huilde. En dat hebben we ruim een uur zo volgehouden.. Avonden erna duurden steeds korter en nu slaapt hij weer ouderwets in, zonder huilen. Heeft al met al iets van 1,5 week geduurd ofzo.
En ze weten het dondersgoed hoor wat eraan de hand is. Als hij ziek is mag hij altijd bij ons in bed. Dag erna ofzo wees hij direct met een vinger naar ons bed dat hij daarin wilde ipv zijn eigen bed![]()
Mijn zoon deed dit ook, rond dezelfde leeftijd. Dat duurde vier maanden. Nog altijd geen idee wat het was, maar bij zulke episodes liet ik wel altijd z’n oren checken op oorontsteking.quote:Op vrijdag 23 april 2021 23:10 schreef automatic_ het volgende:
Sinds deze week wordt ons zoontje (bijna 1,5) hysterisch/ huilend wakker als hij ongeveer 3,5-4 uur geslapen heeft. Precies het moment dat wij net in bed liggen. Hij is dan ook moeilijk te troosten. Iemand van jullie ervaring mee en/of tips...? Is dit (weer) zo’n slaapregressie ding of nachtmerries misschien...?
Thomas had hetzelfde. Na tips hier hebben we hem een tijdje elke avond als wij naar bed gingen even 'wakker' gemaakt. Even uit bed tillen, zodat hij even zijn ogen open deed en dan weer terugleggen. Hij sliep dan gewoon verder en werd hij niet meer hysterisch wakker. We hebben dit denk ik 4 weken ofzo gedaan. Na 2 weken hebben we in een weekend geprobeerd om hem niet wakker te maken, maar toen was het weer krijsen.quote:Op vrijdag 23 april 2021 23:10 schreef automatic_ het volgende:
Sinds deze week wordt ons zoontje (bijna 1,5) hysterisch/ huilend wakker als hij ongeveer 3,5-4 uur geslapen heeft. Precies het moment dat wij net in bed liggen. Hij is dan ook moeilijk te troosten. Iemand van jullie ervaring mee en/of tips...? Is dit (weer) zo’n slaapregressie ding of nachtmerries misschien...?
Ja, nu al...? Dacht dat dat later zou komen. Moet dan eens het andere topic opnieuw lezen.quote:Op zaterdag 24 april 2021 12:37 schreef Elleska het volgende:
De timing klinkt als nachtangst/nachtterror.
In het vorige topic ging het daar volgens mij ook over.
Daar was ik ook bang voor, maar omdat je hem niet echt volledig wakker maakt, alleen ff de ogen open slaapt hij zo weer verder. Thomas wel iig, en dat was dan net genoeg om hem door te laten slapen zonder de nachtterror.quote:Op zaterdag 24 april 2021 14:04 schreef automatic_ het volgende:
[..]
Ja, nu al...? Dacht dat dat later zou komen. Moet dan eens het andere topic opnieuw lezen.
@:jentin; morgen gaat hij bij opa en oma logeren, dus ben benieuwd haha.
@:taxibabe; dat is dan misschien het proberen waard als het blijft. Ik ben dan misschien wel bang dat hij dan echt wakker wordt en niet meer verder slaapt haha.
Jeetje, geen middagslaapje meerquote:Op dinsdag 27 april 2021 00:40 schreef Ceviche het volgende:
Koert slaat z'n middagslaapje nu over. Maar daar staat tegenover dat hij 's avonds zelf meteen gaat slapen, en dat scheelt echt enorm. Maar toch is het tegen een uur of 12 altijd gillen. Soms gaat hij dan weer slapen, soms niet. Geen idee wat werkt helaas.
Het was ook maar een tip he, zo werkt(e) het voor ons. Aurum kan volgens mij prima zelf bedenken wat ze ermee wilquote:Op donderdag 22 april 2021 09:17 schreef BobbyMcGee het volgende:
Koortsstuipen lijken mij ook zeer engsnap dat je daar wel van schrikt.
[..]
Toch nog even een reactie hierop omdat aurum in haar eerste bericht schrijft dat ze haar kind wel heeft laten huilen en zij toen alleen maar meer overstuur raakte.
Die brilquote:Op dinsdag 27 april 2021 12:17 schreef douche-eendje het volgende:
[..]
Jeetje, geen middagslaapje meer. Bas is echt een slaapkop, slaapt momenteel smiddags nog 3 uur en snachts een uur of 12. Maar overdag lekker bezig de hele tijd, veel aan het kletsen inmiddels.
Verder gaat het hier met Bas lekker zijn gangetje. Het is te merken dat zijn 2e verjaardag in de buurt komt. Nee is het favoriete woord al weken inmiddels, hij is lekker ondeugend en grapjes aan het maken. We hebben lol om de meest stomme dingenen hij is lief voor de buikbaby/mn spekjes.
Ik kocht een zonnebril voor hem. Niet meer af te krijgen dat ding natuurlijk.
[ afbeelding ]
quote:Op dinsdag 27 april 2021 12:17 schreef douche-eendje het volgende:
[..]
Jeetje, geen middagslaapje meer. Bas is echt een slaapkop, slaapt momenteel smiddags nog 3 uur en snachts een uur of 12. Maar overdag lekker bezig de hele tijd, veel aan het kletsen inmiddels.
Verder gaat het hier met Bas lekker zijn gangetje. Het is te merken dat zijn 2e verjaardag in de buurt komt. Nee is het favoriete woord al weken inmiddels, hij is lekker ondeugend en grapjes aan het maken. We hebben lol om de meest stomme dingenen hij is lief voor de buikbaby/mn spekjes.
Ik kocht een zonnebril voor hem. Niet meer af te krijgen dat ding natuurlijk.
[ afbeelding ]
Ja het is er een hoorquote:
Ik heb er dus een uitgekozen die er een beetje uitziet als die van manlief. "Kijk Bas, je bent nu net papa!' is al genoeg motivatie om hem op te houden en na de wandeling gisteren met veel zon lijkt hij te snappen dat het ook fijn is.quote:Op dinsdag 27 april 2021 13:27 schreef June. het volgende:
[..]
Die brilHier mag niets op of aan zijn hoofd
Haha, wij hadden/hebben ook geen ventilerend matrasje. Ze had een tweedehands Maxi-cosi etc etcquote:Op dinsdag 27 april 2021 22:42 schreef BobbyMcGee het volgende:
Ik gok van de Wibra ofzo![]()
Ik kom er nu voor het eerst achter dat kinderen ook een zonnebril nodig zouden hebben? Eerlijk gezegd vind ik dat onzin. Maar goed, ik doe wel meer zogenaamde risicovolle dingen met mijn kind om geld uit te sparen
H&Mquote:Op dinsdag 27 april 2021 21:37 schreef Keroppi het volgende:
Waar zijn jullie zonnebrillen van? Volgens de interwebz moet ik natuurlijk een goede kopen, omdat je anders meer kwaad dan goed doet. Maar 50 euro vind ik toch behoorlijk prijzig.
Ik wil best iets meer neertellen voor kwaliteit, maar 25 is dan echt wel de max.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |