quote:Op woensdag 7 april 2021 12:46 schreef spinazieruiker het volgende:
In de beleving van Kerrolain "moet een voorzitter heel erg onafhankelijk zijn"
Wat een aanwinst voor de democratie deze vrouw
Vanwege de vallende lamp bij minister Schippers?quote:
Absoluut, ik kan d'r ook wel hebben ook al ben ik het vrijwel nooit met haar eens.quote:Op woensdag 7 april 2021 12:48 schreef JohnDDD het volgende:
Ik vind het wel een mooi mens die Carolien. Geen idee waar ze eigenlijk voor staat, maar ze is wel oprecht en authentiek.
Ja dat was geen verkeerd punt.quote:Op woensdag 7 april 2021 12:48 schreef TomWaits het volgende:
De Kamervoorzitter moet ook wat doen aan de vertrouwensbreuk tussen overheid en burger. Een nieuw sociaal contract, dankzij de Kamervoorziiter. De BBB stelt hier een fundamentele discussie aan de kaak.
Zij laat dit de kandidaten nog over zichzelf benoemen, een andere (ff vergeten wie) die wilde dat ze het over de andere kandidaten zeggen.quote:Op woensdag 7 april 2021 12:49 schreef Starhopper het volgende:
Wat is je sterkste en zwakste puntHoelang heeft ze daar over nagedacht?
Waardige opvolger van Boer Koekkoekquote:Op woensdag 7 april 2021 12:49 schreef Raw85 het volgende:
Ik denk dat Vd Plas wel een cultfiguur gaat worden waar later nog over gesproken zal worden
Naja zeg!quote:Op woensdag 7 april 2021 12:49 schreef Aurelius het volgende:
Moet wel toegeven dat Sylvana er weer lekker uitziet.
Ja, ik moet toegeven dat hoewel het zware komedie is ergens, het wel allemaal heel oprecht en eerlijk is. Eigenlijk zo'n beetje de meest authentieke politicus.quote:Op woensdag 7 april 2021 12:48 schreef JohnDDD het volgende:
Ik vind het wel een mooi mens die Carolien. Geen idee waar ze eigenlijk voor staat, maar ze is wel oprecht en authentiek.
Volgens mij heeft de kamer dankzij 10 miljoen rode potloden en 150 eedafleggingen een contract met de kiezer.quote:Op woensdag 7 april 2021 12:48 schreef TomWaits het volgende:
De Kamervoorzitter moet ook wat doen aan de vertrouwensbreuk tussen overheid en burger. Een nieuw sociaal contract, dankzij de Kamervoorziiter. De BBB stelt hier een fundamentele discussie aan de kaak.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |