Veel bier drinken, blijft je bloed dun van, anders krijg je bloedproppen in je hoofdquote:
Heel onrustig. Vaak wakker, kon niet stil blijven liggen. Diep dromen.quote:Op vrijdag 2 april 2021 07:57 schreef Lenny_Leonard het volgende:
[..]
Gisteren vaccin gehad? Hoe was je nacht?
Je weet tenminste dat je lichaam goed heeft gereageerd.quote:Op vrijdag 2 april 2021 08:06 schreef DonDruiper het volgende:
[..]
Heel onrustig. Vaak wakker, kon niet stil blijven liggen. Diep dromen.
Niks aan
Das waarquote:Op vrijdag 2 april 2021 08:09 schreef Lenny_Leonard het volgende:
[..]
Je weet tenminste dat je lichaam goed heeft gereageerd.
En waarschijnlijk ben je vanmiddag weer de oude. Mooi zo voor het weekend.
Beterschap Don!. Maar jij hebt je vaccin binnen. Nog een weekje laten inwerken en jou kan niks meer gebeuren. Ben jaloers ondanks je slechte nacht.quote:
Hoe dan? We lopen zelf achter...quote:Op donderdag 1 april 2021 21:55 schreef RipCity het volgende:
Nederland wil coronavaccins lenen aan Bulgarije en andere 'achterlopers' in EU
https://www.nu.nl/coronav(...)terlopers-in-eu.html
Hoe kan iemand dit serieus bedenken?quote:Op donderdag 1 april 2021 22:21 schreef AlwaysHappy het volgende:
[..]
Die hulp kan beter onze kant op.
Maar nee hoor.
En dan natuurlijk wel verlengingen blijven aandragen voor ons eigen land. Man, man, man.
Word ze de deur niet gewezen wanneer blijkt dat ze geen brief hebben gehad? Ze doen toch een BSN-check op de priklocatie?quote:Op vrijdag 2 april 2021 01:57 schreef popje het volgende:
Mijn ouders (72 en 69) en waarvan vader hartpatiënt en diabetes type I, hebben proactief gebeld vanwege de overcapaciteit en hebben nu 11 april een afspraak! Heel blij voor ze.
https://nos.nl/liveblog/2(...)moeid-personeel.htmlquote:4000 Spanjaarden trappen in vaccinatiegrap 1 april
Duizenden Spanjaarden zijn gisteren in een 1-aprilgrap getrapt. Een groep had zogenaamd uit naam van de gezondheidsautoriteit een oproep verstuurd via WhatsApp waarin 80-plussers werden uitgenodigd om een vaccinatie te halen in Sevilla. Ze hoefden hiervoor geen afspraak te maken.
Volgens de Spaanse krant El Pais verzamelde zich een rij van ongeveer 4000 ouderen en hun familieleden bij het vaccinatiecentrum in Sevilla. In plaats van de mensen weg te sturen riepen de lokale gezondheidsautoriteiten extra medewerkers op en regelden extra doses met coronavaccins, zodat de ouderen alsnog ingeënt konden worden.
De autoriteiten benadrukten dat ze een uitzondering hebben gemaakt en dat het nog steeds de bedoeling is dat mensen uitsluitend op uitnodiging naar de locatie komen. Ook is aangifte gedaan vanwege het verspreiden van een valse oproep, waardoor de geplande vaccinatiecampagne werd ontregeld en zich voor het gebouw een gevaarlijk grote menigte vormde.
Taiwan heeft zich na sars dan ook uitstekend voorbereid op epidemien. Lang geleden heb ik daar een keer een docu over gezien.quote:Op vrijdag 2 april 2021 09:48 schreef Idisrom het volgende:
In Taiwan tot nu toe slechts 10 Covid-19 doden.
Maar een treinongeluk in het Oosten van het eiland treft vandaag een veelvoud aan slachtoffers.
en die hebben dan ook een gezond wantrouwen tegen alles wat uit China komtquote:Op vrijdag 2 april 2021 09:53 schreef sjorsie1982 het volgende:
[..]
Taiwan heeft zich na sars dan ook uitstekend voorbereid op epidemien. Lang geleden heb ik daar een keer een docu over gezien.
En dichterbij, nog een "grap": https://www.1limburg.nl/o(...)vaccinatie-op-schoolquote:Op vrijdag 2 april 2021 09:38 schreef Anton91 het volgende:
[..]
https://nos.nl/liveblog/2(...)moeid-personeel.html
![]()
quote:Een basisschool in Sint Odiliënberg heeft excuses aangeboden voor een verkeerd gevallen 1-aprilgrap. De school meldde aan de ouders dat alle kinderen in groep 7 en 8 vandaag een coronavaccinatie hebben gekregen.
De reden daarvoor zou het grote aantal besmettingen op scholen van scholenkoepel Swalm & Roer zijn. Daaronder valt ook basisschool 't Kempke in Sint Odiliënberg. Het inenten zou in overleg met de GGD meteen zijn gebeurd.
Allemaal geprikt
De grap kwam uit de koker van directeur André von Berg. Eerst werden 's morgens de kinderen in de hoogste klassen even in de waan gelaten dat ze vandaag allemaal geprikt zouden worden. Daarna besloot Von Berg, om eventuele misverstanden te voorkomen, het via een intern kanaal ook te melden aan de ouders. Met daarbij de aanhef '1 april'.
Boze reacties
Volgens Von Berg heeft hij daarna acht boze reacties gekregen en niet alleen van ouders met kinderen in groep 7 en 8. Niemand dacht echt dat de kinderen gevaccineerd waren, zegt de directeur, maar de boze ouders vonden het onderwerp niet geschikt voor zo'n grap.
Inschattingsfout
Daarop heeft Von Berg op datzelfde interne kanaal zijn excuses aangeboden. De directeur neemt de verantwoordelijkheid volledig op zich en spreekt in een verklaring van een 'behoorlijke inschattingsfout' en zegt dat 'veel ouders zijn geraakt'.
Luchtig
De directeur zegt dat het onderwerp corona zeer serieus wordt aangepakt op 't Kempke, maar dat er ook naar gestreefd wordt het een beetje luchtig te houden. Daar hoorde deze grap ook bij, zegt Von Berg, maar die werd door meerdere ouders blijkbaar niet zo gewaardeerd.
Nope, ik schat dat het nog een week of 3 duurt voordat we daling in ziekenhuizen/ic's gaan zien, ze gaan echt niet versoepelen.quote:Op vrijdag 2 april 2021 09:59 schreef Mexicanobakker het volgende:
Ik ben hier gisteren even niet geweest. Is er nog wat veranderd? Perspectief voor het openen van de kroegen?
Dat wordt nog even thuis bier tanken komende maand.quote:Op vrijdag 2 april 2021 09:59 schreef Mexicanobakker het volgende:
Ik ben hier gisteren even niet geweest. Is er nog wat veranderd? Perspectief voor het openen van de kroegen?
Verdomme, ik was het even vergeten!quote:Op vrijdag 2 april 2021 10:25 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Dat wordt nog even thuis bier tanken komende maand.
8 is toch niet veel?quote:Op vrijdag 2 april 2021 10:03 schreef saparmurat_niyazov het volgende:
[..]
En dichterbij, nog een "grap": https://www.1limburg.nl/o(...)vaccinatie-op-school
[..]
Echt schandalig dit inderdaad. Dit is waarom je sowieso niet moet beginnen aan dat grootschalig testen zonder reden.quote:Op vrijdag 2 april 2021 10:06 schreef RipCity het volgende:
Duitse scholieren in de deelstaat Noordrijn-Westfalen moeten zich na de paasvakantie twee keer per week testen op het coronavirus. Ongeveer twintig procent van de leerlingen weigert dat tot nu toe, reden voor de deelstaatregering in Düsseldorf de zelftests te verplichten. Andere deelstaten werken aan een testplicht.
Best triest. Recht op school wordt je ontnomen als je geen test wil doen.. soon bij je basisschool om de hoek.
Hier zou een rechter iets van moeten vinden. Recht op onderwijs weegt zwaarder, zou je denken, en verplicht testen gaat misschien wel tegen de lichamelijke integriteit en zelfbeschikking in.quote:Op vrijdag 2 april 2021 10:06 schreef RipCity het volgende:
Duitse scholieren in de deelstaat Noordrijn-Westfalen moeten zich na de paasvakantie twee keer per week testen op het coronavirus. Ongeveer twintig procent van de leerlingen weigert dat tot nu toe, reden voor de deelstaatregering in Düsseldorf de zelftests te verplichten. Andere deelstaten werken aan een testplicht.
Best triest. Recht op school wordt je ontnomen als je geen test wil doen.. soon bij je basisschool om de hoek.
nosquote:Doordat ziekenhuispersoneel oververmoeid thuiszit, zijn er minder IC-bedden beschikbaar voor coronapatiënten, meldt Nu.nl na een rondgang langs zorgregio's. Op sommige plekken is het ziekteverzuim onder personeel verdubbeld. Zo zit in Groningen, Drenthe en Friesland 14 procent van het personeel thuis, tegen 6 tot 8 procent normaal gesproken. Door de tekorten zijn de noordelijke provincies niet in staat bij te dragen aan de opschaling van de ziekenhuiscapaciteit die nodig is om coronapatiënten over het land te spreiden.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |