quote:Op donderdag 1 april 2021 09:34 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Afstand houden en dergelijk, als je dat onderling niet doet, is één ding, maar anderen respecteer je daar wel in.
Wat wil je precies met deze reactie zeggen?quote:
Dat is natuurlijk wat anders en hadden ze gewoon weg moeten blijven.quote:Op donderdag 1 april 2021 09:34 schreef Cue_ het volgende:
[..]
Hij stond op een looppad weg bij iedereen. Probeerde de jongeren ook te ontlopen door weg te lopen tijdens zijn verhaal.
de jongeren lallend en schouder aan schouder er omheen dansen.
Of hij ze daarvoor irriteerde, geen idee, maar lijkt me stug. Kwam zo niet over in elk geval, dat ze het uit wraak deden ofzo. En die lui waren ook niet in beeld tijdens het verhaal als ze zelf weg waren gebleven.
Moet de eerste vriendelijke boa nog tegenkomen. 9/10x is het een politiereject die stoer doet om niks.quote:Op donderdag 1 april 2021 09:33 schreef Da_Sandman het volgende:
[..]
Volgens mij zijn er als altijd ook meer aardige boa's dan teringlijers, heeft ook wel beetje mee te maken hoe je zelf in de wedstrijd staat.
Gister in het park nog biertjes genuttigd. Op een gegeven moment werd de boel 'schoongeveegd'. Oftewel politie en BOA's die groepjes >2 personen vriendelijk maanden te vertrekken. Zij die ons aanspraken benadrukten dat ze slechts orders van de burgemeester uitvoerden en waren het er overduidelijk niet mee eens.quote:Op donderdag 1 april 2021 09:31 schreef _serial_ het volgende:
[..]
Klopt.
Ik heb daar een mooie waarschuwing voor gescoord in Delft. Aardige Boa overigens, die het er ook niet mee eens was dat hij eigenlijk boetes moest schrijven.
quote:Op donderdag 1 april 2021 09:50 schreef galantis het volgende:
Zij die ons aanspraken benadrukten dat ze slechts orders van de burgemeester uitvoerden en waren het er overduidelijk niet mee eens.
Oei!quote:Op donderdag 1 april 2021 09:54 schreef raptorix het volgende:
Oei!
https://nos.nl/artikel/23(...)gt-helemaal-vol.html
Je krijgt wat je verdient?quote:Op donderdag 1 april 2021 09:48 schreef Cesare-Borgia het volgende:
[..]
Moet de eerste vriendelijke boa nog tegenkomen. 9/10x is het een politiereject die stoer doet om niks.
Voor de IKEA en andere grote ketens is het allemaal wel redelijk strak geregeld. (Psst.. Hugo, hun lukt het wel om een planningssysteem te maken voor tijdslots voor meerdere lokaties binnen een halve maandquote:Op donderdag 1 april 2021 09:14 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Gisteren bij de Ikea werd er na 45 iedereen uitgeveegd, pas dan kon de nieuwe lichting erin.
Goed stuk zeg.quote:Op donderdag 1 april 2021 08:51 schreef Janneke141 het volgende:
@:trein2000
https://www.parool.nl/ned(...)echtsstaat~be0f48ae/
enquote:“Nederland heeft eindelijk een coronawet. Maar amper een maand na de inwerkingtreding kondigde het kabinet in januari de avondklok af op basis van buitengewone bevoegdheden, zodat geen parlementaire goedkeuring nodig was. Het duidt op een diepere rot in de rechtsstaat die steeds weer opduikt bij de omgang met coronamaatregelen.”
Dit is toch wel de kern. omt-kabinet doet maar wat en heeft lak aan de democratie en mensenrechten.quote:Hoe erg is dat?
“Het gaat om de meest fundamentele vrijheden. Juist nu de nood aan de man is, komt het erop aan. Hoe ga je om met democratische controle? Ik vind het absurd dat steeds na een OMT-advies op dinsdag een persconferentie volgt waarin allerlei nieuwe maatregelen worden aangekondigd en dat de Tweede Kamer pas de volgende dag daarover debatteert. Dat is de verkeerde volgorde. Het zegt iets over het belang dat je aan de volksvertegenwoordiging hecht.”
Ik las in een ander bericht dat de R daar 1.5 is, dat krijg je ook niet even naar beneden......quote:
Inderdaad. Zoals zoveel 'maatregelen'. Maak het eerst maar eens hard dat die dingen voor besmettingen zorgen. En dat is niet alleen bij de skatebaan zo.quote:Op donderdag 1 april 2021 09:07 schreef Da_Sandman het volgende:
[..]
"Bij mij in Middelburg is nu discussie over het sluiten van een skatebaan waar jongeren graag komen. Er is een kat-en-muisspel met boa’s en veel onbegrip over de sluiting.”
Die sluiting heeft geen reet met coronaregels te maken.
Tsja, alle grenzen open, je kon er gewoon op vakantie, beetje karma wel.quote:Op donderdag 1 april 2021 10:02 schreef raptorix het volgende:
[..]
Ik las in een ander bericht dat de R daar 1.5 is, dat krijg je ook niet even naar beneden......
Wie gaat deze grap maken?quote:Op donderdag 1 april 2021 09:10 schreef Gunner het volgende:
En van een biertje krijgt niemand corona.”
Nog nooit gehoord van een tactiek als deze.quote:Op donderdag 1 april 2021 09:58 schreef Tarado het volgende:
[..]scheelt vast een bierflesje naar je hoofd, die BOA's zijn zo dom nog niet
Ik vraag me af of die agenten nu allemaal heel erg trots zijn op hun zelf.quote:
Omdat ze doen wat ze opgedragen is?quote:Op donderdag 1 april 2021 10:07 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Ik vraag me af of die agenten nu allemaal heel erg trots zijn op hun zelf.
het is vaak ook nijd, zo'n dag mooi weer en mensen die zich uitleven, op het rotzooi niet opruimen na moet dat gewoon kunnen naar mijn mening, maar ze kunnen het niet laten gaan want dan krijg je weer dat hullie-zullie gedoequote:Op donderdag 1 april 2021 10:03 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Inderdaad. Zoals zoveel 'maatregelen'. Maak het eerst maar eens hard dat die dingen voor besmettingen zorgen. En dat is niet alleen bij de skatebaan zo.
Precies.quote:Op donderdag 1 april 2021 10:09 schreef Tarado het volgende:
[..]
het is vaak ook nijd, zo'n dag mooi weer en mensen die zich uitleven, op het rotzooi niet opruimen na moet dat gewoon kunnen naar mijn mening, maar ze kunnen het niet laten gaan want dan krijg je weer dat hullie-zullie gedoe
Waar hebben we die eerder gehoord. 'Ik deed slechts dingen die mij opgedragen werden'.quote:Op donderdag 1 april 2021 09:50 schreef galantis het volgende:
Zij die ons aanspraken benadrukten dat ze slechts orders van de burgemeester uitvoerden (...)
Ach, de mensen kunnen ook zonnig recreëren in hun privé omgeving.. waarom moet iedereen per se bij elkaar in het park. Waarschijnlijk hebben ze zelf geen tuin of vinden ze dit wel zo gezellig.quote:Op donderdag 1 april 2021 10:07 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Ik vraag me af of die agenten nu allemaal heel erg trots zijn op hun zelf.
als ik zoiets zie denk ik meteen dat het weer veel geld gaat kosten al die manurenquote:Op donderdag 1 april 2021 10:09 schreef Questular het volgende:
[..]
Omdat ze doen wat ze opgedragen is?
Jij bent vast 24/7 trotst op het werk wat je moet doen en nooit moet je iets doen waar je het niet 100% eens mee bent
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |