De onderkant (0-60) lijkt verdacht veel op onze verdeling. Waren het niet dat daar de 60+ groep al zo goed als klaar is, dus in de UK zie je daar bijna geen besmettingen meer.quote:Op dinsdag 30 maart 2021 21:55 schreef Momo het volgende:
[ twitter ]
In het VK zie je ook welke groepen al veel mensen gevaccineerd zijn
De term 'overcapaciteit' bestaat toch niet in deze? Als er 1 miljoen prikken per week gezet kunnen worden kost het nog ~30 weken om er vanaf te komen. Als er 2 miljoen prikken per week gezet kunnen worden nog ~16.quote:Op dinsdag 30 maart 2021 21:54 schreef Mr.Sandman het volgende:
Nu al met overcapaciteit pochen is enigszins voorbarig.
Ik las ergens dat Marcel Levi ook al gezegd had dat in Londen de ziekenhuizen leeg stromen. Ze zien daar gemiddeld nog 1 a 2 covid patiënten per dag wat makkelijk te behappen is.quote:Op dinsdag 30 maart 2021 21:55 schreef Momo het volgende:
[ twitter ]
In het VK zie je ook welke groepen al veel mensen gevaccineerd zijn
Dat komt dan weer overeen met wat we hier in de ziekenhuizen zien.quote:Op dinsdag 30 maart 2021 22:01 schreef ipa84 het volgende:
[..]
Ik las ergens dat Marcel Levi ook al gezegd had dat in Londen de ziekenhuizen leeg stromen. Ze zien daar gemiddeld nog 1 a 2 covid patiënten per dag wat makkelijk te behappen is.
Nee hoor, het komt allemaal door ons gedrag. Dat hoor je toch in elke perscoquote:Op dinsdag 30 maart 2021 22:03 schreef _serial_ het volgende:
[..]
Dat komt dan weer overeen met wat we hier in de ziekenhuizen zien.
Onder de 50 is het aantal opnames zeer beperkt.
Komen we weer terug op de vaccinatie, hoe langer dat rammelt, hoe langer we met maatregelen en volle ziekenhuizen zitten.
Ja leuke bliksemafleider grapjas. Niemand verwijt je overcapaciteit, dat zou er nog eens bij moeten komen zeg. Wat men je verwijt is de overcapaciteit van de koelkasten in Oss...quote:Op dinsdag 30 maart 2021 21:50 schreef Scrummie het volgende:
Na al die berichtgeving vandaag moest ik hardop lachen:
[ twitter ]
Miljoen per week klink heel veel. Maar dat is gewoon een half jaar hè?quote:Op dinsdag 30 maart 2021 21:57 schreef Montov het volgende:
1.5 miljoen per week is overcapaciteit? Ik hoop dat ook de ziekenhuizen worden ingeschakeld om het naar 2.5 miljoen te brengen. Ik heb het gevoel dat er anders toch nog een te kort gaat zijn wanneer de vaccins wel en masse binnen komen.
De beperking is hier denk ik wat realistisch is. Als je realistisch gezien denkt 1 miljoen p/w te kunnen prikken maar theorerisch capaciteit hebt voor 1.5 miljoen. Dus wat is realistisch planbaar en uitvoerbaar, ook rekening houdend met leveringen e.d. inderdaad.quote:Op dinsdag 30 maart 2021 22:00 schreef chratnox het volgende:
[..]
De term 'overcapaciteit' bestaat toch niet in deze? Als er 1 miljoen prikken per week gezet kunnen worden kost het nog ~30 weken om er vanaf te komen. Als er 2 miljoen prikken per week gezet kunnen worden nog ~16.
Overcapaciteit zou je hebben als iedere dag dat het langer duurt geen beperking op zou leveren. Of wanneer er ergens anders een kink in de kabel zit. Zoals vaccinleveringen, (beoogde) kwaliteit van vaccins
Maar als je denkt 1 miljoen per week te kunnen prikken moet je ook capaciteit hebben voor (bijvoorbeeld) 1,2 of 1,3 miljoen. Het zal nooit 100% gaan zoals gepland. Een vaccinatielocatie heeft ineens te kampen met zieken, of mensen die zelf positief getest zijn, dus moeten andere locaties dat op kunnen vangen.quote:Op dinsdag 30 maart 2021 22:06 schreef Mr.Sandman het volgende:
[..]
De beperking is hier denk ik wat realistisch is. Als je realistisch gezien denkt 1 miljoen p/w te kunnen prikken maar theorerisch capaciteit hebt voor 1.5 miljoen. Dus wat is realistisch planbaar en uitvoerbaar, ook rekening houdend met leveringen e.d. inderdaad.
Heerlijk ditquote:
Haha wat is dit voor dorpsidiootquote:
Ja dat we blij mogen zijn als we in de buurt van 1 miljoen komen is duidelijk.quote:Op dinsdag 30 maart 2021 22:10 schreef chratnox het volgende:
[..]
Maar als je denkt 1 miljoen per week te kunnen prikken moet je ook capaciteit hebben voor (bijvoorbeeld) 1,2 of 1,3 miljoen. Het zal nooit 100% gaan zoals gepland. Een vaccinatielocatie heeft ineens te kampen met zieken, of mensen die zelf positief getest zijn, dus moeten andere locaties dat op kunnen vangen.
Overcapaciteit is nodig om de capaciteit te kunnen benutten, anders ga je telkens onder de 1 miljoen uit komen omdat er een weg opengebroken is onderweg naar de locatie, of omdat er een vrachtwagen gekanteld is de brug voor de afrit, of omdat de brug kapot is, etc.
Het is inderdaad voor het eerst dat in de media zo tegen het huidige beleid wordt ingegaan.quote:Op dinsdag 30 maart 2021 22:12 schreef Molo het volgende:
[..]
Heerlijk dit![]()
Hoor je niet vaak op tv zoiets
Inhoudelijk kan hij best het begin van een punt hebben. Maar in die rol kan hij dit natuurlijk niet zo doen.quote:
Dat is niet jouw foto, vriend.quote:Op dinsdag 30 maart 2021 22:14 schreef m1st1g het volgende:
[ afbeelding ]
Ik wil nog even kwijt dat de trein vanmiddag dus echt zo vol was maar dat er niet in het park in de zon gezeten mocht worden.
U bedoelt de vaste voorzitter van het VVD-bewindspersonenoverleg?quote:Op dinsdag 30 maart 2021 22:15 schreef RipCity het volgende:
Ah Jorritsma weer aan het liegen bij Beau.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |