SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Mentionlijst
Als een race begint kun je onderstaande lijst kopiëren, plakken en posten, zodat de mensen op de lijst een mentionalert krijgen en de race wellicht niet missen![]()
Mocht je op of van de lijst willen, laat het uiteraard gewoon even weten.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.No Dyson Barrier is going to stop me!
UI: FlippingCoin in ONZ / Ik bepaal hier welk dier jij bent
Niet binnen mogen komen tijdens een SC heeft het omgekeerde effect. Dan wordt je behoorlijk genaaid.quote:Op zondag 28 maart 2021 13:32 schreef VacaLoca het volgende:
[..]
Toch geen fan van die goedkope SC loterijen
Meeste SCs zijn zo onnodig is 't 'm vooralquote:Op zondag 28 maart 2021 13:34 schreef Starflyer het volgende:
[..]
Niet binnen mogen komen tijdens een SC heeft het omgekeerde effect. Dan wordt je behoorlijk genaaid.
Inderdaad, 2 sec nuquote:Op zondag 28 maart 2021 13:36 schreef StephanL het volgende:
Al die penalty’s
[..]
ja zag het. Nu gaat het weer beter
2x VERquote:Op zondag 28 maart 2021 13:33 schreef StephanL het volgende:
Meteen weg![]()
Straks twee Nederlandse winnaars vandaag
Zhou komt steeds dichterbij en zit al in DRSquote:
VSCquote:Op zondag 28 maart 2021 13:46 schreef franklop het volgende:
Volgens Van Dam mag je geen pitstops tijdens SC maken?
Wie gelooft de Bokkerijder66 nog (zoals zijn twitterhandle blijkbaar zou luiden)quote:Op zondag 28 maart 2021 13:46 schreef franklop het volgende:
Volgens Van Dam mag je geen pitstops tijdens SC maken?
Niet tijdens VSC wel tijdens SC.quote:Op zondag 28 maart 2021 13:46 schreef franklop het volgende:
Volgens Van Dam mag je geen pitstops tijdens SC maken?
Maar hij zei specifiek SC hoor. Vergiste zich weer eensquote:
Wij corrigeerden naar wat het wel wasquote:Op zondag 28 maart 2021 13:47 schreef franklop het volgende:
[..]
Maar hij zei specifiek SC hoor. Vergiste zich weer eens
Ja, eens. Daarom schreef ik "Boeit nietquote:
5s straf verdient ie wel.quote:Op zondag 28 maart 2021 13:54 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Ja, eens. Daarom schreef ik "Boeit niet"
Nope. dat is duidelijk een fout van Piastri zelfquote:Op zondag 28 maart 2021 13:56 schreef Sabata het volgende:
geTicktum under investigation. Zou het dan nog?
Nee, was schuld PIAquote:Op zondag 28 maart 2021 13:56 schreef Sabata het volgende:
geTicktum under investigation. Zou het dan nog?
@heywoodu?quote:Op zondag 28 maart 2021 13:34 schreef Sabata het volgende:
For Sure Verschoor (kan iemand dit nog als topic titel wijzigen? Please? Mods?
Jammer, want op sich liet hij Piastri net niet voldoende ruimte om in te kunnen sturenquote:
Dan had Piastri er verder naast moeten zitten.quote:Op zondag 28 maart 2021 14:05 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
Jammer, want op sich liet hij Piastri net niet voldoende ruimte om in te kunnen sturen
SPOILER: Uitslagen dag 1 en dag 2Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.De komende 3 dagen is er een Formule 2 test met daarbij ook Bent Viscaal en Richard Verschoor.No Dyson Barrier is going to stop me!
UI: FlippingCoin in ONZ / Ik bepaal hier welk dier jij bent
Drie races per weekeinde (in totaal) in de directe opstapklassen in plaats van vier, het nieuwe format is kut.quote:
Nou ja, dat is de opstelling voor een van de andere races, zondag gok ikquote:Op vrijdag 7 mei 2021 21:19 schreef Starflyer het volgende:
Dennis Hauger start morgen van pole in de Formule 3. Hij was 0,006 sec sneller dan Jack Doohan. Tijmen van der Helm start als 22ste. De race is morgen om 10.30 uur.
https://formulascout.com/(...)-for-f3-opener/78340
Ja, hoofdrace op zondagquote:Op zaterdag 8 mei 2021 10:36 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Nou ja, dat is de opstelling voor een van de andere races, zondag gok ik
Edgar op pole nu.
Race van zondag. Nu is de top 12 van de kwalificatie omgekeerd en vanmiddag de top 12 van deze race omgekeerd.quote:Op zaterdag 8 mei 2021 10:36 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Nou ja, dat is de opstelling voor een van de andere races, zondag gok ik
Edgar op pole nu.
5. Ook nog twee Formula Regional European Championship by Alpine races.quote:Op zaterdag 8 mei 2021 10:35 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Drie races per weekeinde (in totaal) in de directe opstapklassen in plaats van vier, het nieuwe format is kut.
Ik niet. Extra reden om te kijken (al zou ik sowieso kijken)quote:Op zaterdag 8 mei 2021 10:39 schreef heywoodu het volgende:
Correa erbij met zijn eerste race sinds de dodelijke crash van Hubert![]()
Dat had ik even gemist.
Daarom bedoel ik de directe opstapklasses die ook grotendeels met de F1 mee gingen (F2 en F3), FREC rijdt maar drie keer mee met de F1 en doet verder vooral z'n eigen dingetje. De ene keer bij de F1, dan weer bij één van de honderd GT-kampioenschappen, etc.quote:Op zaterdag 8 mei 2021 10:39 schreef Starflyer het volgende:
[..]
5. Ook nog twee Formula Regional European Championship by Alpine races.
Later dit seizoen ook nog 8 W Series races bij de F1.quote:Op zaterdag 8 mei 2021 10:40 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Daarom bedoel ik de directe opstapklasses die ook grotendeels met de F1 mee gingen (F2 en F3), FREC rijdt maar drie keer mee met de F1 en doet verder vooral z'n eigen dingetje. De ene keer bij de F1, dan weer bij één van de honderd GT-kampioenschappen, etc.
Dat had ik ook even gemist.quote:Op zaterdag 8 mei 2021 10:39 schreef heywoodu het volgende:
Correa erbij met zijn eerste race sinds de dodelijke crash van Hubert![]()
Dat had ik even gemist.
Het meest vreemde van dat vind ik nog dat niemand bij Ziggy hen even corrigeert.quote:Op zaterdag 8 mei 2021 10:44 schreef heywoodu het volgende:
Olav Mol denkt dat Mazepin een Fransman is, Van Dam denkt dat Collet een Fransman is, wat is dat toch.
Olav heeft er sowieso een handje van de achternamen van coureurs (met opzet?) verkeerd uit te sprekenquote:Op zaterdag 8 mei 2021 10:44 schreef heywoodu het volgende:
Olav Mol denkt dat Mazepin een Fransman is, Van Dam denkt dat Collet een Fransman is, wat is dat toch.
Ach, dan luister je één keer naar een Engelstalige uitzending en dan valt het allemaal weer gi-gan-tisch mee met Olav, want Engelstaligen maken er pas écht een puinhoop vanquote:Op zaterdag 8 mei 2021 10:45 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Olav heeft er sowieso een handje van de achternamen van coureurs verkeerd uit te spreken
Je hoort hem nooit Mazepin uitspreken met de 'in' als in 'boursin'?quote:
Nooit echt op gelet. Wel Mazespin.quote:Op zaterdag 8 mei 2021 10:46 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Je hoort hem nooit Mazepin uitspreken met de 'in' als in 'boursin'?
Ja, maar die verdenk ik er niet van het met opzet te doenquote:Op zaterdag 8 mei 2021 10:46 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Ach, dan luister je één keer naar een Engelstalige uitzending en dan valt het allemaal weer gi-gan-tisch mee met Olav, want Engelstaligen maken er pas écht een puinhoop van
Van Dam is troep, maar Engels commentaar maakt er soms ook een bende van hoorquote:Op zaterdag 8 mei 2021 10:47 schreef Starflyer het volgende:
Het is dat F1TV teveel achterloopt imho, anders had ik niet naar Van Dam hoeven te luisteren. Helaas doet het Engelse kanaal het niet op Ziggo. Sowieso zijn die veel beter met hun informatie.
Je hoeft er niet op te letten, het valt enorm op (vind ik).quote:
->BNW?quote:Op zaterdag 8 mei 2021 10:47 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Ja, maar die verdenk ik er niet van het met opzet te doen
Hoe moeilijk kan het zijn. Spreek de 't' gewoon wél uit.quote:Op zaterdag 8 mei 2021 10:52 schreef Whiskers2009 het volgende:
Hij weet dus wel dat hij Braziliaans is @:heywoodu
Hij weet alleen niet hoe de naam uit te spreken
P14 nu. Ik ben bang dat hij nog verder gaat zakken.quote:
Ik ook. Jammer.quote:Op zaterdag 8 mei 2021 11:08 schreef Starflyer het volgende:
[..]
P14 nu. Ik ben bang dat hij nog verder gaat zakken.
Max. fuelflow icm met min. brandstof zodat ze ten alle tijden zat brandstof overhouden.quote:Op zaterdag 8 mei 2021 11:27 schreef Starflyer het volgende:
Dan moeten ze ook bijtanken gaan invoeren, anders vallen ze misschien stil op het eind
Maakt het wel onvoorspelbaarderquote:Op zaterdag 8 mei 2021 11:27 schreef Starflyer het volgende:
Dan moeten ze ook bijtanken gaan invoeren, anders vallen ze misschien stil op het eind
Nederlander Max Verstappen geboren in België.quote:Op zaterdag 8 mei 2021 10:44 schreef heywoodu het volgende:
Olav Mol denkt dat Mazepin een Fransman is, Van Dam denkt dat Collet een Fransman is, wat is dat toch.
Dane in Spain failed on the plainquote:Op zaterdag 8 mei 2021 11:13 schreef Starflyer het volgende:
Ah, the Dane in Spain ligt er af.
In tegenstelling tot vorig jaar reignt hij niet in Spain
Thanks, maar ik was 10km aan het wandelen in het bosquote:Op zaterdag 8 mei 2021 10:31 schreef Whiskers2009 het volgende:
@:franklop
@:Starflyer
@:Sinister-D-
@:Nattekat
@:JayHovah
@:Zorro
@:Doler12
@:4-elements
@:StephanL
@:heywoodu
@:vosss
Er is NU weer een racequote:Op zaterdag 8 mei 2021 13:59 schreef vosss het volgende:
[..]
Thanks, maar ik was 10km aan het wandelen in het bos
Ja, David is de zoon van Ralf.quote:
En Enzo is tevens de kleinzoon van Emersonquote:Op zaterdag 8 mei 2021 17:06 schreef Starflyer het volgende:
En Enzo is de zoon van die andere Enzo en Nannini de neef van Alessandro.
Wacht even, Fittipaldi heeft met Ferrari geneukt???quote:Op zaterdag 8 mei 2021 17:09 schreef Sabata het volgende:
[..]
En Enzo is tevens de kleinzoon van Emerson
Nee, was even in de war met Emerson Fittipaldi jr.quote:Op zaterdag 8 mei 2021 17:13 schreef vosss het volgende:
[..]
Wacht even, Fittipaldi heeft met Ferrari geneukt???
Oom, toch?quote:Op zaterdag 8 mei 2021 17:23 schreef Sabata het volgende:
Nannini krijgt P1 cadeau, Papa Sandro is pleased
Papa?quote:Op zaterdag 8 mei 2021 17:23 schreef Sabata het volgende:
Nannini krijgt P1 cadeau, Papa Sandro is pleased
En van wie is Williams dan?quote:Op zaterdag 8 mei 2021 17:06 schreef Starflyer het volgende:
En Enzo is de kleinzoon van die andere Fittipaldi en Nannini de neef van Alessandro.
Edit: Was even in de war met Emerson jr, die in de US F4 gaat rijden.
Geen familie. Australiërquote:
Er was er 1 die dat deed (eerder in de race)quote:Op zondag 9 mei 2021 11:30 schreef Sabata het volgende:
Wel een heel leuk duel tussen Hadjar en Mini. Dacht even dat Hadjar door het gras wilde
Dat inderdaad. En hij heeft ook Aron nog ingehaald, die buiten de baan kwam en under investigation is voor het niet juist op de baan terugkeren.quote:Op zondag 9 mei 2021 11:30 schreef Sabata het volgende:
Wel een heel leuk duel tussen Hadjar en Mini. Dacht even dat Hadjar door het gras wilde
Checkquote:Op zondag 9 mei 2021 12:01 schreef Whiskers2009 het volgende:
@:franklop
@:Starflyer
@:Sinister-D-
@:Nattekat
@:JayHovah
@:Zorro
@:Doler12
@:4-elements
@:StephanL
@:heywoodu
@:vosss
Yups.quote:
Allemaal papa’s met geld. De zoon van de loodgieter komt daar nietquote:Op zondag 9 mei 2021 12:26 schreef Starflyer het volgende:
En dan hadden we in de race hiervoor nog Eduardo Barrichello.
En in de Italiaanse F4 rijden ook nog Enzo Trulli, Charlie Wurz, Lorenzo Patrese en Sebastian Montoya.
Dat gold niet voor Giuliano Alesi (F2). Pappa heeft zelfs nog e.e.a. verkocht (iig een Ferrari), maar mooi dat hij de carrière van zoonlief niet meer kon betalenquote:Op zondag 9 mei 2021 12:29 schreef StephanL het volgende:
[..]
Allemaal papa’s met geld. De zoon van de loodgieter komt daar niet
bedankt voor de alert, maar ik was eventjes op bezoek bij ma voor eenquote:Op zondag 9 mei 2021 12:01 schreef Whiskers2009 het volgende:
@:franklop
@:Starflyer
@:Sinister-D-
@:Nattekat
@:JayHovah
@:Zorro
@:Doler12
@:4-elements
@:StephanL
@:heywoodu
@:vosss
Thanks, werd al gewaarschuwd door mijn vaderquote:Op vrijdag 21 mei 2021 11:47 schreef Starflyer het volgende:
@:franklop
@:Sinister-D-
@:Nattekat
@:JayHovah
@:Zorro
@:Doler12
@:4-elements
@:StephanL
@:heywoodu
@:vosss
Doet ie het nog beter dan gedachtquote:Op vrijdag 21 mei 2021 12:00 schreef Sabata het volgende:
Deledadadada nu al 20 tellen achter op Samaia
Of toch nietquote:Op vrijdag 21 mei 2021 12:09 schreef Mothzor het volgende:
Belachelijk dat ze hem zo laten rijden. Olie op deze baan is echt funest
Hij start als tweede in de hoofdrace, dus kan nog meevallen.quote:
De talent was vroeger ook een munteenheid hè, hij dacht dat het om rijkdom ging ipv aanlegquote:Op vrijdag 21 mei 2021 12:11 schreef Starflyer het volgende:
Deledda is echt een toptalent. Maar 30s achter Samaia
1s nu dankzij Pourchaire die de boel ophoudt achter hem.quote:Op vrijdag 21 mei 2021 12:11 schreef Sabata het volgende:
Verschoor begint weer in te lopen op Beckmann, eerst 5.2 sec nu 2 sec
quote:Op vrijdag 21 mei 2021 12:12 schreef Sabata het volgende:
[..]
De talent was vroeger ook een munteenheid hè, hij dacht dat het om rijkdom ging ipv aanleg
Vroege lunchpauze hier om te kijkenquote:
Had ik gisteren met de F1quote:
Vandaag is mijn kantoordag. Dus pauze nemen helpt niet.quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |