 
		 
			 
			
			
			Ik weet niet waar jij je cijfers vandaan haalt, maar die liggen toch wel een stukje hoger.quote:Op donderdag 25 maart 2021 15:51 schreef raptorix het volgende:
Voor duidelijkheid, hier nog eens cijfers van 7 daags voortschrijdend gemiddelde voor de mensen die dat willen zien:
 
			 
			
			
			Klopt, toch laten de 80 en 90+ groepen zien dat het wel het meeste effect geeft als je een groot percentage hebt gehad.quote:Op donderdag 25 maart 2021 15:51 schreef DireStraits7 het volgende:
[..]
Je hoeft niet een hele groep gevaccineerd te hebben om een effect te zien.
 
			 
			
			
			Dit zijn nieuwe gevallen per dag he?quote:Op donderdag 25 maart 2021 15:53 schreef DireStraits7 het volgende:
[..]
Ik weet niet waar jij je cijfers vandaan haalt, maar die liggen toch wel een stukje hoger.
Ontkennen dat het stijgt lijkt me zinloos...
https://medischinfo.nl/corona/nice/ic/
https://www.stichting-nice.nl/
 
			 
			
			
			Dan nog zou je een stijgende lijn moeten zien.quote:Op donderdag 25 maart 2021 15:53 schreef raptorix het volgende:
[..]
Dit zijn nieuwe gevallen per dag he?
 
			 
			
			
			Dat zijn veelal mensen die in verpleeg en verzorgingshuizen zitten, daar is zowel het personeel als de bewoners gevaccineerd terwijl ze wel redelijk geïsoleerd zitten, ik denk dat vooral het eerste heel veel scheelt omdat je op die manier de besmettingsbron ook uitschakelt.quote:Op donderdag 25 maart 2021 15:53 schreef Jor_Dii het volgende:
[..]
Klopt, toch laten de 80 en 90+ groepen zien dat het wel het meeste effect geeft als je een groot percentage hebt gehad.
 
			
			
				
			 Netsplitter
             
							Netsplitter
				 
                 
			 
			
			
			Zolang ze niet dood gaan....quote:Op donderdag 25 maart 2021 15:50 schreef aartstyle het volgende:
[..]
En met veel pech besmet hij nog een paar mensen. Dat is veel erger.
 
											 
			 
			
			
			In Limburg is een groot antistoffen onderzoek gedaan, bij niet-bloeddonoren.quote:Op donderdag 25 maart 2021 15:41 schreef Noordzijde het volgende:
Bloedbank Sanquin gaf 1 week geleden aan dat het procentaantal Nederlanders met antistoffen rond de 15% zou liggen. En dat is dus op onderzoeken, zou wel eens meer kunnen zijn.
 
			 
			
			
			Natuurlijk, maar als de IC's slechts voor 10% uit 80+'ers bestaat krijg je een andere rekensom dan voor de 50'ers. Je hoeft relatief veel minder 50+'ers te vaccineren, voordat je een effect gaat zien.quote:Op donderdag 25 maart 2021 15:53 schreef Jor_Dii het volgende:
[..]
Klopt, toch laten de 80 en 90+ groepen zien dat het wel het meeste effect geeft als je een groot percentage hebt gehad.
 
			
			
				
			 Netsplitter
             
							Netsplitter
				 
                 
			 
			
			
			Je zou er bijna iets achter gaan zoeken.quote:Op donderdag 25 maart 2021 15:56 schreef Za het volgende:
[..]
In Limburg is een groot antistoffen onderzoek gedaan, bij niet-bloeddonoren.
https://www.1limburg.nl/g(...)orona-bij-limburgers
De uitkomst is nooit naar buiten gebracht, afgerond in december.
 
			 
			
			
			Het zou ook interessant zijn om dit onderzoek te doen onder scholieren (onder de 18) aangezien de groep 18-30 veel vaker anti-stoffen heeft dan andere groepen die bij de bloedbank komen.quote:Op donderdag 25 maart 2021 15:56 schreef Za het volgende:
[..]
In Limburg is een groot antistoffen onderzoek gedaan, bij niet-bloeddonoren.
https://www.1limburg.nl/g(...)orona-bij-limburgers
De uitkomst is nooit naar buiten gebracht, afgerond in december.
 
			 
			
			
			Die zie je ook licht bij de ziekenhuizen, bij IC's stabiliseert deze nu op 40 per dag.quote:Op donderdag 25 maart 2021 15:54 schreef DireStraits7 het volgende:
[..]
Dan nog zou je een stijgende lijn moeten zien.
 
			 
			
			
			Nogmaals, waar komen jouw getallen vandaan?quote:Op donderdag 25 maart 2021 15:59 schreef raptorix het volgende:
[..]
Die zie je ook licht bij de ziekenhuizen, bij IC's stabiliseert deze nu op 40 per dag.
 
			 
			
			
			Welnee, je kunt het zelf zien in de grafiekjes van 80+.quote:Op donderdag 25 maart 2021 15:43 schreef Jor_Dii het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Voordat die andere groepen aan de beurt zijn geweest én het vaccin ingewerkt is zijn we echt wel zo ver.
 
			 
			
			
			https://lcps.nu/wp-content/uploads/covid-19.csvquote:Op donderdag 25 maart 2021 16:00 schreef DireStraits7 het volgende:
[..]
Nogmaals, waar komen jouw getallen vandaan?
Hoe je hier een stabilisatie in wilt lezen is mij een raadsel.
[ afbeelding ]
 
			 
			
			
			Maar wat dan, ik zie al maanden uit naar de uitkomsten, maar niets.quote:Op donderdag 25 maart 2021 15:57 schreef Netsplitter het volgende:
Je zou er bijna iets achter gaan zoeken.
 
			 
			
			
			
 
			 
			
			
			Niet te geloven zeg!quote:
 
			 
			
			
			Eens, liefst zo grootschalig mogelijk.quote:Op donderdag 25 maart 2021 15:58 schreef Anton91 het volgende:
Het zou ook interessant zijn om dit onderzoek te doen onder scholieren (onder de 18) aangezien de groep 18-30 veel vaker anti-stoffen heeft dan andere groepen die bij de bloedbank komen.
 
			 
			
			
			War baseerden ze die 711 dan op? Want het RIVM model ging uit van 1000, of was die 711 gebaseerd op een eerdere bijstelling?quote:Op donderdag 25 maart 2021 16:11 schreef Lenny_Leonard het volgende:
Prognose LCPS is herzien
Op 29-3 verwachten we nu 644 op de IC (tov 711 in eerdere voorspelling)
Kliniek 1590 tov 1653
 
			 
			
			
			LCPS maakt altijd aan het begin van de week een prognose. Die stellen ze halverwege bij.quote:Op donderdag 25 maart 2021 16:13 schreef raptorix het volgende:
[..]
War baseerden ze die 711 dan op? Want het RIVM model ging uit van 1000, of was die 711 gebaseerd op een eerdere bijstelling?
 
			 
			
			
			Dat beeld op de kliniek herken ik wel. In de eerste golf hadden we veel patiënten die toch niet zouden doorstromen naar de IC. Nu heeft bijna niemand meer een IC- beleid. Dat zorgt voor meer druk op de IC.quote:
 
			 
			
			
			Ah, ja dat klinkt ook wel logisch, IC opnames zijn natuurlijk ook procentueel ook meer fluctuerend dan ziekenhuisopnames en verschillen nogal per dag, geven jullie op maandag korting ofzoquote:Op donderdag 25 maart 2021 16:15 schreef Lenny_Leonard het volgende:
[..]
LCPS maakt altijd aan het begin van de week een prognose. Die stellen ze halverwege bij.
 ?
 ?
											 
			 
			
			
			Mensen, zelfs al zijn ze doodziek, komen liever niet in het weekend naar de SEH. Ze hebben bij covid soms niet door hoe slecht ze eigenlijk zijn.quote:Op donderdag 25 maart 2021 16:19 schreef raptorix het volgende:
[..]
Ah, ja dat klinkt ook wel logisch, IC opnames zijn natuurlijk ook procentueel ook meer fluctuerend dan ziekenhuisopnames en verschillen nogal per dag, geven jullie op maandag korting ofzo?

| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |