abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_198465050
Ze gaan toch niet trouwen dus!



April 2018

André Hazes en Monique Westenberg zijn uit elkaar
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.

9 november 2019

André Hazes bevestigt breuk met Monique
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Bericht van Monique op haar Instagram
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.

10 november 2019


SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.




17 februari 2020


André en Bridget maken bekend dat hun relatie over is (mede mogelijk gemaakt door ons O-) ). Onder andere de media en alle negatieve reacties krijgen de schuld.

quote:
André Hazes en Bridget Maasland zijn alweer uit elkaar

Door LAURA GOMMANS
17/02/2020
Na een zeer intense relatie van drie maanden hebben Bridget Maasland (45) en Andre Hazes (26) alweer een punt achter hun liefdesverhaal gezet.

Bridget en André zetten punt achter hun relatie
"Door de druk die op onze relatie lag en alle aandacht die ervoor was, hebben we besloten om er een punt achter te zetten," hebben ze laten weten aan RTL Boulevard. In november maakten de twee bekend contact met elkaar te hebben, en vanaf dat moment ging het in sneltreinvaart. Er werd er van de Instagram-daken geschreeuwd hoe ze de liefde in elkaar hadden gevonden. Bridget noemde André vorige maand nog 'de liefde van haar leven' in een emotionele post op Instagram. Alle verliefde posts en de aandacht die daarmee gegenereerd werd, is uiteindelijk dus wat hun relatie de das omdeed.

Valentijnsdag
Rondom Valentijnsdag was het opvallend dat de zo openlijk verliefde Bridget en André geen uitgebreide odes aan elkaar brachten op social media, waardoor velen zich afvroegen of het stel nog wel samen was.

Begin november maakte André Hazes bekend dat hij wegging bij Monique Westenberg, de moeder van zijn zoontje Dré. Monique wist kort daarop te melden dat de breuk te maken had met een andere vrouw. Enkele dagen later verschenen de eerste verliefde foto's van Bridget en André op Instagram.

We'll say it louder for the people in the back: het is verstandig om eerst een paar maandjes privé te kijken of die spannende nieuwe date écht relatiemateriaal is, voordat je alles op social media deelt. Je leeft, je leert. We wensen Bridget en André echter veel sterkte en succes toe in de toekomst.
https://www.glamour.nl/ni(...)maasland-uit-elkaar/


28 februari 2020:


André bevestigt dat hij en Monique weer samen zijn.

quote:
André Hazes tegen Monique: ik ben voor altijd de jouwe
Updated 28 feb. 2020
27 feb. 2020 in ENTERTAINMENT

Nadat Privé eerder al met een foto wist te onthullen dat André weer bij hun huis in Berkel en Rodenrijs is gesignaleerd, lijkt het erop dat de zanger donderdagavond bevestigt dat hij en Monique Westenberg weer een stel zijn.

Ⓒ ANP KIPPA
Bij een foto, waarop te zien is dat Monique hem vasthoudt tijdens een romantisch diner in een restaurant in Rotterdam, deelt hij een songtekst van het nummer Faithfully. ,,Ze zeggen dat de weg geen plek is om een familie te starten. Onder de streep is het jou en mij. En van een muzikant houden, gaat niet altijd op de manier die normaal is. Maar girl, blijf bij mij. Ik ben voor altijd de jouwe.” De Engelstalige tekst komt uit een liedje van de band Journey. In de tekst komt ook een zinsnede voor dat een relatie met een muzikant niet altijd is hoe het zou moeten zijn.

Kortstondige romance
Na zijn romance met Bridget Maasland, die officieel nog geen honderd dagen heeft geduurd, werd 17 februari bekend dat ze een punt achter hun kortstondige relatie hebben gezet.

Vlak daarvoor waren zowel André, Monique én Bridget op Curaçao. André had hier een optreden en eerder was al gepland dat Monique en zijn zoontje André daarheen zouden gaan. Later is Bridget ook naar de exotische bestemming afgereisd. Maar wat een romantisch liefdestripje had moeten worden, lijkt uiteindelijk het einde van hun relatie te hebben betekend.

Foto’s van het gezellige samenzijn van André met zijn gezinnetje, waarbij hij Monique hartelijk omhelsde, zouden bij Bridget niet goed gevallen zijn. Uitgerekend op Valentijnsdag kon André zijn spullen ophalen bij Bridgets huis in Amsterdam.

Vorig jaar november maakte het management van André Hazes bekend dat hij en Monique Westenberg uit elkaar waren. Monique reageerde destijds als door een wesp gestoken, liet weten dat de verklaring niet namens haar was en dat er een andere vrouw in het spel zou zijn. Ondanks dat zij geen naam noemde, maakte Privé al snel bekend dat het André gevallen was voor Bridget.
https://www.telegraaf.nl/(...)voor-altijd-de-jouwe





12 december 2020:

André vraagt Monique ten huwelijk:



De reactie van Bridget:

14 februari 2021:

Monique plaatst een foto van ezeltje Dré (ook wel bekend als An4), die zij en André hebben geadopteerd:




10 maart 2021


quote:
André Hazes en Monique Westenberg opnieuw uit elkaar
10 maart 2021 07:29

Er is opnieuw een showbizzbom gebarsten. 'Story' meldt dat André Hazes (27) en zijn verloofde Monique Westenberg (43) opnieuw uit elkaar zijn. Volgens het weekblad bevestigt een betrouwbare bron dat André hun woning heeft verlaten en dat de breuk dit keer definitief is. 'De Telegraaf' meldt dat het management van de zanger de breuk zou hebben bevestigd. Het management van Monique bevestigt de breuk aan RTL Boulevard.

André vroeg Monique ten huwelijk op 12 december van vorig jaar, waar heel Nederland uiteindelijk van mee kon genieten. Dat deed hij in het Wereldmuseum in Rotterdam. Het aanzoek was een bijzonder moment, gezien de twee eerder dat jaar niet meer samen waren. André vond zijn geluk eerder bij presentatrice Bridget Maasland. Na zijn relatie met Bridget kwam André in rustiger vaarwater terecht en probeerde hij het rustiger aan te doen. Niet meer het leven van een popster, maar het leven van een vader die er wilde zijn voor zijn vierjarige zoon André Junior.

André en Monique waren kort geleden nog op Bonaire, om te genieten van een werkvakantie. Volgens Story is de bom vlak daarna gebarsten. Wat de reden van de breuk is, is volgens het magazine nog niet bekend. Naar verwachting zouden Monique en hun zoon in het huis blijven wonen en zou André al vertrokken zijn. Hoofdredacteur Guido den Aantrekker vertelt vandaag in de Veronica Inside-Ochtendshow van Wilfred Genee een 'zeer goede bron dichtbij André en Monique te hebben'.

"We hadden al een tijdje in de gaten dat het niet zo lekker liep", vertelt Guido daar verder over. "Ook was Monique niet aanwezig bij het concert in het Ziggo Dome. In ons vak wil dat wel wat zeggen", vertelt Guido. Toen de Story later die avond paparazzi Edwin Smulders op het huis van André en Monique afstuurde, bleek dat André daar niet had geslapen, beweert Guido. De hoofdredacteur zegt 'redelijk zeker' te zijn van zijn zaak.

Het management van de zanger laat aan RTL Boulevard weten: "Alles heeft hij eraan gedaan om het thuis goed te houden. Hij was weer vaker thuis en de band met kleine André ging ook stukken beter. Tot enkele weken geleden. Er kwamen toch weer meer spanningen. Hierdoor ook weer meer ruzies. Ze hebben veel gesproken en zijn tot het besluit gekomen om uit elkaar te gaan."
Al snel komen er geruchten op gang dat André vreemd is gegaan met Sarah van Soelen:



quote:
Voor DEZE vrouw verliet Dre Monique
Door: Eva Steins
11-03-2021
De breuk tussen Dre Hazes en Monique is definitief. Via een verklaring op zijn Instagram heeft de zanger bekend haar te hebben verlaten. En déze vrouw staat hem met open armen op te wachten...

Er werd direct al gespeculeerd dat Dre een nieuwe vlam zou hebben waarvoor hij zijn verloofde opzij had gezet. Eerder vielen de namen van Welmoed Sjitsma en Karen Damen, met wie Dre een vurige klik had.

'Sterke klik'
Zijn nieuwe vlam is Sarah van Soelen, een influencer en personal trainer. Dit laat Dre weten via een verklaring op zijn Instagram.

In een 'moeilijke periode' met Monique vond Dre veel steun bij Sarah, onthult hij. ,,Hoewel we in die tijd een sterke klik voelden, bleef het bij vriendschap", aldus de zanger. ,,Dat daar in de toekomst mogelijk meer uit zou kunnen ontstaan, sluit ik niet uit. Maar op dit moment krijg ik van de familie en haar vooral de steun die ik nodig heb."

Maar is het tot nu toe echt alleen nog maar bij een vriendschap gebleven? De geruchten zeggen wat anders...

'Tweede telefoon'
De geruchtenmolen draait op volle toeren en de ene na het andere verhaal komt bovendrijven. Zo zou naar Dre's zeggen 'de bom op Bonaire gebarsten' zijn. Volgens geruchten heeft Dre al langer een verhouding met Sarah, en kwam Monique daar op Bonaire via een pijnlijke weg achter.

Roddelaccount Juicechannel plaatst het gerucht dat Sarah en Dre al een langere tijd een affaire hebben. Dit zou volgens het kanaal ontstaan zijn in de sportschool, waar zij beiden sporten.

De affaire zou door Monique zijn ontdekt toen zij na hun vlak na Bonaire een tweede telefoon in Dre's bagage vond. Daarop zouden gesprekken hebben gestaan tussen Dre en Sarah die een affaire van hem zouden bevestigen.

Volgens het account zijn de geruchten van hun affaire de wereld in geholpen door Sarah's broer, die zijn mond voorbij gepraat heeft. Sarah en Dre wonen op een steenworp afstand van elkaar.

Rozen
Ook luidden de geruchten dat Dre zijn minnares verrast zou hebben met een flinke bos bloemen. Hij zou haar een maand geleden honderd rozen hebben opgestuurd. Toevallig genoeg plaatste Sarah rond die tijd inderdaad een foto waarop zij gelukzalig poseert met een enorme bos rozen...

,,Zo maak je me de gelukkigste persoon op aarde", schrijft Sarah bij de foto.


quote:
Verklaring Monique op Instagram:

Met een gebroken hart moet ik bevestigen dat André er wederom voor heeft gekozen bij zijn gezin weg te gaan. Het afgelopen jaar was het gelukkigste jaar van onze zeven jaar samen. Vanaf 12 december zaten wij op een roze wolk en daar heb ik tot aan twee weken geleden opgezeten. De keuze van André om bij ons weg te gaan is voor mij abrupt en heb ik niet zien aankomen. De haast die ermee gemoeid is om dit zo snel naar buiten te brengen, zonder dat we dit eerst onze zoon hebben kunnen vertellen verbaast mij na hetzelfde patroon van een jaar geleden niet. Het vergt ontzettend veel kracht van mij om zonder dit zelf een plekje te kunnen geven, rechtop te blijven staan in deze hectiek.

Aan mij nu de grote taak om onze zoon anders op te voeden en de cirkel te doorbreken. Opgroeien in een veilige, stabiele en liefdevolle omgeving.

Ik wens voor André rust in zijn hoofd en hart zodat er ruimte ontstaat van binnen om zijn patronen en daarmee zijn ongelukkig zijn, te kunnen doorbreken.

Voor nu vraag ik om respect voor mij en mijn zoon om hier samen doorheen te komen.

Liefs ?
Al snel gaan de geruchten dat Sarah zwanger is:




De Donkey Duck:


quote:
1s.gif Op donderdag 11 maart 2021 10:13 schreef letmehearyouscream het volgende:
Kleine samenvatting van het Sapkanaal:
*Mo vond op Bonaire de tweede telefoon van André, toen barstte de bom.
*In het begin van de relatie met Mo heeft André niet alleen in het slipje van B lopen voelen, maar ook in die van van Soelen. En dat rijmt.
*Mo had toen vermoedens maar ze hebben zich er met een vaag verhaal uitgeluld.
* Daarna heeft Sarah vaker een luisterende mossel geboden.
*Het hele dorp Bergschenhoek weet ervan en de broer van Sarah heeft zich versproken. Daarnaast schijnt ze zelf nogal op te scheppen.
Ondertussen op de Insta van Bridget:



De covers eerste week
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Met dank aan rubbereend:
De meest toepasselijke liedjes bij de André Hazes-soap



De diverse instagrams:

AH6: https://instagram.com/andrehazes
Monique: https://instagram.com/moniquenoell
Bridget: https://instagram.com/bridgetmaasland
Sarah: https://www.instagram.com/sarahvansoelen/

Voor de laatste nieuwtjes:
Het sapkanaal: https://instagram.com/juicechannel_?igshid=1ur1kqsa79swg
Roddelkoning Fawry: https://www.instagram.com/fawrynotsawry/
Roddelloog: https://www.instagram.com/roddelloog/

pi_198465059
quote:
0s.gif Op vrijdag 12 maart 2021 17:37 schreef -river- het volgende:

[..]

Leuk filmpje voor later, kunnen ze hem mee pesten |:( |:( |:(
Dit inderdaad. Dat jochie gaat zich later kapot schamen.

[ Bericht 1% gewijzigd door #ANONIEM op 12-03-2021 17:49:33 ]
  Moderator / Miss SHO vrijdag 12 maart 2021 @ 17:50:09 #3
22592 crew  Ole
pi_198465075
:9
blijft toch wel leuk zo in SHO,
Elke keer als we denken dat gates doodgebloed zijn bloeit er net weer eentje op! whehe
Op woensdag 19 januari 2011 22:10 schreef JaneDoe het volgende:
dit is SHO, where you're guilty until proven innocent
pi_198465079
quote:
0s.gif Op vrijdag 12 maart 2021 17:47 schreef mascara-klodder het volgende:

[..]

:6
;)
Iedereen is een kutlultrut
Muizen? Kleine harige opdonders met een kaas fixatie., en Lucie Ball die gillend op een tafel staat in een oudbollige tv serie. En een vaste PI is KUT !!!! NIET doen
pi_198465084
quote:
1s.gif Op vrijdag 12 maart 2021 17:49 schreef An_0_Niem het volgende:

[..]

Dit inderdaad. Dat jochie gaat zich later kapot schamen.
Tenzij de appel niet ver van de boom valt en kleine Dré dit ook hilarisch vindt.

Zou zomaar kunnen.
pi_198465095
Waarom staat er in de OP

AH6: https://instagram.com/andrehazes

AH6 moet toch Antwee zijn?
Ik weet wel dat AH5 de ezel is
pi_198465097
quote:
0s.gif Op vrijdag 12 maart 2021 17:50 schreef Ole het volgende:
:9
blijft toch wel leuk zo in SHO,
Elke keer als we denken dat gates doodgebloed zijn bloeit er net weer eentje op! whehe
Wat dat betreft stelt Samantha ons al jaren niet teleur. Die gate blijft echt doorgaan.
pi_198465110
quote:
0s.gif Op vrijdag 12 maart 2021 17:51 schreef mascara-klodder het volgende:

[..]

Tenzij de appel niet ver van de boom valt en kleine Dré dit ook hilarisch vindt.

Zou zomaar kunnen.
Powermoeder Mo zal haar best doen on dat te voorkomen zei ze al (en werd A2 pissig om).
pi_198465117
quote:
1s.gif Op vrijdag 12 maart 2021 17:52 schreef An_0_Niem het volgende:
Waarom staat er in de OP

AH6: https://instagram.com/andrehazes

AH6 moet toch Antwee zijn?
Ik weet wel dat AH5 de ezel is
Geen idee dat is al een paar topics zo.

A4 is btw het geadopteerde ezeltje.
Geen idee wie A5 zou moeten zijn.
pi_198465122
quote:
1s.gif Op vrijdag 12 maart 2021 17:49 schreef An_0_Niem het volgende:

[..]

Dit inderdaad. Dat jochie gaat zich later kapot schamen.
Het is niet het eerste en niet het laatste kind in een scheiding. Niks mis mee al staan er wat schijnwerpers op. Dat kind krijgt niks te kort en heeft een prima leven.
Iedereen is een kutlultrut
Muizen? Kleine harige opdonders met een kaas fixatie., en Lucie Ball die gillend op een tafel staat in een oudbollige tv serie. En een vaste PI is KUT !!!! NIET doen
pi_198465125
De 6 is van Ha(zes)
pi_198465142
quote:
0s.gif Op vrijdag 12 maart 2021 17:50 schreef Ole het volgende:
:9
blijft toch wel leuk zo in SHO,
Elke keer als we denken dat gates doodgebloed zijn bloeit er net weer eentje op! whehe
Ik mis Sonja Silva wel. En Virgien lijkt ook in stabiel vaarwater te zijn beland.
pi_198465148
quote:
0s.gif Op vrijdag 12 maart 2021 17:54 schreef -river- het volgende:
De 6 is van Ha(zes)
Oh oke, weer wat geleerd.
  vrijdag 12 maart 2021 @ 17:59:37 #14
482080 AgnesGru
Agnes, easy on the churros!
pi_198465183
quote:
1s.gif Op vrijdag 12 maart 2021 17:52 schreef An_0_Niem het volgende:
Waarom staat er in de OP

AH6: https://instagram.com/andrehazes

AH6 moet toch Antwee zijn?
Ik weet wel dat AH5 de ezel is
Stond al zo, maar zal wel Ha-zes mee bedoeld worden.
Op donderdag 22 april 2021 18:05 schreef letmehearyouscream het volgende:
Ik heb natuurlijk in principe geen principes, want ik zit hier op SHO.
pi_198465207
quote:
0s.gif Op vrijdag 12 maart 2021 17:56 schreef SignificanteAnder het volgende:

[..]

Ik mis Sonja Silva wel. En Virgien lijkt ook in stabiel vaarwater te zijn beland.
Ja dat is zonde, maar gelukkig hebben we die klei piemel nog *O*
  Moderator / Miss SHO vrijdag 12 maart 2021 @ 18:06:11 #16
22592 crew  Ole
pi_198465280
quote:
1s.gif Op vrijdag 12 maart 2021 17:59 schreef AgnesGru het volgende:

[..]

Stond al zo, maar zal wel Ha-zes mee bedoeld worden.
ja gebruikt hij zelf dacht ik ook wel eens H6
Op woensdag 19 januari 2011 22:10 schreef JaneDoe het volgende:
dit is SHO, where you're guilty until proven innocent
  Spellchecker vrijdag 12 maart 2021 @ 18:06:21 #17
197773 crew  maily
Mevrouwtje oeps/B.U.2022 :P
pi_198465282
quote:
0s.gif Op vrijdag 12 maart 2021 17:56 schreef SignificanteAnder het volgende:

[..]

Ik mis Sonja Silva wel. En Virgien lijkt ook in stabiel vaarwater te zijn beland.
Virgien ... hoe zou het met haar gaan ....
pi_198465305
quote:
1s.gif Op vrijdag 12 maart 2021 18:06 schreef maily het volgende:

[..]

Virgien ... hoe zou het met haar gaan ....
Goed! O+ https://www.instagram.com/virginiaveck/?hl=nl
This doctor said to me; ''Mental illness is not an airborne virus.''
And this guy would say ''I don't really even want you to say mental illness.
I want you to say mental injury. You are not this way by accident.''
Cracked up; the Daryll Hammond Story
  Moderator / Miss SHO vrijdag 12 maart 2021 @ 18:08:27 #19
22592 crew  Ole
pi_198465314
quote:
1s.gif Op vrijdag 12 maart 2021 18:06 schreef maily het volgende:

[..]

Virgien ... hoe zou het met haar gaan ....
we kunnen van beide nog wel op hun FB
volgens mij is vurgien met een vrouw en is Son voor haar doen lang met haar lover nu..
Op woensdag 19 januari 2011 22:10 schreef JaneDoe het volgende:
dit is SHO, where you're guilty until proven innocent
  Moderator vrijdag 12 maart 2021 @ 18:09:04 #20
184769 crew  Deisyy
pi_198465322
quote:
0s.gif Op vrijdag 12 maart 2021 17:51 schreef mascara-klodder het volgende:

[..]

Tenzij de appel niet ver van de boom valt en kleine Dré dit ook hilarisch vindt.

Zou zomaar kunnen.
Nee want Monique gaat het helemaal anders doen toch?
Ik ga gaten graven! Want waar gaten zijn is hoop!
  Moderator / Miss SHO vrijdag 12 maart 2021 @ 18:11:07 #21
22592 crew  Ole
pi_198465354
quote:
0s.gif Op vrijdag 12 maart 2021 18:08 schreef Ole het volgende:

[..]

we kunnen van beide nog wel op hun FB
volgens mij is vurgien met een vrouw en is Son voor haar doen lang met haar lover nu..
SHO / [SHO] De highlights na 20 jaar Fok!
dat mag hier verder!
Op woensdag 19 januari 2011 22:10 schreef JaneDoe het volgende:
dit is SHO, where you're guilty until proven innocent
pi_198465367
quote:
0s.gif Op vrijdag 12 maart 2021 10:40 schreef letmehearyouscream het volgende:

[..]

En je kunt er lekker mee rijmen, voor als André net als zijn vader met het rijmwoordenboek aan de schrijf gaat.

Mijn verloofde liet me als een gevangene voehoehoeeeeeelen,
Maar gelukkig was daar de familie Van Soehoehoelen.

Haar echte (eerdere?) achternaam is Milan.
_O-
pi_198465396
quote:
0s.gif Op vrijdag 12 maart 2021 17:51 schreef mascara-klodder het volgende:

[..]

Tenzij de appel niet ver van de boom valt en kleine Dré dit ook hilarisch vindt.

Zou zomaar kunnen.
Daarom gaat Mo ook zo haar best doen om HAAR zoon anders op te voeden. Een grote taak.
  vrijdag 12 maart 2021 @ 18:14:28 #24
310793 Mishu
Fok verslaafde
pi_198465408
Hij gaat zijn hele relatie op TV zitten bespreken. Alles wat ie vertelt kan zo zijn maar je gaat niet zo raar de volgende dag met iemand anders samenwonen. Dat is gewoon niet normaal gedrag.
pi_198465415
quote:
0s.gif Op vrijdag 12 maart 2021 17:54 schreef -river- het volgende:
De 6 is van Ha(zes)
Ohhh :D
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')