Spoilerquote:Op woensdag 16 maart 2022 13:03 schreef Mani89 het volgende:
Ik doe een voorzichtige voorspelling dat Wiebes met 4 fietslengtes wint.
Zelfs nog een onderschatting.quote:
En vandaag meteen vooraanquote:Op dinsdag 22 maart 2022 11:02 schreef Beregd het volgende:
Uiteindelijk stapt Patrick toch in het vrouwenwielrennen. AG Insurance is sponsor.
https://sporza.be/nl/2022(...)onsor~1647940239599/
quote:16:50
Wiebes onderuit! Het ziet er niet goed uit voor Lorena Wiebes (Team DSM). Ze gaat nu ook nog eens tegen de vlakte en moet zo het peloton laten rijden. Voorin heeft DSM wel de sterke Lippert.
quote:16:47
Er komt versterking aan voor het groepje Kopecky en in het peloton is de organisatie zoek. Marta Cavalli (FDJ), Labecki (Jumbo-Visma) en Olivia Baril (Valcar) komen meteen aansluiten.
quote:16 uur 47. Situatie. Voorin hebben we nog steeds Henderson, Niewiadoma, Lippert en Kopecky. Het is nog een heel eindje tot de volgende passage over de Kemmelberg dus lijkt alles weg wat samen te gaan lopen. .
Situatie
Mwah, ik denk dat Wiebes haar normaal wel de baas is. Donderdag moest die met stukken sprinten en vandaag viel ze letterlijk.weg.quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |