Ja ben er wel tevreden mee. Momenteel de beste keuze op centrum-progressief in mijn ogen. Noemen de juiste problemen en brengen tot dusver realistische oplossingen (en het opzetten van een Ministerie van Digitale Zaken is echt wel een must).quote:
Geklikt.quote:Op maandag 8 maart 2021 11:15 schreef RamboDirk het volgende:
[..]
Lesbiennes![]()
https://www.pornhub.com/video/search?search=lesbian
Even gekeken.quote:Op maandag 8 maart 2021 11:21 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Ja ben er wel tevreden mee. Momenteel de beste keuze op centrum-progressief in mijn ogen. Noemen de juiste problemen en brengen tot dusver realistische oplossingen (en het opzetten van een Ministerie van Digitale Zaken is echt wel een must).
ik twijfel tussen Volt en Rutte, dus of je helpt hun aan een zetel of Rutte aan zoveel mogelijk.quote:Op maandag 8 maart 2021 11:21 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Ja ben er wel tevreden mee. Momenteel de beste keuze op centrum-progressief in mijn ogen. Noemen de juiste problemen en brengen tot dusver realistische oplossingen (en het opzetten van een Ministerie van Digitale Zaken is echt wel een must).
quote:Op maandag 8 maart 2021 11:27 schreef Tarado het volgende:
[..]
ik twijfel tussen Volt en Rutte, dus of je helpt hun aan een zetel of Rutte aan zoveel mogelijk.
Ik ga voor 0-1.quote:Op maandag 8 maart 2021 11:21 schreef maxi-mus het volgende:
[ twitter ]
Ik schrijf alvast 4 punten bij op de toto.
Graag een voorspelling van @:scrummie en @:lange_lans
neequote:Op maandag 8 maart 2021 11:28 schreef RamboDirk het volgende:
[..]![]()
Dit is net zoiets als twijfelen tussen Azarkan en Wilders.
Denk dat Volt wel een blijvertje gaat zijn persoonlijk, halen tot dusver hun stemmers een beetje van GroenLinks, D66 en VVD. Ze zetten zichzelf neer als de pro-Europa partij alhoewel hun partijplan mij niet als verkapte EU-propaganda overkomt gelukkig, eerder als een kritische analyse van wat er beter kan en welke problemen in Nederland dusdanig grensoverschrijdend zijn dat ze meer op het bordje van Europa zouden moeten komen (met name klimaat en duurzaamheid). Hun sterkste punt is de focus op digitale vernieuwing wat in de huidige kamer een bizar zwak punt is, waardoor ik berhaupt het idee heb dat ze een wezenlijke bijdrage kunnen gaan leveren (ipv dat ze daar als one-issue partijtje gaan zitten waar ik echt niks mee heb). Zou hen graag met een paar zetels in de kamer willen hebben. Groenlinks heeft niet de kennis en D66 heeft niet de ruggengraat, dus dit is nu het beste alternatief imo.quote:Op maandag 8 maart 2021 10:58 schreef Lenny_Leonard het volgende:
[..]
Ik weet niet eens wat dat is. Maar die kleintjes vind ik niet zo interessant.
Behalve splinter dan. @:rambodirk
Is een gevoel.quote:
Ik zou het dan ook bijzonder eng vinden als wij nu ook al op dezelfde partij gaan stemmen, we zijn het de laatste tijd al echt te vaak met elkaar eens.quote:Op maandag 8 maart 2021 11:23 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
Even gekeken.
Cultuur is geen luxe maar een levensbehoefte. Herinvesteer fors in de cultuursector.
Nah, dit wordt hem niet.
Ik blijf niet bezig!quote:Op maandag 8 maart 2021 11:31 schreef Coco het volgende:
[..]
Is een gevoel.
Maar vraag nog maar een keer komend weekend, dan is mijn gevoel misschien heel anders!
quote:Op maandag 8 maart 2021 11:33 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Ik zou het dan ook bijzonder eng vinden als wij nu ook al op dezelfde partij gaan stemmen, we zijn het de laatste tijd al echt te vaak met elkaar eens.
Wat denk je zelfquote:Op maandag 8 maart 2021 11:34 schreef Wereldgozer het volgende:
Welke partijen zijn eigenlijk tegen de boeren?
Ik ben dat geklaag van die lui meer dan zat.
Gewoon die lappen grond volstouwen met woningen. @:lenny_leonard
quote:Op maandag 8 maart 2021 11:34 schreef Wereldgozer het volgende:
Welke partijen zijn eigenlijk tegen de boeren?
Ik ben dat geklaag van die lui meer dan zat.
Gewoon die lappen grond volstouwen met woningen. @:lenny_leonard
quote:Op maandag 8 maart 2021 11:31 schreef Coco het volgende:
[..]
Is een gevoel.
Maar vraag nog maar een keer komend weekend, dan is mijn gevoel misschien heel anders!
Ik ben persoonlijk van mening dat Rutte nu sowieso al te lang zit, had wel echt zijn conclusies moeten trekken na de toeslagenaffaire. Hij heeft het goed gedaan het eerste halfjaar van de corona-crisis maar ben er nu niet meer zo blij mee hoe hij zichzelf presenteert ook. Het vervelende is wel dat er nu echt een flink gat zit op rechts-progressief dus ik begrijp ook goed als je denkt 'Volt is leuk en aardig maar eigenlijk te links voor mij'.quote:Op maandag 8 maart 2021 11:27 schreef Tarado het volgende:
[..]
ik twijfel tussen Volt en Rutte, dus of je helpt hun aan een zetel of Rutte aan zoveel mogelijk.
Is voor mij meer "better the devil you know than you don't" ik zie helaas bij de andere partijen geen kandidaten het beter doen dan hij plus dat mocht hij vertrekken de PVV zomaar de grootste partij zou kunnen worden.quote:Op maandag 8 maart 2021 11:41 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Ik ben persoonlijk van mening dat Rutte nu sowieso al te lang zit, had wel echt zijn conclusies moeten trekken na de toeslagenaffaire. Hij heeft het goed gedaan het eerste halfjaar van de corona-crisis maar ben er nu niet meer zo blij mee hoe hij zichzelf presenteert ook. Het vervelende is wel dat er nu echt een flink gat zit op rechts-progressief dus ik begrijp ook goed als je denkt 'Volt is leuk en aardig maar eigenlijk te links voor mij'.
Als je de boeren echt haat natuurlijk PvdD. of GL.quote:Op maandag 8 maart 2021 11:36 schreef Wereldgozer het volgende:
[..]
Niet teveel van mij vragen he.
Daarom vertrouw ik blind op jullie advies.
maxi-muszakelijk@gmail.comquote:Op maandag 8 maart 2021 11:47 schreef maxi-mus het volgende:
![]()
![]()
![]()
![]()
Ik heb mijn 100e follower binnen op twitter.
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
#influencer
Kaag lijkt mij prima eigenlijk alhoewel ik het jammer vind dat ze zich niet echt als concurrent van Rutte lijkt te durven presenteren. Het grote probleem aan Rutte vind ik ook dat het na 10 jaar nog steeds niet echt de 'devil you know' is want zo'n toeslagenaffaire zal maar n van de problemen zijn onder zijn bewind die aardig verborgen is gebleven.quote:Op maandag 8 maart 2021 11:43 schreef Tarado het volgende:
[..]
Is voor mij meer "better the devil you know than you don't" ik zie helaas bij de andere partijen geen kandidaten het beter doen dan hij plus dat mocht hij vertrekken de PVV zomaar de grootste partij zou kunnen worden.
Kaag vind ik wat meer een diplomaat, Rutte is toch wel een goeie manager gebleken en 10 jaar zonder kleerscheuren is natuurlijk onmogelijk.quote:Op maandag 8 maart 2021 11:50 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Kaag lijkt mij prima eigenlijk alhoewel ik het jammer vind dat ze zich niet echt als concurrent van Rutte lijkt te durven presenteren. Het grote probleem aan Rutte vind ik ook dat het na 10 jaar nog steeds niet echt de 'devil you know' is want zo'n toeslagenaffaire zal maar n van de problemen zijn onder zijn bewind die aardig verborgen is gebleven.
En tja ik vind het zelf ook vrij erg dat de PVV de kans heeft om de grootste partij te worden maar heb het idee dat die nooit veel verder gaan komen dan 30 zetels. Die moet je echt zien voor wat het zijn en dat is dat het een rotzooipartij is zonder plan die geen kans hebben om te gaan regeren. Dat is voor mij in ieder geval een vrij geruststellende gedachte.
Maar das juist ook het probleem, natuurlijk is Rutte een geweldig manager gebleken maar 10 jaar zonder fouten is onmogelijk, en een goed manager weet juist die problemen weggedrukt te houden. Echter blijven die dossiers bestaan en op een bepaald moment is het gewoon belangrijk dat iemand dat overneemt die met een frisse wind daar opnieuw kan kijken, zonder dat het zijn/haar geloofwaardigheid aantast. Je hoort een politicus nooit zeggen 'ik heb fouten gemaakt en ik ga die nu oplossen', maar wel 'een ander heeft fouten gemaakt en ik ga die nu oplossen'.quote:Op maandag 8 maart 2021 11:53 schreef Tarado het volgende:
[..]
Kaag vind ik wat meer een diplomaat, Rutte is toch wel een goeie manager gebleken en 10 jaar zonder kleerscheuren is natuurlijk onmogelijk.
dan moet er wel keuze zijn en die is er niet (echt)quote:Op maandag 8 maart 2021 12:20 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Maar das juist ook het probleem, natuurlijk is Rutte een geweldig manager gebleken maar 10 jaar zonder fouten is onmogelijk, en een goed manager weet juist die problemen weggedrukt te houden. Echter blijven die dossiers bestaan en op een bepaald moment is het gewoon belangrijk dat iemand dat overneemt die met een frisse wind daar opnieuw kan kijken, zonder dat het zijn/haar geloofwaardigheid aantast. Je hoort een politicus nooit zeggen 'ik heb fouten gemaakt en ik ga die nu oplossen', maar wel 'een ander heeft fouten gemaakt en ik ga die nu oplossen'.
vindtquote:Op maandag 8 maart 2021 12:23 schreef Buitendam het volgende:
[..]
Weinig dingen wat ik zo vies vindt als oude kaas.
Steek je neus eens in het kruis van je moeder.quote:Op maandag 8 maart 2021 12:23 schreef Buitendam het volgende:
[..]
Weinig dingen wat ik zo vies vindt als oude kaas.
Ja redelijk mee eens. Op Kaag en Dassen na is er geen partijvoorzitter waarbij ik denk van 'die zou wel een redelijk opvolger kunnen zijn', alhoewel ik eigenlijk geen enkel goed beeld heb op Ploumen van de PvdA (jammer dat ze Aboutaleb niet hebben gekozen).quote:Op maandag 8 maart 2021 12:23 schreef Tarado het volgende:
[..]
dan moet er wel keuze zijn en die is er niet (echt)
Die wil niet. Valt weinig te kiezen.quote:Op maandag 8 maart 2021 12:26 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Ja redelijk mee eens. Op Kaag en Dassen na is er geen partijvoorzitter waarbij ik denk van 'die zou wel een redelijk opvolger kunnen zijn', alhoewel ik eigenlijk geen enkel goed beeld heb op Ploumen van de PvdA (jammer dat ze Aboutaleb niet hebben gekozen).
D66/VVD/PvdD/GLquote:Op maandag 8 maart 2021 11:34 schreef Wereldgozer het volgende:
Welke partijen zijn eigenlijk tegen de boeren?
Ik ben dat geklaag van die lui meer dan zat.
Gewoon die lappen grond volstouwen met woningen. @:lenny_leonard
die Ploumen vind ik echt te dom, die heb ik toen bezig gezien over betere arbeidsvoorwaarden in Bangladesh, ze begreep er helemaal niets van.quote:Op maandag 8 maart 2021 12:26 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Ja redelijk mee eens. Op Kaag en Dassen na is er geen partijvoorzitter waarbij ik denk van 'die zou wel een redelijk opvolger kunnen zijn', alhoewel ik eigenlijk geen enkel goed beeld heb op Ploumen van de PvdA (jammer dat ze Aboutaleb niet hebben gekozen).
Het is niet iemand met enige uitstraling om premier te zijn in ieder geval. Dat kan je van Rutte, Kaag en zelfs mensen als Wilders, Klaver, Marijnissen en Hoekstra niet zeggen.quote:Op maandag 8 maart 2021 12:30 schreef Tarado het volgende:
[..]
die Ploumen vind ik echt te dom, die heb ik toen bezig gezien over betere arbeidsvoorwaarden in Bangladesh, ze begreep er helemaal niets van.
Hoekstra vind ik echt zo'n Hollandse boer die alles beter weet, Wilders heeft wel humor moet ik zeggen maar ik hoop niet dat ik hem als premier ga mee maken, Klaver is een engerd, Marijnissen lijkt me wel oprecht maar wat te simpel in haar opvattingenquote:Op maandag 8 maart 2021 12:34 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Het is niet iemand met enige uitstraling om premier te zijn in ieder geval. Dat kan je van Rutte, Kaag en zelfs mensen als Wilders, Klaver, Marijnissen en Hoekstra niet zeggen.
Ja bedoel hier ook meer uitstraling of het hebben van enige air. Ik vind Klaver een verschrikking bijvoorbeeld maar het is wel een goed boegbeeld geweest de vorige verkiezing. Bij Ploumen moest ik googelen hoe ze er ook alweer uit zag.quote:Op maandag 8 maart 2021 12:37 schreef Tarado het volgende:
[..]
Hoekstra vind ik echt zo'n Hollandse boer die alles beter weet, Wilders heeft wel humor moet ik zeggen maar ik hoop niet dat ik hem als premier ga mee maken, Klaver is een engerd, Marijnissen lijkt me wel oprecht maar wat te simpel in haar opvattingen
quote:Op maandag 8 maart 2021 11:21 schreef El-Stinho het volgende:
@:Zipportal Acceptabele otter, niet spectaculair.
Niet mijn otter.quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |