JEZUS wat is dit weer ontzettend kut, wat is dit voor een kabinet? Ons nog 3 weken langer opsluiten terwijl het 's avonds licht is?? 3,5 maand alles dicht? Horeca 6 maanden?quote:Op woensdag 3 maart 2021 08:04 schreef JosMert het volgende:
Verlenging lockdown incoming in 1,2,3
https://www.telegraaf.nl/(...)-verlenging-lockdown
2 x meegemaakt dat een ondernemer voor zoiets een officiële waarschuwing kreeg: 1x tijdens eerste lockdown, waarbij eigenaar met werknemer koffie drinkt op het terras tussen het klussen door.quote:Op woensdag 3 maart 2021 08:02 schreef Noek het volgende:
Er werd toch zelfs een eigenaresse voor haar eigen zaak beboet omdat ze daar met een vriendin aan het eten was. Zittend!
Dit is natuurlijk ook wel spelen met levens dus terecht, hoor!
Wat heeft het licht hiermee te maken?quote:Op woensdag 3 maart 2021 08:11 schreef popje het volgende:
[..]
JEZUS wat is dit weer ontzettend kut, wat is dit voor een kabinet? Ons nog 3 weken langer opsluiten terwijl het 's avonds licht is?? 3,5 maand alles dicht? Horeca 6 maanden?
Even een tijdje het nieuws (bewust) niet gevolgd... nu zie ik weer waarom, de corona angsthazen zijn nog niks veranderd... wat een ergernis.quote:Op woensdag 3 maart 2021 08:04 schreef JosMert het volgende:
Verlenging lockdown incoming in 1,2,3
https://www.telegraaf.nl/(...)-verlenging-lockdown
Het zou 2 weken duren... alleen om de Britse variant en code zwart te voorkomen. Het ziet er allang niet meer uit dat dat gaat gebeuren. En uiteindelijk zitten we er dan 2,5 maand mee. Dat is 5x!! zo lang. De avondklok is een maatregel die nu totaal buiten proportie staat buiten wat hij doet.quote:Op woensdag 3 maart 2021 08:13 schreef Wantie het volgende:
[..]
Wat heeft het licht hiermee te maken?
In het park hier wordt het ook gedoogd, daar heb je een restaurant waar nu altijd dikke rijen staan voor afhaalkoffie. Allemaal statafels buiten. Komen we weer bij het oude onderscheid dat het slimme virus maakt tussen staande en zittende mensen. En tussen verkapte horeca in een park vs een stad.quote:Op woensdag 3 maart 2021 08:04 schreef StateOfMind het volgende:
[..]
Nou ja, staan is blijkbaar geen probleem.
Ik rij dagelijks door een natuurgebied heen en daar zit aan de doorgaande weg een pannenkoeken restaurant.
Daar is het, pre-corona en nu ook, eigenlijk altijd druk met wandelaars en fietsers.
Nu alleen afhalen mag is het met mooi weer of in het weekend stampens druk buiten.
Zowel in het bijbehorende speeltuintje staan veel mensen met hun koffie, thee of biertje, maar ook op het terras staan veel mensen.
Politie rijdt daar dagelijks langs en ik zie ze ook regelmatig even uitstappen daar.
Maar blijkbaar mag dat toch, of het wordt gedoogd.
hier in natuurgebiedje ook, lange rijen voor de patat, bier en koffiekraam en alle ~ 40 picknick tafels bezet.quote:Op woensdag 3 maart 2021 08:20 schreef Vasilevski het volgende:
[..]
In het park hier wordt het ook gedoogd, daar heb je een restaurant waar nu altijd dikke rijen staan voor afhaalkoffie. Allemaal statafels buiten. Komen we weer bij het oude onderscheid dat het slimme virus maakt tussen staande en zittende mensen. En tussen verkapte horeca in een park vs een stad.
Lijkt me een keurige samenvatting van het beleid.quote:Op woensdag 3 maart 2021 08:08 schreef Luke83 het volgende:
[..]
Ja, want er mogen absoluut GEEN coronadoden meer vallen. Al het leed dat door deze achterlijke situatie ontstaat is niet belangrijk
Kan je je er niet een beetje in vinden dan? De daling qua besmettingen is een soort van gestagneerd, idem voor de daling in de ziekenhuizen. Daarbij zitten we op een behoorlijk hoog niveau qua besmettingen en ziekenhuisopnames. Nu alles loslaten gaat echt behoorlijke problemen opleveren lijkt me.quote:Op woensdag 3 maart 2021 08:08 schreef Luke83 het volgende:
[..]
Ja, want er mogen absoluut GEEN coronadoden meer vallen. Al het leed dat door deze achterlijke situatie ontstaat is niet belangrijk
Ja, vertel mij wat. Mijn auto stond voor de deur en ik zat op kantoor en toen stond er politie binnen omdat ik open was.quote:Op woensdag 3 maart 2021 08:12 schreef Wantie het volgende:
[..]
2 x meegemaakt dat een ondernemer voor zoiets een officiële waarschuwing kreeg: 1x tijdens eerste lockdown, waarbij eigenaar met werknemer koffie drinkt op het terras tussen het klussen door.
Toen werd gezegd dat ze ook niet zichtbaar in het restaurant mochten zitten omdat ze dan de suggestie wekten open te zijn (restaurant was een tyfusbende omdat het klussen rigoureus werd aangepakt)
1x tijdens de avondklok voor de horeca: om 22:30, restaurant is gesloten, alle lichten zijn gedoofd, op 1 na in de heerenkamer, waar de eigenaar met de kelner een sluitdrankje drinkt. Motivatie: 'er brandt licht, dus u bent geopend'...
Bizarre situatie inderdaad. Hier aan de rand van het natuurgebied stond laatst ook een koffie to-go barretje, meeten de hele parkeeerplaats vol en iedereen op een kluitje.quote:Op woensdag 3 maart 2021 08:23 schreef Ferdii het volgende:
[..]
hier in natuurgebiedje ook, lange rijen voor de patat, bier en koffiekraam en alle ~ 40 picknick tafels bezet.
Ja, nogal. De hele insteek van de discussie was een betere belangenafweging. Om de discussie dan iedere keer om zeep te helpen met 'jullie willen alles open' is dodelijk vermoeiend en brengt ons geen steek verder.quote:Op woensdag 3 maart 2021 08:30 schreef Zwansen het volgende:
[..]
Nou, meer versoepelen dan. Zo beter?
En jij vindt diezelfde discussie wel zuiver als mensen het over het dodelijke killer virus hebben en roepen dat alleen corona doden tellen en verder niets belangrijk is?quote:Op woensdag 3 maart 2021 08:32 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Ja, nogal. De hele insteek van de discussie was een betere belangenafweging. Om de discussie dan iedere keer om zeep te helpen met 'jullie willen alles open' is dodelijk vermoeiend en brengt ons geen steek verder.
Schandaligquote:Op woensdag 3 maart 2021 08:29 schreef StephanL het volgende:
ExplosieNederland in opstand
https://nos.nl/artikel/23(...)l-geen-gewonden.html
Het eerste heb je mij niet horen roepen, maar dat schiet inderdaad ook niet op. Het tweede is een conclusie die je kan trekken op basis van beleid, en waar je het mee eens kan zijn of niet.quote:Op woensdag 3 maart 2021 08:34 schreef miss_sly het volgende:
[..]
En jij vindt diezelfde discussie wel zuiver als mensen het over het dodelijke killer virus hebben en roepen dat alleen corona doden tellen en verder niets belangrijk is?
Wat een tyfusdebielenquote:Op woensdag 3 maart 2021 08:29 schreef StephanL het volgende:
ExplosieNederland in opstand
https://nos.nl/artikel/23(...)l-geen-gewonden.html
Nou, sorry dan. Ik bedoelde helemaal niet dat te zeggen. Ik wilde eigenlijk een beetje nuance aanbrengen en was vooral benieuwd of die user gezien de huidige situatie zich niet een klein beetje kon vinden in het verlengen van de lockdown.quote:Op woensdag 3 maart 2021 08:32 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Ja, nogal. De hele insteek van de discussie was een betere belangenafweging. Om de discussie dan iedere keer om zeep te helpen met 'jullie willen alles open' is dodelijk vermoeiend en brengt ons geen steek verder.
Als in (vrijwel) volledige verlenging, die de Telegraaf suggereert? Nee. Althans, ik niet.quote:Op woensdag 3 maart 2021 08:38 schreef Zwansen het volgende:
[..]
Nou, sorry dan. Ik bedoelde helemaal niet dat te zeggen. Ik wilde eigenlijk een beetje nuance aanbrengen en was vooral benieuwd of die user gezien de huidige situatie zich niet een klein beetje kon vinden in het verlengen van de lockdown.
Nee ik zou toch wel willen dat in ieder geval die klok eraf ging, als dat als meest urgente maatregel altijd is geroepen dat die er als eerste af ging. De invoering was symboolpolitiek, maak de afschaffing daarvan dat dan ook (net voor de verkiezingen).quote:Op woensdag 3 maart 2021 08:39 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Als in (vrijwel) volledige verlenging, die de Telegraaf suggereert? Nee. Althans, ik niet.
ik heb niet alles gezien maar vond hem goed overkomen, dat is ook weleens anders geweestquote:Op woensdag 3 maart 2021 08:36 schreef Simmertje het volgende:
Toe maar, wakker worden met het bericht dat Hugo de Jonge denkt dat we allemaal begin juli minimaal 1 prik hebben gehad.![]()
Mja, Hugo de Jonge
Dat is niet waar, want er is een heleboel beleid gericht op het helpen van sectoren die het zwaar hebben in deze crisis. Of er voldoende wordt gedaan, kun je over van mening verschillen, maar dat er een hoop wordt gedaan is een feit. Als alleen corona-doden zouden tellen en verder niets belangrijk is, zou er geen beleid zijn gericht op steun.quote:Op woensdag 3 maart 2021 08:35 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Het eerste heb je mij niet horen roepen, maar dat schiet inderdaad ook niet op. Het tweede is een conclusie die je kan trekken op basis van beleid, en waar je het mee eens kan zijn of niet.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |