Ja, dat las ik ook, daarom was hij er nog.quote:Op vrijdag 19 maart 2021 15:22 schreef KennyPowers het volgende:
Schijnt dat hij na zijn verlies bij een andere wedstrijd de scores moest opschrijven
twee ambulances voor een hypo lijkt me onwaarschijnlijkquote:Op vrijdag 19 maart 2021 15:19 schreef Scorpion_17 het volgende:
Als t Van Barneveld is kan t ook een hypo zijn natuurlijk
2 ambulances betekent in Nederland vaak reanimatie. Hoe het in Engeland zit weet ik niet.quote:Op vrijdag 19 maart 2021 15:24 schreef de_boswachter het volgende:
[..]
twee ambulances voor een hypo lijkt me onwaarschijnlijk
Als je dit soort berichten leest dan denk je meteen aan een hartstilstand of iets dergelijks. Spelers zijn er zoals het lijkt best van ontdaan.quote:
Met diabetes is het altijd link, ff niet opletten is tegen de vlakte gaan.quote:Op vrijdag 19 maart 2021 15:37 schreef AFCNiels het volgende:
Ik vond hem er juist nogal gezond uitzien de laatste tijd.
Nouri worden. @Caland @De_Kraamquote:Op vrijdag 19 maart 2021 15:36 schreef maxi-mus het volgende:
Darter Raymond van Barneveld is onwel geworden tijdens het Players Championship in Milton Keynes. Het toernooi is stilgelegd nadat hij was neergevallen.
Wat er precies aan de hand is, is niet duidelijk. Wel zou hij bij bewustzijn zijn. 'Barney' kreeg direct medische verzorging en is op een gegeven moment naar het ziekenhuis overgebracht.
Van Barneveld deed mee aan het toernooi, hij zou kort na na zijn 1-6-nederlaag tegen Ryan Searle flauw zijn neergevallen.
RTL
https://www.rtlnieuws.nl/(...)rt-toernooi-engeland
Moest ik direct aan denken. Laten we hopen dat het meevaltquote:Op vrijdag 19 maart 2021 15:27 schreef koemleit het volgende:
[..]
2 ambulances betekent in Nederland vaak reanimatie. Hoe het in Engeland zit weet ik niet.
Zoals dit soort dingen vrijwel altijd met een sisser aflopen. Maar ja, je kunt niet ff doorgaan.quote:Op vrijdag 19 maart 2021 15:41 schreef KennyPowers het volgende:
Play will resume at 1445 GMT across all boards.
The player receiving medical assistance has now left the arena and is being monitored by medics.
Zal wel met een sisser aflopen dus
de Players Championship wacht op niemandquote:Op vrijdag 19 maart 2021 15:26 schreef Scorpion_17 het volgende:
Wedstrijden wordne weer opgestart. Impliceert dat t beter gaat
Weinig reserves meerquote:Op vrijdag 19 maart 2021 15:37 schreef AFCNiels het volgende:
Ik vond hem er juist nogal gezond uitzien de laatste tijd.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |