Omdat Spajic niks beter is.quote:Op zondag 28 februari 2021 16:52 schreef Kerftminister het volgende:
Waarom speelt die kansloze Bottekneus nog tegenwoordig?
Gewoon even Apeldoorn bellen, het zijn van een levenslange Feyenoorder maakt iedere claim terecht.quote:Op zondag 28 februari 2021 16:51 schreef fetX het volgende:
[..]
Dan hoop ik dat je een flinke spaarrekening hebt.
Kan je TV niet ff pauzeren? KPN stream krijg ik synchroon door deze18s te pauzeren.quote:Op zondag 28 februari 2021 16:56 schreef Erasmus het volgende:
Jammer dat Radio Rijnmond flink voorloopt op ESPN, het liefst staat het geluid van de tv uit en gonst er de commentaar, gejammer en gejuich van Jan-Dirk Stouten door mijn huis.
Ik snap nooit dat spelers hun eigen beperkingen niet kennen. Net als Malacia die met enige regelmaat van afstand gaat schieten.quote:Op zondag 28 februari 2021 16:57 schreef Kerftminister het volgende:
Elke keer als die Botteghin met de bal gaat lopen gaat het fout.
Jan Dirk is al een paar jaar gestopt Hans.quote:Op zondag 28 februari 2021 16:56 schreef Erasmus het volgende:
Jammer dat Radio Rijnmond flink voorloopt op ESPN, het liefst staat het geluid van de tv uit en gonst er de commentaar, gejammer en gejuich van Jan-Dirk Stouten door mijn huis.
Ja, denk dat Nieuwkoop het prima zou doen bij een subtopclubquote:Op zondag 28 februari 2021 17:01 schreef fetX het volgende:
Toch vind ik die Nieuwkoop nooit zo’n slechte back. Die Svensson gaat toch weg bij AZ? Misschien wat voor hen.
Daarom staat er ook “het liefst” Hansquote:Op zondag 28 februari 2021 17:02 schreef WethouderHekking het volgende:
[..]
Jan Dirk is al een paar jaar gestopt Hans.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |