Kinky.nl is gewoon nog in de lucht. Zogenaamd voor online dienstenquote:Op dinsdag 23 februari 2021 15:10 schreef Discombobulate het volgende:
[..]
Misschien kun je een Thaise massagesalon vinden die stiekem happy endings doet. Ik weet dat er in de VS een app speciaal voor is zodat je het altijd zeker weet.
En is ingehaald door een later Frans onderzoek dat helemaal geen effect kon aantonen.quote:Op dinsdag 23 februari 2021 15:09 schreef AlwaysHappy het volgende:
[..]
Dat onderzoek van die 10% was volgens mij gebaseerd op een Frans onderzoek. En dat ging niet eens enkel over de avondklok; daar zitten nog meer maatregelen bij.
Bedanktquote:Op dinsdag 23 februari 2021 15:10 schreef Noek het volgende:
Nou ja, blij voor de contactberoepen. Het zij ze gegund.
Zo houden ze nog een reservekaart in de handen om de spertijd te verlengen.quote:Op dinsdag 23 februari 2021 15:08 schreef Tarado het volgende:
[..]
ik vind het ook wel een vreemde leeftijdsgrens
Intussen zitten bij mooi weer de pleinen en parken vol met mensen.. Maar de terrassen zullen en moeten gesloten blijven!!!quote:Op dinsdag 23 februari 2021 15:10 schreef Simmertje het volgende:
Terrassen vanaf 1 april is mijn gok. Wel mooi wat een beetje druk doet.
Dankzij corona zijn we allemaal nog lang niet jarig. Zo moet ik nog steeds gewoon 40 worden.quote:Op dinsdag 23 februari 2021 15:07 schreef maan_man het volgende:
[..]
Dat jij op de 2 weken mag trainen en dan te horen krijgt: "Henk, ik hoorde dat je volgende week jarig bent. Dit was de laatste keer."
Jaaa ik ben ook altijd blij met mijn hoefsmidje!quote:Op dinsdag 23 februari 2021 15:10 schreef Kanaroe het volgende:
Ik màg weer werken volgende week! Dikke inhaalslag te maken, mijn klanten zitten al vanaf 15 december te wachten op hun voetverzorging, en dan heb ik het niet over 'nageltjes lakken'
Als politieke partijen slim zijn, dan laten ze blijken voor de avondklok te zijn. Ruim 80% van de Nederlanders is namelijk voor de avondklok!quote:Op dinsdag 23 februari 2021 15:09 schreef Zipportal het volgende:
[..]
Tijdens de verkiezingen de avondklok AANHOUDEN.
Plus dat die week de teststraten voor 1 dag helemaal dicht waren, en een 2e dag gedeeltelijk, en die testen zijn natuurlijk nooit allemaal ingehaald.quote:Op dinsdag 23 februari 2021 15:11 schreef Oidipous het volgende:
Pushbericht van de NOS zojuist met titel: "RIVM: afgelopen week bijna 19 procent meer coronabesmettingen"
Er wordt in hetzelfde artikel geen woord gerept over het lagere percentage positieve besmettingen.
Lekker kortzichtig artikel dus weer.
Echt he, zou daar iemand op zitten te wachten?quote:
Ach, dan zouden bepaalde mensen (FvD en consorten) weer gaan klagen dat er teveel openheid is.quote:Op dinsdag 23 februari 2021 14:55 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Verzin eens een overheid die wel gewoon goed zijn werk doet en openheid geeft zodat er geen vage gedachtes kunnen rondwaaien.
Oh en die kunnen gewoon gebeld zijn om te controleren want behalve een golf aan virologen heeft NL ook opeens een golf van handhavers gekregen.quote:Op dinsdag 23 februari 2021 15:09 schreef maan_man het volgende:
[..]
Ik was gisteren nog op de tennisbaan. Kwam de politie stapvoets voorbij rijden om te kijken of niemand het in zijn hoofd had gehaald om te dubbelen of andere onrechtmatige dingen te doen.
Je zult mss wel een poosje moeten wachten, we hebben het drukquote:Op dinsdag 23 februari 2021 15:11 schreef ondeugend het volgende:
[..]
Jaaa ik ben ook altijd blij met mijn hoefsmidje!
Geen medische dingen maar wel zo een vertroetel uurtje
De avondklok geeft dus zoveel ruimte dat middelbare scholen open kunnen, groepen mensen kunnen gaan sporten én dat winkelen op afspraak mogelijk is?quote:Op dinsdag 23 februari 2021 15:11 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Zo houden ze nog een reservekaart in de handen om de spertijd te verlengen.
Immers hebben ze vast wel deze quote alvast gespind:
'ok, we zien dat 27+'ers ook weer willen gaan sporten. We geven buitensport los. Dat kan omdat door de avondklok er ruimte is om dat mogelijk te maken. '
En het dan gek vinden dat juist deze club dan nog meer in de illegaliteit terecht komt.quote:Op dinsdag 23 februari 2021 15:06 schreef Lenny_Leonard het volgende:
[..]
Geen sekswerkers? Hoezo niet?
Natuurlijk niet, maar Mark Rutte kan vanavond als een blij ei op de nationale tv verkondigen dat ze toch echt wel met de getroffen sectoren meedenken.quote:Op dinsdag 23 februari 2021 15:12 schreef Arizona het volgende:
[..]
Echt he, zou daar iemand op zitten te wachten?
Jep.quote:Op dinsdag 23 februari 2021 15:09 schreef _serial_ het volgende:
[..]
Dat is het met tot 27 net zo goed natuurlijk.
Voor kledingzaken ed wel lijkt me met dat click en collect nuquote:Op dinsdag 23 februari 2021 15:12 schreef Arizona het volgende:
[..]
Echt he, zou daar iemand op zitten te wachten?
Die club is dan ook gewoon al die tijd illegaal doorgegaan.quote:Op dinsdag 23 februari 2021 15:13 schreef Twinkle20 het volgende:
[..]
En het dan gek vinden dat juist deze club dan nog meer in de illegaliteit terecht komt.
Ook hoeren moeten eten en hebben rekeningen te betalen.
Nee hoor... ik gok dat ik vrij snel mag.quote:Op dinsdag 23 februari 2021 15:12 schreef Kanaroe het volgende:
[..]
Je zult mss wel een poosje moeten wachten, we hebben het druk
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |