doen alleen virtueel toch?quote:Op dinsdag 23 februari 2021 15:29 schreef Caland het volgende:
[..]
Ach die hoeren zijn zo ongeveer nog opzichtiger al maandenlang gewoon aan het werk dan al die thuiskappers dus snap het opzich wel.
Wat doet Roberta?quote:Op dinsdag 23 februari 2021 15:30 schreef Lenny_Leonard het volgende:
[..]
Gewoon goed de handjes blijven wassen, dan kunnen zij ook weer open.
[ afbeelding ]
@:zipportal
Niet alleen de handjes wassenquote:Op dinsdag 23 februari 2021 15:30 schreef Lenny_Leonard het volgende:
[..]
Gewoon goed de handjes blijven wassen, dan kunnen zij ook weer open.
[ afbeelding ]
@:zipportal
quote:Als je intiem contact hebt: was je handen en je geslachtsdelen voor de seks. Was ook je handen na de seks of nadat je elkaar hebt aangeraakt.
Ik denk dat het alleen maar een soort marketing is. Als je dit allemaal de 2e golf noemt, komt het niet ernstig genoeg over. Maar als je het nu al gaat hebben over de 4e golf, denken mensen "oh ja, daar gaan ze weer". Ik denk dat mensen voor hun gevoel nu twee golven hebben meegemaakt en daarom wordt er nu gesproken over een 3e golf. Dat die tweede golf nog helemaal niet is afgelopen, lijkt er niet toe te doen.quote:Op dinsdag 23 februari 2021 15:28 schreef Claudia_x het volgende:
Kan iemand uitleggen waarom het RIVM het steeds over een derde golf heeft en niet een tweede (één lange golf sinds september die wat op en neer gaat) of de vierde (tweede vanaf september, derde vanaf december)?
Jammer dat hij bevroren is(moet zijn).quote:Op dinsdag 23 februari 2021 15:17 schreef Lenny_Leonard het volgende:
[..]
Erg mooi!
Kroegen kunnen wel weer open dus.
[ afbeelding ]
Omdat deze stijging door een nieuwe variant komt.quote:Op dinsdag 23 februari 2021 15:28 schreef Claudia_x het volgende:
Kan iemand uitleggen waarom het RIVM het steeds over een derde golf heeft en niet een tweede (één lange golf sinds september die wat op en neer gaat) of de vierde (tweede vanaf september, derde vanaf december)?
Ik snap het echt niet... Het lijkt mij vooral een angstreactie.quote:
Neuh, ik ook. Ik denk dat er heel veel op aan te merken is. Kan het niet helemaal duiden, maar daar komen we hopelijk vanzelf achter.quote:Op dinsdag 23 februari 2021 15:33 schreef Haags het volgende:
Ik begin dat RIVM een beetje te wantrouwen. Zal wel aan mij liggen.
De witte jassen aldaar hebben complete waanbeelden gekregen.quote:Op dinsdag 23 februari 2021 15:33 schreef Haags het volgende:
Ik begin dat RIVM een beetje te wantrouwen. Zal wel aan mij liggen.
Gaat de goede richting op.. Normaal zie je op dinsdag juist hogere cijfers dan op maandag.quote:
Alleen omdat ze jou morgen slechts als nummertje in de statistieken toevoegen en niet een aparte breaking news van maken zekerquote:Op dinsdag 23 februari 2021 15:33 schreef Haags het volgende:
Ik begin dat RIVM een beetje te wantrouwen. Zal wel aan mij liggen.
Ik wantrouw ze al heel langquote:Op dinsdag 23 februari 2021 15:33 schreef Haags het volgende:
Ik begin dat RIVM een beetje te wantrouwen. Zal wel aan mij liggen.
Ik weet niet zo goed of ik hierom moet lachen of huilen!quote:Op dinsdag 23 februari 2021 15:32 schreef Tijn het volgende:
[..]
Ik denk dat het alleen maar een soort marketing is. Als je dit allemaal de 2e golf noemt, komt het niet ernstig genoeg over. Maar als je het nu al gaat hebben over de 4e golf, denken mensen "oh ja, daar gaan ze weer". Ik denk dat mensen voor hun gevoel nu twee golven hebben meegemaakt en daarom wordt er nu gesproken over een 3e golf. Dat die tweede golf nog helemaal niet is afgelopen, lijkt er niet toe te doen.
Dan zou dit de tweede moeten zijn.quote:Op dinsdag 23 februari 2021 15:33 schreef Montov het volgende:
[..]
Omdat deze stijging door een nieuwe variant komt.
quote:Aantal gezette prikken
1.062.871
Tot nu toe zijn er 1.062.871 prikken gezet. Dit cijfer omvat zowel eerste als tweede prikken.
Dus binnenkort de 4e golfquote:Op dinsdag 23 februari 2021 15:35 schreef Oliver23 het volgende:
En wat zegt het RIVM als volgende week de besmettingen weer dalen?
RTL NIEUWS: RIVM: ''DE DERDE GOLF IS OVER HOOGTEPUNT HEEN''
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |