Frustrerend om te zien hoeveel mensen niet snappen hoe dit werkt.quote:Op dinsdag 23 februari 2021 15:20 schreef Caland het volgende:
[..]
Flinke daling t.o.v. 6 weken geleden wederom. Lekker gewerkt pikkies!
Ik heb het niet gezien of gelezen, maar Kuipers is normaalgesproken toch een van de grootste paniekzaaiers van het stel?quote:Op dinsdag 23 februari 2021 15:23 schreef Oliver23 het volgende:
[..]
Dan had Kuipers nog de ballen om gisteren te benoemen dat het allemaal lijkt mee te vallen.
Ik hoop het zo.quote:Op dinsdag 23 februari 2021 15:18 schreef hjansen82 het volgende:
[..]
Alles gaat sowieso open. Ongeacht wat de regering of het RIVM zegt.
Klopt, daarom was het des te opvallenderquote:Op dinsdag 23 februari 2021 15:24 schreef Stoorzendert het volgende:
[..]
Ik heb het niet gezien of gelezen, maar Kuipers is normaalgesproken toch een van de grootste paniekzaaiers van het stel?
Er is een flinke hoeveelheid meer getest en het percentage positief is lager over de hele week heen.quote:Op dinsdag 23 februari 2021 15:23 schreef DustPuppy het volgende:
[..]
Zoals vele malen ad nauseum werd herhaald mogen we vorige en die week daarvoor niet meetellen want ijs en sneeuw.
Dus het eerste punt van vergelijking is 2 februari.
De branche-organisatie voor de voetverzorger heeft de afgelopen maanden flink moeten lobby-en om ons vak in de aandacht, en uit de cosmetische hoek te krijgen, dus in die zin is een felicitatie best op z'n plaats.quote:Op dinsdag 23 februari 2021 15:17 schreef hjansen82 het volgende:
[..]
Het is eigenlijk heel triest dat je daarvoor iemand moet feliciteren. Het stemt mij erg somber in wat voor debiele maatschappij we terecht zijn gekomen. Misschien zal ik de jogger ook weer feliciteren straks als hij 21.00 uur weer mag joggen.
Dat kan maar dan zijn ze door iemand gebeld, die of slechtziend was of de regels niet kende, want er was geen sprake van een overtreding.quote:Op dinsdag 23 februari 2021 15:12 schreef Noek het volgende:
[..]
Oh en die kunnen gewoon gebeld zijn om te controleren want behalve een golf aan virologen heeft NL ook opeens een golf van handhavers gekregen.
Kutvolk.
Ho, foutje. Ik had het over de opnames in ziekenhuizen.quote:Op dinsdag 23 februari 2021 15:23 schreef koemleit het volgende:
[..]
wie wij?
dit is echt onzin, maandag is altijd lager dan het weekend, dinsdag nog lager, en dan stijgt het weer in de loop van de week. Elke week opnieuw.
doden is wel altijd hoog op dinsdag.
klopt!quote:Op dinsdag 23 februari 2021 15:28 schreef Lenny_Leonard het volgende:
[..]
Ho, foutje. Ik had het over de opnames in ziekenhuizen.Daar is maandag de piekdag.
Realiseer je dat een bepaald virus wat eind jaren '30 is opgekomen, nog steeds niet is uitgeroeid.quote:Op dinsdag 23 februari 2021 15:12 schreef Noek het volgende:
[..]
Oh en die kunnen gewoon gebeld zijn om te controleren want behalve een golf aan virologen heeft NL ook opeens een golf van handhavers gekregen.
Kutvolk.
Maandag is opnamepiek, dinsdag dodenpiek en donderdag besmettingspiek over het algemeen.quote:Op dinsdag 23 februari 2021 15:28 schreef Lenny_Leonard het volgende:
[..]
Ho, foutje. Ik had het over de opnames in ziekenhuizen.Daar is maandag de piekdag.
Ach die hoeren zijn zo ongeveer nog opzichtiger al maandenlang gewoon aan het werk dan al die thuiskappers dus snap het opzich wel.quote:Op dinsdag 23 februari 2021 15:28 schreef Oliver23 het volgende:
Verder mogen kappers waarschijnlijk weer vanaf 2 maart aan de slag. Kappers moeten dan wel een gezichtsmasker dragen. Volgens ingewijden moesten er ‘meer contactberoepen’ weer worden toegestaan. ,,Het is moeilijk uit te leggen dat als we de risico’s voor kappers aanvaardbaar achten, we dat niet vinden voor andere contactberoepen”, stelt een ingewijde. Alleen sekswerkers mogen nog niet aan de slag.
Voor iedereen die volgende week plannen had
Weet je nog, die goede oude tijd dat ze in de VS uit gingen leggen dat rimmen niet veilig was want je op die manier Covid kon krijgen?quote:
Gewoon goed de handjes blijven wassen, dan kunnen zij ook weer open.quote:Op dinsdag 23 februari 2021 15:26 schreef Discombobulate het volgende:
Wel echt triest dat sekswerkers meteen uitgesloten zijn. Het is toch ook gewoon een contactberoep. Steun zullen ze ook wel niet krijgen.
Derde golf, gauw versoepelenquote:Op dinsdag 23 februari 2021 15:30 schreef Oliver23 het volgende:
RTL Nieuws: ''RIVM SPREEKT VAN DERDE GOLF''![]()
Sommige winkels riepen erom en voor sommige zal het werken. Zeker de duurdere modezaken. Je gaat geen duur kostuum, clicken en collecten, maar blijft inderdaad dwaas dat de winkels niet gewoon opengaan, met eventuele restrictie van x personen per vierkante meter.quote:Op dinsdag 23 februari 2021 15:16 schreef Discombobulate het volgende:
Toch redelijk triest winkelen op afspraak. Zal wel even goed werken als click and collect.
Mensen willen gewoon volledig open, punt. Dit soort dingetjes helpen niet meer.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |