Maar het is een ontzettend mooi land dat veel te bieden heeft! Maarja, erg onveilig helaas...quote:Op zondag 21 februari 2021 23:19 schreef raptorix het volgende:
[..]
Ik weet niet wat ik van ZA moet vinden, maar heb wat collegas die daar vandaan komen en dat land kun je beter opgeven. Ze teren nu nog op hun laatste restje welvaart maar dat raakt snel op, land kun je beetje vergelijken met Rusland on steroids.
Ik durf gerust te stellen dat 90 procent geen idee heeft waarop ze stemmen.quote:Op zondag 21 februari 2021 23:21 schreef ondeugend het volgende:
Ik heb niks te maken met deze verkozen partijen in deze regering maar vraag mij de laatste tijd wel eens af of er mensen zijn die spijt hebben van hun uitgebrachte stem de laatste verkiezingen kwa huidig beleid dat eigenlijk nu voor een groot deel Covid gerelateerd is
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️ TikTok next Block
Er zijn geen oficieele migratie cijfers voor ZA beschikbaar, echter ik deed even klein onderzoekje naar Nederland, en zo uit me hoofd is het aantal migraties naar Nederland in 3 jaar met 500% gestegen, tjah als ook je kennis vertrekt, dan is dat niet best.quote:Op zondag 21 februari 2021 23:23 schreef Anton91 het volgende:
[..]
Maar het is een ontzettend mooi land dat veel te bieden heeft! Maarja, erg onveilig helaas...
Als dit een echt programma wordt, kom ik bij jou klagen...quote:Op zondag 21 februari 2021 23:10 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Helaas is de Nederlander anno 2021 een lijdzaam object. Zolang hij zijn sixpack nog kan kopen in de supermarkt en elke week kan genieten van de nieuwste aflevering van BN-ers in de Jungle en Wie Braadt het Beste Runderlapje houdt hij zijn mond.
Klopt wel idd. Alleen is dat al veel langer een probleem. Nederlanders protesteren niet. Dat is voor werkschuw links tuig. Doe maar normaal dan doe he gek genoeg. Hoofd omlaag en doorwerken.quote:Op zondag 21 februari 2021 23:10 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Helaas is de Nederlander anno 2021 een lijdzaam object. Zolang hij zijn sixpack nog kan kopen in de supermarkt en elke week kan genieten van de nieuwste aflevering van BN-ers in de Jungle en Wie Braadt het Beste Runderlapje houdt hij zijn mond.
Als dit een echt programma wordt, kom ik bij jou klagen...quote:
Je moet ook niet vergeten dat Nederland een kampioen is in onder bezetting leven, we hebben er zelfs een sport van gemaakt om bezetters te trollen: Hahaha bezetten is ook betalen!quote:Op zondag 21 februari 2021 23:26 schreef Cesare-Borgia het volgende:
[..]
Klopt wel idd. Alleen is dat al veel langer een probleem. Nederlanders protesteren niet. Dat is voor werkschuw links tuig. Doe maar normaal dan doe he gek genoeg. Hoofd omlaag en doorwerken.
Combinatie van een calvinistische inslag en het nog te goed hebben denk ik.
Tja, normaal komen er ook zaken voorbij die niet speelde tijdens de verkiezingen, maar nu beheerst er al een jaar iets ons leven en de beslissingen zullen ook nog lang doorwerken. Nemen partijen een besluit, dan wordt gezegd het is democratisch tot stand gekomen en feitelijk klopt dat, maar er zijn nul Nederlanders die op dit beleid gestemd hebben.quote:Op zondag 21 februari 2021 23:21 schreef ondeugend het volgende:
Ik heb niks te maken met deze verkozen partijen in deze regering maar vraag mij de laatste tijd wel eens af of er mensen zijn die spijt hebben van hun uitgebrachte stem de laatste verkiezingen kwa huidig beleid dat eigenlijk nu voor een groot deel Covid gerelateerd is
quote:Op zondag 21 februari 2021 23:27 schreef raptorix het volgende:
[..]
Als dit een echt programma wordt, kom ik bij jou klagen...
Ik zag zo'n programma met BN-ers, maar ik kende er niet 1 van. Het waren blijkbaar allemaal influencers, tiktokkers, youtubers en andere aandachtshoeren. Ik weet ook niet eens meer wat het doel van het programma was, want in de 10 minuten die ik zag waren ze alleen aan het vertellen hoe zwaar het was en wat een mooie ervaring het was. Ze zeiden alleen niet wat 'het' was...quote:Of dat er een spinoff komt met bekende Nederlanders! Of nog erger, een spinoff van de spinoff met de kinderen van de bekende Nederlanders.
quote:Op zondag 21 februari 2021 23:24 schreef raptorix het volgende:
[..]
Ik durf gerust te stellen dat 90 procent geen idee heeft waarop ze stemmen.
Stel de vraag eens voor de grap: Als Rutte veroordeeld zou worden voor rassendiscriminatie, zou hij dan nog langer president mogen zijn? Ik durf gerust te stellen dat 90 procent zou antwoorden: NEE.Ja ik snap wat je wilt zeggen maar hij was destijds nog geen minister president he.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Je vraagstelling klopt daarom niet helemaal.And everything under the sun is in tune
But the sun is eclipsed by the moon.
And Prince is still here!
Vreedzaam protest. Met zn allen naar buiten en kommaarrop.quote:Op zondag 21 februari 2021 22:58 schreef maan_man het volgende:
[..]
Na de vorige rellen rond de invoeren van de avondklok hebben ze mensen gelijk afgeschrikt, spoedzittingen, vaak hoge straffen en gelijk met je snuitert op tv. Op zich ook terecht, want dat sloeg nergens op en onschuldige waren het slachtoffer.
De enige oplossing zijn aantallen. Dat zag je vandaag al op drukken plekken, stond de politie toe te kijken. Als jij op straat bent, dan krijg je een boete en wordt je naar huis gestuurd. Maar als 500.000 Amsterdammers op straat zijn, dan is er geen beginnen aan om mensen om 21:00 naar binnen te sturen.
Ben je ook een BN-er?quote:Op zondag 21 februari 2021 23:47 schreef ondeugend het volgende:
Ik moet wel zeggen dat mijn runderbraadlappen bekend staan als meer dan heerlijk!
Bijna!quote:
Als het met tiktok oid is, dan doen @raptorix en ik alsof we je niet kennen. Dit ff ter info.quote:
Het enige wat nergens op slaat is de huichelachtige manier waarop de club List&Bedrog een avondklok voor onbepaalde tijd er doorheen weet te rommelen.quote:Op zondag 21 februari 2021 22:58 schreef maan_man het volgende:
[..]
Na de vorige rellen rond de invoeren van de avondklok hebben ze mensen gelijk afgeschrikt, spoedzittingen, vaak hoge straffen en gelijk met je snuitert op tv. Op zich ook terecht, want dat sloeg nergens op en onschuldige waren het slachtoffer.
De enige oplossing zijn aantallen. Dat zag je vandaag al op drukken plekken, stond de politie toe te kijken. Als jij op straat bent, dan krijg je een boete en wordt je naar huis gestuurd. Maar als 500.000 Amsterdammers op straat zijn, dan is er geen beginnen aan om mensen om 21:00 naar binnen te sturen.
Nou als dat het enige was dan hebben wij een ander wereldbeeld. Juweliers en supplementenshop leegtrekken is in mijn kringen geen heel normaal gedrag.quote:Op zondag 21 februari 2021 23:55 schreef van_Lamehuizen het volgende:
Het enige wat nergens op slaat is de huichelachtige manier waarop de club List&Bedrog een avondklok voor onbepaalde tijd er doorheen weet te rommelen.
Ik verdedig plunderingen en het vernielen van privebezittingen op geen enkele manier en vind het alleszins terecht dat de daders daarvan gestraft worden. Ik zie daarin ook geen enkele vorm van protest tegen het walgelijke overheidsbeleid.quote:Op zondag 21 februari 2021 23:59 schreef maan_man het volgende:
[..]
Nou als dat het enige was dan hebben wij een ander wereldbeeld. Juweliers en supplementenshop leegtrekken is in mijn kringen geen heel normaal gedrag.
Bitterzuur idd.quote:
Oké, jouw reactie in combinatie met het gedeelte in mijn reactie dat je dikgedrukt had gemaakt, deed iets anders vermoeden.quote:Op maandag 22 februari 2021 00:04 schreef van_Lamehuizen het volgende:
[..]
Ik verdedig plunderingen en het vernielen van privebezittingen op geen enkele manier en vind het alleszins terecht dat de daders daarvan gestraft worden. Ik zie daarin ook geen enkele vorm van protest tegen het walgelijke overheidsbeleid.
4.21 keer ergerquote:Op maandag 22 februari 2021 00:07 schreef DonRaja het volgende:
[..]
Is dat erger dan bitterzoet of gewoon een raar dialect?
Gelukkig maar dat er geen directe vluchten gingen van Wuhan naar Nederland, China die miljoenenstad gewoon voor de grap (en niet ivm menselijke transmissie) onder strikte quarantaine had proberen te stellen, Chinees nieuwjaar ook helemaal niet gepaard gaat met enorme volksbewegingen door Chinese diaspora alleen al en Carnaval hier in kleine kring gevierd wordt.quote:
Gaat het een beetje?quote:Op maandag 22 februari 2021 00:08 schreef van_Lamehuizen het volgende:
[..]
Gelukkig maar dat er geen directe vluchten gingen van Wuhan naar Nederland, China die miljoenenstad gewoon voor de grap (en niet ivm menselijke transmissie) onder strikte quarantaine had proberen te stellen, Chinees nieuwjaar ook helemaal niet gepaard gaat met enorme volksbewegingen door Chinese diaspora alleen al en Carnaval hier in kleine kring gevierd wordt.
We zijn in goede handen bij de volidioten kundige experts van het RIVM.Dank voor alle ellende hè jongens, bedankt dat ik nu voor onbepaalde tijd onschuldig 's avonds in mijn huis opgesloten wordt Jaap. Goed gewerkt pik.
![]()
Jij denkt nog steeds dat we snel van die avondklok afkomen? Ik hoop dat de mensen steeds meer denken, ik ben er klaar mee. Ze kunnen me wat en feest gaan vieren in de parken na negen uur.quote:
Jij weet wat ik denk op basis van mijn post? Knap hoor, vooral omdat ik totaal niets zei over een avondklok.quote:Op maandag 22 februari 2021 00:17 schreef mir1986 het volgende:
[..]
Jij denkt nog steeds dat we snel van die avondklok afkomen? Ik hoop dat de mensen steeds meer denken, ik ben er klaar mee. Ze kunnen me wat en feest gaan vieren in de parken na negen uur.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |