Dat zie je wel vaker terugkomen. Als de cijfers stijgen of niet snel genoeg dalen, dan zijn "wij" een eigenwijs volkje en verdienen "wij" strengere maatregelen. Dezelfde golfbewegingen in andere landen hebben daarentegen dan weer wel andere oorzaken, klaarblijkelijk.quote:Op donderdag 18 februari 2021 21:22 schreef leolinedance het volgende:
[..]
Inderdaad. Die sukkel ook, suggereert ook nog eens dat alleen Nederlanders dat doen. Als of mensen in andere landen wel graag zo'n ding op hun kop hebben
Volgens mij waren ze uitgerukt voor een overval.quote:Op donderdag 18 februari 2021 21:18 schreef chratnox het volgende:
Ik vind het nog triester dat er een agent of 10 uitrukt om een kapper aan te houden.
Prioriteiten he.quote:Op donderdag 18 februari 2021 21:18 schreef chratnox het volgende:
[..]
Ik vind het nog triester dat er een agent of 10 uitrukt om een kapper aan te houden. Daar is het land weer even flink veiliger van geworden hoor. Mankracht om daadwerkelijke drugscriminelen aan te pakken, inbrekers aan te pakken, fietsendiefstal aan te geven en dergelijken is er niet, maar van een tekort lijkt de laatste tijd geen sprake meer te zijn als het gaat om optreden na 9 uur 's avonds.
Grootste kans voor een drugscrimineel om aan de politie te ontsnappen is om alleen overdag drugs te verhandelen ofzo.
Ik heb die van vorig jaar April nog aan de spiegel hangen.quote:Op donderdag 18 februari 2021 21:13 schreef Jed1Gam het volgende:
[..]
Ja verbruik dus 100 kapjes per dag.
Ja, had handig geweest als ik het artikel gelezen had, mea culpaquote:Op donderdag 18 februari 2021 21:25 schreef maan_man het volgende:
[..]
Volgens mij waren ze uitgerukt voor een overval.
Thanks, ja dat had ik inderdaad wel gezien. Maar dat kan nu dus ook al.quote:Op donderdag 18 februari 2021 21:23 schreef maan_man het volgende:
[..]
Uit de MvT:
[..]
Probleem is, als ik goed gekeken heb, dat de ministeriële regeling niet bij de stukken zit, dus daar kan van alles in staan.
Die wordt nog los ingediend en moet dan ook langs de kamers.quote:Op donderdag 18 februari 2021 21:23 schreef maan_man het volgende:
[..]
Uit de MvT:
[..]
Probleem is, als ik goed gekeken heb, dat de ministeriële regeling niet bij de stukken zit, dus daar kan van alles in staan.
Er heeft al iemand een verzoek gedaan tot open data op dit gebied, daar is "afwijzend" op gereageerd.quote:Op donderdag 18 februari 2021 21:15 schreef George_of_the_Jungle het volgende:
Een poosje geleden postte ik ergens over hoe weinig samples er eigenlijk geanalyseerd worden om te bepalen om welke variant het gaat. Met zo weinig samples zijn is de onzekerheid in je schattingen groter. Toen ging het om iets van ~100 samples per week, terwijl er toen meer dan 40.000 positieve testen per week waren, oftewel een sample intensiteit van <1%.
Ik heb toen wat simulaties gedaan, op basis van het aantal samples, aantal positieve testen, en percentages met een variant, en het viel mee eigenlijk hoeveel onzekerheid er in de schattingen zat. Toen was de schatting gelook ik iets van 25%, en die zou er 5-7% onder of boven kunnen zitten.
Yorick, op Twitter, bevestigde wel stellig dat de samples volledig random werden gekozen.
Maar nu wordt toch de schatting van het percentage besmettingen met de Engelse variant flink naar beneden bijgesteld. Men speculeert dat dat zou komen omdat er nog steeds weinig samples worden geanalyseerd (een paar honderd per week), maar dat kan volgens mij niet de hele correctie verklaren. Zeker niet nu er (iets) meer geanalyseerd wordt, terwijl er een stuk minder positieve tests zijn (de sample intensiteit is dus flink omhoog gegaan). Ik vermoed dat er ook samples zijn geanalyseerd die niet alleen random geselecteerd zijn, maar op basis van een vermoeden dat die de Engelse variant zouden kunnen zijn. Daardoor zou je een overschatting kunnen maken. Ik heb alleen niet alle data lekker op een rijtje op dit moment. Heeft iemand de week tot week schattingen van de Engelse variant? En worden die nu achteraf ook aangepast door het RIVM? Dat is wel zo handig zodat wij zelf ook de variant kunnen volgen, en de R in de gaten kunnen houden. Anders wordt er wel heel veel zand in onze ogen gestrooid.
Zonder de spoedwet kon dat nog niet. Met de spoedwet is de mogelijkheid toegevoegd om via ministeriële regeling het vertoeven in de openlucht te beperkenquote:Op donderdag 18 februari 2021 21:28 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Thanks, ja dat had ik inderdaad wel gezien. Maar dat kan nu dus ook al.
quote:Op donderdag 18 februari 2021 21:31 schreef Drekkoning het volgende:
[..]
Die wordt nog los ingediend en moet dan ook langs de kamers.
Alleen over de voortduring mogen de kamers iets vinden. Gezien de spoedprocedures.quote:De Tweede Kamer krijgt net als nu het geval is bij de op de Twm gebaseerde regelingen zeggenschap over de inwerkingtreding (bij de reguliere procedure) of de voortduring (bij de spoedprocedure). Indien naar het oordeel van de Ministers de regeling of een onderdeel daarvan niet langer noodzakelijk is voor het de bestrijding van de (dreiging van de) epidemie, wordt die regeling daartoe zo spoedig mogelijk gewijzigd of ingetrokken (artikel 58c, zesde lid, Wpg).
Wat schieten we daar mee op? Wat is nou het argument achter dat continue willen ophokken binnen?quote:Op donderdag 18 februari 2021 21:32 schreef Drekkoning het volgende:
[..]
Zonder de spoedwet kon dat nog niet. Met de spoedwet is de mogelijkheid toegevoegd om via ministeriële regeling het vertoeven in de openlucht te beperken
Rutte ziet het allemaal donker in.quote:Op donderdag 18 februari 2021 21:41 schreef Noek het volgende:
Nu worden kappers misschien wel versoepeld?
Hoe kom je daar nou bijquote:Op donderdag 18 februari 2021 21:41 schreef Noek het volgende:
Nu worden kappers misschien wel versoepeld?
Mag van mij. Ik kan zo doorgaan voor een van de New Kidsquote:Op donderdag 18 februari 2021 21:41 schreef Noek het volgende:
Nu worden kappers misschien wel versoepeld?
Nope!quote:Op donderdag 18 februari 2021 21:41 schreef Noek het volgende:
Nu worden kappers misschien wel versoepeld?
Ja, op woensdagmiddag tussen 2 uur 's middags en 4 uur 's middags, behalve wanneer het regent. Wanneer het regent is het binnen, maar moet de klant buiten zitten en de kapper binnen staan.quote:Op donderdag 18 februari 2021 21:41 schreef Noek het volgende:
Nu worden kappers misschien wel versoepeld?
Kan dit in een routekaart? Met beslissingsboom?quote:Op donderdag 18 februari 2021 21:43 schreef chratnox het volgende:
[..]
Ja, op woensdagmiddag tussen 2 uur 's middags en 4 uur 's middags, behalve wanneer het regent. Wanneer het regent is het binnen, maar moet de klant buiten zitten en de kapper binnen staan.
Gezien de quote van maan_man kon dat dus ook al o.b.v. de Wbbbg. Dat die er wellicht niet was is een ander verhaal. Het kon al wel.quote:Op donderdag 18 februari 2021 21:32 schreef Drekkoning het volgende:
[..]
Zonder de spoedwet kon dat nog niet. Met de spoedwet is de mogelijkheid toegevoegd om via ministeriële regeling het vertoeven in de openlucht te beperken
Met de notie dat ook bij een spoedprocedure binnen een week het aan de kamer voorgelegd moet zijn (en meerderheid voor stemt uiteraard), anders wordt de maatregel automatisch opgeschort.quote:Op donderdag 18 februari 2021 21:37 schreef maan_man het volgende:
[..]
[..]
Alleen over de voortduring mogen de kamers iets vinden. Gezien de spoedprocedures.
De wbbbg route is afgeschoten door de rechter en dat is toch juist de reden dat deze wet nu wordt ingevoerd?quote:Op donderdag 18 februari 2021 21:49 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Gezien de quote van maan_man kon dat dus ook al o.b.v. de Wbbbg. Dat die er wellicht niet was is een ander verhaal. Het kon al wel.
Niet van die lastige vragen stellen hoorquote:Op donderdag 18 februari 2021 21:38 schreef Cesare-Borgia het volgende:
[..]
Wat schieten we daar mee op? Wat is nou het argument achter dat continue willen ophokken binnen?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |