Klopt. Dit zijn dus van die gokjes/slimmigheidjes die je moet uitproberen als je veel minder geld hebt dan je concurrent.quote:Op donderdag 18 februari 2021 12:46 schreef Tarado het volgende:
[..]
Ik begrijp de achterliggende gedachte wel en een fitte Van Ginkel met een fitte Götze zou PSV echt een stuk beter maken maar nu werkt het eerder averechts omdat ze nauwelijks wat bijdragen.
Negatieveling. Noemt zich dan een supporter, bahbah.quote:Op donderdag 18 februari 2021 15:07 schreef PSVCL het volgende:
Voor het eerst 0 vertrouwen in, had ik bij de loting al eerlijk gezegd. Nare tegenstander dat Olympiakos
2-1 voor de Grieken
quote:Op donderdag 18 februari 2021 15:09 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:
[..]
Negatieveling. Noemt zich dan een supporter, bahbah.
Dikke overwinning natuurlijk.Zahavi gaat mondjes snoeren en Mvogo gaat laten zien de beste zwarte keeper in de Eredivisie te zijn.quote:
quote:Op donderdag 18 februari 2021 17:10 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:
[..]
Dikke overwinning natuurlijk.Zahavi gaat mondjes snoeren en Mvogo gaat laten zien de beste zwarte keeper in de Eredivisie te zijn.
Nee, ik ben ook niet heel positief gestemd, maar had van jou wel wat optimisme verwacht.
Werd er überhaupt iemand wel gedekt bij die vrije trap? Dat leek echt nergens op.quote:Op donderdag 18 februari 2021 19:04 schreef Notorious_Roy het volgende:
Lekker weer. He-le-maal vrijgelaten.
Pablo paddenstoel stond weer te slapenquote:Op donderdag 18 februari 2021 19:10 schreef Lemming22 het volgende:
[..]
Werd er überhaupt iemand wel gedekt bij die vrije trap? Dat leek echt nergens op.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |