Wel “al” 27quote:Op dinsdag 16 februari 2021 07:19 schreef DeeBee het volgende:
SovietGoden.
Bizar hoeveel talent er ineens uit Rusland is toch.
En we wachten al jaren op de doorbraak van "onze" Rus.quote:Op dinsdag 16 februari 2021 07:19 schreef DeeBee het volgende:
SovietGoden.
Bizar hoeveel talent er ineens uit Rusland is toch.
Alleen als iemand in de 1e set opgeeft toch? Al kan dat per aanbieder anders zijn natuurlijk.quote:Op dinsdag 16 februari 2021 07:44 schreef GwaiLow het volgende:
Wel fijn dat Dimitrov de wedstrijd uit speelt. Heb wat geld op die Rus staan (betaalde 5.5x uit), en als Dimi op zou geven krijg je het niet uitbetaald
Klopt inderdaad. Ik had deze bet lopen op ''bet365'', en daar moet de wedstrijd volledig zijn gespeeld. Op onder andere Unibet, Betfair, Betsson etc is er inderdaad maar 1 gespeelde set nodig om de bet te aanvaarden.quote:Op dinsdag 16 februari 2021 08:53 schreef Marcoss het volgende:
[..]
Alleen als iemand in de 1e set opgeeft toch? Al kan dat per aanbieder anders zijn natuurlijk.
Je moet er van houden. Ik vind 't wel wat hebben.quote:Op dinsdag 16 februari 2021 09:02 schreef Frozen-assassin het volgende:
Livebeelden van Serena haar kont
Ze begint leuk inderdaad. Ach, ik hoop iig dat ze die vreselijke Margret-Court nog van haar Grand Slam troon kan stoten.quote:Op dinsdag 16 februari 2021 09:25 schreef Frozen-assassin het volgende:
SerenACT pakt gelijk de breek
Dat doen ze alleen als de speler erom vraagt toch? Al heb je er ook niet zoveel aan om de afdruk te zien als je toch het punt niet krijgt en weet dat de bal uit gegeven wordt..quote:Op dinsdag 16 februari 2021 09:46 schreef GwaiLow het volgende:
Waarom krijgen wij de afdruk niet te zien als het systeem uit roept? Leek mij toch in. Zou dan toch graag de afdruk willen zien.
Halep was het er ook absoluut niet mee eens. Misschien had ze er natdrukkelijker om moeten vragen idd. En je hebt er niets aan idd, maar zou het toch graag even willen zien. Uiteraard is die bal op de afdruk ook uit, maar zou het punt dan makkelijker kunnen afsluiten.quote:Op dinsdag 16 februari 2021 10:01 schreef Marcoss het volgende:
[..]
Dat doen ze alleen als de speler erom vraagt toch? Al heb je er ook niet zoveel aan om de afdruk te zien als je toch het punt niet krijgt en weet dat de bal uit gegeven wordt..
Ze heeft er enorme succes mee behaaldquote:Op dinsdag 16 februari 2021 10:15 schreef Ambrosius het volgende:
Wat verschrikkelijk blijft het toch om te zien: hele baan open en dan een meter achter de baseline, nog steeds, na 30 jaar.
Omdat de rest nog slechter is.quote:Op dinsdag 16 februari 2021 10:17 schreef GwaiLow het volgende:
[..]
Ze heeft er enorme succes mee behaald
Volgende keer beter, Yannickquote:Op dinsdag 16 februari 2021 10:43 schreef Wereldgozer het volgende:
Erg jammer dat klootzak Karatsev voor het eerst in de halve finale van een grand slam staat. Ik had de sympathieke Dimitrov graag zijn eerste GS titel gegund.
Kimberly Po kon ook aardig goed ballen idd.quote:Op dinsdag 16 februari 2021 10:50 schreef PippenScottie het volgende:
Ik had vroeger echt een hekel aan Serena, maar dat is echt al jaren over.
Ze is van mijn bouwjaar en ik kan er alleen maar diep respect voor hebben dat ze er 22 jaar na haar eerste Slam zege nog steeds staat.
Ik heb voor de grap eens gekeken tegen wie ze in 1999 speelde toen ze de US Open won:
Kimberly Po
Jelena Kostanic
Kim Clijsters
Conchita Martinez
Monica Seles
Lindsay Davenport
Martina Hingis
Dat was geen misselijk rijtje.
Dit moet ik natuurlijk ook niet zeggen.quote:Op dinsdag 16 februari 2021 11:44 schreef WismutVeilchen83 het volgende:
Zverev stelt vooralsnog niet teleur.
De altijd sympathieke Zverev is wel een voorbeeld op Corona-gebied ja.quote:Op dinsdag 16 februari 2021 12:06 schreef DeeBee het volgende:
Erg mooi dat de zeer onsympathieke anti-vaxxer Novak D. eens niet de eerste set pakt.
Zoals je al zei: je hoopt dat erkend vrouwenmepper Alexander Z. z'n enkel verzwikt wanneer hij een MP verzilvert, zodat ze allebei alsnog uitgeachakeld zijn.quote:Op dinsdag 16 februari 2021 12:09 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
[..]
De altijd sympathieke Zverev is wel een voorbeeld op Corona-gebied ja.
En dan Karatsev in de finale-genotquote:Op dinsdag 16 februari 2021 12:10 schreef DeeBee het volgende:
[..]
Zoals je al zei: je hoopt dat erkend vrouwenmepper Alexander Z. z'n enkel verzwikt wanneer hij een MP verzilvert, zodat ze allebei alsnog uitgeachakeld zijn.
Ja juichen omdat er een verliest is wel een goeie tip eigenlijk. Je hebt leuke idioten zoals Kyrgios en dan heb je idioten als deze twee.quote:Op dinsdag 16 februari 2021 12:10 schreef DeeBee het volgende:
[..]
Zoals je al zei: je hoopt dat erkend vrouwenmepper Alexander Z. z'n enkel verzwikt wanneer hij een MP verzilvert, zodat ze allebei alsnog uitgeachakeld zijn.
En dan na de finale klagen dat er geen hol aan was omdat Nadal in straight sets wintquote:Op dinsdag 16 februari 2021 12:11 schreef WismutVeilchen83 het volgende:
[..]
En dan Karatsev in de finale-genot
Of dat onze volslagen onbekende Russische vriend dan gewoon wint, haha.quote:Op dinsdag 16 februari 2021 12:24 schreef tja77 het volgende:
[..]
En dan na de finale klagen dat er geen hol aan was omdat Nadal in straight sets wint
Dan sta ik juichend voor de tvquote:Op dinsdag 16 februari 2021 12:24 schreef WismutVeilchen83 het volgende:
[..]
Of dat onze volslagen onbekende Russische vriend dan gewoon wint, haha.
De invloed van de forced error op het spelletje wordt wel vaker onderschat.quote:Op dinsdag 16 februari 2021 14:38 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
Opnieuw een overwinning van Djoko ondanks veel slechtere winner/UE-statistieken dan zijn tegenstander.
Klopt, de forced error is het verschil tussen GOAT (Nadal, Djokovic) en de rest.quote:Op dinsdag 16 februari 2021 14:44 schreef tja77 het volgende:
[..]
De invloed van de forced error op het spelletje wordt wel vaker onderschat.
quote:
0-8 tegen top 10 spelersquote:
Het zou natuurlijk niet netjes zijn maar het is wel schering en inslag, dus als #1 moet je daar mee om kunnen gaan lijkt me.quote:Op woensdag 17 februari 2021 08:51 schreef tja77 het volgende:
Was de medical time out van Muchova een terechte?
Had geen schijn van kans blijkbaar, vraagt een medical time out aan vanwege de hitte. Barty raakt daarna geen pepernoot meer. Je kunt natuurlijk altijd simuleren dat je door de hitte bevangen bent, terwijl ondertussen je gewoon helemaal kapot bent gespeeld omdat je tegenstander je alle kanten opstuurt.
Djokovic is een atletisch wonder, die hoeft dat niet te doen joh. Speelt zelfs met een buikspierblessure het gros van de spelers naar huis.quote:Op woensdag 17 februari 2021 08:57 schreef DeeBee het volgende:
Beschuldig je haar nu van een Djokovic'je?
Die gaat straks klappen krijgen.quote:Op woensdag 17 februari 2021 10:20 schreef WismutVeilchen83 het volgende:
Ik heb nu al medelijden met de vader van Tsitsipas..
Als je dat maar weet.quote:Op woensdag 17 februari 2021 10:21 schreef superniger het volgende:
[..]
Die gaat straks klappen krijgen.
Heb jij de partij gezien? Ik heb gelezen dat Medvedev zich na de partij heeft laten behandelen aan zijn linkerbeen.quote:Op woensdag 17 februari 2021 09:02 schreef WismutVeilchen83 het volgende:
Medvedev indrukwekkend hoor. Heeeel benieuwd hoe die het gaat doen tegen Nadal en misschien zelfs Djokovic.. Bij een finaleplek gaat hij sowieso Nadal voorbij en wordt hij #2.
Leek eerlijk gezegd niet zoveel aan de hand, alleen een beetje last van krampquote:Op woensdag 17 februari 2021 10:40 schreef Opnaarutrecht het volgende:
[..]
Heb jij de partij gezien? Ik heb gelezen dat Medvedev zich na de partij heeft laten behandelen aan zijn linkerbeen.
Hm, speelt Nadal nou zo goed of Tsitsi zo matig?quote:Op woensdag 17 februari 2021 11:06 schreef chufi het volgende:
Nadal gaat wel heel simpeltjes naar 2-0 in sets..
Ja, Nadal speelt gewoon te goed.quote:Op woensdag 17 februari 2021 10:49 schreef Frozen-assassin het volgende:
Is het te vroeg om Tsitsipas ook een zaadje te noemen?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |