Schaatsen is als fietsen.quote:Op donderdag 11 februari 2021 21:11 schreef vencodark het volgende:
Hmm, ik denk dat ik nog op zolder schaatsen heb liggen.![]()
Zou ik? De grote vijver om de hoek was vanavond al druk bezet. Ik heb al 20 jaar ofzo niet meer geschaatst. De laatste keer dat het zodanig vroor (denk ik) was ik zwanger van A.
Deed het als kind wel graag.![]()
Voor ¤25?quote:Op donderdag 11 februari 2021 22:00 schreef Deepfreeze het volgende:
Ik ga voor de jongste morgen nog maar een paar schaatsen halen via marktplaats. Hij is de enige die zin heeft om het te proberen![]()
Voor een tientje kan hij morgen op de schaats. En anders zet ik ze morgenavond weer op marktplaats
Doe ze op schaatslesquote:Op donderdag 11 februari 2021 23:41 schreef Amsel het volgende:
Ik ben echt zooo slecht in schaatsen maar zou het wel aan m'n kinderen mee willen geven. Heb dus alleen geen idee hoe
Nou ik heb dus zelf schaatsles gehad, omdat ik er zo slecht in was maar het wel echt wilde leren. De conclusie van de schaatsinstructeur was ook dat ik er inderdaad heel slecht in ben, ik heb het na 10 lessen maar opgegeven want het werd echt niksquote:
Oh, wat ergquote:Op vrijdag 12 februari 2021 07:36 schreef Amsel het volgende:
[..]
Nou ik heb dus zelf schaatsles gehad, omdat ik er zo slecht in was maar het wel echt wilde leren. De conclusie van de schaatsinstructeur was ook dat ik er inderdaad heel slecht in ben, ik heb het na 10 lessen maar opgegeven want het werd echt niks
Wordt daar niet de hoofdprijs voor gevraagd? Hier wel net als vorige week met de sleeën.quote:Op vrijdag 12 februari 2021 08:47 schreef _NIKKI_ het volgende:
@Phaidra als je echt schaatsen zoekt... Marktplaats staat er vol mee. Ik heb ook vorige week een paar opgehaald in ons dorp.
Ja ik heb wel even op marktplaats gekeken. Maar het aanbod vind ik tegenvallen. Sowieso vind ik het lastig om voor hem te besluiten of hij noren wil of ijshockeyschaatsen. Noren is meer aanbod van voor een redelijke prijs, maar dat is nogal een overgang. Of misschien juist goed om het meteen op noren te leren (maar wil hem ook niet afschrikken). Zelf heb ik op van alles en nog wat geschaatst (ik kreeg altijd zesdehands via via, in de groei gingen mijn ouders echt geen goede nieuwe kopenquote:Op vrijdag 12 februari 2021 08:47 schreef _NIKKI_ het volgende:
@:Phaidra als je echt schaatsen zoekt... Marktplaats staat er vol mee. Ik heb ook vorige week een paar opgehaald in ons dorp.
Twee van mijn kinderen hebben respectievelijk 1 en 3 jaar op schaatsles gezeten. Die schaatsen dus prima. Nu nog kijken of ik het derde exemplaar kan leren schaatsen. Ik ben twee jaar schaatsjuf geweest, dus ik zou moeten weten hoe ik het hem kan leren.
Ik moest lachen. Sorry.quote:Op vrijdag 12 februari 2021 08:56 schreef vencodark het volgende:
Het ging weer lekker vannacht.![]()
Een paar weken terug heb ik het portier van de bijrijder laten maken. Die ging van binnen -en van buiten niet altijd open.
Iets van ¤45 aan kwijt.![]()
Stond ik vannacht wederom met een portier dat niet open wilde. En mijn anti-vries deken zat er natuurlijk tussen gestoken.
En zo kan ik natuurlijk niet naar huis.
Resultaat: RIP Deken.
Geeft niets.quote:Op vrijdag 12 februari 2021 08:59 schreef amaranta het volgende:
[..]
Ik moest lachen. Sorry.
Ik zit jou al helemaal rijden met een wapperende deken.
Waar laat je zoiets doen eigenlijk? Schoenmaker? Of sleutelmannetje?quote:Op vrijdag 12 februari 2021 09:18 schreef Hupje het volgende:
Schaatsles? Op een kunstijsbaan of op natuurijs? Nooit over nagedacht![]()
Vroeger had ik ook altijd tweedehands schaatsen, toen mijn voeten uitgegroeid waren kreeg ik een nieuw paar van mijn ouders. Die heb ik nog steeds. Maar de laatste jaren heb ik ze niet laten slijpen, bedenk ik me nu.
De meeste schoenmakers doen dat wel ja. En sommige ijsverenigingen enzo ook.quote:Op vrijdag 12 februari 2021 09:20 schreef vencodark het volgende:
[..]
Waar laat je zoiets doen eigenlijk? Schoenmaker? Of sleutelmannetje?![]()
Of fietsenwinkel. Die verkopen ook vaak schaatsen.quote:Op vrijdag 12 februari 2021 09:20 schreef vencodark het volgende:
[..]
Waar laat je zoiets doen eigenlijk? Schoenmaker? Of sleutelmannetje?![]()
Kunstijsbaan ja.quote:Op vrijdag 12 februari 2021 09:18 schreef Hupje het volgende:
Schaatsles? Op een kunstijsbaan of op natuurijs? Nooit over nagedacht![]()
Vroeger had ik ook altijd tweedehands schaatsen, toen mijn voeten uitgegroeid waren kreeg ik een nieuw paar van mijn ouders. Die heb ik nog steeds. Maar de laatste jaren heb ik ze niet laten slijpen, bedenk ik me nu.
Oh, dat is een goeie.quote:Op vrijdag 12 februari 2021 09:21 schreef _NIKKI_ het volgende:
[..]
Of fietsenwinkel. Die verkopen ook vaak schaatsen.
Dat is geen pech want het gebeurt elk jaar. Er wordt aan jouw kant van het kanaal volgens mij ook amper gestrooid. De gemeente vergeet jullie kern steeds lijkt het wel.quote:Op vrijdag 12 februari 2021 10:17 schreef trui het volgende:
ja maar nog vele malen groter als 't voor beiden slecht was afgelopen.... Gelukkig is dat niet gebeurd. Maar ik kan me je vaders gevloek goed voorstellen.![]()
Wij hebben weer eens pech hier in de wijk hoor. Storing in 't gemaal, waardoor het ijs levensgevaarlijk is.
ja het is al eens eerder gebeurd, dus ik vind het ook wel echt nalatig dat het niet beter in de gaten gehouden wordt hoor. Dat weinig strooien vind ik zelf niet zo'n ramp, maar er wordt wel enorm over geklaagd inderdaad.quote:Op vrijdag 12 februari 2021 10:32 schreef exode het volgende:
[..]
Dat is geen pech want het gebeurt elk jaar. Er wordt aan jouw kant van het kanaal volgens mij ook amper gestrooid. De gemeente vergeet jullie kern steeds lijkt het wel.
oei! En gelukkig maar dat het mee lijkt te vallen, ik dacht inderdaad dat er wel heel veel water doorheen kwam, maar het is eigenlijk wel logisch dat niet alle water daardoorheen gaat.quote:Op vrijdag 12 februari 2021 11:25 schreef Vaiana het volgende:
Oeps.
Ik had vanochtend een was aangezet. Man haalt altijd het wasmiddelbakje uit de wasmachine zodat het vakje daarachter ook goed kan drogen (wasmiddel doen we met een bolletje in de wasmachine, dus sop zit er nooit in). Ben ik dus vergeten dat bakje er in terug te doen.
Nu is de vloerbedekking een beetje nat, maar het lijkt allemaal redelijk mee te vallen omdat er geen liters water door dat bakje heengepompt worden. Hoop ik.
Ja ik verwacht dat het alleen het 'ophalen' van het wasmiddel/de wasverzachter is. De natte plek op de vloerbedekking viel qua omvang echt wel mee, dus ik heb goede hoop.quote:Op vrijdag 12 februari 2021 11:28 schreef trui het volgende:
[..]
oei! En gelukkig maar dat het mee lijkt te vallen, ik dacht inderdaad dat er wel heel veel water doorheen kwam, maar het is eigenlijk wel logisch dat niet alle water daardoorheen gaat.
Dat droogt wel goed op lijkt mijquote:Op vrijdag 12 februari 2021 11:33 schreef Vaiana het volgende:
[..]
Ja ik verwacht dat het alleen het 'ophalen' van het wasmiddel/de wasverzachter is. De natte plek op de vloerbedekking viel qua omvang echt wel mee, dus ik heb goede hoop.
Hij is overigens niet zwanger.quote:Op vrijdag 12 februari 2021 12:16 schreef amaranta het volgende:
Ik checkte net zoon zijn temperatuur met een infrarood pistool. De temperatuur was aan de hoge kant dus ik wilde het dubbelchecken. Dus even een “ouderwetse” thermometer gepakt voor onder zijn tong. (die gaf overigens wel een normale temperatuur aan)
Zegt zoon: maar mama, is dit ding niet bedoelt om te kijken of je zwanger bent?
quote:Op vrijdag 12 februari 2021 12:16 schreef amaranta het volgende:
Ik checkte net zoon zijn temperatuur met een infrarood pistool. De temperatuur was aan de hoge kant dus ik wilde het dubbelchecken. Dus even een “ouderwetse” thermometer gepakt voor onder zijn tong. (die gaf overigens wel een normale temperatuur aan)
Zegt zoon: maar mama, is dit ding niet bedoelt om te kijken of je zwanger bent?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |