Je kan heel veel bereiken met HODLEN. Gewoon jaren laten staan en vanzelf een keertje tikt ie de 100K of 200K aan.quote:Op zaterdag 13 februari 2021 00:30 schreef Nattekat het volgende:
Voor mij nadert er wel een moment dat ik een flinke lading winst ga pakken en de gigantische implosie ga afwachten. Nu nog niet, maar misschien rond de 55k. Hopelijk is Ether dan weer een beetje hersteld tov Bitcoin.
Met enkel hodlen bereik je zo weinig
Als je je ETH van 2017 had gehodled had je er waarschijnlijk nog beter voorgestaanquote:Op zaterdag 13 februari 2021 00:30 schreef Nattekat het volgende:
Voor mij nadert er wel een moment dat ik een flinke lading winst ga pakken en de gigantische implosie ga afwachten. Nu nog niet, maar misschien rond de 55k. Hopelijk is Ether dan weer een beetje hersteld tov Bitcoin.
Met enkel hodlen bereik je zo weinig
Het hangt van je doel en je gemoedsrust af, je kunt ook bijvoorbeeld een deel laten staan, ik zou je dat zeker adviseren, al was het maar 20 procent, en dan met het idee: ik kijk over 5 jaar eens hoe we er voor staan.quote:Op zaterdag 13 februari 2021 00:30 schreef Nattekat het volgende:
Voor mij nadert er wel een moment dat ik een flinke lading winst ga pakken en de gigantische implosie ga afwachten. Nu nog niet, maar misschien rond de 55k. Hopelijk is Ether dan weer een beetje hersteld tov Bitcoin.
Met enkel hodlen bereik je zo weinig
Grootste deel heb ik nogquote:Op zaterdag 13 februari 2021 02:46 schreef Gehrman het volgende:
[..]
Als je je ETH van 2017 had gehodled had je er waarschijnlijk nog beter voorgestaan
Ik ben er praktisch van overtuigd dat het nog een keer in elkaar stort. Als ie gaat terwijl ik er nog in zit, heb ook weer helemaal niks voor de komende paar jaar.quote:Op zaterdag 13 februari 2021 03:10 schreef raptorix het volgende:
[..]
Het hangt van je doel en je gemoedsrust af, je kunt ook bijvoorbeeld een deel laten staan, ik zou je dat zeker adviseren, al was het maar 20 procent, en dan met het idee: ik kijk over 5 jaar eens hoe we er voor staan.
Haha, inderdaad zeg. Ik heb er nog wat van zie ikquote:Op zaterdag 13 februari 2021 09:38 schreef Jed1Gam het volgende:
Zelfst ultra-shitcoin FUN is 4,5 cent waard. Die gasten hebben in de laatste 4 jaar echt 0,0 bereikt.
Jaquote:
Is er een coin waar jij niet in zit?quote:Op zaterdag 13 februari 2021 10:50 schreef TheFreshPrince het volgende:
[..]
Ja
Heb er nog steeds ~20k dus dat begint al een redelijk percentage van m'n portfolio te worden.
Valt mee, stuk of 16 + bitcoin.quote:Op zaterdag 13 februari 2021 10:51 schreef xaban06 het volgende:
[..]
Is er een coin waar jij niet in zit?
SNTR had ik destijds ook gekocht, weet alleen niet meer hoe en/of waarquote:Op zaterdag 13 februari 2021 10:53 schreef TheFreshPrince het volgende:
[..]
Valt mee, stuk of 16 + bitcoin.
UBIX gaat ook als de brandweer vandaag (platform van het geswapte SNTR).
Je kon ze swappen naar SNTR, daar kwam ik nog net voor de deadline van de "extended swap" periode achter.quote:Op zaterdag 13 februari 2021 10:56 schreef xaban06 het volgende:
[..]
SNTR had ik destijds ook gekocht, weet alleen niet meer hoe en/of waarMisschien ook wel weer verkocht trouwens.
Ik zit ook naar UBIX te kijken, maar kennelijk moet je eerst bij KuCoin kopen, vervolgens overzetten naar een Ubikiri wallet?quote:Op zaterdag 13 februari 2021 10:59 schreef TheFreshPrince het volgende:
[..]
Je kon ze swappen naar SNTR, daar kwam ik nog net voor de deadline van de "extended swap" periode achter.
Maar het is 20:1 naar UBX dus blijft weinig van over.
Heb daarna wel weer bakken UBX gekocht dus al met al prima winst.
Nu nog een leuk moment. Ethereum heeft nog niet echt een gigantische moon zoals Bitcoin gehad, die is gewoon rustig aan het stijgen, dus voorlopig nog hodlenquote:
De Ubikiri wallet ligt er vandaag even uit omdat ze de exchange aan het integreren zijn.quote:Op zaterdag 13 februari 2021 11:00 schreef xaban06 het volgende:
[..]
Ik zit ook naar UBIX te kijken, maar kennelijk moet je eerst bij KuCoin kopen, vervolgens overzetten naar een Ubikiri wallet?
Via Google op "ubikiri" kom ik 2 links tegen, beide doen het niet...
Knap hoe je dat allemaal bij kunt houden. Je wil toch op de hoogte blijven wat er bij die projecten gebeurd. Van 1 coin op de hoogte blijven kost me al meer tijd dan goed voor me is somsquote:Op zaterdag 13 februari 2021 10:53 schreef TheFreshPrince het volgende:
[..]
Valt mee, stuk of 16 + bitcoin.
UBIX gaat ook als de brandweer vandaag (platform van het geswapte SNTR).
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |