Maarja, er ligt wel een probleem als bijvoorbeeld bepaalde werkzaamheden niet meer uitgevoerd kunnen worden zonder vaccinatie. Dan zal je het wel moeten verplichten (of je personeel herplaatsen binnen je bedrijf natuurlijk, maar ook dat zal voelen als een soort van dwang natuurlijk).quote:Op zaterdag 6 februari 2021 16:47 schreef sjorsie1982 het volgende:
[..]
Ook als dat wel bekend is dan is het nog absurd om mensen hiertoe te verplichten
Een hoop aannames...quote:Op zaterdag 6 februari 2021 16:30 schreef crystal_meth het volgende:
[..]
We weten ook niet of besmetting met het virus lange termijngevolgen heeft. Als het vaccin zoiets veroorzaakt is de kans groot dat het virus dat ook doet. En we weten uit ervaring dat nadelige effecten (zoals auto-immuun ziektes) haast altijd veel vaker (100x of meer) optreden na besmetting dan na vaccinatie.
Ik ben benieuwd welke werkzaamheden dat zijn...quote:Op zaterdag 6 februari 2021 16:50 schreef Drekkoning het volgende:
[..]
Maarja, er ligt wel een probleem als bijvoorbeeld bepaalde werkzaamheden niet meer uitgevoerd kunnen worden zonder vaccinatie. Dan zal je het wel moeten verplichten (of je personeel herplaatsen binnen je bedrijf natuurlijk, maar ook dat zal voelen als een soort van dwang natuurlijk).
Ik leef eerlijk gezegd als het hele jaar met het idee 'geen klachten? niet ziek'. En ik leef ook gewoon met vrienden < 1,5 meter. Het hele jaar is dat al goed gegaan en we kennen nog steeds nul mensen met corona in onze directe omgeving. Ik heb het idee dat asymptomatische besmetting heel laag is, dus dat iedereen verdacht maken gaat mij veel te ver.quote:Op zaterdag 6 februari 2021 16:45 schreef Specularium het volgende:
Je bent ziek/besmettelijk tot het tegendeel bewezen is, lijkt me niet de kant die we op moeten gaan.
Nederland is weer aan een ramp ontsnaptquote:Politie maakt eind aan verjaardagspartij, gasten verstoppen zich in kasten en op wc's
Agenten hebben gisteravond een eind gemaakt aan een illegaal feestje in de Eendrachtsstraat. De politie kwam het feest op het spoor na een tip van een oplettende voorbijganger.
Op basis van de tip was niet direct duidelijk waar in de betreffende straat precies gefeest werd. De exacte locatie werd wel duidelijk nadat agenten in burger de straat een tijdje in de gaten hadden gehouden.
Omdat de politie niet precies wist hoeveel man ze in het pand zouden aantreffen, werd er flink uitgepakt. Behalve agenten waren er ook boa's en een politiehond opgetrommeld.
...
Uiteindelijk bleken er 11 mensen in de woning aanwezig te zijn, onder wie de bewoner, die zijn verjaardag stiekem in flink gezelschap vierde.
https://www.nhnieuws.nl/n(...)-in-kasten-en-op-wcs
Prima, maar dan gooien ze alles maar wel weer open na de zomer.quote:Op zaterdag 6 februari 2021 16:46 schreef sjorsie1982 het volgende:
[..]
Vele experts gaan uit van maximaal 1 jaar, dus volgend jaar worden we weer opnieuw gevaccineerd.
Airline crew bijvoorbeeld, afhankelijk van verplichtingen die andere landen opleggen kun je ze uitsluiten van bepaalde bestemmingen maar als dat er teveel worden is het niet echt werkbaar.quote:Op zaterdag 6 februari 2021 16:50 schreef sjorsie1982 het volgende:
[..]
Ik ben benieuwd welke werkzaamheden dat zijn...
Mijn grootste fuif die ik gooide hier was met 8 manquote:Op zaterdag 6 februari 2021 16:51 schreef Piles het volgende:
[..]
Nederland is weer aan een ramp ontsnapt
Als 10 gasten op je verjaardag een 'flink gezelschap' is, heb ik medelijden met de journalist in kwestie.
Er werd flink uitgepakt, ik vraag me af hoeveel agenten.quote:Op zaterdag 6 februari 2021 16:51 schreef Piles het volgende:
[..]
Nederland is weer aan een ramp ontsnapt[quote]
Op zaterdag 6 februari 2021 16:51 schreef Piles het volgende:
[..]
Nederland is weer aan een ramp ontsnapt
Als 10 gasten op je verjaardag een 'flink gezelschap' is, heb ik medelijden met de journalist in kwestie.
Welke werkzaamheden kun je niet meer uitvoeren zonder vaccinatie?quote:Op zaterdag 6 februari 2021 16:50 schreef Drekkoning het volgende:
[..]
Maarja, er ligt wel een probleem als bijvoorbeeld bepaalde werkzaamheden niet meer uitgevoerd kunnen worden zonder vaccinatie. Dan zal je het wel moeten verplichten (of je personeel herplaatsen binnen je bedrijf natuurlijk, maar ook dat zal voelen als een soort van dwang natuurlijk).
er zijn daar ook andere oplossingen dan vaccinatie...quote:Op zaterdag 6 februari 2021 16:52 schreef Drekkoning het volgende:
[..]
Airline crew bijvoorbeeld, afhankelijk van verplichtingen die andere landen opleggen kun je ze uitsluiten van bepaalde bestemmingen maar als dat er teveel worden is het niet echt werkbaar.
Ik kan niks bedenken waarbij ook andere maatregelen voldoende kunnen zijn....quote:Op zaterdag 6 februari 2021 16:53 schreef tja77 het volgende:
[..]
Welke werkzaamheden kun je niet meer uitvoeren zonder vaccinatie?
Dat mag toch helemaal niet? Alleen als er geluidsoverlast is toch?quote:Op zaterdag 6 februari 2021 16:51 schreef Piles het volgende:
[..]
Nederland is weer aan een ramp ontsnapt
Als 10 gasten op je verjaardag een 'flink gezelschap' is, heb ik medelijden met de journalist in kwestie.
Dat ligt aan de eisen die landen stellenquote:Op zaterdag 6 februari 2021 16:53 schreef sjorsie1982 het volgende:
[..]
er zijn daar ook andere oplossingen dan vaccinatie...
Zeker en die zijn nog niet bekend... het is dus wat als informatie, waarbij het voorgestelde scenario eigenlijk nooit plaatsvindt.quote:Op zaterdag 6 februari 2021 16:54 schreef Drekkoning het volgende:
[..]
Dat ligt aan de eisen die landen stellen
Moraal van het verhaal: nooit de politie binnen laten. Laat ze maar een huiszoekingsbevel regelen.quote:Op zaterdag 6 februari 2021 16:51 schreef Piles het volgende:
[..]
Nederland is weer aan een ramp ontsnapt
Als 10 gasten op je verjaardag een 'flink gezelschap' is, heb ik medelijden met de journalist in kwestie.
Ligt er maar aan.quote:Op zaterdag 6 februari 2021 16:55 schreef sjorsie1982 het volgende:
[..]
Zeker en die zijn nog niet bekend... het is dus wat als informatie, waarbij het voorgestelde scenario eigenlijk nooit plaatsvindt.
Waren er maar manieren waarop je met iemand kon spreken zonder fysiek naar diegene toe te gaan...quote:
Jezus wat een sissy's... In die winter van 1979 moest iedereen ook gewoon aan het werk. Echt zwaar overdreven dit. En je kan idd ook gewoon met Zoom.quote:
Ik ben erg benieuwd op basis waarvan deze woning precies betreden is en op basis waarvan het feest beëindigde is.quote:Op zaterdag 6 februari 2021 16:51 schreef Piles het volgende:
[..]
Nederland is weer aan een ramp ontsnapt
Als 10 gasten op je verjaardag een 'flink gezelschap' is, heb ik medelijden met de journalist in kwestie.
En al komen ze binnen, je overtreedt geen wet als je met 11 man thuis samen bent.quote:Op zaterdag 6 februari 2021 16:57 schreef MichaelScott het volgende:
[..]
Moraal van het verhaal: nooit de politie binnen laten. Laat ze maar een huiszoekingsbevel regelen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |