ECMWF op de middellange termijn.quote:Op donderdag 4 februari 2021 16:14 schreef DonDruiper het volgende:
Wat is meer accuraat? GSF of ECMWF?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Op maandag 9 oktober 2023 13:31 schreef Nova het volgende:[/b]
Oh schatje, wat lief van je om dat te zeggen! Jij bent echt een prins op het witte paard voor mij. Met jou voel ik me zo geliefd en speciaal. Laten we nog lang samen genieten van sprookjesachtige avonturen en elkaar verwennen met veel knuffels en kusjes. O+ naar jou, mijn lieve prins! :*
Mijn voorkeur gaat uit naar Harmoniequote:Op donderdag 4 februari 2021 16:21 schreef Houtenbeen het volgende:
[..]
ECMWF op de middellange termijn.
Voor de korte termijn moet je dadelijk gaan kijken naar Cosmo2(Duitse), Arome(Franse) en Harmonie(Nederlandse)
In Vlissingen liep ik net op de dijk was lente-achtig in het zonnetje.quote:Op donderdag 4 februari 2021 15:35 schreef Starhopper het volgende:
[..]
Hier is het best koud. Grote verschillen in NL![]()
[ afbeelding ]
quote:Op donderdag 4 februari 2021 16:25 schreef Scheepskok het volgende:
Met het zachte weer nu volgende week vorst? Ja daag.
quote:Op donderdag 4 februari 2021 16:22 schreef Starhopper het volgende:
NEEEEEE!!!!!!! De nieuwste GFS komt met regen en een temperatuur van 5 graden![]()
![]()
![]()
![]()
Dit gaat niet goed
![]()
![]()
Geen sneeuw dus?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
![]()
![]()
![]()
Edit: Oh
Twiddel
Ik heb op de Antillen gewoond en daar was het weer altijd hetzelfde. In Nederland is het weer zeer grillig. Heel apart.quote:
Tot nu toe vooral loze beloftes van Harmonie gezien.quote:Op donderdag 4 februari 2021 16:22 schreef Starhopper het volgende:
[..]
Mijn voorkeur gaat uit naar Harmonie
quote:
Absoluutquote:Op donderdag 4 februari 2021 14:56 schreef liesje1979 het volgende:
[..]
Jammer! Maar kom je dan wel aanmoedigen?
In Limburg misschien ja.!quote:Op donderdag 4 februari 2021 17:08 schreef Elan het volgende:
[..]
Zuiden krijgt niks, maar die hebben al gehad dit jaar
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 12% gewijzigd door Houtenbeen op 04-02-2021 18:14:07 ]
quote:Op donderdag 4 februari 2021 17:20 schreef Houtenbeen het volgende:
En de laatste runsHengelo hier, ik zit precies goedSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Prima kaartquote:
Daar is niets over te zeggen. Daar hebben we zaterdag pas meer zekerheid over.quote:Op donderdag 4 februari 2021 17:47 schreef xFriendx het volgende:
Nogal een verschil tussen die 2 runs in hoeveelheid sneeuw? Misschien al gevraagd maar welke is meer waarschijnlijk?
quote:Op donderdag 4 februari 2021 17:20 schreef Houtenbeen het volgende:
En de laatste runsDe Amerikanen zijn bekend met het Leidse schild.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.100.000 katjes
Fuck the EBU!
Ook met het schild van Lelystad.quote:Op donderdag 4 februari 2021 17:54 schreef Nattekat het volgende:
[..]
De Amerikanen zijn bekend met het Leidse schild.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |