Ben sowieso allergisch voor het woordje ‘zorgzaam’, tegenwoordig omschrijft vrijwel iedereen zich als zorgzaamquote:Op maandag 1 februari 2021 18:28 schreef capuchon_jongen het volgende:
Al die omschrijvingen zijn zo positief:
Zorgzaam en lief
Vrolijk en gezellig
...
Was er bij Nathalie/Daniëlle dan: Achterbaks en zuur?
Die was niet stoer, geen humor en niet rauw maar lauw.quote:
en 19 jarig jongetje kann en speleevent of lego event managenquote:Op maandag 1 februari 2021 18:28 schreef schizolientje het volgende:
[..]
en het afgelopen jaar geen event door gegaan, en in het huis ook weinig tot niets te eventen. Alle mensen met een beetje levendig beroep gaat de verveling niet trekken toch daar
Ik vermoed alle vijf erin en er 3 uit as donderdagquote:Op maandag 1 februari 2021 18:29 schreef bb-fan-1999 het volgende:
het zou toch lachen zijn als ze er gewoon alle 5 in komen en 3 van de huidige groep moeten gaan, reset
quote:Op maandag 1 februari 2021 18:28 schreef greysbones het volgende:
[..]
Als je ok je werk kan streamen kan je er ook een open sollicitatie uitgooien👍
Het maakt niet zo veel uit he? Hij was een spraakmaker.quote:Op maandag 1 februari 2021 18:30 schreef LagerthaQueenOfKatte het volgende:
[..]
Die was niet stoer, geen humor en niet rauw maar lauw.
Hopelijk👍quote:Op maandag 1 februari 2021 18:30 schreef capuchon_jongen het volgende:
Wat als ze alle 5 erin gaan en die persoon die ze kiezen wordt meteen huismeester
quote me, ik ga nog gelijk krijgen
Ik denk dat het snel boven je pet gaat, mits hij op de plee zitquote:Op maandag 1 februari 2021 18:30 schreef mario390 het volgende:
[..]
en 19 jarig jongetje kann en speleevent of lego event managen
Lauwe hapquote:Op maandag 1 februari 2021 18:29 schreef greysbones het volgende:
[..]
Theo was niet stoer en rauw,
Eerder grote bek en nep
Had van mij mogen blijven.quote:Op maandag 1 februari 2021 18:29 schreef Soury het volgende:
[..]
Had wel pit en maakte het leuk, maar de viva en fok gastjes vonden het leuk dat Theo eruit ging.
Merkte ik ook op.quote:Op maandag 1 februari 2021 18:31 schreef zodeju het volgende:
Zo en dan zeggen dat Juli een grijze muis is......
Zoey en Naomi bleven maar giechelen en fluisteren.....Juli die tegenover hunzit zegt: Mogen wij ook mee lachen of wa is da?? Allebei stil en gaven geen anwoord terug. Waren net betrapte kinderen.![]()
![]()
Vond je?quote:Op maandag 1 februari 2021 18:31 schreef Soury het volgende:
[..]
Het maakt niet zo veel uit he? Hij was een spraakmaker.
Jij niet dit is leuker iddquote:
Voor het eerst ben ik het je eens. Meer mannen graagquote:Op maandag 1 februari 2021 18:24 schreef Soury het volgende:
[..]
Nee een paar kerels erin graag die niet menstrueren
Wordt nieuw maatje voor zoey danquote:Op maandag 1 februari 2021 18:33 schreef Dutchgirl23 het volgende:
Make-Up artist van 23. Nieuwe homo ipv Jowi.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |