Ik vind ze eigenlijk alletwee vreselijk ordinair. Die tirade was nu ook niet bepaald charmant te noemen.quote:Op dinsdag 28 september 2021 10:39 schreef Eightyone het volgende:
Twee valse kijvende wijven (waaronder Glennis Grace):
https://www.mediacourant.(...)emiere-getto-tokkie/
https://www.mediacourant.(...)ook-tegen-personeel/
Stephanie Tency ken ik niet goed, maar van haar Instagram-account verschijnen de ijsbloemen al bijna op m'n scherm. Lijkt me een harde tante. --> https://www.instagram.com/stephanietency/
quote:Giel de Winter woest om weigering Mark Rutte: ‘Ik ben gebruikt!’
Giel de Winter kan het maar geen plekje geven dat Mark Rutte zijn uitnodiging om mee te doen aan Het Jachtseizoen heeft afgeslagen. Hij blijkt daar dus echt helemaal woest over te zijn.
Vlak voor de verkiezingen gaf Mark Rutte, net zoals alle politici, heel erg veel interviews. Shownieuws mocht ook een paar vragen stellen en wilde bijvoorbeeld weten aan welk programma de premier graag eens mee zou doen. “StukTV, Jachtseizoen, dat zou ik erg leuk vinden om een keer aan mee te doen”, antwoordde de VVD-premier.
Rutte weigert Giel
Jachtseizoen-presentator Giel de Winter nodigde Rutte uit, maar die heeft de uitnodiging vanzelfsprekend afgeslagen. Hij heeft op dit moment immers wel wat beters te doen dan door straten en over pleinen te rennen om uit de handen van Giel en zijn collega’s te blijven.
Je zou zeggen dat Giel daar gezien de omstandigheden wel begrip voor heeft, maar de presentator geeft zelfoverschatting voor de zoveelste keer een gezicht. Hij vindt het een grove schande dat de premier hem heeft geweigerd.
Giel helemaal boos
Giel blijkt echt serieus over de zeik te zijn. “Rutte heeft het bij mij verpest. Het spijt me. Als jij mij hebt gebruikt voor een verkiezingspraatje, dan mag je van mij opsodemieteren. Dat meen ik serieus.”
De presentator van een middelmatig bekeken programmaatje op SBS 6 roept dat de premier kan ‘opsodemieteren’ omdat hij niet mee wil doen aan zijn show. Tja… “Als jij dat durft te zeggen op camera en je krijgt dan het aanbod… Ik snap dat hij druk is, maar zeg het dan niet, want je weet dat als je dat zegt, dat je een aanbod krijgt.”
Kort door de bocht
Albert Verlinde vindt het een beetje triest van zijn Talpa-collega. “Ik vind het wel een beetje kort door de bocht hoor. Dat ik denk: jongen, kom op, alsof er niets gebeurd is de afgelopen maanden dan Het Jachtseizoen. We zitten middenin een crisis.”
“Mensen zouden toch boos zijn geworden als hij deze opnames gedaan had? Dan had iedereen gezegd: ‘Heeft hij niets anders te doen?”
quote:Chantal Janzen gaat vlak voor tv-opnames vaak nog even poepen
Chantal Janzen gaat vlak voor haar tv-opnames vaak nog even naar het toilet om te poepen. Ze doet dat zó structureel dat haar opnameleider inmiddels weet hoe lang ze dan precies weg is.
Veel BN’ers zijn vlak voor hun uitzending vaak erg zenuwachtig, waardoor het van binnen allemaal begint te borrelen. Van Catherine Keyl is bijvoorbeeld bekend dat ze echt het hele riool onderspoot voordat haar programma begon. Sterker nog: vanwege die diarree-aanvallen ging ze zelfs weg bij Omroep MAX.
Chantals poepcyclus
Aan de andere kant zijn er ook sterren die juist spontaan obstipatie krijgen op hun werk. Zo kan Linda de Mol op de studiovloer van Talpa absolúút niet poepen. En dan heb je ook nog sterren die alleen kunnen poepen als ze wat afleiding hebben: Guus Meeuwis vindt het bijvoorbeeld heerlijk om dan even rond te hangen op Funda.
Nu geeft ook Chantal Janzen meer informatie vrij over haar poepcyclus. De RTL 4-ster gaat meestal even lekker persen als ze bíjna aan haar opnames begint, onthult ze. Het is eigenlijk een beetje onderdeel geworden van haar studioritueel.
‘Even kakken!’
Chantal doet haar ontboezeming op Instagram. Ze beschrijft hier een gesprek met haar opnameleider Mark Kriek. “Ik voor opname: ‘Ik moet nog effe kakken, maar dat kan snel hoor.’ De opnameleider: ‘Ja, dat weet ik.'”
Dat haar opnameleider inmiddels weet dat ze snel kan poepen, vindt Chantal ietwat zorgwekkend. “Als je opnameleider je kak-duur al weet, weet je dat je al lang samenwerkt.”
BN’ers poepen ook
Zo’n tien jaar geleden onthulde Chantal voor het eerst dat BN’ers ook gewoon poepen. Ze haalde daarmee mensen uit hun droom die graag een relatie zouden willen met een ster. “Ik denk dat je nooit alleen maar van iemand kan houden als artiest, want diegene is dat niet 24/7”, legde ze toen uit.
“Als je dan alleen maar van iemand houdt omdat hij een groot artiest is… Die zit toch gewoon naast je te poepen in de badkamer op de wc. Dan denk je niet: nou, daar zit-ie hoor!”
Ondergescheten
Er is overigens een tijd geweest dat Chantal absoluut niet durfde te poepen, namelijk na haar bevalling. “Ik durfde vlak na de bevalling niet te kakken. Ik durfde gewoon niet te kakken. Ik zei ook tegen die vrouw: ‘Ik ga nooit meer kakken.’ Ik was doodsbang dat die hechtingen allemaal openschoten”, vertelde ze eerder dit jaar.
Ook tíjdens haar bevalling had Chantal bruine angsten, maar dan om een andere reden. “Ik ken een bekende collega en die heeft de hele tafel ondergescheten toen ze aan het bevallen was.”
Om wie het gaat wil Chantal niet zeggen.
Je bent me voorquote:Op maandag 11 oktober 2021 10:32 schreef superniger het volgende:
Heel artikel is een pareltje.
https://www.mediacourant.(...)aak-nog-even-poepen/
[..]
quote:Veel BN’ers zijn vlak voor hun uitzending vaak erg zenuwachtig, waardoor het van binnen allemaal begint te borrelen. Van Catherine Keyl is bijvoorbeeld bekend dat ze echt het hele riool onderspoot voordat haar programma begon. Sterker nog: vanwege die diarree-aanvallen ging ze zelfs weg bij Omroep MAX.
https://www.mediacourant.(...)e-van-der-plas-doei/quote:Linda de Mols sterinterviewer kotst op Caroline van der Plas: ‘Doei!’
Antoinnette Scheulderman, de sterinterviewer van Linda de Mols tijdschrift, is met het verkeerde been uit bed gestapt. Ze reageert wel héél erg zuur op tweets van politica Caroline van der Plas.
Caroline van der Plas, de voorvrouw van de BoerBurgerBeweging, scoort torenhoog in de peilingen. Aangezien ze ook nog eens mediageniek is, zien we haar continu terug op televisie. Veel mensen vinden dat leuk, maar ze wekt in bepaalde kringen ook enorme weerstand op. Zo zit onder meer Antoinnette Scheulderman zich helemaal op te vreten.
Antoinnette hekelt Caroline
Antoinnette, die in mei ernstig onder vuur lag vanwege haar kritiek op koningin Máxima, vindt die media-aandacht voor Caroline helemaal niets. Ze deelde dit weekend op Twitter een column uit het Brabants Dagblad, waarin een of andere meneer zijn gal spuwt over Caroline.
“Voor wie de column van Eva Hoeke dit weekend instemmend las, nog eentje over Caroline van der Plas en de gemakzucht van tv-redacties”, zette Antoinnette, de liefdespartner van Gijp-miljonair Michel van Egmond, erbij.
Hypocriet
Caroline reageert daarop dat ze Antoinnette heel hypocriet vindt. “Intussen schrijft het blad LINDA. (waar Antoinette interviewer voor is) veelvuldig vrolijk over… Drie maal raden… CAROLINE VAN DER PLAS! Hypocrisie kent geen grenzen”, schrijft ze, met daarbij een link naar een reeks artikelen over haar op de LINDA.-site.
Antoinnette daarop heel zuur: “Beste Caroline van der Plas, ik interview als freelancer voor LINDA., dus heb geen zeggenschap over de inhoud van het blad. Wél over welke klussen ik wel of niet aanneem. Zoals ik bijvoorbeeld vriendelijk zou (kunnen) bedanken voor een interview met u.”
Daar-zijn-we-weer
Natuurlijk ongelooflijk onaardig van Antoinnette. “Overigens hebben website en blad een andere redactie en maken dus andere keuzes. In het blad zelf heb ik daar-zíjn-we-weer Van der Plas nog niet voorbij zien komen.”
Kennelijk heeft Antoinnette een soort Caroline-boycot ingevoerd bij de LINDA. Caroline: “Want u interviewt alleen mensen die in uw straatje passen? Bijzonder. U kent mij helemaal niet, maar heeft wel (voor)oordelen over mij. En maar miepen dat er meer vrouwen aan de top en in de politiek moeten. Ja, alleen als ze u welgevallig zijn. #vrouwenlogica.”
Venijn
Antoinnette voert een zwak verweer: “Ik interview zeker niet alleen mensen die in mijn straatje passen, waar leest u dat? Ik ken in elk geval de Caroline die u naar de buitenwereld toe wilt zijn, aangezien u die Caroline vaak etaleert in de media. En meer vrouwen in de top juich ik overigens van harte toe.”
Caroline tot slot: “Wilt zijn? U denkt dat er twee Caroline’s zijn? Waar komt uw venijn vandaan eigenlijk? Heb ik u ooit iets misdaan? Dacht dat journalisten altijd objectief zouden moeten zijn. Nou fijne avond verder hoor. Gelukkig zijn veel mensen minder zuur. Daar ga ik me op richten verder. Doei.”
Ruzie
De Twitter-ruzie:
[twitter]https://twitter.com/scheulderman75/status/1447146730336702477[/twitter]
quote:Op dinsdag 12 oktober 2021 08:05 schreef Eightyone het volgende:
Giel's NPO-salaris is toch wat magertjes. Dus dan ga je andere manieren zoeken om aan geld te komen. En als het niet helemaal zuivere koffie is, geeft dat blijkbaar niet.
https://www.mediacourant.(...)geslacht-door-radar/
En potentieel gevaarlijk met als ingrediënt caapi (in meerdere landen verboden),quote:Enige tijd geleden heeft Giel Beelen zijn eigen spirituele platform Kukuru opgericht en in de webshop bevinden zich tegenwoordig onder meer flesjes ‘Shambala‘: je betaalt 40 euro voor nog geen vijf milliliter. “Goed voor zeven druppels per dag, veertien dagen lang”, staat erbij. “Met als doel je hart te openen en verbinding te vinden met het al.”
quote:Deskundigen spreken bij Radar hun zorgen uit over Giel en zijn druppeltjes. Thomas Dorlo, farmacoloog bij het Nederlands Kankerinstituut, onderschrijft dat dit product ‘een tikkende tijdbom’ is. “Dat is een goede beschrijving vind ik.” Volgens hem kan gebruik van Giels druppels een serotonineshock veroorzaken, een vergiftiging met serotonine.
Renger Witkamp, hoogleraar Voeding, zegt: “Bobinsana en caapi zijn de populaire namen. Potentieel is deze combinatie gevaarlijk, want je hersen ontsporen als het ware. Als het aan mij zou liggen, zou je zo’n product moeten verbieden. Misschien moeten er eerst ongelukken gebeuren. Ik zou zeggen: koop dit niet, want dit is geld-uit-de-zak-klopperij.”
Nou, neen, Duidelijk een overdosis zogenaamde schijtlolligheid.quote:Op maandag 11 oktober 2021 10:32 schreef superniger het volgende:
Heel artikel is een pareltje.
https://www.mediacourant.(...)aak-nog-even-poepen/
[..]
https://www.mediacourant.(...)e-sportschoolhouder/quote:Coronavirus laait op: Arie Boomsma terug als boze sportschoolhouder
Het coronavirus laait op en dat betekent ook dat Arie Boomsma weer terug is op televisie. Hij maakte gisteren in de uitzending van RTL Boulevard zijn comeback als boze sportschoolhouder.
Arie Boomsma was in het eerste coronajaar niet van de buis af te slaan: om de avond zat hij weer in een ander programma om de boze sportschoolhouder uit te hangen. De vroegere tv-ster zag zijn Vondelgym-business behoorlijk inkakken en hij was er dan ook als de kippen bij om tegen alle maatregelen te protesteren.
Arie op achterste benen
Nu het coronavirus wederom oplaait en het kabinet van plan is om de coronapas ook in te voeren in sportscholen, is Arie weer helemaal over zijn toeren. Zelfs zijn dagelijkse ijsbadje helpt hem niet om af te koelen. Op zijn achterste benen nam de vroegere bestie van Thierry Baudet gisteren een filmpje op voor RTL Boulevard.
De boze Arie: “Als vrijdag inderdaad de coronapas wordt ingevoerd in de sportsector is dat een zeer negatieve ontwikkeling. Een dubieus besluit ook.”
‘Onverklaarbaar!’
Mark Rutte is helemaal de weg kwijt, vindt Arie. “Je hoopt eigenlijk elke keer dat deze overheid prioriteit gaat maken van gezondheid in een gezondheidscrisis. Dat ze ervoor gaan zorgen dat zoveel mogelijk mensen in beweging komen en aan die weerstand kunnen werken. In plaats daarvan wordt nu juist de drempel verhoogd.”
Arie vervolgt: “We weten welke mensen de ic’s opstromen en we weten wie er in de ziekenhuizen terechtkomen en nergens gaat het over gezondheid. Dat is onverklaarbaar.”
‘Jammer voor Arie’
De inmiddels 47-jarige Arie, die in het filmpje gekleed was als een twintigjare knul die onderweg is naar een sportwedstrijd, waarschuwt Rutte en zijn collega’s. “Ik hoop dat het nog anders gaat en we de komende dagen in het nieuws te horen krijgen: ‘Ze gaan het tóch anders doen’, maar ik vrees dat het toch gaat gebeuren.”
Frits Wester daarop: “Jammer voor Arie Boomsma, maar het gaat wel gebeuren in de sportschool. Niet-gevaccineerden kunnen natuurlijk altijd nog naar de sportschool, maar als je drie keer per week naar die sportschool gaat met een dag ertussen elke keer, dan moet je je wel drie keer in de week laten testen. Dat is het belangrijkste eigenlijk.”
De inmiddels 47-jarige Arie, die in het filmpje gekleed was als een twintigjare knul die onderweg is naar een sportwedstrijd,quote:Op dinsdag 2 november 2021 21:10 schreef AgnesGru het volgende:
[..]
https://www.mediacourant.(...)e-sportschoolhouder/
quote:Op dinsdag 2 november 2021 21:29 schreef potjecreme het volgende:
[..]
De inmiddels 47-jarige Arie, die in het filmpje gekleed was als een twintigjare knul die onderweg is naar een sportwedstrijd,
![]()
edit: In beeld is het nog erger dan de tekst deed vermoeden![]()
[ afbeelding ]
https://www.mediacourant.(...)-zoals-linda-de-mol/quote:Chazia Mourali haalt uit naar presentatoren zoals Linda de Mol
Chazia Mourali vindt dat presentatoren als Linda de Mol ‘valse nabijheid’ verkopen. Wat dat betreft vindt de mediaheks dat ze als presentatrice van De Zwakste Schakel een stuk eerlijker was.
Jarenlang was Chazia Mourali het grootste secreet van de Nederlandse televisie. Als presentatrice van De Zwakste Schakel was ze dermate gemeen dat Rachel Hazes er nog bij zou verbleken. In het echt is ze natuurlijk niet zo, maar het is wel een stuk eerlijker dan al die geveinsd amicale presentatoren en presentatrices op tv, sneert Chazia in de Volkskrant.
Valse nabijheid
Waar Chazia een rol speelde, doen andere tv-presentatoren dat ook, legt ze uit. “Er zijn veel presentatoren die valse nabijheid verkopen. Ze staan met hun arm om een kandidaat heen en doen alsof ze close zijn. Terwijl ze in een villa wonen met een hek eromheen.”
Het is natuurlijk geen hogere wiskunde dat Chazia het hier heeft over types als Linda de Mol. Die doen in de tv-studio net alsof ze zo goed mengen met de gewone man en vrouw, maar rijden na de opnames met gierende banden in hun peperdure Porsche naar een veel te groot huis met een nog groter hek eromheen.
Ironie
Chazia is liever het kreng van De Zwakste Schakel dan dat ze gemaakt amicaal is, wat bijna een wetmatigheid is in tv-land. “Ik speelde met die televisiewet, door afstand te houden en kandidaten af te kammen. Dat was ironie.”
Het was leuk omdat het anders was dan gebruikelijk, aldus de Chazia. “Ook de esthetiek van het programma was ongebruikelijk. Ik had altijd gemene zwarte hakjes en zwarte leren kleren aan, knalrode lippenstift op en een iets witter gemaakt gezicht.”
Tv-clichés
Als host van De Zwakste Schakel speelde Chazia wel vaker met tv-clichés, bijvoorbeeld als kandidaten niet op een antwoord konden komen. “Ik glimlachte dan en gebruikte een quizcliché: ‘Thuis is het veel makkelijker, hè?’ Dan zei de kandidaat dankbaar: ‘Ja.’ En dan zei ik: ‘Nou, ga dan naar huis!’”
Een lang interview met Chazia Mourali kunt u lezen op de website van de Volkskrant.
quote:Op zondag 14 november 2021 22:30 schreef AgnesGru het volgende:
[..]
https://www.mediacourant.(...)-zoals-linda-de-mol/
Wel weer een mooie
quote:De twee heren zaten vorig jaar ook al tegenover elkaar in de talkshow van Beau van Erven Dorens en vlogen elkaar toen bijna in de haren.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
https://www.mediacourant.(...)t-is-zo-laag-van-je/
quote:Op vrijdag 19 november 2021 01:32 schreef tjoptjop het volgende:
[..]Duidelijk wie van de 2 het meeste drinkt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
https://www.mediacourant.(...)t-is-zo-laag-van-je/Een oplettende kijker (volgens Mediacourant 15-4-20).
Dat einde over die foto zonder Ewout,quote:Op maandag 22 november 2021 21:20 schreef roos94 het volgende:
https://www.mediacourant.(...)issen-ewout-genemans
Dit artikel![]()
![]()
zit mobiel en weet niet hoe te plakken sorry
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |