Ik denk dat Ruud en Olcay van de betreffende vrouw ook gebruik maken in hun relatie.quote:Op zaterdag 10 juli 2021 17:26 schreef Duderinnetje het volgende:
Ik vermoed dat Ruud en Olcay de betreffende vrouw persoonlijk kennen en er daardoor wat emoties meespelen. Want het is in dit soort situaties (ook bij de dood van iemand bijvoorbeeld) altijd wel heel dramatisch voor een maitresse/minnaar die niet kan rekenen op troost/erkenning, terwijl het verdriet natuurlijk wel net zo groot is als van de echtgenote (of echtgenoot).
Ik denk dat ze zich een beetje lieten meeslepen omdat het een vrouw uit hun vriendenkring o.d. betreft en er dus wat dichter op zitten dan we denken.
TatúúmTatííTatúúmTatíííquote:Op zaterdag 10 juli 2021 22:09 schreef ArnieAlberts het volgende:
[..]
Ik denk dat Ruud en Olcay van de betreffende vrouw ook gebruik maken in hun relatie.
Nee okee, dat is héél flauw van me om te zeggen, ik denk dat jij de spijker op z'n kop slaat Duderinnetje.
Misschien is het wel één van de 7 besnorde zussen van Olcay zelf?quote:Op zaterdag 10 juli 2021 17:26 schreef Duderinnetje het volgende:
Ik vermoed dat Ruud en Olcay de betreffende vrouw persoonlijk kennen en er daardoor wat emoties meespelen.
Ik denk dat ze zich een beetje lieten meeslepen omdat het een vrouw uit hun vriendenkring o.d. betreft en er dus wat dichter op zitten dan we denken.
Wat ik ook van Glennis vind, doet er niet toe maar zie haar dus mensen aanspreken op hun eigen uitspraken. Obekende grootbekken op het internet en die krijgen een terechte call out.quote:Op maandag 12 juli 2021 11:11 schreef Mrmime het volgende:
Glennis is gewoon echt een ordinair, laaggeletterd lawaaimakend aandachtsapparaat.
Ben benieuwd naar de clashes tussen haar en Anouk in de voice komend seizoen
quote:Ferry Doedens wil terug in GTST: ‘Dat gaat hem echt niet lukken’
Ferry Doedens wil graag terugkeren in Goede Tijden Slechte Tijden, ondanks dat hij daar al twee keer is ontslagen en hij tegenwoordig de mannelijke Kim Holland speelt op internet. “Dat lijkt me heel leuk.”
Jarenlang speelde Ferry Doedens de rol van Lucas Sanders in Goede Tijden Slechte Tijden, maar hij is al twee keer ontslagen omdat het een volstrekt onbetrouwbare werknemer is die zijn afspraken niet nakomt. Tegenwoordig is de enige camera die hem nog filmt de selfiecamera. Als hij de wasbak onder sproeit.
Terug in GTST
En ondanks dat alles denkt Ferry nog steeds dat hij kans maakt om weer terug te keren bij de RTL 4-soap. “Het voelt ook nog steeds dat het een onderdeel van me is. Het lijkt me hartstikke leuk om hem nog een keer te mogen spelen. Daar zal ik eerlijk in zijn, ja”, zegt hij tegen RTL Boulevard.
Heeft hij niet een enorme spijt van zijn nieuwe rukcarrière? “Of ik gelukkig ben met de keuze die ik heb gemaakt? Ik zie het eigenlijk nog steeds als een proces. Natuurlijk word ik nog wel eens in paniek wakker van: o, Fer, wat heb ik gedaan? De meeste mensen zien gelukkig ook nog dat ik meer ben dan dat.”
Kansloos
Tv-kenner Rob Goossens denkt dat Ferry zijn droom om terug te keren in GTST maar beter kan laten varen. Bridget Maasland vraagt hem: “Rob, denk jij dat het mogelijk is dat hij óóit nog terugkomt in Goede Tijden Slechte Tijden?”
Rob daarop: “Een mens mag altijd blijven dromen en voor het feit dat hij blijft dromen heb ik wel enige bewondering, want hij legt de lat erg heel hoog voor zichzelf. Alleen al natuurlijk omdat hij heel lang vaak afspraken niet is nagekomen met de makers en zijn OnlyFans-carrière helpt ook niet mee.”
‘Past totaal niet’
Er kijkt een relatief jonge doelgroep naar GTST en jonge kijkers zullen zich lam schrikken als ze op een willekeurig GTST-forum ineens een rukkende Ferry aantreffen.
Nee, een OnlyFans-carrière en een rol in GTST zijn niet verenigbaar, denkt Rob. “Dat past gewoon totaal niet bij het familiaire karakter van Goede Tijden. Het kan altijd, zeg nooit nooit, maar ik denk niet de komende dertig jaar.”
Tja, Glennis gedraagt zich ook altijd waardig, volwassen en beleefd...das waar.quote:Op vrijdag 16 juli 2021 13:27 schreef Noek het volgende:
[..]
Wat ik ook van Glennis vind, doet er niet toe maar zie haar dus mensen aanspreken op hun eigen uitspraken. Obekende grootbekken op het internet en die krijgen een terechte call out.
Volgens mij was het Bibi die eens een filmpje had gemaakt van alle uitspraken die zij ongevraagd ontvangt op haar social media. Stel engnekken. Mag je ordinair zijn maar je bent geen anonieme engnek. Vies walgelijk volk. Geen goed woord voor over.
Nee, het schijnt een Esther te zijn.quote:Op maandag 19 juli 2021 20:38 schreef JourneyBlue het volgende:
[..]
Echt? Want dat is een T en verklaart het gelijktijdig bericht van Ruud en Olcay
En hij is gewoon gescheiden ook nog. Dus totaal geen sensatie wat betreft geheime buitenechtelijke escapades.quote:Op maandag 19 juli 2021 21:26 schreef RipCity het volgende:
Hoezo doen mensen opeens zo verrast? Peter heeft al 20 jaar openbaar/in interviews verkondigt dat die een open relatie heeft en met meerdere vrouwen date? Maar Olcay doet net alsof ze nieuws aan het brengen is?
Hij was ook een tijdje met Susan Smidquote:Op maandag 19 juli 2021 21:26 schreef RipCity het volgende:
Hoezo doen mensen opeens zo verrast? Peter heeft al 20 jaar openbaar/in interviews verkondigt dat die een open relatie heeft en met meerdere vrouwen date? Maar Olcay doet net alsof ze nieuws aan het brengen is?
Je ziet haar nauwelijks.quote:Op maandag 19 juli 2021 22:43 schreef JourneyBlue het volgende:
[..]
Zo dan
https://www.mediacourant.(...)es-en-zijn-vriendin/
quote:André Hazes jr. belt paparazzi voor balkonscène in nieuw appartement
André Hazes jr. en Sarah van Soelen hebben na de sleuteloverdracht van hun nieuwe appartement meteen gebeld met paparazzo Edwin Smulders. Voor hem hielden ze een heuse balkonscène.
Gisteren om 17:10 5077 stemmen
De Story staat deze week vol met foto’s van André Hazes jr. en Sarah van Soelen die op hun nieuwe balkon uitgebreid poseren voor sterpaparazzo Edwin Smulders. Op maar liefst acht verschillende foto’s neemt het tweetal allerlei verschillende poses aan met als hoogtepunt: de kus. “Romeo Hazes ❤️ Julia van Soelen”, kopt het showblad erbij.
Balkonscène
André heeft samen met de vader van Sarah een nieuw appartement in Rotterdam gekocht en vorige week kregen ze de sleutels. De tortelduifjes zijn vervolgens uiteraard niet in stilte van hun nieuwe appartement gaan genieten, want ook Edwin Smulders van de Story moest mee. Voor een ‘balkonscène in hun liefdesappartement’.
Het was een prachtig moment, zegt hoofdredacteur Guido den Aantrekker. “Het premièremoment dat André en Sarah saampjes konden genieten van hun nieuwe huis, was heel intiem: slechts zij tweetjes als de moderne Romeo en Julia met een eigentijdse balkonscène. En Story natuurlijk, dat wederom getuige kon zijn van de bijzondere liefde tussen deze happy zielsgenoten.”
Geen toeval
Het is natuurlijk geen toeval dat uitgerekend Edwin Smulders van de Story mee mocht naar hun nieuwe appartement, want André onderhoudt een goede band met Story-hoofdredacteur Guido den Aantrekker en diens fotograaf. Sterker nog: André heeft Guido zelfs gevraagd om zijn stiefvader te worden.
Eerder dit jaar belde André Edwin ook al op toen hij op vakantie ging naar Ibiza. De paparazzo boekte daarop direct tickets voor dezelfde vlucht. “Ik dacht dat André het wat rustiger aan wilde gaan doen, maar dan begrijp ik eerlijk gezegd niet zo goed wat hij dacht toen hij de fotografen inlichtte”, merkte Weekend-baas Bart Ettekoven destijds op.
Kopje suiker
Terug naar André’s nieuwe appartement. De Story heeft ook nog eens met de nieuwe buren van André en Sarah gesproken en die zijn volgens Guido helemaal in de wolken.
Ze vinden het leuk dat André er komt wonen en hopen dat hij er een gelukkig bestaan kan opbouwen, schrijft de bladenmaker. “Het eerste kopje suiker is daarmee geregeld!”
André op de cover
De balkonscène van André en Sarah staat deze week ook op de cover van de Story:
"Heel intiem". Eeh ja met de paparazzi erbij?quote:Op vrijdag 23 juli 2021 12:29 schreef AgnesGru het volgende:
[..]
[ twitter ]
https://www.mediacourant.(...)n-nieuw-appartement/
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |