Prachtig omschreven jaquote:Op dinsdag 26 januari 2021 19:05 schreef Dutchguy het volgende:
[..]
Tuigschuiver mag van mij woord van het jaar worden.
Was afgelopen dagen toch steeds rond 19.30 dat de onrust begon?quote:
De man zegt 2.56 dat de relschoppers leven van flexcontracten; ze werken van opdracht naar opdracht.quote:Op dinsdag 26 januari 2021 18:55 schreef ACT-F het volgende:
Is even 10 minuten kijken maar ik kan me grotendeels vinden in zijn analyse. Erg herkenbaar:
Ik heb daar ook grote moeite mee dat juist die groep “meehelpt” vraag dan een paar peletons mariniers.quote:Op dinsdag 26 januari 2021 19:04 schreef Kleffe_Dop het volgende:
[..]
Ehm.. dit kan onmogelijk mis gaan toch?
Hoeft er maar eentje te zijn die cowboy neigingen krijgt...
Ja lekker met bier en drugs, totdat het daar ook fout gaatquote:Op dinsdag 26 januari 2021 19:09 schreef Caland het volgende:
[ twitter ]
Ook in Maastricht weer groep MVV op de been om de stad te beschermen
Tering.quote:Op dinsdag 26 januari 2021 19:01 schreef praadje het volgende:
Statement van het Ikazia ziekenhuis;
Na de rellen van gisterenavond hebben wij veel contact met de politie Rotterdam. Zij heeft ons laten weten dat er helaas ook voor vanavond serieuze dreigingen voor rellen zijn in de omgeving van Zuidplein.
Wij adviseren jullie daarom om vanavond niet op bezoek te komen in Ikazia. We begrijpen dat dit vervelend is. Dit advies geven wij voor jouw eigen veiligheid.
De Spoedeisende Hulp is voor nu nog gewoon bereikbaar. Ook voor bevallingen kun je voor nu nog steeds bij ons terecht.
Dan ligt een naaste misschien wel op sterven en je kunt geeneens op bezoek. Smerig tuig
Ik weet het niet hoor... iets zegt mij dat een groep als dit zich (bij het uitblijven van relschoppers) net zo makkelijk tegen de ME keert als er (in hun ogen) een aanleiding toe is.quote:Op dinsdag 26 januari 2021 19:09 schreef Caland het volgende:
[ twitter ]
Ook in Maastricht weer groep MVV op de been om de stad te beschermen
Zo dan, best een grote groep ook nog.quote:Op dinsdag 26 januari 2021 19:09 schreef Caland het volgende:
[ twitter ]
Ook in Maastricht weer groep MVV op de been om de stad te beschermen
Dat kan bijna niet uit de hand lopen!quote:
ik stopte al bij het begin van de zin maar toch geniet ik.quote:Op dinsdag 26 januari 2021 19:08 schreef Tengano het volgende:
[..]
De man zegt dat de relschoppers leven van flexcontracten. Daarna gestopt met kijken.
Bron?quote:Op dinsdag 26 januari 2021 19:10 schreef MissButterflyy het volgende:
[..]
Ja lekker met bier en drugs
Voor de rest van Nederland wel ofzoquote:Op dinsdag 26 januari 2021 18:30 schreef deedeetee het volgende:
Dit is geen leuke tijd voor burgermeesters.
https://www.1limburg.nl/b(...)ht?context=section-1
Regionale maatregelingen.quote:Op dinsdag 26 januari 2021 19:10 schreef Scrummie het volgende:
Moest net boodschappen doen in dorpje verderop, meerdere toegangswegen politie op motor gezien. Ze houden de boel dus wel strak in de gaten (al kan dat ook normale controle zijn natuurlijk).
En wat me aan mijzelf op viel;
[ afbeelding ]
Bij elk groepje jeugd van meer dan 2.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |