Eigenlijk nietquote:Op zondag 24 januari 2021 22:33 schreef monkyyy het volgende:
Zijn jullie weleens zo boos geweest dat je de straat op bent gelopen en gewoon bent gaan schreeuwen?
Ga eens een wandelingetje op Urk maken.quote:Op zondag 24 januari 2021 22:32 schreef Bocaj het volgende:
10 jaar Rutte.... Kom maar naar binnen in Nederland... (weet ook wel het niet allemaal allochtoon is... maar wel veel...)
Weet ik svann, had het meer over den haag en ik dacht roermond en eindhoven...quote:Op zondag 24 januari 2021 22:35 schreef svann het volgende:
[..]
Ga eens een wandelingetje op Urk maken.
Ik heb alleen het idee dat hij die man daarvoor wil raken, maar gewoon niet zo goed kan mikken.quote:Op zondag 24 januari 2021 22:23 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
Ik heb dit filmpje al 30x gezien.
Die man in dat wagentje had het goed gezien, dit was ongewassen smerig krakersvolk.
Whehequote:Op zondag 24 januari 2021 22:38 schreef Zipportal het volgende:
Like magneet uitgezet. Ter info.
NWS / Demonstraties tegen corona maatregelen #18 Vuurtje er bij?
Sta je dan, met je volledige naam op Op1quote:Op zondag 24 januari 2021 22:37 schreef RipCity het volgende:
https://nl.linkedin.com/in/noor-menten-410854197
Public Relations Event Manager bij Oma's Soep
Je wil d'r instagram? https://www.instagram.com/noormenten/?hl=nlquote:Op zondag 24 januari 2021 22:40 schreef H0D3NPYL het volgende:
[..]
Sta je dan, met je volledige naam op Op1
Alle viespeuken gaan haar even online opzoeken
Thanks!quote:Op zondag 24 januari 2021 22:42 schreef RipCity het volgende:
[..]
Je wil d'r instagram? https://www.instagram.com/noormenten/?hl=nl
Dat is snel. Ik vermoed inside information.quote:Op zondag 24 januari 2021 22:42 schreef RipCity het volgende:
[..]
Je wil d'r instagram? https://www.instagram.com/noormenten/?hl=nl
Fatima'squote:Op zondag 24 januari 2021 22:44 schreef Gehrman het volgende:
Alle Ria's gaan toch naar de Action tegenwoordig.
Ik heb vorig jaar een gratis tandenborstel daar opgehaald, actie van mn zorgverzekeraar.quote:Op zondag 24 januari 2021 22:47 schreef Van_Poppel het volgende:
[..]
Ben er al 15 jaar niet meer geweest. Alles wat zij verkopen, verkoopt ook de Action en HEMA.
Eens moet het terug ja.... maar de rente is laag dus het kan wel even duren!quote:Op zondag 24 januari 2021 22:47 schreef opreis het volgende:
Iedereen wil geld.
De jongeren betalen de rekening wel.
Tandenborstels bij de Blokker, dat is nieuw voor mijquote:Op zondag 24 januari 2021 22:47 schreef monkyyy het volgende:
[..]
Ik heb vorig jaar een gratis tandenborstel daar opgehaald, actie van mn zorgverzekeraar.
Is nu echt niet meer voor te stellen. Wel geprobeerd uit te leggen aan een nichtje maar die begreep het gewoon echt niet.quote:Op zondag 24 januari 2021 22:54 schreef Van_Poppel het volgende:
[..]
Hele volksstammen weten niet meer wat een telefooncel is.
Ook? Toptarief van 72%.quote:Op zondag 24 januari 2021 22:56 schreef Bocaj het volgende:
Toen waren de belastingen blijkbaar ook al hoog!
Gelukkig wel, anders zaten we met nog meer schuld nuquote:Op zondag 24 januari 2021 22:56 schreef Bocaj het volgende:
Toen waren de belastingen blijkbaar ook al hoog!
https://goo.gl/maps/jeoRdDTnaoXWobXt7quote:Op zondag 24 januari 2021 22:54 schreef Van_Poppel het volgende:
[..]
Hele volksstammen weten niet meer wat een telefooncel is.
Ja, dat is Edequote:Op zondag 24 januari 2021 22:58 schreef tralalala het volgende:
[..]
https://goo.gl/maps/jeoRdDTnaoXWobXt7
maar niet zo'n ouderwestequote:Op zondag 24 januari 2021 22:58 schreef tralalala het volgende:
[..]
https://goo.gl/maps/jeoRdDTnaoXWobXt7
Die dingen slikken ongetwijfeld ook nog kwartjes.quote:Op zondag 24 januari 2021 23:01 schreef tralalala het volgende:
[..]
Jephttps://goo.gl/maps/7EtsLsxonyKBmrcd9
Ik vind 'r wel iets liefs hebbenquote:
Ben benieuwd hoe Femke nu kijkt naar haar uitspraken over het demonstreren. Met de kennis van nu zijn die niet handig te noemen.quote:Op maandag 25 januari 2021 16:16 schreef Zipportal het volgende:
Femke Halsema over de rellen in Amsterdam
Sinds het invoeren van de avondklok is het ’s avonds na negen uur onrustig in veel Nederlandse steden. Gisteren liep het onder meer op het Amsterdamse Museumplein flink uit de hand. Te gast is Femke Halsema, burgemeester van de hoofdstad. Hoe zag haar dag eruit vandaag en hoe kijkt zij terug op de gebeurtenissen van gisteren?
Op 17 maart staan alweer de Tweede Kamerverkiezingen voor de deur, maar komen die niet te snel? Dat onderzocht Peter Kanne, onderzoeksadviseur bij I&O Research. Politiek verslaggever Xander van der Wulp van de NOS peilde de meningen in politiek Den Haag. Henk Krol, lijsttrekker van Lijst Henk Krol, is in ieder geval voor uitstel. Zij zijn vanavond te gast bij Op1.
Femke had secretaresse moeten wordenquote:Op maandag 25 januari 2021 19:44 schreef opreis het volgende:
[..]
Ben benieuwd hoe Femke nu kijkt naar haar uitspraken over het demonstreren. Met de kennis van nu zijn die niet handig te noemen.
Ik heb het antwoord op je vraag in bold gezetquote:Op maandag 25 januari 2021 22:21 schreef TLC het volgende:
Waarom is Femke in een tv studio terwijl er in de haar stad zelf plunderingen zijn ? ze staat nota bene aan het hoofd van de politie
Sowieso is het alleen al noemen van Femke voor heel wat mensen een reden vrij om redeloos los te gaan.quote:Op maandag 25 januari 2021 19:44 schreef opreis het volgende:
Ben benieuwd hoe Femke nu kijkt naar haar uitspraken over het demonstreren. Met de kennis van nu zijn die niet handig te noemen.
quote:Op maandag 25 januari 2021 22:28 schreef monkyyy het volgende:
Vervang die waterkanonnen alsjeblieft voor vlammenwerpers.
Vervangen door kogels. Allemaal tuig.quote:Op maandag 25 januari 2021 22:28 schreef monkyyy het volgende:
Vervang die waterkanonnen alsjeblieft voor vlammenwerpers.
Op een kantoortje ofzo, wachtend op een telefoontje?quote:Op maandag 25 januari 2021 22:33 schreef maxi-mus het volgende:
Moet Femke niet elders zijn als burgermeester?
Uhm handhaving verzorgen in haar stad?quote:Op maandag 25 januari 2021 22:35 schreef svann het volgende:
[..]
Op een kantoortje ofzo, wachtend op een telefoontje?
Anno nu?
Aftredenquote:Op maandag 25 januari 2021 22:36 schreef svann het volgende:
[..]
Jij hebt wel een clue?
Wat zou ze nu moeten doen volgens jou?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |