Niet alleen de regering hier, ook bijv van de UK waar ze zonder volledige info nog meer angst zaaien over die Engelse variant. Ze maken zich steeds meer belachelijk en ongeloofwaardig.quote:Op vrijdag 22 januari 2021 22:46 schreef quirina het volgende:
Ik ben dat geneuzel met die regering hier zo kotsbeu he.
Diep triest idd. Er zou iets moeten zijn dat het VWS op de vingers tikt of het overneemt bij amateuristisch en incompetent beleid.quote:Op vrijdag 22 januari 2021 23:05 schreef trein2000 het volgende:
https://nos.nl/l/2365560
We hadden de lui die de vaccinatie rondom de Mexicaanse griep leidden al binnen. Twee oud-militairen. Maar uiteindelijk wou VWS het toch zelf doen. De gevolgen zijn bekend.
Dit begint toch wel trieste proporties aan te nemen.
Volgens mij is het zo dat vaccins voor de EU ook in de EU geproduceerd moeten worden.quote:Op vrijdag 22 januari 2021 23:13 schreef _serial_ het volgende:
[..]
Die brand had sowieso geen gevolgen voor vaccins.
AZ stond juist bekend meer fabrieken te hebben, maar blijkbaar heeft 1 fabriek al dermate grote impact dat verhaal ook niet erg geloofwaardig meer is.
Voor iedere fabriek is, vziw, aparte certificatie nodig, het is niet alsof je even een fabriek van het ene vaccin naar het andere kan omschakelen. Dat zijn complexe operaties, helemaal onder de huidige regels.quote:Op vrijdag 22 januari 2021 23:13 schreef _serial_ het volgende:
[..]
Die brand had sowieso geen gevolgen voor vaccins.
AZ stond juist bekend meer fabrieken te hebben, maar blijkbaar heeft 1 fabriek al dermate grote impact dat verhaal ook niet erg geloofwaardig meer is.
Ja dat vind ik persoonlijk ook wel opvallend (die ongenuanceerde berichten uit UK)quote:Op vrijdag 22 januari 2021 23:13 schreef falling_away het volgende:
[..]
Niet alleen de regering hier, ook bijv van de UK waar ze zonder volledige info nog meer angst zaaien over die Engelse variant. Ze maken zich steeds meer belachelijk en ongeloofwaardig.
Ik geef het nog tot en met maart voordat de demonstraties en acties vanuit de bevolking als een vulkaan uitbarsten. (Tenzij er dan duidelijke verbeteringen te zien zijn)
Dat hele AZ begint steeds schimmiger te worden.quote:Op vrijdag 22 januari 2021 23:14 schreef Cesare-Borgia het volgende:
Maar 60% minder astrazeneca? Is er weer wat olie smeergeld toegeschoven?
Ja. Eerst al dat gekut met die tests en nu dit. Heel bijzonder.quote:Op vrijdag 22 januari 2021 23:16 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Dat hele AZ begint steeds schimmiger te worden.
Gaar idd. Poos terug leek het nog het beste vaccin met hun geen winst en transparante communicatie.quote:Op vrijdag 22 januari 2021 23:16 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Dat hele AZ begint steeds schimmiger te worden.
Of zou Israël een bak extra geld hebben gestort en die voorraad weggekocht hebben via de achterdeur.quote:Op vrijdag 22 januari 2021 23:17 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Ja. Eerst al dat gekut met die tests en nu dit. Heel bijzonder.
Geen idee maar bij de EU zouden nu wel alle alarmbellen moeten afgaan mag ik hopen.quote:Op vrijdag 22 januari 2021 23:19 schreef _serial_ het volgende:
[..]
Of zou Israël een bak extra geld hebben gestort en die voorraad weggekocht hebben via de achterdeur.
Dat is speculatie. Maar opvallend is het welquote:Op vrijdag 22 januari 2021 23:19 schreef _serial_ het volgende:
[..]
Of zou Israël een bak extra geld hebben gestort en die voorraad weggekocht hebben via de achterdeur.
Het is lastig om te bepalen of het gewoon een situatie is waarin men te snel heeft willen werken en te optimistisch is geweest of dat men bewust de boel misleid heeft, dat laatste komt mij minder waarschijnlijk voor, de belangen zijn te groot nu en ik heb er geen enkele twijfel aan dat er regering zullen zijn die mensen dan voor de strafrechter brengen als er opzet in het spel was.quote:Op vrijdag 22 januari 2021 23:17 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Ja. Eerst al dat gekut met die tests en nu dit. Heel bijzonder.
Israel heeft het dubbele betaald en heeft Pfizer volledige toegang tot medische data gegeven in ruil voor vroegere en meer vaccin leveringen, daar is niets geheims aan.quote:Op vrijdag 22 januari 2021 23:19 schreef _serial_ het volgende:
[..]
Of zou Israël een bak extra geld hebben gestort en die voorraad weggekocht hebben via de achterdeur.
Als ik deze site mag geloven dan hoeft dat niet perse:quote:Op vrijdag 22 januari 2021 23:14 schreef trein2000 het volgende:
Volgens mij is het zo dat vaccins voor de EU ook in de EU geproduceerd moeten worden.
Er zit natuurlijk nog wel een grijs gebied tussen opzettelijk de boel voorliegen en totaal buiten je schuld om geconfronteerd worden met tegenslag.quote:Op vrijdag 22 januari 2021 23:21 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Het is lastig om te bepalen of het gewoon een situatie is waarin men te snel heeft willen werken en te optimistisch is geweest of dat men bewust de boel misleid heeft, dat laatste komt mij minder waarschijnlijk voor, de belangen zijn te groot nu en ik heb er geen enkele twijfel aan dat er regering zullen zijn die mensen dan voor de strafrechter brengen als er opzet in het spel was.
Voor geneesmiddelen in z’n algemeenheid. Maar ik meen dat de EU dat in de contracten heeft afgedwongen. Om te voorkomen dat je hetzelfde gedoe krijgt als met die mondkapjes dat landen beslag gaan leggen voor zichzelf.quote:Op vrijdag 22 januari 2021 23:22 schreef Fred het volgende:
[..]
Als ik deze site mag geloven dan hoeft dat niet perse:
https://www.igj.nl/public(...)ctie-tot-distributie
Dan is het een keuze geweestquote:Op vrijdag 22 januari 2021 23:23 schreef trein2000 het volgende:
Voor geneesmiddelen in z’n algemeenheid. Maar ik meen dat de EU dat in de contracten heeft afgedwongen. Om te voorkomen dat je hetzelfde gedoe krijgt als met die mondkapjes dat landen beslag gaan leggen voor zichzelf.
Zeker. Maar dat kan wel verklaren waarom er niet zomaar even geschoven kan worden als er problemen zijn in 1 fabriek.quote:Op vrijdag 22 januari 2021 23:25 schreef Fred het volgende:
[..]
Dan is het een keuze geweest
Een begrijpelijke keuze, maar sluit niet uit dat er ook vaccins elders in de wereld ingekocht kunnen worden.
Daar heb je helemaal gelijk in.quote:Op vrijdag 22 januari 2021 23:26 schreef trein2000 het volgende:
Zeker. Maar dat kan wel verklaren waarom er niet zomaar even geschoven kan worden als er problemen zijn in 1 fabriek.
Valt geen zinnig woord over te zeggen. Zal ook afhangen van hoe het de komende dagen/weken valt. Als er echt een tegenbeweging op gang komt en/of echt sprake is van relletjes dan is dat anders dan wannee men het gelaten ondergaat.quote:Op vrijdag 22 januari 2021 23:26 schreef Sfancta het volgende:
Was bij mijn schoonmoeder en die had gehoord dat de avondklok zeker tot april/mei zou zijn. Nauurlijk is dat facebook-journalistiek, maar verwachten jullie morgen na 2 weken dat het opgeheven is? Of toch weer verlengingen?
Met de verkiezingen in aantocht verwacht ik niet dat ze hem erg lang kúnnen verlengen, dat gaat de PVV veel te veel stemmen opleveren in de ogen van de andere partijen.quote:Op vrijdag 22 januari 2021 23:26 schreef Sfancta het volgende:
Was bij mijn schoonmoeder en die had gehoord dat de avondklok zeker tot april/mei zou zijn. Nauurlijk is dat facebook-journalistiek, maar verwachten jullie morgen na 2 weken dat het opgeheven is? Of toch weer verlengingen?
Het is vooral opvallend omdat Oxford het eerste veelbelovende vaccin was maar, en daar was voor gewaarschuwd door alle experts, soms komt men voor verrassingen te staan.quote:Op vrijdag 22 januari 2021 23:22 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Er zit natuurlijk nog wel een grijs gebied tussen opzettelijk de boel voorliegen en totaal buiten je schuld om geconfronteerd worden met tegenslag.
Van dat eerste ga ik ook niet uit, maar opvallend is het wel.
AZ zou toch in India gedaan worden? Serum Institute zou geloof ik 1 miljard vaccins leveren totaal, dat is waar gisteren die brand was. Sowieso wel droevig dat er blijkbaar 5 mensen overleden zijn bij die brand maar dat dat overschaduwd wordt door ‘er is vertraging’.quote:Op vrijdag 22 januari 2021 23:23 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Voor geneesmiddelen in z’n algemeenheid. Maar ik meen dat de EU dat in de contracten heeft afgedwongen. Om te voorkomen dat je hetzelfde gedoe krijgt als met die mondkapjes dat landen beslag gaan leggen voor zichzelf.
Niet voor vaccins misschien die al gemaakt zijn, maar ik zou me kunnen voorstellen dat men eerst eens even moet gaan uitzoeken wat er gebeurd is, hoe het te voorkomen, etc, etc...quote:Op vrijdag 22 januari 2021 23:13 schreef _serial_ het volgende:
[..]
Die brand had sowieso geen gevolgen voor vaccins.
AZ stond juist bekend meer fabrieken te hebben, maar blijkbaar heeft 1 fabriek al dermate grote impact dat verhaal ook niet erg geloofwaardig meer is.
Op rijksoverheid staat nuquote:Op vrijdag 22 januari 2021 23:26 schreef Sfancta het volgende:
Was bij mijn schoonmoeder en die had gehoord dat de avondklok zeker tot april/mei zou zijn. Nauurlijk is dat facebook-journalistiek, maar verwachten jullie morgen na 2 weken dat het opgeheven is? Of toch weer verlengingen?
Dat kan natuurlijk altijd nog aangepast worden en gezien de manier waarop deze avondklok tot stand gekomen is, acht ik die kans zeker aannemelijk dat deze nog wel verlengd gaat worden met 2 weken.quote:De avondklok geldt van zaterdag 23 januari 21.00 tot woensdag 10 februari 2021 om 04.30 uur ‘s ochtends.
Wel, festivals zegt iedereen (logisch) is het laatste wat weer kan... dus...quote:Op vrijdag 22 januari 2021 22:51 schreef Fred het volgende:
[..]
Dat zegt nog helemaal niks over alle andere maatregelen die nu gelden en wanneer die maatregelen opgeheven kunnen worden.
Hoezo? Er wordt toch lekker vergaderd, gemanaged en gepolderd? Wat wil je nog meer?quote:Op vrijdag 22 januari 2021 23:05 schreef trein2000 het volgende:
https://nos.nl/l/2365560
We hadden de lui die de vaccinatie rondom de Mexicaanse griep leidden al binnen. Twee oud-militairen. Maar uiteindelijk wou VWS het toch zelf doen. De gevolgen zijn bekend.
Dit begint toch wel trieste proporties aan te nemen.
Nou ja, ik had het er met Ger Rijkers over vandaag nog, hoe is op zich nog net zo optimistisch maar verwacht nu dat 2022 het topjaar wordt dat alles weer kan... daar ging ik ook al vanaf april vanuit dus meh. :/quote:Op vrijdag 22 januari 2021 23:09 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Die paar miljoen is ook een snotje vergeleken de miljarden die er nu al overal ingepompt worden. Ik heb er niet zoveel vertrouwen in, vooral niet als er ook eens minder vaccins geleverd kunnen worden en er Britse ebola en Afrikaanse Aids onderweg is.
Heb even een dipje.
Ik heb nog voor z'n 1500 euro aan kaartjes en vouchers staan, tot ik zwart op wit heb dat festivals weer mogen, reken ik op geen enkel festival of evenement, dan kan het alleen maar meevallen.quote:Op vrijdag 22 januari 2021 23:32 schreef Sfancta het volgende:
Hoe denken jullie over bijvoorbeeld Pinkpop? Gemeente daar is aan het lobbyen voor steun, omdat ze net naast de steun grijpen. (18-20 juni, en garantiefonds geldt vanaf 1 juli)
Kan de gemeente dan niet gewoon zelf betalen ? :/quote:Op vrijdag 22 januari 2021 23:32 schreef Sfancta het volgende:
Hoe denken jullie over bijvoorbeeld Pinkpop? Gemeente daar is aan het lobbyen voor steun, omdat ze net naast de steun grijpen. (18-20 juni, en garantiefonds geldt vanaf 1 juli)
Ondanks wij die prikken waarschijnlijk toch niet weg hadden kunnen prikken met ons moordende tempo, komt het nu wellicht goed uit.quote:Op vrijdag 22 januari 2021 23:36 schreef Breekfast het volgende:
Toch blijft het onbegrijpelijk dat de wetenschap en de ontwikkelaars gewoon fantastisch werk hebben afgeleverd, en dat het nu vastloopt op productiecapaciteit.
Naar mijn idee was er in de hedendaagse economie qua productie alles mogelijk als je er maar een bak met geld tegenaan gooit.
Daarom doen ze toch als het moet een Nederlands programma of alleen Europees? Zeiden alle grote festivals recentelijk nog samen in de krant geloof ik...quote:Op vrijdag 22 januari 2021 23:35 schreef _serial_ het volgende:
[..]
Ik heb nog voor z'n 1500 euro aan kaartjes en vouchers staan, tot ik zwart op wit heb dat festivals weer mogen, reken ik op geen enkel festival of evenement, dan kan het alleen maar meevallen.
Het probleem is niet zozeer het organiseren, het probleem is ook dat artiesten niet touren ivm reisbeperkingen.
De regio loopt daar alleen al 12-15 miljoen mis. Voor de tweede keer dan.quote:Op vrijdag 22 januari 2021 23:36 schreef eragon2890 het volgende:
[..]
Kan de gemeente dan niet gewoon zelf betalen ? :/
Hoe bedoel je? Wat komt er goed uit aan een afgefakkelde fabriek, 5 doden, en maanden vertraging?quote:Op vrijdag 22 januari 2021 23:37 schreef _serial_ het volgende:
[..]
Ondanks wij die prikken waarschijnlijk toch niet weg hadden kunnen prikken met ons moordende tempo, komt het nu wellicht goed uit.
Wat ik wil? Ik wil dat er per dag minstens net zo veel geprikt wordt als dat er de vorige dag aan vaccins geleverd is.quote:Op vrijdag 22 januari 2021 23:35 schreef DDDDDaaf het volgende:
[..]
Hoezo? Er wordt toch lekker vergaderd, gemanaged en gepolderd? Wat wil je nog meer?
Hoef ik dan ook niet meer handen de hele dag door te wassen, in mijn arm te hoesten, 1,5m afstand te houden en mag ik dan ook weer mensen groeten met een hand en drie kussen?quote:Op vrijdag 22 januari 2021 23:34 schreef eragon2890 het volgende:
Wel, festivals zegt iedereen (logisch) is het laatste wat weer kan... dus...
We krijgen minder vaccins.quote:Op vrijdag 22 januari 2021 23:39 schreef trein2000 het volgende:
Iedereen is ineens weer boos aan het doen in de media. Wat is er nu weer aan de hand?
We zijn gelukkig gezegend met een hoop artiesten van eigen bodem.quote:Op vrijdag 22 januari 2021 23:37 schreef eragon2890 het volgende:
[..]
Daarom doen ze toch als het moet een Nederlands programma of alleen Europees? Zeiden alle grote festivals recentelijk nog samen in de krant geloof ik...
Zou dat nog ooit terugkomen? Bang dat we de beste tijd uit ons leven wellicht achter ons hebben.quote:Op vrijdag 22 januari 2021 23:40 schreef Fred het volgende:
[..]
Hoef ik dan ook niet meer handen de hele dag door te wassen, in mijn arm te hoesten, 1,5m afstand te houden en mag ik dan ook weer mensen groeten met een hand en drie kussen?
Daar hebben we niets aan. Er moeten gewoon onderzoeks- en adviescommissies ingesteld worden met een toezichthoudend semi-overheidsorgaan met afgevaardigden uit allerlei belangengroeperingen, zodat er in 2027 een lijvig rapport klaar ligt waarom Nederland pas medio 2024 met grootschalig vaccineren begon onder de vijf overgebleven 90+ers, die nog niet aan de communistische Chinese vleermuishoest gestorven waren.quote:Op vrijdag 22 januari 2021 23:14 schreef Discombobulate het volgende:
[..]
Diep triest idd. Er zou iets moeten zijn dat het VWS op de vingers tikt of het overneemt bij amateuristisch en incompetent beleid.
Ik laat mijn leven niet zomaar afschrijven. Dus ik ga er vanuit dat de komende 3-4 maanden voor nu de zwaarste worden.quote:Op vrijdag 22 januari 2021 23:41 schreef Sfancta het volgende:
[..]
Zou dat nog ooit terugkomen? Bang dat we de beste tijd uit ons leven wellicht achter ons hebben.
... De 1,5m is letterlijk waarom festivals nu niet kunnen. Om "massas op elkaar op een hei" te kunnen hebben weer moet die dus weg zijn.quote:Op vrijdag 22 januari 2021 23:40 schreef Fred het volgende:
[..]
Hoef ik dan ook niet meer handen de hele dag door te wassen, in mijn arm te hoesten, 1,5m afstand te houden en mag ik dan ook weer mensen groeten met een hand en drie kussen?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |